Používáme cookies. Více informací zde. OK

KET v lednu/únoru/březnu 2016

pistalinda35
5. led 2016
Pujdeme do toho spolecne?
majenka34
20. únor 2016
@terezkadol tak v caru s ultrazvukem nastesti problem nemaji. Jinak ja to zatim nejak neresim ani se neraduju. Po prosincovem potratu nejak nemam silu se radovat ... ale vim ze jak uvidim srdicko tak to tesenicko zacne. ...
terezkadol
21. únor 2016
@majenka34 🙂 tak držím palce at tam brzo pumpuje 🙂
irci
25. únor 2016
ahojky holky, chci se zeptat, nevíte dělá se ket, když je cysta na vaječníku. Děkuji. 🙂
terezkadol
25. únor 2016
Čauky tak dnes na prvním ultrazvuku už byje srdíčko, podle utz odpovidame 7+0tt ale vypočteno podle doktorky jsme už 7+4tt. Teď už nás čeká jen hromada vyšetření 🙂
Hodně štěstíčka Vám všem… :mavam:
terezkadol
25. únor 2016
@irci já si myslím že ti KET v tomhle případě nedělají. Já byla taky na KETu a předtím asi dvakrát nebo třikrát na ultrazvuku právě kvůli tomu aby se ujistili že nemám žádné cysty...
pistalinda35
autor
25. únor 2016
@terezkadol jupi, to je nádhera! Gratuluji!
majenka34
25. únor 2016
@terezkadol Gratuluji!!! Jen tak dál 🙂
terezkadol
25. únor 2016
@pistalinda35
@majenka34
Moc děkuji, jsem hrozně šťastná, i když tam je jen jedno 😃

Jak jste na tom vy holky? Kdy se co chystá?
majenka34
25. únor 2016
@terezkadol Tak já jsem na tom řekla bych dobře. Ale do caru na ultrazvuk jdu až 4.3. To čekání je nekonečný :-| Jinak pořád čekám že mě začnou bolet prsa a ono nic....
majenka34
25. únor 2016
majenka34
25. únor 2016
Holky a myslíte že tam už pujde vidět srdíčko?? Měla bych být 5+6
pistalinda35
autor
25. únor 2016
@majenka34 moc gratuluji!

@terezkadol já jdu v pondělí na kliniku domluvit ivf .... Aby toho nebylo málo, tak mi na anginu navázal vaginální opar 😞 včera jsem byla na pohotovosti .... 😞
evabrno
25. únor 2016
@majenka34 Ahoj,strašně moc ti gratuluji.Prosím tě,mám dotaz,jsem 7 den po et a už od 2😛olesti jako na menzes,měla jsi to taky?dnes 7 den bolesti stále ,ale jinak než předchozí dny.jak to bylo u tebe?Na test nemám odvahu 🙂 kam chodíš na kliniku,ja helios Brno
majenka34
25. únor 2016
@evabrno Ahojky. No me poboliva v podbrisku taky ale spis je to jak u slabe menstruace. Ze zacatku me pobolivalo spis na vajecnikach. To jsem si rikala a je to v haji. Ale pak to zacalo pod pupkem. Ted me boli minimalne. Spis kdyz dlouho sedim treba v aute. A obcas mam pocit na zvraceni ale to je spis tim ze se treba najim a pak hodne vypiju tekutin. Zaludek pak protestuje. Jinak zadny priznak zatim. A chodim do Brna do Reprofitu..Jinak ja testovala uz od pateho dne 😉
majenka34
25. únor 2016
@pistalinda35 to se asi ivf posune co??
pistalinda35
autor
25. únor 2016
@majenka34 doufám, že ne 😞
evabrno
25. únor 2016
@majenka34 Děkuji,mám dnes pocit,že je spíš v haji 😞
terezkadol
26. únor 2016
@majenka34 Ahoj, tak to vypadá super, já šla 14. den na krev a pak skoro 3 tydny čekala na ultrazvuk... to čekání je hrůza 🙂 A teď už zas čekání až do 14.3. na další kontrolu 😃 Jo celý těhotenství nejspíš bude taková čekárna 😃
A myslíš že už ti udělají ultrazvuk? Já myslím že srdíčko vidět ještě nebude. Já jsem 7+5tt a včera šlo vidět tak tak... no uvidíš 🙂
terezkadol
26. únor 2016
@pistalinda35 to je pech... tak ať jsi brzo v pořádku. Myslíš že bude uplně jiná léčba?
majenka34
26. únor 2016
@terezkadol Ahojky. Určitě udělají už to mám domluvené 😉 Někde jsem četla že se srdeční akce zachytí už 28den od oplodnění. Nebo tak nějak. ...Pokud nepůjde vidět hold si ještě týden počkám a objednám se už ke svému dr. To bych měla být v 7tt. Jinak jsem se objednala schválně až na toho 4.3. jelikož pojedem do Brna na veletrh Pro dítě.Tak to vezmem rovnou 🙂))
terezkadol
29. únor 2016
@majenka34 aha. Veletrh pro dítě? To zní dobře 🙂
terezkadol
21. črc 2016
Ahoj holky, tak jak to s vámi vypadá, my už jsme se právě přehoupli do 8. měsíce.
majenka34
21. črc 2016
@terezkadol ahojky. Tak ja dopadla opet blbe. Opet prazdny gest.vacek. koncem brezna jsem sla na revizi. Mezitim nam delali genetiku a imunologii. Nasli mi mutaci mthfr tu lehci formu a pozitivni protilatky proti stitne zlazy. Nasadili mi letrox a v srpnu jdu na sono stitne zlazy. A rovnou jdu na ket c.2
pistalinda35
autor
23. črc 2016
@terezkadol ahoj, to je super.... já čekám na výsledek ketu 😉
V dubnu mi sice ivf vyšlo, ale mimi nevydrželo😞
pistalinda35
autor
23. črc 2016
@majenka34 to mě moc mrzí...

Sem začni psát odpověď...

Odešli