• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klokan přiletí v březnu 2013

ahojky přijďte poklábosit :slight_smile:
5. zář 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marrsee Ahojky :slight_smile:

jsem budoucí prvorodička :slight_smile: čekám miminko po 5tiletém snažení , několika potratech a nakonec po IVF , termín mám 18.3.2013, kdy máš termín Ty?
Včera jsme byli na NT+screeningu a miminko je zdravé, tak máme strašnou radost :dizzy_face:
5. zář 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
ahojky tak já čekám druhé, termín máme 19-22.3 :slight_smile:
Jinak první nám také nešlo a byli jsme na IVF také a z toho se nám narodila dcera :slight_smile: , teď to druhé šlo strašně rychle a ani jsem to tak nečekala :fearful: .
To je dobře že je zdravé :slight_smile: , já jdu do poradny 20.9 tak jsme zvědavá co mi pan doktor zase řekne :slight_smile:
11. zář 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
drndapetka jinak Tě tu vítám
11. zář 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my máme taky předběžný termín 23.3. a končíme 9. týden :slight_smile: Je to naše první miminko po půl roce snažení, takže te jen čekám až bude za námi screening :slight_smile:
12. zář 2012 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, termín mám 13.3. a dnes jsem se úspěšně registrovala do porodnice :slight_smile:
12. zář 2012 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
atevi23: To už se registruje teď, tak brzy? :slight_smile:
12. zář 2012 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@picasso Nejsi ve vyšším týdnu těhotenství? Máš termín dva a půl týdne po mně a já jsem teď v 16tt...
12. zář 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
vilibalda: No 31.8. mi pan doktor řekl, že končíme 7. týden a prozatím předpokládaný termín porodu máme 23.3. je možné, že se utl :grinning:DD
12. zář 2012 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@picasso Zajímavé :slight_smile: Jen pozor na ten screening, může se dělat jen v určitou dobu (11+1 až 13+6), tak ať to nepřošvihneš, pokud to doktor napočítal zvláštně. :wink:
12. zář 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
vilibalda: Neměla jsem problém s otěhotněním, ale chodím k lékaři přímo na kliniku pro léčbu neplodnosti, takže beru, že pan doktor tohle spočítat umí :slight_smile: Navíc, to bylo hned poprvé, co jsem zjistila, že jsem těhu, takže je to momentálně asi jen orientační a při další kontrole se dozvíme určitě už skoro řádný termín :slight_smile:
12. zář 2012 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@picasso nemyslím to zle, jen holky, co mají stejný termín jako ty, jdou na NT screening v těchto dnech. Tak abys to stihla. :wink: Já byla na screeningu zhruba před měsícem (TP mám 5.3.)
12. zář 2012 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
vilibalda: však já nic nemám, vím, že ne. Ale já bych tento týden měla končit devátý týden a 26.9. (měla bych být v 11. týdnu) jdu na další utz, takže to snad doktor řekne, ne?
12. zář 2012 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@picasso Jedné holčině se stalo, že se Dr. spletla v termínu o 2 týdny a pak málem ten screening nestihla. I tak je docela pozdě objednávat se až v 11tt (pokud teda chceš do Prenatalu, který je v Brně nejlepší). Jen mi přijde, že něco nesedí, buď máš jiný TP nebo prostě musíš být v jiném týdnu těhotenství. Když si tu vyplníš u sebe v profilu vyplníš TP, jistě nedostaneš 9tt. ještě mě napadlo, že se počítají týdny od poslední menstruace a někdy může doktor použít počet týdnů od oplodnění (což je o 2 týdny méně), ale ani tak se nemůžu dopočítat :confounded: Snad se Ti jen posune TP a vyšetření stihneš :slight_smile:
12. zář 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
vilibalda: takže první den mensesu jsem měla 8.7. a dle dr. jsem otěhotněla cca o týden později. 31.8. jsem měla končit 7. týden a bylo už viditelně znát srdíčko a měřili jsme 7mm. Jenom předběžný termín je 23.3., ale upřesníme za dva týdny, tudíž 26.9. na další kontrole :slight_smile: možná to blbě počítám jenom já :grinning:
14. zář 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky někdy ani na ten první screening nechodí, záleží hodně i na mudr jestli pošle, ale pokud vyjdou blbě krevní esty jako mě u prvního tak jsem jeli a to si mě i pozval, na ten druhej už posílají snad všechny
14. zář 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky kdy máte další kontroly? já 20.9 :slight_smile:
16. zář 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my čekáme první mimi a termín máme 14.3. :slight_smile:
16. zář 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
také Tě vítám mezi nás :slight_smile: a jak se cítíš?
16. zář 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@picasso v Praze se musíš zaregistrovat ve 14+0 tt
18. zář 2012 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimibar ahoj, já 13.3. :slight_smile:
18. zář 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
marrsee: Právě, holky. Oni jsou totiž dva ty screeningy, co jsem se dočetla. Jeden z krve, který ti udělá doktor a je hrazen pojišťovnou, ale ten je hrozně blbý a vychází v dost procentech falešně pozitivní, tudíž vysoké riziko vývojových vad a postižení. Ten druhý, co si platíš, tak ten je lepší, ale pojišťovna ho nehradí, takže některý z dotkorů to dělá tak, že tě tam pošle, až na základě odběru krve a některý tě nechce strašit a rovnou ti předem nabídne tady ten placený. Takže já bych si ho radši zaplatila, než se dva týdny i dýl strachovat :-P
atevi23: Já jsem z okolí Brna :slight_smile: ale děkuju za odpověď :slight_smile:
18. zář 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@picasso tak to jo, to je jen v Praze.....já byla na tom placeném screeningu ve 12 tt a vyšlo vše v pořádku...doktorka mi ho nabídla.
19. zář 2012 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marrsee cítím se dobře :sunglasses: tento týden mám kontrolu u doktora, tak jsem zvědavá, jestli mi bude dělat utz, abych věděla pohlaví miminka :wink:
@picasso
@atevi23 já byla ve Zlíně na screeningu v 13. tt, první mi brala krev a potom dělala utz. Nic jsem neplatila a výsledky vyšly v pořádku :wink:
19. zář 2012 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no mě u prvního právě vyšly špatně krevní testy, ale to se po IVF prý stává často :slight_smile: tak nás tam mudr poslal, ale tentokrát tam pojedem asi až v 21tt, jinak jsem byla na kontrole a mimísek měří 7.17cm a vše je jak má být, říkal že to vypadá na kluka, ale nemůže to říct s jistotou :slight_smile:
23. zář 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Můžu k vám? Čekám druhé mimi, termín 21.3.2013. Domá mám 14-ti měsíčního draka :slight_smile:
26. zář 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky. Tak se jdu s vámi rozloučit. Takže pevnější termín porodu máme v dubnu 2013, takže přesídluji :slight_smile: díky moc a a jste všechny zdravé a máte krásné a klidné těhulení a porod :slight_smile: Mějte se :slight_smile:
27. zář 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky vllu, no jasně že k nám můžeš :slight_smile: , vítám Tě tu
28. zář 2012 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@picaso ale pokud by si chtěla i sem zavítat klidně můžeš
28. zář 2012 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata, můžu se k vám taky připojit? Svého prvního mrňouse očekáváme 31.03.2013 :slight_smile:
15. říj 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ poseidon666 no jasně vítáme Tě tu :slight_smile:
17. říj 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 6
Tvůj příspěvek