• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kralupy nad Vltavou. Hl'adám maminku na zoznámenie

14. ledna 2016 
@ciernavila me to doslo taky nejak pozde,asi nez na to najednou
dneska jedeme za kamoskou pect pernicky
tak hezky vikend vsem
2. pro 2011 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@moudivlacek aj vam prajem, ja ich idem piect zajtra + umyvanie okien, dnes som robila veniec.
2. pro 2011 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak mě rodičák přišel dobře hned. Není to tím, že se vyplácí zpětně, za listopad v prosinci, atd.

Okna nemyju, vždyť je pořád tma, to je zbytečné, stačí na jaře.
My máme asi chřipku. Ty perníčky jsou dobrý nápad, tak jestli bude síla, tak udělám taky.
2. pro 2011 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@ciernavila rodicovska chodi ke trinactemu dni dalsiho mesice. Takze bych cekala ted kolem trinacteho prosince a pokud ti to chybi jeste za listopad,tak by melo prijit jeste to
2. pro 2011 ve 23:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@sister05 tak snad to dojde.
Uff tie okna som umyvala 3 hodiny aj s vesanim novych zaclon. Teraz si idem zamiesit na medovniky.
3. pro 2011 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@ciernavila to mas na mysli na perníčky? Já na to letos dost prdím. Drahá polovička na to není a dítě to ještě nemlže. Udělám jen linecké,pudinkové a kavova zrna
:sunglasses:
3. pro 2011 ve 22:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@sister05 ano pernicky, my to tiez moc nemusime ale proste uz tradicia, aspon na ozdobu nech je a dake sa zjedia...
4. pro 2011 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@sister05 a tobe tochod ze socky z melnika, nebo jeste z Tabora? me RP chodi 7. v mesici
tak ja mama napeceno a tim letos koncim :slight_smile:
4. pro 2011 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@moudivlacek ano,z Tábora,mám zde trvalé bydliště. Až ho budu mít v Kralupech,bude to změna :grinning:
5. pro 2011 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
už jsem v Kralupech,musím dnes jít nakoupit suroviny na pečení cukroví a potraviny,neb tatínek nechal zase prázdnou lednici :angry:
7. pro 2011 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak 7. mi rodičák přišel jen jednou, jinak spíš okolo 10. (jak vyjdou víkendy).
Jinak se u nás pořád trochu marodí, takže ven jen na nákupy.

Přišlo mi z plavča, že bude informativní schůzka - za týden a kousek v pátek, tak kdo chce plavat a ještě se nepřihlásil, ať se přihlásí.
7. pro 2011 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@mooncaa ja dneska ty Svedovy psala,tak sna dje jeste misto,ale ja chci pro starsi 2,5roku,to ma byt snad uterky odpo
dnes jsme sli zas za doktorkou uz skoro mesic kasel,nic neni videt slyset,az na ORL nasli zvetseny mandle,tak mame kapky a snad to pomuze
nevis nahodou cenu? doufam,ze moc nezdrazili,pred uzavrirkou to stalo 1800
7. pro 2011 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@moudivlacek Mě psala 1800,-Kč za 10 lekcí + 2 náhrady.
Hele jak to myslí s těma náhradama, když je kurz jen v pátek dopo. To nechápu. Co jsem chodila jinam, tak se plavalo třeba ještě nějaký jiný den v týdnu, takže se případně šlo plavat víckrát za týden, když člověk potřeboval nahradit.
7. pro 2011 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@mooncaa nahrazovalo se po skonceni kurzu
7. pro 2011 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@moudivlacek Takže Ti, co nezameškali, měli pak 2 týdny volno než začal další kurz? A když byl člověk zrovna ty 2 týdny nemocen, nebo v čudu, tak má smůlu?
7. pro 2011 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@mooncaa ja uz nevim,fakt, mam pocit,ze ty co chybeli a omluvili se tak po ukonceni kurzu (dalsi vetsinou hned nenavazuje, neboj), byly dalsi dva patky ta nahrada a ty co chodili celejch 10 lekci si to mohli doplatit,ale jak to bude od ledna netusim, pokud ty dva temirny nemuzes,tak smula,zase si vem,ze tam jde treba 10 rodicu a kdyby kazdej nemoh,tak se nahradniho terminu nedockas
7. pro 2011 ve 22:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@mooncaa a kde sa mozem prihlasit? Niekde treba ist osobne, ci to ide aj telefonicky?
10. pro 2011 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@ciernavila Jana Švédová 725 946 092, zavolej a uvidis,zda je jeste volno 16.12. v 10dopoledne je info schuzka na plavecaku,ale zavolej ji radeji hned v pondeli
11. pro 2011 v 00:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@moudivlacek dik, ale dako sa mi maly vyhadzal na tele, ma take cervene skvrny tak som si ani nie ista ci budeme moct do bazenu, uvidime co povie doktorka, v utorok ideme na osemmesacnu
11. pro 2011 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@ciernavila Nebo mapiš mail na
Plavecka.skola@email.cz
odpovídá celkem rychle.
Malá má atopický ekzém a na plavčo chodíme, u nás máme atop a alergii na pyly všichni kromě manžela. Ale když vidím, jak je malá v bazéně spokojená, tak jí to nemohu udělat nechodit plavat.
11. pro 2011 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
malej chodil s ekzemem,neni nakazlivej a kupodivu se mu to po tom i zlepsilo :grinning:
12. pro 2011 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@mooncaa
@moudivlacek tak di, uz som napisala email...fakt moze ist plavat? Nezhorsi sa mu ked voda vysusuje a chlor duplom? Lebo on ma tie miesta dost suche. Teraz som kupila A-dermu a vecer ideme do lekarne na daky krem co nam namiesali na recept.
13. pro 2011 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@ciernavila Ono záleží, jaký je to ekzém. Nám to voda zhoršuje narozdíl od Moudivláčka. Ale jako u všech postupů, to, že malá plave má na ní podle mne více pozitivních účinků než to, že se jí horší ekzém.

Ale věřím tomu, že to může i ekzém zlepšit, ale asi to bude už ta forma, kdy je v ekzému zánět (rozškrábaný ekzém), to působí jako antibiotika - jako desinfekce.

Já měla kdysi hnusnou popáleninu, dost velkou, polila jsem si koleno vroucí vodou, kterou jsem nesla v hrnci. A díky koupání v chlorované vodě se mi to až zázračně zahojilo, ani jizvu nemám. Chodila jsem plavat se starší dcerou a po plavání se to vždy krásně zlepšilo.
13. pro 2011 ve 23:42  • Odpověz  • To se mi líbí
tak my jsme na plavco prihlaseni,jsme furt marodi,ale v sobotu jedem na chatu na hory,tak snad cerstvy vzduch pomuze :slight_smile:
preju hezke a pohodove Vanoce,hlavne vse prezijte ve zdravi :wink:
21. pro 2011 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@moudivlacek Aj vam krasne Vianoce, hlavne vela zdravia
21. pro 2011 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj :slight_smile:
s dovolením bych se vás maminek zeptala na kralupské pediatry... potřebuji své syny přihlásit a nevím ke komu..máte s nějakým pediatrem dobré x špatné zkušenosti? Koho byste doporučily? Děkuji :slight_smile:
22. pro 2011 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@bledulka Mudr Schnabellova, podle me si moc nevyberes,je vsude pomerne natresk a presto,ze jsme objednani napr ockovani tak min hodinu cekame,ted je maly marod a ve st jsme byli na kontorle e pred nama kupodivu jen dva lidi, ja nejsem puvodem odsud,tak nikoho jineho neznam
22. pro 2011 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@moudivlacek děkuji :slight_smile: a s lékařkou jako takovou (co do chování, léčby atd) jsi spokojená? Rozmýšlím se mezi Turečkovou a Schnabellovou kvůli poloze ordinace (ta Nerudova ulice nám místem vyhovuje, i tak to tam budeme mít kus..)
a ještě rozmyslet praktického pro dospělé,ale tam už tip máme...
22. pro 2011 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@bledulka co vim tak u Tureckovy se min ceka,ale ji osobne neznam, Schnabellova hele jako asi by se dala najit i lepsi doktorka,ale tady moc na vyber neni,me tam hodne vadi to cekani, pak moc nema rada detske plavani, cpe dost ockovani a letacky asi evidentne se sponzorama Nutrilon....,coz my nemusime,no proste doktorka,ale je hodna,s detma to umi, kdyz si neni jista,radeji posle k odbornikovi,takze celkove spis doporucuju :dizzy_face:
dospelou mam Novou
22. pro 2011 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@moudivlacek děkuji moc :slight_smile: a můžeš mi prosím ještě poradit,kde tu v kralupech seženu vánočního kapra? :wink: :slight_smile:
byla jsem dnes s dětmi na průzkumu v centru okolo kostela a čekala jsem, že před řeznictvím budou kádě a nikde nic jsem neviděla... :confused:
napadá mě tesco,ale přivítám tipy .-) děkuji :slight_smile:
22. pro 2011 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek