• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klokan přiletí v březnu 2013

autor
tak jak se vám holky vede? 2.11 jedeme na genetiku a dozvíme se co si nosíme pod srdíčkem za poklad :slight_smile: , už se moc těším až prďolku uvidíme :wink:
17. říj 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marrsee - Ahojky, já jsem byla včera na kontrole a byla jsem natěšená, že bude nějaká další fotka a bohužel nebyla, ale nevadí. Ve čtvrtek jsme objednaní na 3D ultrazvuk, tak si to užijeme tam :grinning:
23. říj 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marrsee
@poseidon666 Ahoj holky :slight_smile: jak se daří? Nám dobře, miminko kope jak ďábel :sunglasses: jinak 5.11. jdeme na velký ultrazvuk do Zlína do Baťovky. Tak jsme velmi zvědaví, zda to bude holčička nebo chlapeček ;) a ještě by mě zajímalo, jestli nám zapnou i 3D ultrazvuk, protože jsem četla, že někdy to přepínají mezi normálním utz a tím 3D, ale jinde, že se musí speciálně na 3D objednat. Nevíte, jak to tedy je? :slight_smile: Zvědavost je velká :grinning:

@marrsee napiš prosím po tvé genetice, jak to tedy probíhalo :slight_smile: děkuji
29. říj 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimibar, @marrsee. Ahojky děvčata, tak my jsme byli na 3D ultrazuku minulý čtvrtek, bylo to něco úžasnýho. Objednávala jsem se asi 14 dní dopředu. My už máme potvrzenou malou princezničku :slight_smile:.
30. říj 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky bych se rada pridala:slight_smile: Cekame prvni mimi a termin mame 4.3.2013:slight_smile: , dle UZ nam ted rekli konec unora,ale tak uvidime:slight_smile:
5. lis 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marrsee jak jsi dopadla na utz :wink: ?
@vizulina ahooj, vítáme tě mezi námi :slight_smile:
5. lis 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, čekám první mimčo, vysněnou holčičku a termín máme 12. března v Krči. Těhotenství mám idylické, klep klep, žádné nevolnosti, potíže, depky. Máme skvělého tatínka, který to vše prožívá, jako by byl sám v tom :slight_smile: Zatím mám dost malé bříško, nahoře necelý 6kg. Pořád se přemlouvám, abych navštívila těhotenské cvičení. Určitě to ničemu neuškodí, ale myslíte, že to pomůže, když už jsem v 6. měsící? Šetříme každou korunu, tak bych nerada platila 150,- Kč jen za hopsání na míči :slight_smile:
5. lis 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak koukám že se nikdo asi nechodí :frowning2:
12. lis 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak já nebyla přihlášená a tak jsem pěknej popleta :grinning:. Jinak mám také novinky, čekáme kluka tak budeme mít páreček :slight_smile: , byli jsme na screeningu a vše v pořádku, jen placentu mám níž, ale ta se mi může vytáhnout ještě nahoru u malé jsem to měla také a pak bylo vše ok. Jinak já zatím přibrala jen 3kg tak si myslím že to bude skoro to samé jako u prvního těhu, mimi na UTZ mělo necelých 300g a 25 cm :slight_smile:. Objednala jsem se na 27.12 na 4D ultrazvuk tak se také moc těším :slight_smile:. teď ve čtvrtek jdu na cukrovku u prvního jsem se tomu vyhla, ale teď jak je to povinné tak už ne :frowning2:
12. lis 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimibar - děkuji moc za odkaz, něco podobnýho jsem hledala, ale ještě jsem se k tomu nedostala :slight_smile:. Na konci 3D UTZ byla tabulka se zkratkama a už druhý den jsem si nepamatovala, co jaká znamená, tak konečně to mám rozklíčované :grinning:.
My jdeme na kontrolu v pondělí 19.11., tak už jsem natěšená. Zase uvidím rošťandu, nebude to takový pokoukáníčko
jako na 3D, ale to nevadí, teď když už si užíváme "přesuny" v bříšku, tak je to paráda.

@marrsee - tak kluka? To je paráda :slight_smile:, u nás se snad rodí jenom samý holčičky. Doufám, že se dozvíme o nějakým klukovi
v okolí, jinak to tady bude pěknej "babinec" :grinning:
12. lis 2012 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já byla 5.11. na velkém ultrazvuku a máme potvrzeného chlapečka :slight_smile: všechno máme v pořádku, takže to je super :wink: akorát mám hematom na placentě, ale už jsem byla u svého doktora a ten řekl, že to ničemu nevadí, že to nic neznamená. Akorát to musí hlídat, takže mi bude častěji dělat ultrazvuk, což mi ale vůbec nevadí, alespoň chlapečka uvidím častěji :sunglasses: na vyšetření cukru jsem byla už v říjnu, někdy kolem asi 11. týdne a taky v pořádku :slight_smile: teď s přítelem vymýšlíme jména a zatím vyhrává Richard :slight_smile:
@poseidon666
@marrsee
@vizulina
@lrg
12. lis 2012 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimibar Ahoj, tak to je skvele,, gratuluji:- ) hlavne , ze je klucik v poradku!:slight_smile: a kolipak ted vazi? a jak je velkej?:slight_smile:...Jinak o Richardovi jsme take uvazovali kdyby to byl nakonec kluk:wink: Hezky jmeno!
12. lis 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimibar Richard se mi taky vždycky líbil. I Ríša je pěkný, takový mazlivý :slight_smile: Já se chystám na zátěžový test a mám z toho docela hrůzu. Dost špatně snáším odběry a ještě dva za sebou, to si neumím představit :slight_smile: A litr nějaké dobroty, bleeee! Už jste na tom některá byla?
13. lis 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vizulina Ahooj :slight_smile: na ultrazvuku jsem byla 21+5 tt a malý vážil 442g...ptala jsem se jí, jak je i veliký a to říkala, že miminka v tomto týdnu mají kolem 25cm, ale přesný rozměr našeho chlapečka nám neřekla..ta váha se vyhodnotila podle údajů, co měřila - hlavička, stehenní kost atd... a ty čekáš holčičku nebo chlapečka? A tvé mimi na velkém ultrazvuku kolem toho 20.tt měřilo a vážilo kolik?
@lrg Ahoj :slight_smile: pokud myslíš zátěžový test, co se týče glykemické křivky (cukru), tak na tom jsem byla...donesla jsem si půl litru neslazeného čaje a oni mi ho POŘÁÁÁÁDNĚ osladili :grinning: ale dá se to zvládnout, co bys taky pro své miminko neudělala :wink: a odběry...to jsem měla velký oběr už na začátku těhotenství, kde se zjišťuje moje krevní skupina, HIV, obranné látky atd...
13. lis 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@Irg, @mimibar - Ahojky, tak to já byla na interně a tam jsem měla odběr krve a moči a k tomu mi udělali EKG a zkontrolovali štítnou žlátu, ale nic jsem teda nepila :grinning:. Třeba mne chtěli ušetřit :slight_smile:
13. lis 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě pan doktor řekl, že to probíhá tak, že mi vezmou ráno krev, pak mi dají vypít litr glukózy a pak znovu vezmou krev :confounded:
13. lis 2012 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lrg ano, ano na tom jsem přesně byla :slight_smile: vyšetření probíhá cca 2 hodiny...vezmeš si s sebou neslazený čaj a moč, já jsem si měla vzít půl litru čaje...při příchodu čaj s močí odevzdáš a laborantka ti udělá krevní obraz (z prstu ti vezme krev), takže žádné velké odběry :wink: poté ti čaj osladí a ty ho vypiješ, není to výborné, ale zvládnout se to v pohodě dá :slight_smile: hodinu po vypití se půjdeš vyčůrat a opět ti udělá krevní obraz, aby se poznalo, jak tvoje tělo reaguje na zátěž cukru, za další hodinu se to opakuje - moč a krev a to je celé :slight_smile: takže neměj vůbec žádné obavy, je to úplně v pohodičce :wink:
13. lis 2012 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimibar no my jsme byli na utz ve 20tt a to vazil(a) 350g a presnou celkovou miru nevim...kdyz se pritel nedockave zeptal co to bude , tak mu pan doktor odpovedel ze dite:grinning: ,nebylo moc dobrenatocene,schovavalo se,ale pry to vypadalo spis na holcicku:slight_smile: tak se uvidi :wink:
14. lis 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já tam seděla asi 3h, ale ta voda se dala vypít :slight_smile:, mě brali krev před a po, ale normálně ani ze z prstu, moč jsem nedávala asi je to všude jiný, někomu berou i 3x krev :slight_smile:
20. lis 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak já mám zase níž placentu, tak budu doufat že se mi růstem dělohy vytáhne a bude zase vše ok :slight_smile:
20. lis 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele holky chodíte cvičit? Já se k tomu pořád nemůžu dokopat a vymýšlím si důvody, proč nejít :slight_smile: A mám z toho samozřejmě výčitky a strach, jestli to moje tělo potom vůbec zvládne. Ale chodím normálně do práce, dálkově ještě studuju VŠ, takže po práci jsem ráda, když můžu běžet domů a zalézt k televizi. Kor v tomhle počasí :slight_smile:
Uklidníte mě, že těhu cvičení není zásadní?
22. lis 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Neboj jasně že to zvládne, se mnou teda cvičí malá :grinning: , zásadní to rozhodně není a buď ráda že opravdu můžeš odpočívat, pak už si moc neodpočineš
22. lis 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,mohu se též přidat?Čekáme první miminko po 3-letém snažení 16.3.2013 :slight_smile:
28. lis 2012 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushh Ahooj, vítáme tě mezi námi :slight_smile:
Holky, máte už kočárek? My ještě ne, tak chci ujistit, že nejsem jediná :sunglasses:
1. pro 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mimibar - ahojky, tak my ještě kočárek taky nemáme - zatím jsem stále ve fázi vybírání. Přítel pořád chce počkat na příští rok, že prý budou "povánoční slevy", ale já pochybuju, že se tenhle sortiment bude zlevňovat
1. pro 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimibar My už máme asi měsíc :slight_smile: Barevná kombinace, kterou jsme chtěli je kolekce 2012 a všimla jsem si, že už ji někde neměli, tak mě chytla panika a okamžitě jsme naběhli do obchodu :slight_smile: Ale my jsme nakupovací maniaci, takže máme už skoro všechno. Nechtěla jsem čekat, pořád jsem tak kalkulovala, kdyby se něco stalo a já musela být v nemocnici nebo tak, tak abych si ty nákupy taky užila. Pověrčivá nejsem, stát se může cokoli kdykoli, tak nač čekat. A kupovat pak všechno najednou je pěkná darda.
2. pro 2012 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mimibar neboj my také ne :slight_smile: , ale líbí se mi cam cortina x3 :slight_smile:, já to tentokrát zatím nějak neřeším, při prvním těhu jsem hned nakupovala a tak, ale teď čekáme kluka a po malé moc věcí uni nemám a zatím si říkám že je čas :slight_smile:
@radushh vítám tě tu :dizzy_face:
14. pro 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím ženský :slight_smile: jestli můžu k vám na kus drbu tak my máme termín 15.3.2013, je to mé první těhotenství a bude to klokánek :grinning: chlapeček ... poslední dobou jsem šíleně nedočkavá a nejradši už bych jela rodit, abych už měla malýho u sebe ... těším se hrozně moc a vy to určitě chápete, to jen moje okolí pořád říká, buď ráda, že máš ještě chvíli klid...jenže co s klidem...těším se na ten nový život a zároveň mě chytá mini panika, jestli budu dobrá máma :slight_smile:
Jinak výbavičku střádám pomaličku, to základní snad mám a kočárek máme vyhlídnutý v Německu, kde je termín dodání pouze týden, takže mě manžel udolal v tom, že máme ještě fůru času :slight_smile:
15. pro 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kelly2012 Ahojky, já nad tím moc nepřemýšlím, jestli budu dobrá máma. Prostě musím být :slight_smile: Mám tak pozitivního a optimistického manžela, že ani nemám možnost nad tím nějak dumat. Jeho "spolu zvládnem všechno" mě vždycky nakopne :slight_smile: Spíš mám strach z toho, jak zvládnu tu izolaci od společnosti. Ráda jsem chodila do práce, byl tam fajn kolektiv a nejsem moc typ, který se seznámí na ulici nebo u doktora. Tak doufám, že mi z toho nehrábne :slight_smile:
20. pro 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek