• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kralupy nad Vltavou. Hl'adám maminku na zoznámenie

14. ledna 2016 
Jsme zpet v Kralupech :grinning:
21. bře 2013 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sister05 Tak Tě vítám, to tu máme ale krásné jarní počasí. :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2013 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,v olomouci napadl sníh a bylo k tomu osm stupňů. Ven se v tom jít nedalo,protože byl člověk hned mokrej,vody jak ve vaně... ale byla sranda :slight_smile:
21. bře 2013 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sister05 Mě Eli včera spadla do bláta, naštěstí jen rukama, ale měla to i v rukávech. Sice jsme to sněhem z nejhoršího dostaly, ale jak se pak vede dítě za ruku ... jsem byla od bláta i já. Já chci jaro.
Nedáme někdy nějakou všeobecnou oslavu všeho. Pořád tu mám nějaké dárky. :grinning:
21. bře 2013 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,klidne,ale navrhuju az kolem trinacteho,po navsteve olomouce jsem trochu vystavena a nebyla by to radna oslava s balonkama,dortem a taak :slight_smile:
22. bře 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sister05 Já mám pocit, že jsem vyšťavená pořád. Jsem schopna dělat jen to, co opravdu hoří.
22. bře 2013 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sister05
@ciernavila
Tak nás nevzali ani v jedné školce, prý bez šance. Celkem asi 120 odmítnutých dětí v Kralupech, ale nová třída školky v Třebízkého prý není potřeba, i když už tam mají vše připraveno.
27. bře 2013 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. bře 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. kvě 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kralupandy, nemáte náhodou mobil na mudr. Pohla?
4. čer 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem:slight_smile:
Nevíte náhodou o tipu na nějakou chůvu? Sháním hlídání pro 20 měsíční dcerku na prázdniny, od cca 8 hodin ráno do čtyř odpoledne. Nejlépe někoho už se zkušenostmi s hlídáním malých dětí, nekuřáka...... V případě oboustranné spokojenosti bychom se mohli dohodnout i od září dál. Díky za případný tipy.
12. čer 2013 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mrsblack bohuzial nie.
12. čer 2013 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek tak to by som potrebovala i ja, s malou musim lietat po doktoroch a vlacit so sebou 2 rocneho nezbednika to je tiez niekedy na dlhe lakte
17. čer 2013 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mooncaa tak Moni, ten skype by si mohla mat, ja na koni koncim do konca mesiaca
21. črc 2013 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
našla by se tu nějaká maminka z kralup a blízkého okolí, mám 13.měsíčního synka a rádi bysme našli nějaké kamarády :slight_smile:
26. říj 2015 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženy !!! copak tu nikdo není ??? nechodíte někdo do DDM v Kralupech ?
14. led 2016 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xiter Momentálně nechodíme, ale chodili jsme. Nemají špatnou nabídku, ale pokud stejný kroužek nabízí i někdo jiný je to většinou lepší jinde. Ale záleží na tom o co jde. Momentálně chodím s dětma cvičit do Sokola, přijde mi to o dost lepší než v DDM.
14. led 2016 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mooncaa díky, já mám 16 měsíčního prcka, je v tom Sokolu něco i pro takhle malý ?
14. led 2016 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xiter V Sokole je to spíš od cca 2 let. Bohužel je to myslím teď obsazené. Ale zimu a jaro můžete chodit do DDM, se starší jsem tak chodila, a od září doporučuji Sokola (je potřeba se rychle přihlásit, bývá brzo plno). Výhoda DDM, že se platí jen ta jedna hodina, v Sokole je potřeba platit na celý kalendářní rok dopředu (v září jde platit na 1/2 roku). Cenově to vychází podobně, pokud člověk chodí.
14. led 2016 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
8. únor 2016 ve 20:57 • klareska
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek