Kuřim. Najde se maminka na procházku, pokec?

V listopadu jsme se přestěhovali do Kuřimi a nikoho tu neznám. Mám 15 měsíční dceru a spoustu volného času. Jestli se najde maminka na procházku, pokec, budu moc ráda.
lutsousek
1. led 2012
Ahoj, my se sem nastěhovali teď v prosinci 🙂
andinecka
1. led 2012
@lutsousek
Luci a jak se ti u nás líbí?
já včera šílela z ohňostroje, malá usla kolem 1.hodky v noci
lutsousek
2. led 2012
@andinecka Zatím se nám tady líbí moc, klid, hezký okolí. 🙂 Byt je taky super, sousedi milí, co víc si přát. U nás naštěstí proběhl Silvestr v klidu, ohňostroje malou nechaly v klidu a spala jakoby nic.
ja.lentilka
10. dub 2012
Ahoj,my sme tu už druhým rokem a máme 8m Lucinku,taky tu nikoho neznáme a s kočárkem brouzdám sama 😢 navíc bych ráda začala chodit na zumbu,ale sama se stydíííím :-N
suzamen
10. dub 2012
Ahojky taky jsem z Kuřimi 🙂 Já už tu bydlím přes 20 let s menší přestávkou 🙂 Mám 4 a půl letou holčičku a 3 měsíční dvojčátka páreček 🙂
ja.lentilka
10. dub 2012
@suzamen dvojčátka 🙂 🙂 teda, já mám co dělat s jedním 😎 to si nedokážu představit ani v těch nejdivočejších snech :-N
ja.lentilka
10. dub 2012
@suzamen a kde v Kuřimi bydlíš?
suzamen
10. dub 2012
@ja.lentilka dá se to zvládnout v pohodě 🙂 zatím 😃 Bydlím pod nádražím jak jsou ty 3 vysoký paneláky 🙂 a ty?
ja.lentilka
10. dub 2012
@suzamen Já bydlím Na Loučkách v té dlouhé bytovce od Penny 🙂 🙂
suzamen
10. dub 2012
@ja.lentilka jj vím 😉
lutsousek
12. kvě 2012
@suzamen @ja.lentilka Ahoj, nechce dát někdy společnou vycházku? My jsme na Dílech, takže od vás taky kousek. Malá má teď 10m. 🙂
suzamen
12. kvě 2012
@lutsousek jasný to není problém 😉 já chodím občas na Díly za kamoškou a nebo se tam jdu občas projít,je tam klid 🙂
lutsousek
12. kvě 2012
@suzamen tak jak bude zase pěkný počasí, můžem vyrazit 🙂 Jj, s kočárkem je tady pěkná procházka. I řidiči jsou vůči zbytku Kuřimi takoví klidnější a ohleduplnější, jsem vypozorovala. 🙂
suzamen
12. kvě 2012
@lutsousek fajn tak se potom domluvíme 😉
suzamen
17. črc 2012
@lutsousek Ahoj tak bysme mohli někdy na tu prochajdu ne? 😃
henesee
16. zář 2012
Ahoj holky, pardon, že se tak vtírám, ale bydlím v Kuřimi 4 měsíce a taky tady dohromady moc nikoho neznám 😞 mám skoro 13m holčičku.
suzamen
21. pro 2012
@henesee Jéé já si nevšimla že jsi tady psala :-N
suzamen
21. pro 2012
@lutsousek Včera jsem myslím viděla tvýho muže s kočárkem u školky 🙂
lutsousek
22. pro 2012
@suzamen To asi nebyl on. 🙂 Včera malou jen kolem 6 nakládal se psem do auta a jeli pro mě k nehtařce. 🙂

@henesee Ahoj Kuřimačko. 🙂

Holky, tak po svátcích už by mohlo proběhnout setkání! 🙂
suzamen
22. pro 2012
@lutsousek aha jsem viděla ten kočárek s tou barevnou boudou co máš v albu tak sem myslela že je to on 😃
Jo setkání by bylo fajn...pokud tady holky teda chtějí 😉
henesee
2. led 2013
děkuji za uvítání holky, omlouvám se, nějak jsem před vánoci nestíhala vůbec nic, ale už jsme plně k dispozici 🙂
henesee
2. led 2013
a ráda se potkám určitě!!! 🙂
henesee
2. led 2013
@lutsousek omlouvám se, ale koukala jsem ti ještě do příspěvků 🙂 koukám, že máme obě Bellinky, akorát já mám Annabellku 🙂
lutsousek
16. led 2013
@henesee Jee, tak to je paráda! Annabell je taky krásný jméno! x-) Dobře jste vybrali! 🙂 A jak je stará?
henesee
16. led 2013
@lutsousek je jí 16 měsíců 🙂 narodila se 26.8 2011
lutsousek
16. led 2013
@henesee Tak to jsou holky kousek od sebe, naše je 13.7. 2011 🙂
henesee
17. led 2013
@lutsousek jé no vidíš, to je super ?) tak třeba by si rozuměly 🙂
blahova_andrea
17. led 2013
no teda já nevím, že v každém městě jsou družný mamky a jen tady v tišnově moc nic 😞

Začni psát odpověď...

Odešli