• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kralupy nad Vltavou. Hl'adám maminku na zoznámenie

14. ledna 2016 
@sister05 aaa, ja som uz vonku bola, az teraz som si to precitala, boli sme na prechadzku za Kralupy ako su Minice objednat ten nabytok do obyvacky... Maly pojde okolo jednej spat a to chcem ho ulozit doma do postele lebo potrebujem este pracovat. Tak pocitam ze zas von pojdeme okolo tretej, da sa aj tak?
7. lis 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
my uz taky byli,meli jsme pak navstevu a ted teprve sel malej spat :grinning:
7. lis 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ještě nebyla venku, ale teď vyrážím, potřebuji něco zařídit na úřadech, nakoupit a pak večer jdu ještě jednou ven - pro starší na kroužek. A zítra nemohu jezdíme na plavčo.

Holky nevíte, jak to bude s kojeneckým plavčem v Kralupech až otevřou bazén?
7. lis 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mooncaa hl spis kdy ho otevrou :frowning2: furt se to posouva
7. lis 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moudivlacek Jsem četla, že otevřou v prosinci, ale ptala jsem se dnes na úřadě, když už jsem tam byla a podle reakcí to vypadalo, že asi kdo ví kdy.
7. lis 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mooncaa no me v lete na koupaku rikali v rijnu :grinning: je to skoda,ted je clovek doma a nez to otevrou,pujdu do prace a bude po plavcu :frowning2:
7. lis 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moudivlacek
@mooncaa presne, len to odkladaju, to Daniel bude aj skolak kym to otvoria :frowning2: Ja by som chcela niekde chodit, ale trepat sa dakde do Prahy vlakom sa mi rozhodne nechce. To zacalo strechou ale zistili ze cela budova ma zlu statiku takze tam je to dost komplikovane s tou opravou plavarne.
7. lis 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila Já zatím jezdila do Tuchlovic a teď jezdím do Mělníka, a to mám bazén přímo u huby. No až to otevřou, tak tam žádný kojoplavání nebude a budeme namydlení. :grinning:
7. lis 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mooncaa Myslis ten klub Nemo? Ja tiez nad tym uvazujem, ceny su lepsie nez tie prazske, a je tam lepsie ist vlakom ci autobusom?
8. lis 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jo jezdím do Nema. Ony jsou tam 2 plavecké školy, ta druhá je ještě levnější, ale zase plavou 2x týdně a to už se mi zdá moc.
http://aquaclubnemo.cz/cz/plavani-kojencu-batolat-a-predskolaku/proc-plaveme.html
http://www.plaveckaskola-roudnice.com/aktualni-nabidka/kpb-melnik.html

Vlak do Mělníka nejezdí, ten od tud jede tak max do Vraňan nebo do Cítova, to bys musela přes Prahu. Takže asi jedině autobus, ale nemám zkušenosti, jezdím autem.

Ještě se plave v Neratovicích, tam vlak jezdí. A nebo Kladno. Do Kladna jsem kdysi na plavčo vlakem jezdila s těma staršíma - to sice v Kralupech bazén v provozu byl, ale neměli plavčo pro děti.
8. lis 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenze o co je to levnejsi,tak se projezdi a uprimne si nedokazu predstavit jet z plavca v mrazech :frowning2: vlakem
8. lis 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moudivlacek vlakem jo,tam se aspň topí a máš šanci si sednout.

Taky uvažuji nějakých sportovnícj aktivitách pro toho svého svěřenečka,ale nemám nejmenší ponětí do jaké se pustit.
Holky,my se včera vrátily cca kolem druhé. Možná trochu dýl a pak jsme vytuhly,teda hlavně Eliška :sunglasses: Dneska je venku hnusně,reálně uvažuji o tom,že nikam nepůjdem a dám ji na balkon do kočárku :confounded: Ještě nevím.
8. lis 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sister05 nechci radit,ale s malym ditkem bych v mrazech vlakem proste z plavani nejela,my chodili tu,jeste nez se zavrel bazen a to mame tri minuty od baraku,malej OK,ale ja furt nastydla, nejde o sezeni ve vlaku,ale napr ty Neratovice,tady jsem zvazovala, ale plavani koncilo tak,ze bych stejne pulhodiny cekala na vlak a to me za to proste nestoji :wink:
8. lis 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sister05 kolik je Elisce?
8. lis 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moudivlacek právě začínáme devět měsíců :D Já bych taky nijak nedojížděla,jen já osobně mám raděj vlak než autobus
8. lis 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sister05 jasne to urcite, tam se da behat :grinning: jen me jde o to,ze ted pres zimu se me za plavcem dojizdet nechce,jeste tim autem,ale ne kazdy ma ty moznosti...
ono je tu spoustu cvicenicek,ale vetsinou az pro chodici ditka, to bylo pro nas utrpeni,malej zacal chodit az v 19mes
8. lis 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale jestli Praha nebo Mělník, tam se to projezdí stejně a doprava podobná. On člověk nesmí právě hned utéct v zimě z bazénu, ale musí počkat na tu aklimatizaci. Což nám problém nedělá, bo než my se vypravíme a najíme.
Na to bylo dobré Kladno, tam byla herna pro děti, tam jsme vydržely sedět a kecat s maminkama dlouho a pak šel člověk až přímo na vlak.
Ale v Tuchlovicích není nic, na Mělníku alespoň židle, kde se dá najíst.

Já chtěla chodit do Sokola, ale tam to je až od 2 let, tak až za rok. Jinde, co jsem našla, mi to přijde drahé. Hlavně, když už živím to plavání.

Teda mě se tam tak nechce dneska, zase studený bazén, malé to nevadí, ale mě jo. Brrr.
8. lis 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No keby bolo auto to je ine...no este zvazim ci sa nam chce dakam dochadzat v zime. Maly mal ten doobedny spanok dnes dako posunuty, pred chvilou vstal, tak povesiame pradlo a ideme von, keby sa vam niekomu chcelo tak sme vonku.
8. lis 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja som tak Danielka poobede vyvetrala na tri hodky ze sme dosli skoro za tmy a taky bol hladny ze konecne jedol aj cosi ine okrem mlieka a konecne prvy raz normalne otvaral usta :grinning:...Takze nanho plati technika ak chcem do neho dostat zeleninu ci cosi ine okrem mojho mlieka tak jedine ak je riadne hladny. Aj som mu skusala dat kukuricnu chrumku do ruky , chudak kukal na to co ma s tym robit ale aspon polku z toho zjedol ale strasne sa mracil pri tom :grinning:D normalne to okukoval a bal sa to vlozit do ust akoby ho to malo uhryznut...
8. lis 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila prosim te,kde ty tri hodiny chodis, ja jsem po hodine bez napadu :grinning:
8. lis 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moudivlacek No tak som sla popri Vltave skoro az do Veltrus, az za Nelahozeves ale po tej strane rieky ako je Lobeček, no a potom som sa v Lobečku pomotala, nasla som tam potraviny superne take velke, mali ovela lepsi vyber tovaru ako v Penny, aj maso, domace potreby a hracky hehe a napriklad ovsene kase a muesli mali 3x vacsi vyber ako v Penny asi tam budem chodit castejsie. Ja na tych tych vychadzkach prejdem cele Kralupy, alebo chodim smerom cez parcik az na Minice, alebo Nelahozeves, ...no vzdy sa cosik najde.
8. lis 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila je fakt,vam je teprve pulrok co? to jsem taky chodila furt nekde,ale po vic jak 2 letech me to na jedno brdo :grinning:
8. lis 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila To jsi dobrá, já jednou na jaře dala dvořákovkou do Nelahozevse, přes most a zpátky a pak jsem měla pocit, že snad nedojdu, ale bylo to super, bylo tehdy krásné počasí.
Tak příště nás musíš povodit ať taky poznáme Kralupy.
8. lis 2011 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moudivlacek
@mooncaa No ja verim ze po dlhsej dobe to musi byt otrava, ved tiez mam niekedy pocit ze som uz vsade bola, tak v sobotu sme s manzelom aspon na Stromovku skocili. Ano, je nam pol roka prec, 12.4 to bude 7 mesiacov. Dnes som mu zase dala chrumku kukuricnu do ruky ale nepaci sa mu ani trocha, len ju zviera v ruke a ked zisti ze to susti aj ma respekt si to dat do ust :grinning:
9. lis 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila toho pulroka jsem myslela,jako ze je to jeste kratka doba,takze to nemas jeste uplne projity :wink:
ct, pa jsme pryc,tak snad nam to vyjde holky nekdy pristi tyden
9. lis 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dámy,zítřejší vycházka cca od 14h,jen připomínám,já vyrazím ze Zátiší přibližně ve dvě,vyzvednu vílu a pak vyzvednem monču,kdo se přidá,bude vítán
9. lis 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sister05 Díky za připomínku, snad nám do toho nic nevleze.
9. lis 2011 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moudivlacek no praveze to mam projete za ten rok co sme tu az moc, preto ma to obcas aj nebavi, tak to dako striedam tie lokality ale co uz mam robit ked neni kam ist bez auta, vlakom obcas zbehnem aspon do tej Stromovky alebo kuknut do prace na Holesovice
10. lis 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila Co malý? Je OK?
12. lis 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mooncaa Ahoj, nastastie ano, ani modrina, ani nic, uplne v poriadku...uff som si vydychla.
12. lis 2011 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek