• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klokan přiletí v březnu 2013

Mně je super, jen to začíná být celkem nuda :slight_smile:
18. únor 2013 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lrg jak to? No já jsem teď už celkem unavená, v noci pořádně nespím, berou mě křeče do nohou :frowning2:
18. únor 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marrsee Dokončovala jsem školu, pak jsme ještě zvelebovali bydlení, kupovali věci a tak, ale teď už je všechno hotové a to čekání a přemýšlení nad vším možným je děsné :slight_smile: A je mi dobře, takže spát se mi moc nechce, ale zároveň se mi nechce ani nic podnikat, tak se jen tak válím u kvalitní TV zábavy :slight_smile:
19. únor 2013 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lrg Tak to se máš, já mám každej den co dělat, lítání kolem malé, do toho šití, domácnost a tak tak není čas moc přemýšlet :slight_smile:
19. únor 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka jé to mám narozky na váš termín porodu,jinak já ho mám 28.3.2013 :slight_smile:
20. únor 2013 v 17:12  •  3 děti - čeká miminko, termín má v březnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no už se nám to všem pěkně krátí :slight_smile: :dizzy_face:
20. únor 2013 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak včera máme za sebou 2 monitor, prý se jim moc líbil, malej dělal jak divej :slight_smile:, kontrola u doktora nebyla, protože měl dovču, tak příští týden ve čtvrtek kontrola a pak monitor :slight_smile:
8. bře 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu v pondělí na indukci, nejsem z toho dvakrát nadšená, ale aspoň skončí to nekonečné čekání. Takže nejpozději v úterý budeme separé :sweat_smile:
9. bře 2013 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lrg budem na Tebe myslet, ať to je bez problémů a v pořádku, až budeš mct tak písni jak se daří :slight_smile:
10. bře 2013 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my už to máme za sebou :slight_smile:
19. bře 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lrg grauluji moc, my jsme ještě celý a nevypadá to že by se malému chtělo ven
20. bře 2013 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska už je to týden, co přenáším.. :( Ráno jsem se ptala doktorky, jestli bych neměla vysadit magnesium (napsala mi ho od 30.tt až do teď -jen tak, preventivně) jestli to nemůže způsobovat, že pořád nerodím.
A ona na to, že může a ať ho teda vysadím.. :( (to mi řekla brzo v 41.tt, až jsem se sama zeptala).
Braly jste taky některá Mg na konci těhu? A po jaké době se u vás rozhodli pro indukci porodu?
Díky moc! :slight_smile:
21. bře 2013 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicolette21 Ty jo, myslím, že magnesium by se nemělo brát déle jak do 36. týdne, aby se děloha mohla "procvičit". Asi záleží, jak který doktor, ale v porodnici nenechávali holky přenášet déle jak 10 dní a dva týdny tuším jsou max.......
22. bře 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lrg Děkuju za odpověď, snad to v pořádku zvládnem. Blahopřeju k miminku! :slight_smile:
23. bře 2013 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já ho brala také a vysazovala jsem ho ve 37tt
jinak máme od 21.3 kluka Pepíčka 3240g a 50cm, porod stašně rychlej, v 7h jsem dostala kontrakci něco ve mě prasklo nebo malej kopnul a jelo to, do porodnice jsme přijeli okolo 7.15h a malej byl venku 7.35h, tak že celkem hoňky :grinning:
2. dub 2013 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek