• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kralupy nad Vltavou. Hl'adám maminku na zoznámenie

14. ledna 2016 
my mame dopo cviceni s malym,tak se pridam asi jindy :wink: ja bych mohla az po pul 11,to uz je asi pozde co?

@ciernavila je malemu lip? ta ryma je u prtat strasna
16. kvě 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moudivlacek mne je jedno o kolkej ... maly spi kedy sa mu zachce poslednu dobu takze tazko predpokladat....mne to je v podstate jedno aky cas, sa prisposobim.
No trocha mu je lepsie ale aj tak to este nie je bohvieco, hlta tie sople pocujem podla zvuku a teraz si konecne po 6 hodinach tlacenia nalozil do plienky...konecne :slight_smile:
16. kvě 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nik neodpisal, tak sem zbehnem este zajtra rano...ci pride niekto alebo nie :slight_smile:
16. kvě 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teď neměla moc času na net, omlouvám se.
Chtěla jsem navrhnout 10 hodinu, takže ani 10.30 nevadí.
Moudivlacku, kde s malým cvičíš? Že bychom šly naproti.
Takže sraz v 10.30 u Penny v centru (u domu dětí, tam někde u těch laviček) v úterý 17.5.
Případně tel na mě je 602 19 16 04
16. kvě 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

jsem taky kralupská a v našem městě se teď řeší poměrně důležitá věc pro rodiče a to zrušení městských jeslí, o kterém rozhodla městská rada. Respektive rozhodli o navýšení školného na 6 tisíc a při nenaplnění kapacity chtějí jesle zrušit, což zatím městské zastupiteltvo neodhlasovalo.
Vzhledem k tomu, jak chce stát změnit rodičovskou dovolenou a umožnit rodičům, aby dítě docházelo do předškolního zařízení celý měsíc a nepřijdou o rodičák, je to podle mě hrozná škoda je rušit. Navíc když je jinde za velký prachy znovu otevírají. Takže pokud máte chuť, přijďte.
Město Kralupy nad Vltavou
Ve středu 18.5.2011 od 17:00 se uskuteční mimořádné veřejné zasedání zastupitelstva města ve velké zasedací místnosti Městského úřadu Kralupy nad Vltavou, U Cukrovaru 1087. Jediným bodem jednání bude budoucnost městských jeslí.
16. kvě 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mooncaa oki, ja tam pridem,

@moudivlacek Nebodaj chodite na Mazankov cez spolocnost MAruska?
spolecnostmaruska cz
Ja by som chcela chodit na tie stvrtkove cvicenia, pre najmensie miminka, ta Martina Novakova co to vedie je laktacna poradkyna, ktora bola minule u mna, lebo som sa chcela poradit nieco ohladne kojenia a bolo to super stretnutie... ked zistila ze mam diplom z montessori pedagogiky mi vravela o montessori hernicke co je v Kralupoch kazdu stredu, no keby som mala popri malom cas tak by som aj porozmyslala znovu ucit Montessori ako kedysi :slight_smile:
16. kvě 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila jojo Martina no,chodime uz rok a pul a jsme moc spokojeni
16. kvě 2011 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila OK, tak snad se vypravím na čas.

@moudivlacek Takže budete v Třebízkého? Můžeme to pak vzít procházkou přes most a pod mostem a pak teda nevím kudy, abychom se neminuly.
16. kvě 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek Tak to zrovna budu mimo, to je smůla. Ale jestli to bude jako jindy, tak je stejně jedno, kdo co chce oni si to udělají jak potřebují. Teda na stránkách města jsem nenašla ani slovo o jeslích, ani ve zpravodaji. A když jsem se byla ptát v září, tak mají slušný převis - asi 4x - 5x víc než berou dětí.
16. kvě 2011 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mooncaa pokud mate sraz u Penny v 10,30,coz my cca akorat koncime,tak bych to videla sejit se napul cesty,co u mostu? ja mam mobil na @ciernavila,tak kdybych vas nemhla najit,cinknu :wink: uvidime,co nas raubir,v kocarku moc neusne,tak kdyby bylo nejhur,tak pujdeme spinkat domu,tesim se pa
17. kvě 2011 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja tiez neviem ako ten moj bude spat lebo mi zaspal uz minimalne pred hodinou a stale spi a vyzera ze ho budem musiet budit aby sa najedol a obliekol
17. kvě 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mooncaa Bohužel město si tohle rozhodlo samo a vůbec o tom s lidma nediskutovalo, jsem docela znechucená. Tohle prostě byla info sem, protože mi fakt přijde škoda, když město chce jesle zrušit. Na minulém zasedání městského zastupitelstva jsme bohužel byli jen my a pak jeden další tatínek, všichni ostatní to vzdávají a nepřijde mi to dobře. Pak zase budou všichni nadávat a to bude už pozdě :unamused: A argumenty členů městské rady nebo některých členů zastupitelstva jsou až nehorázně pitomý (ty lidi už mají dospělé děti a předpokládám, že drtivá většina těch dětí chodila do jeslí a následně do školky).
Letos se přihlásilo dětí akorát, že by naplnily třídu, bohužel změnou podmínek jim většina dětí odpadla. A ani se nedivím.

Jinak je mi líto, že jsem tyhle zastupitele volila (většinu). Jejich jednání je nefér a to neřeším jen jesle, ale když si uvědomím, jaká firma opravovala městské koupaliště a s jakými propadáky (předraženými zakázkami, potažmo úplatky) je spojená... , jak se zametají pod stůl chyby vedení města (a jsou placené draze z rozpočtu města) a dalo by se pokračovat. No co už, nikdo nás tady nedrží.
17. kvě 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moudivlacek
@mooncaa
Tak nas maly spal az do 13.00, najedol sa, prezliekol...a o dve hodky zase zaspal a spi az doteraz, dako ho ta prechadzka zmorila :slight_smile: Ja dnes akoby som tu ani dieta doma nemala ...take ticho
17. kvě 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila ja opatrne prendala malyho z kocarku do postylky a spal do 15,00,takze jsem naprosto spokojena :dizzy_face:
17. kvě 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moudivlacek jej super, takze ziadne čidlo nebolo :slight_smile:...a stale mi spí...no obavam sa že noc bude krušná
17. kvě 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila no otevrial a zase zaviral oci,cukala sebou,ale jen jsem ho dala s medvidkem do postylky,zavrel zase oci a spal :grinning: no musime to zase zopaknout a na noc drzim palce,snad budou spat oba celou noc
17. kvě 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila
@moudivlacek
Tak u nás teda zafungoval zase radárek, probuzení za dveřna už v Penny, ale byla zlatá, takže nevadilo.
Držím palce na noc.
Určitě zase zopakujeme.
17. kvě 2011 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejej dneska som si skušala šatkovanie ale jednoduchu kolebku :slight_smile: ešte to chce ale cvik...
18. kvě 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila Hezký, a jak se to malému líbilo? Teď mne napadlo, že když bude zvyklý být občas v šátku, tak se mu bude líbit i v manduce.
18. kvě 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila krasne tema pruhama ladite :wink:
18. kvě 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juuu, ja som dnes bola v Maruške, bolo fajn, len moj drobec je este moc maly tak bol chudak nervozny, lebo bol ospaly, takze cvicenie ho trocha rusilo....tak som daku cast prehojdala s nim na fitlopte, dva krat sa pokadil a po skonceni cvicenia zadriemal. Ale v kociku aj tak poriadne nezaspal cestou domov az teraz doma.... Asi to bolo tym ze som ho na teplo obliekla. Uz budem vediet do buducna.
19. kvě 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila ja bych zkusila jit jeste parkrat a uvidis,my hodili od 6tydnu a bylo to prima,ono j to na ty prcky moc,hodne lidi,novjech vjemu...tak budu drzet palecky,at se malymu libi
19. kvě 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moudivlacek dik, no ono to je aj tym ze ked je tak maly este strasne vela spi, a najma v tej hodine ked to prebieha, on je zvyknuty spat medzi desiatou az jednou cca.... takze zatial mam zarucene ze ked tam s nim pojdem bud mi zaspi po ceste alebo tam bude ospaly a uplakany ak budem od neho vyzadovat nejaku aktivitu. Ale budem skusat a urcite este pojdem.
19. kvě 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moudivlacek Chci se zeptat, byl někdo z Kralup na vítání občánků? Chtěla bych vědět, jestli je rozumné přijet s kočárkem, ale nechci nechávat kočárek někde pohozený, ale mít ho u sebe. V opačném případě půjdu s mandukou, ale to pak v tom horku budeme po cestě poněkud neupravenější. :grinning:
22. kvě 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek Jak to dopadlo s jeslema na zasedání?
22. kvě 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
my byli a sli s manducou,kocarky zustavaly na tom dvorku a to se me nechtelo
22. kvě 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mooncaa Ahoj, tak to dopadlo blbě. Jesle od září zrušili. Nevím, nebyla jsem tam - manžel přijel standardně pozdě z práce a neměla jsem hlídání. Prcek je dost živej a opravdu nevydrží sedět na jednom místě, takže jsem tam radši nešla. To bych měla nervy ještě větší.
Každopádně mě překvapilo, že na jednom zasedání odhlasují, že ke zrušení nedojde a dohodnou se, že na dalším zasedání budou rozhodovat, za jakých podmínek jesle budou dále fungovat a skončí to tím, že se sejdou (nejspíš) v plné síle a jesle vesele zruší. Smutné.
22. kvě 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moudivlacek Díky, tak to taky budu brát manducu, o kočárek nechci přijít.

@gumidek Tak to je teda síla, a co tam teda bude místo jeslí, školka? Děti od 2 let nejspíš brát nebudou. Teda ještě, že jsem si nakonec zvolila 3-letý rodičák.
23. kvě 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek docela lituju ty maminky,co tam mely decka prihlaseny,jeste,ze jsem si dala 3letej,i to pak budou boje o skolku,je to teda smutny...

@mooncaa tak at se libi
23. kvě 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dalsi vec co me napadla,copak,ze nevezmou dvouletaka,ale jeslicky jsou od roka,takze maminy,co tam loni v zari daly rocni ditko,maji ted po roce smulu? to je sila :astonished:
23. kvě 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek