• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kralupy nad Vltavou. Hl'adám maminku na zoznámenie

14. ledna 2016 
@mooncaa este budem skusat nejake finty ako dostat do neho zeleninu a maso robene doma :slight_smile:
10. led 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hledáme někoho z Kralup na procházky. Mě je 26, malá včera oslavila rok.....
11. led 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mooncaa sak sem nejak dosla k nazoru,ze mate vsici moje cislo a muzete psat a volat,ven chodim prakticky furt,ze ciernavilo
11. led 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medojedka muzes se k nam kdykoli pripojit :slight_smile:
11. led 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mooncaa jej vies co som nasla? Ja ze som uz na 100% rozhodnuta pre golfky ale objavila som este golfky s rozmermi :
hmotnost: 6,5 kg
rozměry kočárku : v.101,5 x d.94,5 x š.59,5 cm
složený: v.93,5 x h.41 cm
rozměry ložné plochy: sezení š.35 x h.38cm, opěrka š.32 x v.51cm
průměr koleček: 11 a 19,5 cm
Ze aka parada! Dlha zadova opierka, siroky, vaha super. Je to Peg Perego Vela completo /trojkolka/ ale robia aj stvorkolku. Problem ze to asi nema polohovanie noh, teda uvidim co mi odpisu. Na jednej stranke pisu ze ten stvorkolesovy druh nema a trojkolka ano ale nie som si ista, Sice sa polohuje paskom vzadu a uplny lah to teda nie je ale tie rozmery su super. tu pisu ze 2 polohy podpery nohou - http://www.babyline.cz/kocarky/peg-perego-vela-3-completo-2011-sportovni-kocarek
12. led 2012 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sister05 No já v poslední dobou nemám nějak moc čas a když jsem venku, tak něco zařizuji.

@ciernavila Vypadá pěkně, ale nejsou to golfky, skládají se na placku, takže rozměru složeného jsou 93,5 x 41 x 59,5. Váha super, ale rozměry se mi nelíbí.
12. led 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mooncaa no a nakoniec su blbe v terene a vonku, vraj su skorej na jazdenie po obchodaku a to mi je nanic. Takze MAclaren vedie, uz nejdem hladat, uz poznam rozmery snad vsetkych kocikov :grinning:
12. led 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme zase nemocny,uz se zblaznim :frowning2:
18. led 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,se omlouvam,vypadam dost nezdvorile,ze sem tu posledni dobou bud jen odsekla nebo nakoukla. Nebylo mi dobre,nejaky moribundus mne schvatil - asi dutiny. Uz je to lepsi. to pocasi mi na nalade taky neprida. Eliska uz ma jeden zub a noci prorve,takze rostou dalsi. Uz mi hrabe,jsem nevyspala a nevysexovana :slight_smile: Mno,jdu se oblect a vyrazime dokud je slunicko,musime utratit posledni drobaky a koupit neco do lednice :grinning:
20. led 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moudivlacek Tak my taky marodíme, plavání se nekonalo.

@sister05 Počasí humus, sluníčko mi zalezlo, když jsem vylezla ven. Chodím v poslední době jen na nákup, malá 3. den marodí. Nebo lítáme po doktorech, nebo zařizuji jiné věci.

Já chci sníh nebo jaro.
20. led 2012 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj ja chcem jaro... teda neviete o co ste dnes dosli, o skvelu vychadzku cez kaluze a blato do Nelahozevsi :grinning: sorry Sister ze som ta zatiahla do toho bahna..
20. led 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila z toho se nevykecáš....napsala jsem si k Tvému jménu do deníčku černý puntík :sunglasses: :sunglasses:

Holky chumelí se chumelí,Ela chodí a já ji musím držet za ruce,takže mne bolí v kříži,vylila se mi konvička při zalévání kytek a to přímo na usušené prádlo,mno,myslím,že pozitivních věcí je na mne dnes nějak dost :rolling_eyes:
21. led 2012 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sister05 no my sme dnes ani neboli vonku, zehlenie, varenie, upratovanie, hranie, manzel nakupy, kym Daniel spal ja som pracovala. Ak to 10 min nevstane idem ho zobudit. Nechcem chumelenie, ja chcem slniecko a jar.
21. led 2012 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,pro změnu trčím v Táboře,poněvadž mi konečně zubařka zaplnila ty dva zuby,kvůli kterým už čtvrt roku pendluju sem tam jak e.t. Takže od jara už snad budu moct změnit doktora. Moje otázka je,nemáte ponětí o nějakém zubaři v Kralupech,kterej ještě bere další lidi? Pak by se hodil obvoďák,gynekolog,endokrinolog. Díky.
2. únor 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sister05 tak to ja neporadim, vsetko mam v Prahe. ale rozmyslam tiez ze obvodaka si presuniem z Řeže sem.

Juchuuu, my už stojíme :grinning:
2. únor 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Kralupandy můžu se k vám přidat ?? My jsme z Turska takže do Kralup kousíček :slight_smile:
13. únor 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@r.o.s.s.i.b Zdravim, jej to je uz blizsie k Libciciam a Rezi, v Rezi sme byvali predtym. Ale v Tursku som nebola este nikdy.
15. únor 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky zdravim,my jsme imervere marodi,ja ted dobrala antibitoka (zanet nosohltanu),M furt kasel,zrusili jsem uz totalne plavco :frowning2:

jak se vede?
21. únor 2012 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moudivlacek tak skore vyliecenie zelame, my sa mame fajn, von poctivo chodime, vcera sme objavili kraaaasne detske ihrisko na Hostibejku, ani som nevedela ze tam take je. Je to kusok od "muchotravkovej" vyhliadky.
23. únor 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky jsem z Kralup. Chci se zeptat na zkušenosti s dětským lékařem, absolutně nevím, ke komu se registrovat..Díky za doporučení :slight_smile:
23. únor 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moudivlacek Taky přeji uzdravení. My máme zatím na plavču zameškáno 2 hodiny a ještě, že tento týden plavání není (jarňáky), bo taky marodíme. Už 2. den teploty a nic k tomu, 6. nemoc už měla, tak má asi 7. nebo co :grinning:

To hřiště na Hostibejku znám, je moc pěkné, vyzkoušeno zatím nemáme. Jen se bojím, že mi pak bude dítko padat do propasti. Ale zase tak moc prozkoumáno ho nemám.

S dětskou nevím, my chodíme k Vokálové. Antibiotika zbytečně nepředepisuje, je zároveň alergolog, neaplikuje 2 očkování najednou (jako jiní Dr.). Ale věřím, že lepší Dr. existují.
23. únor 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak dnes jsem zkusila ven golfky a pěkně sme zmokly. V úterý jde ela na očkování a pak odjíždíme na Moravu,ségra má promoci. Mno a pak si nás babča vezme na pár dní do jižních čech. Už jí asi chybíme,lol :grinning: Neviděla nás jen tři týdny :sunglasses: :sunglasses:
26. únor 2012 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, muzu se k vam pridat? Jsem z Kralup a cekam prvni mimco, termin mame 4.7. :o)
27. únor 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moudivlacek Jdete na zápis do školky? Máš nějaké info, jaká školka je v Kralupech dobrá? Jdeš k zápisu do více školek, nebo jen té nejbližší?
Uvažuji, že se v době zápisu půjdeme podívat do školek, abych pak za rok věděla. Teda docela by mi pomohlo, aby mi malou vzali na 1 den v týdnu od 2 let, ale pochybuji, že mají tolik místa.
27. únor 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@euricek nevidím v tom problém :grinning: a chceš s náma chodit na procházky bez kočárku? Aspoň budu mít vždy důvod dotáhnout vás do cukrárny :slight_smile:
27. únor 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mooncaa vubec netusim,neznam pomery,ale vzhledem k tomu natresku,kdy nemaj jisty misto ani3lety,tak pochybuju s 2letym,krom toho ve statni si nejsme jista,max kdyby mela misto a mala byla samostatna bez plin... je to kriz s tema skolkama, v Kralupech zkusime jednu,vic nema smysl podle me a snad se to ani nesmi,my oba dojizdime do Prahy,tak spis ho zkusime umistit u prace,skolka tady konci ve 4 my oba delame do vecera,hlidani nemame,absolutne netusim,jak to budem delat,hl,kdyz je malej furt kasle rymy :unamused:
27. únor 2012 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moudivlacek No, na to jediné řešení pořídit další dítko a nemuset to starší dávat do školky. Když to mi už asi neprojde.
27. únor 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sister05 Tak snad příští týden se k Vám na procházku po dlouhé době přidám.
27. únor 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mooncaa kdyz my druhy nechcem :grinning: krom toho by ten samy problem byl zas
27. únor 2012 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moudivlacek Tak to jo, když oni píší, že přednost má i ten, kdo má ve školce staršího sourozence. A 1. by byl předškolák, toho vzít musí. :grinning:
27. únor 2012 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek