• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klokan přiletí v březnu 2013

autor
@kelly2012 ahojky a vítám tě tu, opravdu si zatím vychutnávej to malinké zatím v bříšku, i když Tě chápu já jsem také na prcka moc zvědavá a to už jednu cácorku mám doma :slight_smile: , jasně že zajisté budeš dobrá máma, i když mám i teď také chvilky a říkám si jestli jsem pro malou ta dobrá máma :wink:
22. pro 2012 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lrg já mám také fajn manžela, ale jsou chvilky kdy nad tím člověk zapřemýšlí, neboj ono to přijde samo, poznáš spousta maminek co mají děti stejně s tebou a je to, když neoslovíš ty je tak oni tebe a je to :grinning: ,
22. pro 2012 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marrsee děkuji marrsee...jediné co zatím vím je, že se vynasnažím udělat pro svoje děťátko vše, co bude v mých silách, stejně tak jako snad skoro každá mamina...tak snad se zadaří :slight_smile:
Jinak přeji krásné Vánoce všem...my už jsme si dáreček nadělili do bříška, škoda jen že finální rozbalení přijde až v březnu :grinning:
23. pro 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lrg taky myslím, že nehrábne :slight_smile: a když bude nejhůře tak tady je vždycky s kým pokecat ... není nad optimismus, to já nakonec taky dojdu k závěru, že všechno musím zvládnout, ale někdy holt ty myšlenky přeprat nejdou...ale myslim, že okolnosti mě donutí myslet raději pozitivně než naopak :slight_smile: když budu mít vedle sebe to naše úžasné z lásky stvořené miminko :slight_smile:
23. pro 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj nastávající maminky, čekáme první miminko a mělo by se ukázat 3.3.2013. Bude to holčička Anna :slight_smile:
26. pro 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahojky holky tak jak si užíváte poslední tři měsíce?
26. pro 2012 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hoky březnovky, taky se k vám hlásím, čekáme chlapečka, bude to Lukášek a na svět by měl přijít 20.3., ale kvůli doporučené sekci, to bude asi o týden dřív. Je tady nějaká budoucí maminka z okolí Litoměřic? Nebo bude některá z vás rodit na Mělníku?
27. pro 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mickeyd těším se na porod :grinning: Malá mi dělá v břiše kotrmelce, takže těhu nevolnosti dostávám teprve teď a už se mi to přestává líbit :slight_smile:
29. pro 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaskrob Jé tak to co já bych dala za ty kotrmelce, mě za den kopně tak asi 3x v jejím vzbuzeném čase což je tak v 10 v 13 v 16 a v 22 hodin a to je všechno :slight_smile: ale ty bolesty kyšle a křeče v nohách taky bych raději abych už měla malou v náručí :slight_smile:
29. pro 2012 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mickeyd Se mnou taky slušně cloumá, přitom je to prcek. Ale já jsem hodně hubená a mám pocit, že mi někdy snad proskočí kůží ven :slight_smile: Je to fajn, cítit ji, ale někdy je to opravdu dost vyčerpávající.
29. pro 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lrg tak to jsem vubec ráda, že se tedka rozkopala a konečně jsem ji posledních pár ni začala pěkně citit a dneska jsem konečně prďolku i viděla udělala mi několik pár bouliček tak mám radost...ale je to pro mě dost nepříjemně když začne takhle kopat když zrovna něco dělám a kolikrát mám pocit jako by mě od stolu nebo linky odkopla :( Nejhuř to bere přítel...tan by to rád i viděl i citil ale bohužel má z práce málo citlivé ruce a i když měl pod rukou hrbol prý vubec necítil :(
29. pro 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mickeyd Tak musí pusinkovat, to ucítí :slight_smile: Manžel taky dlouho nic necítil, protože malá s oblibou dělala to, že řádila, ale jakmile na ní někdo sáhnul, tak dělala, že tam není :slight_smile: Takže takových zklamaných obličejů od tatínka, tchýně, mámy....... Ale naštěstí už se trochu osmělila a ukáže se i babkám :slight_smile:
Nejvíc mě mlátí když ležím, kolikrát mě úplně vykope na druhý bok, je to legrační :slight_smile:
30. pro 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lrg Včera celý den kopala jak urvaná z řetězu jak dal tatka ruku byl klid...šli jsme spát kolem 11 večera a asi do 1 rána jsem pusinku přemlouvala at už konečně jde spát, že je večer...tak na konec ve se umoudřila a přestala kopat. Měla jsem pocit že se mi vykope z břicha... ráno jsem se kolem 10 probudila a vše začalo na novo od té doby nepřestala ani na minutku kopat :slight_smile: což to u ni neznám, měla své hodiny kdy mě kpala a kdy spala a tedka mám pocit jako by řádila pořád :slight_smile: :slight_smile: Tatínkovi jsem slibila že at si ještě chviličku počká pak bude rád, když kopat nebude když se bude chtit jen tak ke mě přitulit a ona ho bude odkopávat ode mě :slight_smile:
30. pro 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, plánujete některá z Vás porod v Praze U Apolináře - únor/březen 2013? Ráda bych si vyměnila zkušenosti z návštěv apod....
2. led 2013 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky :slight_smile: jak se dívám, tak nás v diskuzi přibývá, což je super :wink: dnes jsem byla na ultrazvuku a náš malý váží 1900g, podle doktora je o 14 dní velikostně větší :wink: akorát je hlavičkou pořád nahoru, ale na to je prý ještě hodně času, aby se otočil, tak uvidíme. Jak jste dopadly vy na ultrazvuku kolem toho 30.-32. týdne :sunglasses: ? Kolik miminka vážila a už byla hlavičkou dolů?
2. led 2013 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimibar já 31tt - taky stále hlavou nahoru a váha 1450 g :slight_smile:
2. led 2013 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojda, tak my jsme ve 30tt vazili 1470g a hlavickou jsme byli dolu:slight_smile: Pry nas melo mimi vsechny na haku - celou dobu zivalo a nezajem :grinning:
2. led 2013 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
3. led 2013 v 06:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky se přidávám. Jsem po ultrazvuku, čekáme chlapečka a je už hlavičkou dolů. Váží okolo 1450 g. Termíny máme tři: dle prvních pohybů 10. března, dle poslední MS 14. března a dle UTZ 17. března. Jinak je vše v pořádku. Od vánoc malý kope výrazně silněji. Všechny zdravím :slight_smile:
4. led 2013 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suuue Ahoj, vítáme tě mezi námi :slight_smile: holky, už máte koupený kočárek? Myslíte, že budou během ledna slevy :slight_smile: ?
4. led 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimibar no my mame starsi kocarek CAM, trojkombinaci, tak doufam, ze bude vyhovujici a vydrzi, ale mam v planu cihat po nejakych slevach:slight_smile:
ty uz mas nejakeho favorita?:slight_smile:
5. led 2013 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vizulina já mám těch favoritů více :grinning: ale musím uvážit i peníze... takže se mi líbí ABC design viper 4S v černé barvě nebo x-lander XA 2012...a s partnerem se nám nejvíc líbí I'COO Peak Air 2012, jenže ten je docela drahý :unamused: no uvidíme :wink: v lednu se chceme jet podívat do obchodu, tak snad budou nějaké slevy :slight_smile:
5. led 2013 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimibar ten I'COO Peak Air 2012 je fakt hezky, teda i ta jeho cena :unamused: ale treba se najdou nejake ty poradne slevy:wink: Kdyztak dej vedet...
6. led 2013 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte ,

tak se taky přidám :slight_smile: termín máme 3.3.2013 jiný nam nedali, potvrdily nam ho jak na velkém UZ tak náš gynekolog. Kočárek již máme a věcičky,postýlku,přebalovák atd taky :slight_smile: jen nás děsí pan doktor že už nyní nám hrozí předčasný porod :frowning2: tak nevím jak dlouho tu s vámi budu.Jsem 32 týden a čekám holčičku. A jak se cítíte?
7. led 2013 v 01:50  •  čeká miminko, termín má v březnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Taky zdravím všechny, t.p.19.3 stejný dle PM i UTZ, naposled byl vidět chlapeček, tak snad to i tak zůstane:slight_smile:. Na utz 30+1 jdu 9.1. a neuvěřitelně se těším:slight_smile: jako všichni:slight_smile:)určitě...To nejdůležitější z výbavičky už máme pořízeno, ale stále poctivě schováno:slight_smile: Ještě musíme trochu vyřešit skříně v ložnici abychom se v místili s postýlkou. Užívám dovolené ze které půjdu rovnou na mateřskou. Od tohoto týdne se vydávám na předporodní kurzy spojené s cvičením. A malej začíná od nového roku nějak sílit a roztahovat se:slight_smile:, naštěstí je mi od začítku fajn, takže si to užívám:slight_smile:.
7. led 2013 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@key25 Ahoj, tak to mame stejny termin ( dle jednoho UTZ :slight_smile: ) Drzim pesti, aby jis tu s nami vydrzela co nejdele:wink: Ja jsem cimdalvic unavenejsi a schody zacinaji byt velkym nepritelem :confounded:
7. led 2013 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, od prosince jsem doma na nemocenské (trochu mi tvrdlo břicho a doktorka řekla ať už zůstanu doma) a mám pocit, že za ten měsíc jsem hrozně sešla :slight_smile: Sice psychicky je mi skvěle, ale když vylezu do sámošky hned mě bolí nohy a vlastně všechno :slight_smile: Tak nevím, jestli je to tím postupujícím těhotenstvím, nebo jsem doma vážně zakrněla. Cvičit moc nechci, mám hrůzu z předčasného porodu. I když není důvod se bát, zdravotní potíže nemám, tak se stejně bojím. Myslíte, že je to problém, že se nijak nepřipravuju?
7. led 2013 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaskrob jé my máme také první holčičku Aničku :slight_smile: :slight_smile:
7. led 2013 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@vizulina tak to máme stejné akorád asi barvičkou jinou, už ho máme i doma na půdě a čeká
7. led 2013 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Ahojky všem, tak já jdu na kontrolu teď ve čtvrtek, tp máme 19 a 23.3 a bude se jmenovat Pepa po dědečkovi :slight_smile:, mě také tvrdlo břicho tak mi mudr napsal hořčík, malej v bříšku řádí šílen, také mě pěkně pálí žáha, jinak některé věci máme po malé, ale spoustu věcí jsem dala pryč a teď scháním nové, nejvíc co mi chybí tak jsou ty nejmenší velikost, malá když se narodila tak měla 2680g a 45 cm a myslím že teď to nebude o moc jinačí :slight_smile:
7. led 2013 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek