• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klokan přiletí v březnu 2013

autor
jinak ten I'COO Peak Air 2012 je také moc krásný, ale o proti a nový camu celkem dost těžký ,cam cortina X3 nová také není o moc levnější a je to zase trojkombinace :unamused: , ale jak jsme psala tak máme po jednom mimču takovej hnědo béžovej :wink:
7. led 2013 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vizulina tak aspon že to máme stejné :slight_smile: dnes jsme byli poprvé na monitoru srdíčka , bylo to krásné a měla jsem slzy v očích když jsem poslouchala srdíčko naší vymodlení princezny :slight_smile:malá je pořád vzhůru :grinning: a kope točí se.Máme nahoře už 11 kg :-/ :slight_smile: a pan doktor pohrozil že musíme alespon do 3.2.2013 vydržet tak polehávám ale pořád cítím ten děložní čípek jsem 1 rok po konizaci děložního čípku a hrdla tak se pan doktor bojí že se mi čípek rozpadne, a co čekáte holčičku nebo chlapečka ?
7. led 2013 ve 22:29  •  čeká miminko, termín má v březnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@key25 tak to já přibrala zatím jen 4 kg, a to jím sladké jak pominutá :slight_smile:
8. led 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Čekám první mimčo a termín mám 28.3.
8. led 2013 v 16:13  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@key25 tak aspon vis, ze je mala v poradku, kdyz je porad vzhuru:slight_smile: Ja uz mam nahore 14kg:( -ani mi neprijde , ze bych moc jedla, hodne jsem pribrala ve 2. trimestru( kdyz mi uz bylo konecne dobre) a ted uz to je pozvolnejsi, tak uz snad moc nepriberu :sweat_smile: Proc ti pan doktor rekl primo datum 3.2.? My bychom meli mit taky malou princeznicku:slight_smile: - ale pry jiste, zda to opravdu bude holcicka budeaz po porodu:grinning: tak trebas jeste bude prekvapko:slight_smile:
8. led 2013 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marrsee myslis, ze bude potreba hodne tech nejmensich velikosti? :unamused: Ted kdyz to bude klucina, tak cekate , ze bude vetsi?.)
8. led 2013 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
vizulina : no už od prosince nám hrozí předčasný porod tak proto říká že musím vydržet alespon do 3.2.2013 :grinning: pak prý máme vyhráno.Je fakt divnej ,chtěla jsem ted ve 32 týdnu udělat ultrazvuk a chtěl po mě 300kč pro potvrzení pohlavý miminka.Volala jsem i na genetiku a ty chtěli 500kč tak jsem se na to vykašlala :slight_smile: chtěla jsem jěště 3D fotku na památku :slight_smile: a hlavně malou vidět.
9. led 2013 v 00:52  •  čeká miminko, termín má v březnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, mohu se k Vám přidat? Čekám chlapečka - Matyáše, termín mám 14.3.2013 v Motole :slight_smile:
9. led 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@key25 vsak ono to je jedno zda to bude kluk nebo holka, stejne to uz nezmenisa hlavne aby to bylo zdrave :wink:
9. led 2013 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
přesně tak :wink:
9. led 2013 v 16:39  •  čeká miminko, termín má v březnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vizulina no myslím že nebude o nic moc větší než byla malá myslím že bude mít max. do 3kg a do 50 cm
moc toho nechci jen bodýčka a tak něco málo :slight_smile:
9. led 2013 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vítám nově přítomné :slight_smile:
9. led 2013 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to u nás mudr nechce ani za to že řekne pohlaví a ani na genetice to po nás nechtěli :slight_smile:
9. led 2013 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všichni tak my dneska 31.tt, na utz šourek přes celou obrazovku, takže je to snad už na 100% Maxmiliánek (po pradědech),1689g, všemi velikostmi odpovídáme, spadl mi kámen ze srdce. My jsme taky nikde neplatili za pohlaví...jen za 4D ultrazvuk. Holky, už ať je to tady...těším se.
9. led 2013 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky tak já čekala jak dneska půjdu na UTZ a nic, prý za 14 dní až bude malá zdravá aby mohla jít se mnou a i s tatínkem, jinak jsme v pořádku :slight_smile:
10. led 2013 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla jsem na UZ a naše malá je nějak moc malá :frowning2: Ve 31+1 má jen 1300 g. Jsme oba s manželem subtilní a hned na začátku těhu nám řekli, že je tak o 5 dní menší než odpovídá PM ale teď mi doktorka řekla, že rozměry odpovídá tak o 2 týdny mladšímu miminku. Takže mě teď budou hlídat každý týden, jestli přibírá.
11. led 2013 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimibar nás velký ultrazvuk čeká 15., tak pak dám vědět jak jsme velcí my a jakou máme polohu :slight_smile:
11. led 2013 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
zdravím nově příchozí maminky :slight_smile: dneska jsme s partnerem byli podívat na kočárky a já jsem se zamilovala do kočárku ABC Design Viper 4S 2013 :sunglasses: je krááásný. Nemáte některá zkušenost s kočárky ABC nebo přímo s ABC Design Viper 4S?
11. led 2013 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimibar Nám čeká v komoře Cobra :slight_smile: Dlouho jsem hledala na netu, než jsem se rozhodla pro tuto značku a myslím, že v této ceně nic lepšího neseženeš. Na každý kočárek, který se mi líbil, byly jak pozitivní, tak negativní reakce. Je to taky o štěstí na který kus narazíš a taky někomu může vadit něco, co druhém u neva. Ale dočetla jsem se, že je to kvalitní německá značka, žádní poláci, takže věřím, že jsme vybrali správně. A Viper je hodně oblíbený a známý. Koupila jsem si od nich i autosedačku, ale nevím, jestli je zrovna super bezpečná, vypadá tak jednoduše. A navíc i když je to stejná značka, stejně jsme museli koupit adaptéry za 5OO, což mi přijde celkem hloupé.
11. led 2013 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
já bych hlavně koukala i na váhu kočárku, protože při představě že kočárek má hodně a do toho pak ještě mimi tak se výha zvýší a kdo to má pak utahnout :unamused: , já mám italský. K autosedačkám, člověk může mít podle testů tu nej a když jsou testovány tak do 50km/h a vletí do vás nějakej blbec tak stejně nepomůže, volila bych střední cestu, je ale dobré mít autosedačku na podvozek kočárku, protože pak odpadá složité vožení celého kočárku na cesty
11. led 2013 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marrsee Právě ABC Cobru nám doporučili v Malvíku jako nejlehčí kočár v této cenové relaci. Je to tříkolka bez nafukovaček. Když jsem s tím jezdila po bytě, přijde mi, že je možná až moc lehký, tak doufám, že nefoukne vítr a neodnese mi ho :slight_smile:
12. led 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojs, Tak sice bydlím kousek za Brnem,ale rodit budu v brně stejně jako dva prcky před tím a už se moooc těšíme, TP 30.3 2013 :wink:
13. led 2013 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lrg Já bych si s toho hlavu nedělala :slight_smile: každé mimi přibírá jinak a ty jejich stojr a výpočty taky nejsou 100% tak na to neberu ohled. Mě tvrdili u prvního dítka,že bude vážit přez 3.5 kg a měl veskutečnosti jen 2,9 kg... a to mě ho vážili cca 4dny před porodem :angry:
13. led 2013 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, mohu vstoupit? :slight_smile:
Čekám třetí dítko (třetí holčičku), v červenci 2011 jsem byla nucena podstoupit interupci :frowning2: takže toto miminko je mi asi útěchou a termín mám 19.3. 2013, ale malá je kousek větší, tak tam asi tak dlouho nepobude :slight_smile:
13. led 2013 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je super,Moc gratuluji :astonished: a přeji moc zdravíčka :slight_smile:
14. led 2013 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vítám nové členky :slight_smile:, @terrav já mám také termín 19.3 :slight_smile:, no mě při malé řekli den před porodem že malá bude mít tak 2,9 a měla 2680g :wink:
14. led 2013 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já půjdu na UTZ až 23.1. už ted se neumíme dočkat. Zatím nám tvrdí, že to bude holka, ale ještě se nám pořádně neukázala, takže pořád čekáme. Přibrala jsem zatim 4kg a všichni mi tvrdí, že mám malé břicho, že bych měla přibírat víc atd. a už mě s tím začínají znervoznovat. Už abych měla za sebou ten UTZ a věděla, že je vše ok.
14. led 2013 v 18:22  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marrsee tak mě u první dcerky neřekli nic (asi to nebylo potřeba, když byla v normě :grinning: ), u druhé, že bude mít tak okolo 4kg a její skutečná hmotnost mi pomalu zatemnila před očima (4,6kg), ale byla jsem šťastná, že je to za mnou a že je v pořádku, i když teda si při průchodu díky své velikosti naštípla klíční kost, ale ještě v porodnici se jí to zhojilo :slight_smile:
14. led 2013 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ješt by se mi líbilo potkat tu někoho, ským bych se sešla ve stejné porodnici, jinak mám v plánu si připlatit za nadstandart amít pokoj sama pro sebe, protože s cizími nejsem hned tak komunikativní a nerada bych trefila na nějakou víc střelenou maminu než jsem já :grinning: tak která máte v plánu rodit v Třinci? nebo na to je tu nějaká speciální sekce? na forku se moc nevyznám, přijdu si jak Alenka v říši divů :grinning:
14. led 2013 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj březnovky, musím se s váma podělit o mou radost z dnešního ultrazvuku, náš Lukášek je hlavičkou dolů a ve 30+4 váží 1720g, chlapeček náš velikej :dizzy_face:.
15. led 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek