• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kralupy nad Vltavou. Hl'adám maminku na zoznámenie

14. ledna 2016 
@sister05 Tak to je blbé s tou hlavou. Nemáš nějaké problémy se zádama? Nebo starosti?
U nás se chrní, až se vzbudí dojdu nakoupit. Manžel jel pro tu starší do Krkonoš, je marod a je na lyžáku se školou. Už jich odpadla asi 1/2.
8. bře 2012 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@mooncaa no to je teda prima :frowning2: Jo,starosti mam kupu a pribyvaji,misto aby se likvidovaly a nic s nima neudelam :slight_smile: Zada mam asi taky v loji,boli. Ale jak rikam,ikdyz si dojdu nekam k doktorovi,budou mi chtit dat rehabilitace a ja ani nevim,kde tu naka rhb je,natoz aby to ela se mnou zvladla
8. bře 2012 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@sister05 Já vím jen o jedné rehabilitaci, ale ta je asi zaměřena jen na přístroje, je u nádraží. A pak mám pocit, že někdo sídlí blízko, kde bydlíš. Dáš Eli do kočárku a vezmeš jí sebou, ona to zvládne. Kdyby to nešlo, tak Ti Eli pohlídám.
8. bře 2012 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@sister05 Hlásím, že malá venku usnula a spí mi tu v kočárku, najedená není, bude jíst až se vzbudí. Takže kdy půjdeme ven zatím netuším. Venku je krásně, jen se mi teda spustila rýma (či co), asi jsem se dorazila v bazéně.
9. bře 2012 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@sister05 Tak tu je mail na to plavání:
Plavecka.skola@email.cz
Chce se to přihlásit už teď, už dělají časový rozpis.
9. bře 2012 ve 23:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@mooncaa diky,uz sem psala :slight_smile:

Tak jsme konecne po rocni prohlidce,ela ma 11kg a nejaky drobny, a 82 cm,taky dostala sestivakcinu a dnes je protivka a ma 37,6 po odecteni. Uz se tesim,co zas bude. :confounded:
14. bře 2012 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
21. bře 2012 ve 23:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@sister05 Jo, to je ono. Mě by se líbilo to cvičení ve čt od 10.
22. bře 2012 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@mooncaa me by se libila ta herna,kdyz bude prset :slight_smile:
22. bře 2012 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@sister05 V pátek jsem na plavču mluvila s jednou mamčou a ta to čtvrteční cvičení moc chválila, ale prý to od 10, že v 9 hodin je tam moc dětí a to její holčičce vadí.
25. bře 2012 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky,celej tejden nějak marodíme. V neděli jsme byly ve Stromovce a ela tam nastydla a obě máme rým,kašel a ona ještě k tomu zuby a 37 :confounded: :confounded: Už mi dochází dech :frowning2:
30. bře 2012 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@sister05 Už je Vám lépe?

Tak jsme ve čtvrtek nakonec na cvíču nebyly a příští týden cvíčo není (prázdniny)

@ciernavila Mám tu pro Tebe jeden odkaz
http://www.makeit-loveit.com/2011/03/mister-make-it-and-love-it-series.html
1. dub 2012 ve 23:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@mooncaa jeej vdaka, to je paradne
2. dub 2012 v 01:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@ciernavila Teda koukám, co to máš u sebe uvedené. Tak to moc a moc gratuluji a závidím :wink:
2. dub 2012 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@mooncaa dik, len nebudem verit uuuplne kym mi to doktorka nepotvrdi
2. dub 2012 v 17:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@ciernavila Tak držím palečky ať je vše OK.
2. dub 2012 ve 23:39  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mooncaa tak to o tych 5 rokov mozno stihneme aj tretie :grinning:
3. dub 2012 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@ciernavila A čtvrté neplánujete? :grinning:
4. dub 2012 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Nová Ves :slight_smile:))
4. dub 2012 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@mooncaa to uz asi nie :slight_smile:
4. dub 2012 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, můžu??? sháním nějakou maminku na budoucí kočárkování... teda mám termín až v listopadu, ale to neva ne,?
4. dub 2012 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@fori Klidně se pak přidej. Tebe znám z jiné diskuse tu na koníku, už tam teda chodím jen šmírovat, takže Ty mne asi neznáš. :wink:
4. dub 2012 ve 22:37  • Odpověz  • To se mi líbí
5. dub 2012 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@mooncaa ne tebe neznám :frowning2: a jaký diskuze mě znáš??
5. dub 2012 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@mooncaa tak nas do skolky do Mikovic vzali :dizzy_face: sice to bude krusne my oba s manzelem delame v praze (tam sice amme taky prihlasku,ale sance mizive), asi budu muset na polovicni uvazek,ono vyzvednout dite do 4 odpo kdy delam do pul 6 :sweat_smile:
akorat teda u nas to vazne na zachode,M stagnuje a furt se pocurava,na nonciku ani zachodu se nevycura,tak trenujeme,snad se to upravy,jinak nevim no
6. dub 2012 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@moudivlacek Tak to gratuluji. Ještě má půl roku a přes léto je učení snažší. Kluci jsou na to levější. Mohu se zeptat, kdy Vám byly nebo kdy budou 3 roky?
A nešel by třeba 3/4, 2/3 úvazek? Nebo něco jako, že by manžel ráno vodil, ty chodila do práce dříve a ty pak odpoledne vyzvedávala. Nebo něco jako práce po večerech z domova, ale to je na houby, když po celem dny padneš na hubu - alespoň já byla vždy vyřízená.
6. dub 2012 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky:slight_smile:

Mám dotaz na maminky holčiček - kde jste nechávaly v Kralupech nastřelit naušnice? Naše pediatra jen píchá a to nechci, na netu jsem nějak nic nenašla, jedině v Praze. Poradíte? Děkuju:slight_smile:
9. dub 2012 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@mooncaa ja mam pevnou prac dobu,bohuzel driv jak od 9 to nejde,uvidime,zitra jdeme na kontorlu na ORL,tak skaknu za detskou,ted me prijde ze to malje zadrzuje,tak nechci,aby se pak blokl uplne,proste od pul 7 rano az do 2 kdy se spat vubec necura,coz me neprijde uz dobry,je to trapeni,on je celkove pomalejsi,problem je,ze do skolky ho s plinou tezko vezmou,resp doma ji ani nenosi,jen na spani,ale na curani si nerika a kdyz ho posadim ja,tak nic neudela
3 nam budou v srpnu,brali mam pocit jen ty kterym bude pri nastupu 3, asi podle poctu deti,kdyby bylo volno,asi by vzali i mladsi
9. dub 2012 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@gumidek Nám nastřelila naše Dr., chodíme k Vokálové v Lobečku.

@moudivlacek Tak to je blbý, tak to jedině nějakou slečnu na vyzvedávání. To by bylo lepší, kdyby Vám ta Praha vyšla. Já mám pocit, že všichni kluci jsou v tomto pomalejší.
10. dub 2012 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@mooncaa A spokojenost? Můžu vyzvídat - jak je to s výběrem naušnic na nastřelení, a co cena? Díky moc :slight_smile:
10. dub 2012 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek