• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kralupy nad Vltavou. Hl'adám maminku na zoznámenie

14. ledna 2016 
@mooncaa zavolej,ale moc sanci bych si nedavala,toho sourozence ve skolce,to se mysli,ale u tech 3letaku,kdyz je hodne deti,tak museji mit nejaka kriteria,ale dite mladsi 3let neni reditelka povinna vzit a taky nemusi,optej se a pokud bys chtela jen treba na pulden denne,tak leda neco soukrome no
27. únor 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra273
@euricek vitajte medzi nami :slight_smile:

@mooncaa hehe mne sa to riesenie paci :slight_smile: Inak ja zase si rychlo musim urychlit aby nam dali trvale bydlisko kym maly pojde do skolky, to je tiez jedno z kriterii

Ozaj ked chcete na jeden den ja by som ho dala do montessori hernicky k Martine co je pri gymnazii - v materskom centre. My az teraz prechadzame do skupiny lezcov lebo doteraz tam bolo plno, a to nam maly prestupuje okolo nabytku, zachvilku bude chodit to bude vesele.
Dnes sme dostali od Mudr kvapky do ucha vraj slaby zapal, horucky 39-40 co sme mali posledne dni nastastie zmizli oddnes. Tak zatial sa nevysypal, asi to nebude 6. nemoc ale mozno tymi uskami alebo aj zuby stolicky snad rastu...chuda moje.
27. únor 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,cestou do tesca sem ele nasla druhej zub :grinning:
27. únor 2012 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sister05 jej gratulujem, nam sa razia stolicky tak ne strasne na nervy z toho, uz sa mu rpepraza dolna vpravo, este si aj pipik poskrabal tak mu ho macam v hermanku...aspon ze teploty zmizli. Som inak vcera skusila tie golfky to bola parada, som myslela ze rped sebou nic netlacim :grinning:
1. bře 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila já tuhle taky zkusila nějaké golfky a Ela byla unešená,já méně.Jinak jsem u báby v Táboře a v pondělí nás poveze zpět do Kralup,pojede ještě neteř a zůstanou tam asi dva dny. Tatínek už je z toho blahem bez sebe
1. bře 2012 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sister05 Teprve druhej zub? My měli 1. zub už 5 měsících, teď už jich má 14-16 (některé se právě prořezávají). Ale alespoň je bude mít zdravější, když rostou později.
Jaké golfky jsi zkoušela, že jsi nebyla spokojena?
Já potkala teď v kralupech jedny golfky z výběru (jen s autosedačkou), a děsně na těch dlaždicích hrkaly (co jsou kolem potoka ve městě).

S tím hlídáním, když já za to nechci platit moc. To se mi to pak vůbec nevyplatí, když to co vydělám, dám za hlídání.
1. bře 2012 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mooncaa ja nevim,mam nejake stolete :slight_smile:
1. bře 2012 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mooncaa no aj Nuna dost drnca pri potoku na kockach som ju tam videla minule aj dnes. No ono to nikdy nebude ako nafukovacie kola total tiche na sportaku ale ja som bola milo prekvapena, cakala som vacsi hluk a slo to pomerne ticho a maly pekne spinkal. ale hlavne ta lahkost, som ho mohla jednou rukou manevrovat a v druhej som drzala knizku a citala si. A tata sa tesi z nanoznika, dala som usit u pani na mimibazare "s veckovou elektrickou gitarou".
1. bře 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sister05 hlavne ze Eliske sa slo dobre... aj Daniel mal konecne vyhlad na vsetkych psov, videli sme ich dnes neurekom, kazdu chvilu mi zvolal z kocika "hav"
@sister05 uz sa moj drahy pytal na vas ci sme boli vonku, som povedala ze nie ste v Kralupoch
1. bře 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila Tak vy taky komentujete každého psa? Já to u těch starších neznám (nebo si nepamatuji), ani jiné děti jsem taky neviděla šílet ze psa. Ale Eli na každého psa dělá "Heeeeee" a když se zepsám jak dělá pes tak říká "he, he, he, he" Je to takové hrdelní "he" a pro nezasvěcené to musí vypadat, že mám asi postižené dítko. :grinning:

A a ty hrkací golfky byli Quinny.

@sister05 Ty máš golfky v Táboře, abys nemusela tahat velký kočár sebou?
1. bře 2012 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mooncaa on miluje psy, ale napodobnovat vie len zopar zvierat, ale psa najlepsie, ale minule som sa dozvedela ze zirafa robi "brm brm" :slight_smile: Vcera po mne dokonca zopakoval aj cajku. To je u vas tusim "racek"...no ten vodny vtak.
1. bře 2012 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila Tak to je šikovnej, vždyť mu není ani rok ještě. Eli taky umí jen pár zvířátek a to je o 1/2 roku starší.
Umí dadada (na kačenky), he na psa, bů na kravičku (ještě nedávno říkala hebů), k-ti na krtka a pak několik zvířátek odznakuje (žirafa, slon, žába, myš, kočka, zajíc a možná ještě nějaké (teď si nevzpomenu) )
2. bře 2012 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mooncaa ja som sa docitala ze dieta v roku a pol zacina cmarat, a Daniel ceruzkou aj pastelkou uz kresli ciary aspon tri tyzdne. Uz mame aj spolocne obrazky, aj s manzelom sme nakrelili spolu. Toho psa urobi krasne ale najlepsia je ryba. To by som ho zozrala ako je zlaty, zacne otvarat usta dokoran a pri tom ma take nafuknute licka :grinning: Zatial vieme tak 3 zvieratka poriadne, ostatne prijdu casom....
3. bře 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila Tak čmárání, Eli udělá pár čar a už jí to nebaví. Oni jí ty pastelky na papír nějak blbě píší, je to moc slabé. Ale včera pokreslila linku z boku, tam je to vidět pěkně. Tak teď přemýšlím, jestli jí nemám nechat psát tam a pak to umýt, nebo jestli tam nemám izolepou přilepit papír.

A do těď jsem netušlila, že na DDM vedle Penny mají nakresleného psa. Dneska Eli došla dopoledne sama až tam (byla v těch místech poprvé bez kočáru), zpátky to už nešlo, nechtěla opustit toho psa.
4. bře 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mooncaa tak to s tym psom som ani ja nevedela :grinning: Ja chcem malemu kupit na kreslenie Aqua Doodle - podlozku. Malovat moze, krasna vyrazna stopa a ziadny bordel okolo lebo je to zalozene na principe vody.
5. bře 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,už jsem zase doma v Kralupech. Dnes odjela mamina a neteř a tudíž jsem vám všem zase plně k dispozici jak na netu (pokud dítě nebude tahat kabely) tak na mobilu a osobně venku,ideálně v cukrárně :grinning:
Ela už se venku nechce moc držet za ruku a zkouší chodit sama,což znamená každý den něco jiného na sebe. Díky Lil za tu kombinézu,nebýt ji,chodíme nahé :grinning: Neb nemám momentálně k čemu co přiřadit do praní :grinning: :grinning:
Jinak co se týče kočárků,Moni,je to takhle: Půvpdně jsem měla jeden červenej,ten je rozbitej a je v Táboře. Takže,mám zelenej běžnej (hlubokej,sporťák) a pak mám dvoje golfky. Jedny modré,od kamarádky a ty jsem poslala do Tábora a tady mám teď červené golfky po neteři. Jsou bezva,lepší než ty modré,ale mám problém s kšírama,potřebuju koupit nové zavírání. To co mi sestra našla na to totiž nefunguje a dítě z kočárku rádo utíká. :slight_smile:
Mno,Ela usnula,tak já si du asi taky lehnout,není mi volno.
7. bře 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sister05 Holky a kdy chodíváte ven? Myslím čas od-do. Že bych Vás zase po 1/2 roce doprovodila. :grinning: Zítra bych asi mohla. (čtvrtek)
7. bře 2012 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
to záleží na spánku Ely. Většinou to s Lilou skloubíme kolem třetí odpoledne. Dopoledne s Elou trávím na balkoně na sluníčku :slight_smile: Šak máme telefony :slight_smile:
7. bře 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sister05 Jde mi o to, že mi Eli chodí kolem 2-3 hodiny spát a spí klidně i 2 hodiny (dnes jen jednu), záleží kdy dopoledne vstává. Tak já jí zkusím zítra ráno dříve vzbudit, aby šla odpoledne dřív spát a byla už vyspaná kolem té třetí hodiny.
7. bře 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
my spime o 10 doobeda a poobede o tretej, pol stvrtej a to vonku v kocari.
7. bře 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. bře 2012 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dámy,tak v kolik? Dítě sem dala hají,uvidíme kdy usne :slight_smile: Kdyžtak bude spát venku
8. bře 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sister05 Počkáš do té cca 15. hodiny, nebo jdete dříve ven? Eli teď chrní uvidím jak dlouho to vydrží.
8. bře 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mooncaa nevim,asi jdeme a pak se uvidi,neni mi dobre,tak nechci pretahovat. pisni az budete vzhuru a uvidis. Ani se mi nikam nechce,je tam hnusne. Ale dala bych si neco dobryho :slight_smile:
8. bře 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sister05 Tak já se pak ozvu až půjdeme ven, hnusně tam je, myslela jsem, že to krásné počasí, co bylo tento týden vydrží.

@ciernavila Ten klip je úžasnej :grinning:
8. bře 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mooncaa mno,ja nas obleknu,dojdem pro zobanec a asi zamirim do cukrarny v Lobecku na horky dzus,Ela se tam nasvaci (takze musim pro rohlik a presnidavku) a pujdem dom
8. bře 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
potrebuju neco na hlavu,uz me zas boli,mate nejaky tip?
8. bře 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sister05 Já na hlavu beru paralen (moc nezabírá) nebo ibalgin.
8. bře 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mooncaa tyy,moni,ja na to asi prdim,dojdu do lekarny pro paralen a pujdu dom. Zacina mi byt pekne soufl. Uz sem dlouho nemela "migrénu" :angry: :angry:
8. bře 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už nechci,aby mne bolela hlava,to je co týden,to aspoň jednou nebo denně,jediné co zabírá je paralen plus,který je omezen,lékaři nic nenašli a já nemám kdy chodit s dítkem po rhb :frowning2:
8. bře 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek