• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kralupy nad Vltavou. Hl'adám maminku na zoznámenie

14. ledna 2016 
tak už nejsou,ale je papiňák plnej guláše :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
guláš už není :-/
mám zabaleno,ráno jedem do tábora,v pátek do olompouce a vracíme se v neděli,tak tu buďte hodné :sunglasses: :sweat_smile: :grinning:
22. říj 2012 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sister05 Jasně, šéfe.
Holky, Eli prošoupala ty návleky na boty a hledala jsem další a nechce se mi platit poštovné. No a našla jsem obchod www.lesanek.cz má celkem dobré ceny a lze vyzvednout osobně a není to daleko. Tak tam brzy objednám, tak pokud něco chcete na Vánoce, dejte vědět, když už tam půjdu, tak to mohu vyzvednout (ale ne moc velké). Ale platit za Vás to nebudu :wink:
23. říj 2012 v 00:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mooncaa ale ved tie navleky maju v pasazi u nas v KRalupoch!!!!
23. říj 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila No, vidíš. Tak já se tam kouknu. Teď ještě záleží za kolik. Ale do Lešánka stejně možná půjdu, zvažuji tam jednu dřevěnou hru pro Eli.
23. říj 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mooncaa este maju drevene krasne aj na objednavku za futbalovym hristem ako su koberce, maju aj katalog
24. říj 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila Tam už jsem byla, něco jsem tam koupila a to co chci, tam neměli, katalog mi nenabídla. A Eli jim to tam všechno prošťourala, na všechno sahala. Bylo mi trapně, že si neumím pohlídat dítko, paní to sice chápala, ale nevím jesti to jen tak nedělala. :grinning:
24. říj 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mooncaa to je normalne j ja som bola zase vcera na gynde s Danielom a miesto toho aby sa v ordinacii hral s hrackami, tak ho zujimali doktorkine kyticky na zemi a dokonca zhodil aj vysoky paravan za ktorym sa vyzliekam, len aby ma skontroloval. Samozrejme ze pekne sa zacal hrat vo chvili ked sme mal z ordinacie odist :grinning:
24. říj 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila Jsou to naše zlatíčka. My v poslední době odpoledne ven ani nechodíme, Eli usne a vzbudí se, když je už tma. Stejně je tam pořád hnusně. Já chci sluníčko.
Včera si Eli vzala v cykloobchodě katalog a doma ho pořád prohlíží a říká "kolo, kolo, kolo, ..." Ono tam kromě kol skoro už nic není. Ale moc se jí líbí.
24. říj 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mooncaa my sme boli v LEfikovi v pondelok, to bolo super, boli sme v hernickach skoro sami, zajtra tam ideme znova s muzom, ja asi odskocim zaniiest do prace papier ohladne materskej. Ja urcite von pojdem, Daniel vstava tak ze je este pomerne svetlo, kedze ho ukladam okolo 12. Sice okrem motorky sa tu neda nic robit ale co uz.
24. říj 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mooncaa uaa posledne dni mi daniel spava o hodinu-hodinu a pol v noci menej ako rpedtym a cez obed len 45 minut, zas uz je hore :frowning2: asi to je tymi stolickami.
24. říj 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat". Poznámka admina: “od toho je na MK přímo diskuze.”
26. říj 2012 ve 14:42 • andysek111
haloooooooooooooo,je tu nekdo?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sister05 Ještě žiju, ale nemám teď moc času, musím do pátku došít starší dceři šaty na sobotní krasobruslařské závody. V životě jsem žádné nešila. No, nejsem normální.
3. lis 2012 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. lis 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sister05 to tu je nejak "akcne" poslednu dobu :grinning:
25. lis 2012 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila Já viděla Sister smajlíky a už jsem si myslela, že jsi už porodila. :grinning:
25. lis 2012 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mooncaa haha nestras mojho muza
25. lis 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tak co,hele nina už je celá,nic jí nechybí,teď se jenom vyspinkává do růžova,aby až se prodere ven byla čilá a věnovala se Ti 24h denně včetně noci :slight_smile:

ahoj holky,nejake novinky?
25. lis 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sister05 U mě novinky maximálně, že jsem došila ty šaty.

@ciernavila Jak strašit, stejně dřív nebo později porodíš.
25. lis 2012 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mooncaa to ano ale drahy chce byt pri tom a pri mne doma potom a keby to bolo teraz vravi ze ma este vela prace a neuzavrete deadliny v praci
26. lis 2012 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila Tak to jo, tak koukej ještě nerodit.
26. lis 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,tak ja mam ted cerstvou novinku. Pred chvilkou sme s Eli tak trochu radily a rupla ji postylka,spat se na ni ted neda a esli pujde spravit,to nevim,nevidim to ruzove :slight_smile: Takze bude Eli mit matraci na zemi a po novym roce se rozhodnu co dal. Nastesti mame u baby cestovni ppostel,ale aby me ji posilala,to vyjde draho.

Jinak od prosince budu chodit do prace v Neratovicich. Jiri ory bude pres den s eli doma a bude chodit na noc do prace,magor...ale co,tak to zkusi a uvidi. Prosinec mam na dpp,nebudu chodit denne,tak uvidi.Kdybych se osvedcila,tk od ledna budu na hpp. -uvidime,drzte palce.
26. lis 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sister05 Super zpráva - teda ta práce, ne postýlka. Bych koupila po Vánocích už velkou postel, mám pocit, že Ikea měla kdysi i takovou skládací, že šla namontovat různě dlouhá.
Našla jsem toto:
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/20201516/
Ale ta se mi teda moc nelíbí, to bych koupila rovnou velkou postel a zábranu k tomu.
Co se tam rozbilo, my máme u postýlky spravovaný rošt - byl zlomený.
26. lis 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. lis 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mooncaa rost,jak ty listy praskly tak ta bocni tlusta
26. lis 2012 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila Ta se mi z těch ikeáckých líbí taky nejvíc.
26. lis 2012 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sister05 To jste teda řádily pěkně. To bych teda už asi nespravovala. Tak buď nový rošt, jestli lze koupit, nebo rovnou velkou postel.
26. lis 2012 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
uz je to opravene,jiri to obratil a sesrouboval :slight_smile: tak sem jeste na rost dala deku,aby to pripadne nepotralo matraci a je to ok :slight_smile:
27. lis 2012 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sister05 No, vidíš jaký poklad máš doma. Tak ušetříš za novopu postel, či rošt.
28. lis 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek