• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kralupy nad Vltavou. Hl'adám maminku na zoznámenie

14. ledna 2016 
@sister05 Teď to nechápu. Můžeš si vydělat kolik chceš, ale rodičovský příspěvek je vázán na docházku do školky. Takže pokud Ti bude hlídat babička, manžel, tak si můžeš vydělat kolik chceš, ale pokud dáš dítko do školky na víc jak je psáno v zákoně, tak o rodičák přicházíš. Jsou na to nějaké formuláře, co pak musíš dávat každý měsíc na sociálku a kde Ti školka potvrzuje kolik dítko nachodilo do školky. A školky to musí hlásit.
Daňové přiznání s tím nijak nesouvisí.
13. srp 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mooncaa a jedná se i o soukromé školky? vidíš,to jsem nevěděla.
14. srp 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sister05 I o soukromé, bohužel. Jediné je se domluvit a zeptat přímo v té školce. Vím, že některé to na sociálku nedávali, nebo maminkám dávali upravenou docházku. Možná když hodíš dotaz na školku, jestli neví jak to je s rodičákem, že když bude dítko k nim chodit každý den, jestli máš nárok na rodičák, tak třeba podle odpovědi poznáš jak to je.
Kámoška zatím chodí na brigádu a slouží v nemocnici převážně noční. Hlavně slouží 12ctky a hlídá jí manžel. Teď o prázdninách měl dovolenou a chodila i přes den, jinak chodí jen na noční a o víkendu. A jak to zvládá nechápu, protože po noční nechodí spát - bo hlídá malou. Ale je z Vysočiny, takže kontakt na nemocnici Ti moc nepomůže.
14. srp 2012 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem z Nové Vsi ale v Krapulech mam tchýni :slight_smile: a jezdím tam občas :slight_smile:
3. zář 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@haniccka a tak až u budeš takk se ozvi,vytáhnem Tě na hřiště a když k tomu přineseš svačinu v podobě koláče nebo knedla vepřa,budeš mít veliké plus :slight_smile:
9. zář 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak Ela konečně tu školku odstonala. Rýma,kašel,mírné teploty. Ani se k vám nehlásím na procházky,protože mě to taky chytlo. Tak dřepíme doma,pereme,čučíme na pohádky a v pondělí jsem nás odhlásila ze školky a jedem do Tábora. Tam se bude líp stonat a potřebuju,aby byla příští pondělí Ela fit. Snad se to dítě stačí promořit než půjdu za rok a půl fakt do práce,protoe kdyby to dopadlo jako teď,že den ve školce dva týdny nemocná,tak to asi práci neseženu :grinning: Né,že bych teď nějakou měla. Tak doufám,že se máte fajnově. Odpoledne musím pro něco do krámu,asi jen do Penny. Moni,ty fusky sem Ti samozřejmě nedala :grinning: Lil,už je Daníkovi líp? ¨pište,pište,ať mám co dělat.
9. zář 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sister05 jééé to je dobrý :slight_smile:) tak ju :slight_smile: klído :slight_smile:
9. zář 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sister05 tak my mame za sebou super vikend, u znamych oberacka jablk, ovce, krmenie kralikov - mali ich asi 80, jedli sme domaci ostiepok, maslo, celozrnnu muku a vyrobky z nej , co si oni sami namleli, bolo super. Sice sme skoro vsetci dostali nevieme z coho prujem ale uz je to tusim pomaly za nami. Kocik sme tam ani nemali so sebou, nebolo treba. Teraz zas trenujeme chodzu bez kocaru...ide to hrooozne pomaly. Dnes o osmej rano smer Lobecek,, potom ihrisko v Lobecku, okolo 9 vyrazili sme z Lobecka a domov sme dosli po 11. Dve hodiny slapal DAniel cez mesto, stal snad pri vsetkom moznom, uffff.
17. zář 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila Jé, tak to jste měli krásný víkend. No a ten průjem, to je jasné z toho domácího sýra, jak na to nejste zvyklí. My jak byli na Slovensku, tak jsme tam koupili čerstvý ovčí sýr, odštiepok a nitě - bylo to výborné, ale průjem byl taky. Eli měla z toho průjem asi týden a z toho pak ještě problémy při čůrání.

Dneska je krásně, jdete odpoledne ven?

@sister05 Co Eli, už je zdravá?
17. zář 2012 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mooncaa prujem nie je jasny, lebo nie vsetci co nan nie su zvykli mali prujem a mal ho najviac Daniel a ten ten syr vobec nejedol
17. zář 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mooncaa ahoju,jo,už je to fajn. Jen tu začali topit,takže to bude zase asi na novo,ale zatím se drží. Mě škrábe v krku. Už abychom byly doma

@ciernavila hezkýýýýý :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: taky bych ji asi mela brat bez kocarku,jenze ona pak chce nosit,uf...beres s sebou kocarek jako rezervu,nmebo jdete jen tak?
18. zář 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sister05 na SK kocarek berem lebo mi tam bude spat vo vlaku,a pripadne na dlsie presuny. Neviem ci sa mi bude chcet cez Bratislavu brazdit cely den a stat na kazdom rohu :grinning: Dnes siel sam z dreveneho ihriska tiez domov, ale ked ide az z Lobecku tak uz je potom dost unaveny na Hurke...musim ist na neho postupne.
18. zář 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila Tak to ten průjem byl fakt záhada. Stejně obdivuji to chození bez kočáru. Eli měla vždy problém udržet směr, s odrážedlem to šlo lépe. Takže my buď kočár nebo odrážedlo. Nebo teda ještě buď manduca nebo tatínek na nošení.
18. zář 2012 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mooncaa on ten smer aj drzi niekedy, obcas to je horsie....ale to tempo je slimacie, kebyze sa niekam ponahlam asi to bez kocika nejde. Ale trenujeme poctivo kazdy den.
18. zář 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. zář 2012 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila To je ale úplně stejné jako naše Yedoo C. Guma na řidítkách, vzorek na pneumatikách, sedlo, prostě úplně všechno. Jen jsou jiné samolepky a obrázek za chrániči řidítek. A pořídila jsem levněji.

http://www.darovanek.cz/produkt/odrazedlo-yedoo-too-c-s-brzdou-purpurova/
A koukám, že zdražili, já platila 1349Kč
18. zář 2012 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mooncaa no na Skibi sa mi paci viac ta ziariva zelena, ale rozdiely su aj vo vyske sedadla a v riaditkach
Too too C
Výška sedla: 34-45 cm
Výška řídítek: 54-64 cm
Skibi:
Výška řídítek:
51/56cm
Výška sedla:
35/47 neviem to posudit, neni su tie riaditka potom moc nizko ked tam su take rozdiely?
19. zář 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila Já vygooglila toto:

Dobrý den, odrážedla Skibi sice neprodáváme, ale podle obrázků a popisů výrobku soudím, že to je stejná továrna, kde se vyrábí Yedoo, Muff, Davídek a Terezka, Galaxy. Na trhu je trochu zvláštní situace, jsou tu odrážedla různých značek, ale vyrábí se na stejném místě, ve stejně kvalitě, prodávájí se pod různými názvy a především za různé ceny. V zásadě je to tak, že se při výběru můžete řídit cenou a barvou, která se vám líbí, kvalita je naprosto identická. Jsou tu dvě úrovně odrážedel - bez hlavového složení a nepatrně těžší a pak s hlavovým složením a odhlehčené. Takže naprosto stejná odrážedla, co do kvality, jsou odrážedla Too Too B, Muff základní verze, Skibi 10 a Galaxy - http://www.bikelab.cz.... Vyšší verze těchto odrážedel je pak Yedoo Too Too C, Muff limited edition, Skibi tento typ http://www.skibi.cz... a Davídek a Terezka. Vyšší verze mají tedy navíc hlavové složení řidítek, jsou o něco málo lehčí, samolepky mají pod lakem, takže se neloupou. Ale pokud se např rozhodnete pro odrážedlo s hlavovým složením, je jedno, jestli koupíte Davídka, Too Too C nebo zmíněné SKibi ve vyšší verzi. Kompletní srovnání dalších odrážedel pak najdete v našich recenzích, kde se dozvíte více o dalších detailech http://www.dracek.cz.... Případně jsem k dispozici na emailu michala.loudinova@dracek.cz, pokud byste potřeboval další informace

Takže je podle mne jedno co koupíš, a vybírej barvu, co se Ti bude líbit.
19. zář 2012 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkyyy,nespěte :angry: :sunglasses: :sunglasses:
1. říj 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sister05 ja som tu uz zas....nespim,nervacim vo svojom vnutri...potrebujem uz ticho a klud, mam tu manzelovych rodicov a je toho uz na mna vela
1. říj 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila lol,já ti to říkala,že k vám pojedu,mohu ti nějak ulehčit? Dnes je to krapet mimo,ela vstala v půl jedenácté a teprv teď se de spát,ale třeba po páté je mohu s dankem vzít ven atp :grinning:
1. říj 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sister05 juhuuu uz sme doma sami, tak to treba dako oslavit :grinning:
3. říj 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dámy,sbírejte mi prosím krabičky od sirek,děkuju. Udělám z nich Ele adventní kalendář :slight_smile: A taky mi sbírejte ruliřky od hajzlpapíru prosím,dáme je Lile jako vánoční dárek :grinning: :grinning:
3. říj 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Kdy půjdem společně vyvenčit ty naše ratolesti a sbírat třeba listí a kaštany,abychom se pak mohly sejít u Lil doma a udělat jí tam bordel vyráběním podzimních dekorací :slight_smile:
3. říj 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sister05 ja navrhujem ze tento tyzden budeme zbierat, budem to doma zhromazdovat v dakej skatuli, zhromazdim aj napady a zaobstaram lepidlo, spisem si co este bude k tomu treba co sa tyka materialu a buduci tyzden to mozeme spachat. Tento tyzden musim este aj do prace :frowning2:
3. říj 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ciernavila @sister05
Ahoj holky, dnes brzy ráno jsme se vrátili z dovči, tak příští týden se k Vám mohu zase přidat na procházky. Jen teda mám nějak moc zařizování, jak jsem dlouho doma nebyla.
No a mám blbou zprávu, povedlo se mi sice otěhotnět, ale neudrželo se a v 5+0tt jsem potratila. Zítra jedu na UZ, tak uvidím, jestli mne nepošlou na kyretáž. Suma sumárum to už mám skóre 3 děti a 4 potraty, z toho 2 jedno z dvojčat (obě holky měly původně dvojče). Teď se překvápko nekoná, HCG už klesá.
7. říj 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mooncaa Ahoj Moni,to je mi líto,ale nevzdávejte to,držím pěsti,aby to vyšlo!!! Na ven se k nám přidejte kdykoli se to bude hodit. Ela je teď dost protivka po té nemoci,někdy bych ji s chutí vyměnila. Asi máme období vzdoru,už se i válíme po zemi. :unamused: Tak hodně štěstí a písní :zipper_mouth:
7. říj 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mooncaa tak to ma mrzi, no tak drzim palce nech vsetko dobre dopadne. Nabuduce to urcite vyjde.
8. říj 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dámy,tak sem včera mluvila s Jiřím,že až příště bude brát klobásy z Klecan,tak ať jich vezme víc,že se s váma podělíme. Monče chutnaly a lile že dám na ochutnání pálivé. Takže výsledek - přivezl tři druhy klobás a tři kila od každého - takže se nebojte a přijďte. Teď jedem do Zličína koupit prkýnko na záchod a koukat na letadla
11. říj 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jen dva druhy - po trech kg :slight_smile:
11. říj 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek