• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kralupy nad Vltavou. Hl'adám maminku na zoznámenie

14. ledna 2016 
@ciernavila Až bude lézt a chodit bude pádů mnohem víc. U nás včera 3x a už má i monokla. Poskakovala u židle a pak si roh narvala skoro až do oka.
13. lis 2011 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@mooncaa joj chuuuda :frowning2:...no ja sa tych padov tak bojim. Uz ked som mu minule dala zuzlat korku z chleba som trpla aby mu nezabehlo.
13. lis 2011 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj maminy,jsem z5 a pokud nebude venku mínus deset a metr sněhu,tak můžem zas vyrazit :grinning:
15. lis 2011 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@sister05 Rovnou hlásím, že zítra nemohu, jedu na otočku do Prahy, se mi tam moc nechce.
15. lis 2011 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno,Kralupy,sním či bdím? Při pohledi z okna vidím bílou nadílku,že by Vánoce? :-O To abych na dnešní nákupní procházku vytáhla už zimní fusak do kočárku :angry: A do půl druhé stejně nikam nemůžu,čekám zásilku od DPD,prý mi přijde vánoční dárek. Tak jsem zvědavá. Je to něco od maminky. Od ségry by měla dorazit mikrovlnka a já jsem si objednala sunar pro Elišku. Tak jedno z toho to bude. Nejlépe postupně všechno :slight_smile:
Tak kdo budete mít chutě odpoledne jít asi do Tesca bo toho druhého Penny (v Lobečku),tak mi písněte sms a někde se spichnem. Jsem včera nakoukla do lednička a krom dvou jogurtů tam byla oběšená myš. Když nechám chlapa doma samotnýho,tak holt lednice zeje prázdnotou,neb nemá potřebu ji naplnit,když se nají v práci :sunglasses:

Moni,užij si Prahu a přivez něco z výletu,třeba lístek z tramvaje :grinning:
@mooncaa
16. lis 2011 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
my jsme marodi :frowning2:
16. lis 2011 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@moudivlacek cooooooo? :-O co je vám? Tak ať jste brzo ok

Dámy,já strávila v tom Tescu snad dve hodiny :confounded: Krámů mám plno,ale maso sem nekoupila a tady v masně už měli zavřeno a zítra je st.svátek. Mno,bude zas kuře,co se dá dělat.
16. lis 2011 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@sister05 no asi tim pocasim co je ted a smog, krk, kasle ryma, nastesti manzel je 4 dny ted doma,tak jsem navarila a o maleho se snad postara a ja si lehnu a budu se kuryrovat
16. lis 2011 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@moudivlacek na me leze taky rymicka,ale zatim odolavam,mam ucpanou jen jednu nosni dirku :grinning:
Tak se hezky kuryruj. Ja se momentalne pokousim udelat ryzovou kasi a odpoledne musim pro strouhanku,abych mohla upect strudl. Udelala sem testo a zjistila,ze strouhanku nemam :-/
17. lis 2011 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@moudivlacek Tak skore uzdravenie prajem

@sister05 My sme v stvrtok nikde vonku neboli, az piatok do materskeho centra, dnes sa chystam poobede, ale je tak divne vonku ze sa mi ani nikam nechce. Manzel je od stredy tiez s nami doma. Dvaja Danielkovi kamarati su uz nemocni, Daniel zatial vyzera v pohode, dufam ze mu to vydrzi. Asi je daka epidemia, v materskom centre v piatok NIKTO neprisiel, boli sme tam len sami.
19. lis 2011 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem si tuhle (asi ve čt nebo pátek) udělala průzkumný výlet a konečně vím,kudy na nádraží. Taky jsem objevila poštu - kdo by byl řekl,že je jen ob ulici vedle :sunglasses: Začíná se mi tu docela líbit,jen to počasí...obloha stále šedivá a je nějak nevlídno. Na to si asi moc nezvyknu.
eliška je zatím ok,učí se všelijaké dobytčárny,až mi z ní jde hlava kolem.
Holky,nepůjdem do cukrárny? Sice musím s kočárkem,ale dala bych si kávu a něco dobrého :slight_smile:
20. lis 2011 ve 22:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@sister05 Rada pojdem do cukrarny, kludne niekedy poobede. Daniel sa s tym jeho stavanim na kolena zacal plazit cez vikend, Samozrejme len dozadu :slight_smile: Dnes vstal o 6.00, ach neviem co ho napadlo tak skoro vstavat posledne dva dni. To mozno tie zuby.
21. lis 2011 v 06:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@sister05
@ciernavila

holky nevim kdy, my jsme furt marodi, uz me to nebavi a maleho samo taky ne :unamused: jezis v 6, to by me kleplo, u nas se spi tak do 7, nekdy i do 8
21. lis 2011 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@moudivlacek u nas tiez, neviem co zacal teraz tak skoro, dufam ze sa to vrati do povodnych kolaji
21. lis 2011 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
dneska se taky vstavalo kolem seste,ale po jedenacte se zalehlo a ted se obliknem pude se ven,tak za chvili pisnu smsky,kdo se prida :slight_smile:
21. lis 2011 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
no chudak Daniel, sme dobre soplavi, som mu dala na noc Sterimar do nosa, rozvesane mokre plienky, to zas bude v noci vstavat, len aby to nemal ako minule ze potom zacne z toho kaslat, teda aspon ja to tak mavam.
22. lis 2011 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,včera mne začal bolet ten spravenej zub,tak vyrážím do Tábora o týden dřív. Tak se uvidíme po Mikuláši. ztím ahoj
26. lis 2011 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky mám dobrou zprávu, od ledna v Kralupech bude plavání pro mrňata. Plavat se bude v pátek dopoledne a cena 1800 Kč za 10 lekcí + 2 náhrady. Víc nevím, ale dala jsem další dotazy. Až mi odpoví, tak Vám hodím odkaz kam a kdy se přihlásit. A budou teda chtít asi potvrzení od Dr.
28. lis 2011 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tak předávám kontakt na plavčo, vím jen že pokročilý plavou ve velkém bazénu, jestli i začátečníci - to nevím.

Plavecka.skola@email.cz
29. lis 2011 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, hledala jsem nějaké informace o plavání miminek v Kralupech a narazila jsem na tuhle diskusi. Na webu bazénu jsou informace nulové, tak jsem ráda, že jsem aspoň něco objevila.
@mooncaa potvrzení od mudry na co?
Asi tam budu muset zajít na normální plavání, abych zjistila, co všechno se vlastně rekonstruovalo, protože předtím tam podmínky na plavání miminek nebyly úplně ideální.
30. lis 2011 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@mrsblack No já jsem jim psala, že jsme nikdy nikam žádné potvrzení nedávali, tak mi odpověděli, že stačí čestné prohlášení. Tak třeba bude stačit i Vám.
Já bych si iluze nedělala, měly se rekonstruovat ty části, které jako uživatel moc nepocítíme. Teda nespadne nám střecha na hlavu, budou lepší izolace (tak nám třeba nebude zima) atd. Ale, že by byly nové skříňky, lepší kachličky, nebo nové baterie v to teda moc nedoufám.
Co jsem plavala jinde, tak pokud to není postaveno přímo pouze za účelem plavání miminek, tak Ti akorát plácnou na zem pěnovou podložku a tím to končí. Ještě teda dají k dispozici nočníky.
30. lis 2011 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@mooncaa ahaa, já právě zvažuju 4 lokality - kralupy, Mělník, Neratovice a Letňany, většinou mi doporučovali ty Neratovice, že je to tam pro miminka tak nějak nejlepší. Ale Kralupy mám nejblíž. Chci začít na jaře, teď přes zimu se bojím, že by byl mrňous pořád nemocnej.
30. lis 2011 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@mrsblack My teď chodíme na Mělník, tak je akorát opravdu ten nočník a podložka na zemi. Ještě jsme plavali v Tuchlovicích, tam byla navíc ohrádka, ale chyběla tam nějaká místnost nebo prostor na aklimatizaci. Tam jsme plavali na jaře, takže to nevadilo. V Mělníce je malá vstupní hala, takže tam to jde, ale mají tam dost studenou vodu.
Ještě znám Kladno, tam měli i hernu, ale nebyly tam tehdy vůbec skříňky, jen lavice a mrňousové plavaly v bazénku samonosném - takový ten zahradní.
V Mělníce a v Tuchlovicích se plave ve velkém bazénu.
Ještě jsem vybírala podle toho, jak moc ženou děti do potápění, v Mělníce a Tuchlovicích ano, na Kladně moc ne.
V Kralupech možná mrňousové plavou v dětském bazénu, což možná nebude úplně dobré pro záda rodičů, ale to bude vědět spíš Moudivláček.
No a ještě se rozhoduji podle ceny, ono dát za jednu cestu na plavání 100 až 150 Kč za benzín k ceně kurzu není úplně ideální.
30. lis 2011 ve 22:49  • Odpověz  • To se mi líbí
holky ja nevim,my chodili na plavco jeste pred uzaverou duben-cerven 2010 a potvrzeni od Mudry treba bylo,proste aby na plavco necpali rodice ditko nemocne (nemyslim kasel), s koznimi problemy...
jinak my chodili v kralupech do bazenku urceneho jen kojeneckemu plavani,takze nevim,co vic by se melo menit,nam to vyhovovalo, zada netrpi,neni to uplne melke,byly jsme na bobku,nevim,moc se nam tam libilo
spis si cinknu,zda bude i neco pro odrostlejsi :grinning:
30. lis 2011 ve 22:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@moudivlacek jen kojeneckému plavání? Tam nějaký je? Já myslela, že je tam jen velký bazén a potom menší vedle, kam chodí všechny děti třeba i pětileté

@mooncaa kralupy jsou nejblíž, ale potom jestli Neratovice, Mělník nebo Letňany mi vychází asi nastejno. Chceme jezdit ve dvou, tak ta cena za dopravu zase nebude tak strašná. Ale z hlediska ceny je Praha bezkonkurenčně nejdražší - a myslím, že jenom proto, že je to Praha :slight_smile:
1. pro 2011 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@mrsblack ted nevim,ale pred rekonstrukci tam byl bazenek,kde se poradalo kojenecke plavco a verejnost tam nesmela,jak to maji ted nevim,otevri se 5.12.
1. pro 2011 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@mrsblack hl co vim, tak pred kazdou patecni hodinou se vypoustel a znova napoustel,takze byl opravdu cistounky
1. pro 2011 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
uff tak dufam ze to otvoria, ja uz som myslela ze budem odkazana na cestovanie vlakom dakde do Melnika ci kdesi inde.
1. pro 2011 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,tý jo,co jsem v Táboře,tak mě zub nebolí,ale mám nějakou střevní něco. Ob den běhám jako čamrda sem tam a nějak to nemá konce. Dítko tu zase děsně vlčí. Po víkendu - někdy v úterý večer dorazím domu do kralup,takže od středy doufám už zas budem chodit ven. Hrabe mi tu. A ještě se asi musí začít péct cukroví. :confounded:
1. pro 2011 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@sister05 no veru aj ja sa zajtra chystam vyrabat adventny veniec, piect cez vikend, umyt okna...
Ozaj, ja som mala dostat minuly mesiac prvy krat rodicak /po materskej/ no a neprislo mi nic a uz je 1.12... Tak ja som z toho jelen :frowning2: To je otras, keby som bola odkazana len na rodicak ma vystrie. Dufam ze to dako pride, ked aj oneskorene, len aby to doslo
1. pro 2011 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek