• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kralupy nad Vltavou. Hl'adám maminku na zoznámenie

14. ledna 2016 
Včera byla moje neter hospitalizovana pro podezreni na leukemii. Dnes byla provedena punkce a diagnosa je akutni myeloblasticka leukemie. Neter uz je v Motole. Je ji sedm let....
18. led 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sister05 Teda to je strašné, chudák malá. Držím palce ať chemoterapie zabere, i když to teda taky není žádná sranda. Manželův synovec taky měl leukemii, v 5 letech, nakonec léčba pomohla, i když se mu ta mrcha jednou vrátila (asi po 1/2 roce), tak nakonec nad leukemií zvítězil. Teď už je několik let v pořádku. Cca 2 roky se celkem léčil.
20. led 2013 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. led 2013 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sister05 Co neteř, jak to zvládá?

Co ty a Eli? Já se pořád nemohu vyhrabat z chřipky, ale už mám jen kašel a dnes jsem byla kvůli něčemu jinému u Dr., tak se na mne koukla a naštěstí zánět průdušek ani zápal plic to není. A dala mi něco prý účinného na kašel, tak uvidím.
22. led 2013 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mooncaa no,jsme v jiznich cechach uz druhy tyden. je tu snh,takze musim chodit na kopec sankovat a nebavi me to. Navic ei to vydrzi chvilku,tudiz se dvacet minut oblikame,dvacet sme na kopci a pak domu. Jink az na rymicku je v pohode. Natalka se drzi,v nedeli zacla chemoska,trochu zvraci,ale snad dobry. Bohuzel ji docea dlouho neuvidim,protoze jsem furt chcipla a tudiz k ni nesmim a ela uz vubec ne. :frowning2:
22. led 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sister05 Dík za info. Tak snad to bude zvládat dobře, hlavně aby to pomohlo.
Tady je taky trochu sněhu a než se dám dohromady, abychom mohly jít bobovat, tak nejspíš roztaje. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Co práce?
22. led 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mooncaa byla jen v prosinci a ikdyz sem dostala od ledna smlouvu,tak po vzajemne dohode jsem na hpp nenastoupila. Takze zase jsem ve fazi hledani. ikdyz ted uz ne,ted si uzivam Eli. momentalne resim oslavu druhych narozenin. Premyslim,ze pro vas udelam detskou oslavu :slight_smile: protoze tady to bez natalky nepujde a tak aby si uzily aspon elisky,danik a ninka v ramci moznosti :slight_smile:
Jo a eli ma udelaou ofinku,uz ji to desne leze do obliceje :grinning:
Lil,zdravim i Tebe :slight_smile:
22. led 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sister05 Užij si Eli, do práce se ještě nachodíš hodně.
Tak na oslavu se těším, jak jsem Vás obě (Tebe a Lidku) + děti dlouho neviděla, tak se mi už stýská.
22. led 2013 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mooncaa njn,kdyz ty jsi furt nekde v trapu,Lidka byla zas dlouho v nemocnici a protoze jsme s Eli furt trochu chciple,tak se ani nesnazime ji navstevovat,aby Ninka neco nechytla. Za dva dny se vracime do Kralup,ale asi ne na moc dlouho,preci jen babicka je trochu na nervy z Natalie a nase spolecnost ji privadi na jine myslenky.
Zitra se tu porada velky mejdan,zpetne oslava vanoc a ruzych rodinnych udalosti,tak zas premyslim co delat za obcerstveni. Mam tu dyni,tak to vypada na nejaky kolac.
25. led 2013 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sister05 Já jsem nejen v trapu, ale chcíplá jsem taky od začátlu ledna mám chřipku, teď jsem OK až na hroznej tuberáckej kašel. Ani na cvíčo nechodíme, by na mne maminky koukaly křivě. A co já vím, jak moc infekční jsem. Dr. říkala, že vevnitř dobrý a že kašlat mohu i 6 týdnů po chřipce a já jsem teprve 2 po.
Užij si mejdan.
25. led 2013 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sister05
@mooncaa Ahojte, moc nejak nestiham chodit na konika....teraz tiez sa rychlo uberam spat.
Zdravim len tak narychlo..akurat odsavam tak mam chvilku cas. Mam tu tchanovcov, tak to tu je take perne. Zistila som ze v noci nejak nie som schopna existovat ked si dam tri prerusovane spanky po 1 a pol hodine, tak som to zmenila na dva da a pol az trojhodinove a to sa da. Cez den si musim napisat harmonogram dna, lebo ked mi mala strasne dlho papa, polhodka odsavania, do toho tie tri rehabilitacie po 20 minut a ist von, varit, zehlit, navsteva doktora nakup... atd este sa venovat aj Dankovi a posadzovat ho na nocnik, pri tom sa venovat starym rodicom, tak aby som to stihla a na nic nezabudla musim si to nejak zorganizovat. Dnes som tym padom nestihala odsavat po 3 hodinach ale po 4-6. a rano som si neumyla zuby - ani Dankovi ale uz o 7 rano som mala nakrmenu Ninu, odsate a uvarenu cizrnovu polievku.
Inak Daniel ma Ninu ma hrozne rad, hladka ju - Moooja Ninka. ale este nema cit, tak ju chcel pritulit a musela som davat pozor aby ju moc nestisol. On je ako tank a furt vsade skace, zvlast ked ju krmim ma chut skakat po gauci, sa bojim vzdy aby jej neskocil na hlavu, do toho si este 5 krat za den niekde tresne hlavu a hrozny rev...ah jo...to este bude zabava. Inak Ninka mi pribera, aj ked mlieka mi dako ubuda, ale za tyzden dala 150g naviac. Blizime sa k 4 kilom. Ked navsteva odide v nedelu budem cez den snad odsavat viac. V podelok mi dojde sestra ale to by malo byt uz viac v pohode. Ako cvicime tu Vojtovku tak mi pri tom strasne obaja stari rodicia asistuju a chudak Daniel sa potom pri tom nudi a ani sa mu necudujem. Fakt zistujem ze pre mna je najvacia pomoc ked som s detmi sama a nie som v strese alebo mi pripadne niekto postrazi Danka ked musim k doktorke. Segra strazi 29 - idem k zenskej a 30 ideme na rehabilitacie a do rizikovej poradne. Dankovi ockovanie prelozili na 5.2 lebo mal u babky teplotu.
P.S. Ja mam este pre Elisky vianocne darceky :grinning:
25. led 2013 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila Já nestačím zírat, co všechno stíháš. Tak to je fajn, že Ninka přibírá, sílu bude potřebovat. Já tu mám taky ještě někde dárky pro prcky k Vánocům, snad je ještě najdu :grinning:
25. led 2013 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mooncaa a to som stihla aj tortu upiect tchanovi
26. led 2013 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila Téda, superžena.
26. led 2013 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila Chtěla jsem se zeptat, jestli zvládáš s Ninkou látkovat, nebo jste jen na jednorázovkách.
27. led 2013 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mooncaa este sme na jenorazovych ale trocha ked si to zavedieme casovo s Dankom aby sme pocas dna stihali vsetko v pohode prejdem na latkove, ale asi teraz zacnem davat aspon plienku na vrch lebo nam bolo doporucene siroke balenie.
27. led 2013 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila Dík za info. Jaký máte režim, kdy chodíte ven? Kašel se mi začíná konečně lepšit, ve čtvrtek už zkusíme cvičení, tak bych Vás ráda někdy viděla, až se Ti to bude hodit.

@sister05 Co ty, už jste v Kralupech? Také bychom se mohly domluvit na nějakém setkání.
29. led 2013 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mooncaa ahoj,jj,jsme tu,jeste minimalne tyden :slight_smile: pak musime do tabora,rusi se jedna domacnost a matka se stehuje k segre :unamused:
29. led 2013 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sister05 Tak to musíme stihnout se srazit. Kdy Ti to vyhovuje?
29. led 2013 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mooncaa von chodime tak medzi 10.30-11.30, a 16.30-17.30 cca, viac sa nestiha
29. led 2013 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila No, a my stíháme jen jednou denně :grinning:, jen někdy jdeme 2x když musím vyzvednout dceru.
Zítra jdeš taky kolem 16.30 - 17.30 ? Nemáš nějaké zařizování? Že bychom se přidali. Dopoledne musím něco zařídit, to se mi nehodí. Nebo pak ve čtvrtek - to máme cvičení do 11.00 v sokole, tak pak. Čt odpoledne zase něco mám.
29. led 2013 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mooncaa zajtra mame od 9-15 smer praha - po doktoroch a vo stvrtok mam rano o 9 masaz noh. Inak nic. Poobede by sme mohli stihat.
29. led 2013 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila Tak uvidíme, jestli to ve čtvrtek dáme dohromady.
29. led 2013 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky,tak kinder party udelame treba pristi tyden. Az Lil bude met cas,napise sem dny kdy se to hodi a dame to dohromady,ale potrebuju to vedit de predem,abych sehnala dort pro decka a uklidila :grinning:
4. únor 2013 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. únor 2013 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mooncaa
@sister05 tak tuto su nejake este z Vianoc ktore sme mali mesiac po realnych Vianociach
8. únor 2013 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ciernavila juuuu,jak dvojcata :slight_smile:
8. únor 2013 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila Jé, moc jim to sluší.
8. únor 2013 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. bře 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,tenhle tyden je v akci tesco mliko po deseti kackach :slight_smile:
za chvili pojedu do krce na pohovor a zitra valime s eli na par dni do olomouce :slight_smile:
14. bře 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek