• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kralupy nad Vltavou. Hl'adám maminku na zoznámenie

14. ledna 2016 
@ciernavila Tak, co? Už je Danielek na světě?
17. dub 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mooncaa Ano, pozrdravujem a ozyvam sa az teraz , maly Danielko sa narodil 12.4, v Slanom a az teraz som sa dostala na konika lebo akosi pri nom nic nestihame...potrebujeme sa este zabehnut .-))
24. dub 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, tak to moc gratuluji k Danielkovi.
25. dub 2011 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila gratulujeme :wink:
25. dub 2011 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. dub 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wond3r čáááááááu, tady Dennis z FB =))))))
10. kvě 2011 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já bydlím ve Zlončicích-cca 2km od Kralup a mám měsíční miminko =)
10. kvě 2011 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila Koukám, že obhlížíš manducu a látkovky. Oboje používám. Tak můžeme někdy dát procházku společně a pokecáme. Kam chodíš k Dr. s malým?

Jinak na kočárkování se ráda připojím ke každému.
11. kvě 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný večer maminky.. :slight_smile:
nedávno jsme se přistěhovali do vodochod a nikoho tady neznáme.. takže bych se ráda připojila do diskuze.. :dizzy_face: :dizzy_face:
mám 2 děti.. michalka 3,5 roku a daneček 2 ročky..
pa míša :dizzy_face:
12. kvě 2011 v 00:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mooncaa Jej to je super...ja som za :slight_smile: ...latkovky pouzivam a za kazdu radu som vdacna..o tej manduce fakt uvazujem, lebo novu mam moznost mat z limitovanej edicie za 2000 tak rozmyslam ci ist do toho. mam aj dva satky ale jeden chcem predat. K Dr. chodim k Schnabelovej na enrudovu oproti poste.
12. kvě 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila taky chodime ke Schnabelove :wink:
12. kvě 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já chodím do Lobečku k Vokálové, je i zároveň alergo, tak se nám to hodí. Malá má už atop ekzém, docela brzo, ale čekala jsem to.

Co se týče procházky, tak příští týden mohu nejlépe v úterý a ve čtvrtek (zatím) a asi dopoledne nebo pak odpoledne. Přes oběd dávám už příkrm, takže bych radši byla doma. Pokud bude hezky tak se dá sednout na kojení, či jídlo někde na lavičku. Jako možná budu moci i jindy.
Takže mohou padat návrhy, kdy a kde.

Sraz by mohl být u Penny v centru (klidně i jinde) - poznávací znamení - barva a značka kočárku :grinning:
12. kvě 2011 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mooncaa ja som za mne tiez vyhovuje doobeda alebo poobede, ale ja mozem az ten dalsi tyzden, lebo buduci tu budem mat rodinu z SK tak sa im budem venovat. Penny mi super vyhovuje a moje poznavacie znamenie: kriklavozeleny kocik s kvietkami /Dorjan DS Prestige Flower 2011/
13. kvě 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mooncaa no nasi dojdu az koncom tyzdna takze utorok by bol super buduci tyzden
13. kvě 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzulik Zuzka pridala by si sa buduci tyzden?
13. kvě 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zorrinka Jej ahoj aj ja mam mesacne miminko :slight_smile: Bohuzial mi ale maly chytil rymu, tak mu dnes doktorka predpisala kvapky do nosika :frowning2:
13. kvě 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila aoooj, my máme taky rýmu..mám pro něj mořskou sůl do nosánku, co máte vy? a odsávám Babywacem do vysavače... =))
13. kvě 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zorrinka ja mam morsk Sterimar bebe a tiez tu na vysavac...ale doktorka predpisala aj kvapky Pamycon a tam pisu ze je to antibiotikum. Tak to mu musim davat oddnes 4 krat denne, chuda tak chrci..
13. kvě 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila Sterimar je vybornej,nam vzdycky zabral :dizzy_face: at je malej brzo fit :wink:
13. kvě 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moudivlacek dakujem,,,len neviem ze ked dam tie kvapky od doktorky v akom casovom rozmedzi mozem dat potom Sterimar...aby sa to neprebijalo navzajom
13. kvě 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sa baby dohodnime ten buduci tyzden kedy vam to vyhovuje, ja mozem hockedy okrem stredy 17.00 to ideme na sono kycli a piatok dojde rodinka
13. kvě 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila ten Sterimar je jen morska voda,neni v tom zadna chemie,takze se nebude prebijet nic,nebala bych se toho,jak casto mas kapat ty od doktorky?
13. kvě 2011 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dávám taky ten sterimar =))))
13. kvě 2011 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misakri vodochody mám kousek. Já jsem se Zlončic.. =))
13. kvě 2011 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moudivlacek Jůůů tak chodím etaky =)))
13. kvě 2011 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mám zkušenosti jen s tou odsávačkou na vysavač. Ten Sterimar si budu muset zapamatovat.
Tak zkusíme to úterý dopoledne? Kdo všechno se přidá?
Kočárek mám celý šedivý.
13. kvě 2011 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moudivlacek
@zorrinka
@mooncaa
Fakt ...ten sterimar aj odsavacka na vysavac su super!!! Kvapky od doktorky mam davat 4x denne po tri kvapky tak som si to rozhodla tak ze ked odsavam - rano a vecer dam pred tym Sterimar aby to slo lahsie a inak pocas dna kvapkam tie druhe kvapky. Maly neplakal ani pri streknuti do nosa ani po zapnuti vysavaca a vysati soplov - sledoval pri tom okenne zaluzie co ho fascinuje a ani nevedel ze sme mu stihli odsat. Ziadny plac, uplna parada :slight_smile:)

Stretavka - utorok dopol. je fajn, ja som za.
14. kvě 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila Klidně se také přidáme, Máme tátu ve španělsku teď =)
14. kvě 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný den maminky :slight_smile:
my se na procházku asi nepřidáme.. vy si půjdete v klídku, lážo plážo s kočárkama a já bych musela ty svoje dva někam uvázat.. chvilku nepostojí, jít pomalu je holá scifi.. :sweat_smile:
dany nemá kočárek už od roku a něco.. takže pro nás přichází v úvahu nějaké hřiště nebo něco takového.. :slight_smile: .. ale procházku si užijte.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. kvě 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moudivlacek
@zorrinka
@mooncaa
Tak zajtra? Kde, kedy? Pri tom Penny? O kolkej?
16. kvě 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek