• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kralupy nad Vltavou. Hl'adám maminku na zoznámenie

14. ledna 2016 
@sister05 veru ano, vsetko tu mas po ruke Penny, postu, doktorov, centrum.... akurat do Lidla a Tesca je to tak 20 minut pesi ale ja to mam ako prechadzku, Zatisi mam kusok za domom :slight_smile: mam ten pocit ze aj my sme v Kralupoch od listopadu...ale minuleho roku.
@mooncaa toto bola jedna z 2 veci ked sme sa sem stahovali ze sa mi zdalo ze tu chyba "centrum" a ze je tu obcas trocha citit Kaucuk. Ale veru ak by som si mala vybrat opat ci byvat tu alebo v Řeži ako predtym či Praha, tak radšej tu. Mne tu strašne vyhovuje že nemusim denne pouzivat MHD.
18. říj 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mooncaa Já jsem přímo z Tábora :slight_smile:

Coo,ono zde není žádné centrum? :-O Náměstí se zbytečnejma hospůdkama a cukrárnou,kašnou atp.? Ups :-O
Mno,já si myslím,že je to malé město,ale stejně,než se zorientuju.. bude srandy kopec. :sunglasses:
18. říj 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sister05 no hospudky su, joj to zas ja mam super tipy mozem potom odporucit, cukrarna ktora je fakt dobra a za nieco stoji je az za riekou na nabrezi Holuba a vola sa U draka...a co je to kašna??? To počujem prvy raz..nech sa daco dozviem
18. říj 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sister05 A neviem ci sa to da nazvat namestim, ten maly zahon so sochou pred kostolom.
A tu je webka tej cukrarne, ebka je strasna ale zakusky dobre: http://www.udraka.borec.cz/
18. říj 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak cukrarna je bombova a nejlepsi jsou ty jejich jahodovy vetrniky :dizzy_face:

@ciernavila kasna byva na namesti takova ta nadoba ses soskou a tece tam voda :wink:
18. říj 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moudivlacek haha tak ja som slepa, co tu rok byvam este som tam taku nadobu nevidela. To si teda budem musiet vsimnut. Veterniky nemusim ale jahodovy mozno ochutnam, to ani nepoznam. Ja mam rada tie tvarohove ovocne amanzel je zase na spice.
19. říj 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila nene,tady kasna prave neni,ale @sister05 prave rikala,ze si predstavovala centrum s kasnou... :wink:
19. říj 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moudivlacek jaj, a ja ze ju mame, lebo to je divne ze by som si nevsimla....uz som kukla na wikipedii uz viem co to je :slight_smile: dik. Ja som prave zufala som si farbila vlasy a chytilo to tak strasne cerveno ze sa hambim vyjst z domu
19. říj 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila my jsme zase marodi :frowning2: ven dnes nejsem ani omylem,to pocasi je priserny
19. říj 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moudivlacek ja az vecer idem do Prahy na damsku jazdu po sto rokoch. Ale chudak maly, teraz sa zobudil a nechape ze co to mam s vlasmi, rozmysa ci som to ja alebo nie
19. říj 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila Jé, tak díky za tip na cukrárnu. Mě někdo říkal, že někde mají výborné jahodové větrníky, jenže jsem nevěděla kde. Já větrníky mohu, ale znám teda jen ty karamelové.

Už jsem si říkala, jestli tu někde není zapadlá nějaká kašna. To jsem se nedávno dověděla, že kašna v ČB je největší asi v ČR, chybí mi chybí.

Tak Tábor trošku znám.

Já si zkusila bydlet v Praze a v Libčicích, a ty Kralupy jsou nej. Všude blízko a je tu skoro vše.
19. říj 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moudivlacek
@mooncaa
@sister05
Tak tento tyzden som otestovala cukraren v Lobecku oproti kinu. Vysledok:
-medovnik - vyborny
-konakova kocka - velmi dobra
- laskonka - velmi dobra
- listkova tasticka s kremom - dobra /ja nemam rada moc take listkove cesta na sladko/
- jahodovy rez - velmi dobry
- puncovy rez - nic moc, presladeny a vobec nechutil po punci
-tvarohovo pomarancovy sesthran - výborný osviezujuci
- oblozeny chlebik - vajcovy, debrecinkovy - vyborne
Nesmejte sa, toto som vazne zjedla sama za 2 dni :grinning:
26. říj 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj všem,tak dneska mi byl nastěhovány skříně,net frčí,já se objevím v neděli a můžem vesele chodit na zákusky všichni :grinning:
27. říj 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ciernavila Dobrý, ne že bych to nezvládla sníst, ale z principu se cukrárnám vyhýbám, abych toho tolik nesnědla. Ještě, že to stojí tolik peňez, jinak bych se neudržela.

@sister05 Tak snad bude počasí, zatím nic moc, ani se mi nechce moc ven.
27. říj 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme se po tydnu vratili z dovci na chate,takze se klido muzeme na nekdy domluvit
30. říj 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy, tak po dlouhé době zdravím a taky se zase přidávám. Tentokrát ale již v napůl rozšířeném počtu. V březnu k malému raubířovi přibude sourozenec (tiše, tiše, vypadá to na vytouženou holčičku :wink: )
Jinak já tedy kralupské nadšení nesdílím, Nezbytně důležitou dobu a pryč odsud.

@sister05 Vítej, sousedko, my jsme taky ze Zátiší :slight_smile:
4. lis 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak už snad budu online :D Teda net máme,jen nebylo nějak kdy. Zatím jsem z Kralup nic moc neviděla,pendlovala jsem mezi Prahou a Kralupama. Včera jsem se dovolila přítele a směla jsem řídit svoje auto až do Kralup. To sem tomu dala,zrovna v té největší zácpě tady :angry: :angry: :angry:
Máme vybaleno,relaticně uklizeno,ale ještě nemám natrénováno jak se vejdu s kočárkem do vítahu. Paní sousedka od vedle říkala,že ona jen tak tak a to má kočárek docela menší než my,fňuk. Ale ten balkon,ten je luxusní. To vyvažuje všechny zápory včetně vlakové dopravy,která tu jezdí snad á 15minut :grinning:
Dítko je teď silně protivné,nejraděj bych mu jednu střihla,ale to nic nevyřeší. Tak jsem milou Elišku dala do postele a budu doufat,že teda usne a nebude moc dlouho ječet- teď už je tam relativní klid,že bych si taky lehla?
Holky,nechcete jít někdo po obědě ven?
Sakra,nějak mi rachtá pračka,jako by tam byl písek či co,musím to tatínkovi předestlat,až přijde,nerada bych o ni přišla :sunglasses:
Tak zatím ahoj a těším se na tu společnou kávu a zákusky :grinning:
4. lis 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sister05 Ahoj, no nic si z toho nerob, my mame tiez miniaturny vytah - neviem kto tie nove vytahy navrhoval, je v nich mala sedacka, zrkadlo a rozmery asi pre skriatkov :slight_smile: ale ked sklopim rucku na kociku a stiahnem brucho a postavim sa vedla tak tam nejak vojdem. A to mame jednu z najvacsich korieb, uvidime ked bude maly v sportaku ako sa nacpem dnu. Balkon si aj ja pochvalujem len este musime buduce leto kupit nejake skladacie zidle a stolik aby sme tam aj v lete mohli sediet, lebo zatial ho vyuzivam len na vesanie pradla. Poobede by som sla von a o kolkej?
4. lis 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
v kolik chces? ted delam obidek,taze tak v pul jedne nejdriv
4. lis 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,malej uleh,tak nevim,kdy se vzbudi :grinning: kdyztak se pripojim
4. lis 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli se jde za chvilku ven, tak se přidám na chvilku. Malá snídala před chvílí, takže oběd bude později, na ten se musím vrátit.
4. lis 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu obléci malou a jdeme ven (nakupovat do Lobečku), poslala jsem Vám všem do IP tel na mě, tak kdyby se něco domluvilo, můžete mi tam dát vědět.
4. lis 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
taktéž jsem připojila moudivlacku a ciernavila sve cislo,tak dyztak pisnete,jdu lovti kde co tady je,snad se neztratim :grinning:
4. lis 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moudivlacek
@mooncaa
@sister05
ja idem von najskor o druhej, este len ideme obedovat
4. lis 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
my furt spime :dizzy_face: mobil na vas mam,tak pokud se vzbudi nejak rozumne,dorazim :wink:
4. lis 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm tak asi priste,malje furt chrni a je mi lito ho budit :wink:
4. lis 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja som z tej vychadzky dosla domov az o piatej - cize poobede tri hodky vonku, bolo to super, dnes vonku 2 a pol hodiny prespal a pol hodinu bdel...
5. lis 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila Ty jo, kde jste courali, mne to samotnou moc nebaví a nějak ani nemám čas. No u nás se včera obědvalo v půl čtvrté a spát šla zase v půl jedné v noci.
5. lis 2011 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no malej me spal do pul5,nevim, posledni dobou je nejakej spaci,takze chodime na prochazku pak az za tmy :grinning: :grinning:
6. lis 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,venku je krásně,vstáváme :slight_smile: jde se ven??
7. lis 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek