• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kutná Hora

21. června 2012 
to jo místo toho aby se snažili dětem najít domov,tak tě čekají testy apod...chápu,musí se dostat do dobré rodiny,ale já bych třeba chtěla miminko,nebo menší dítě,ale na adopci se čeká i tři roky :sweat_smile: :angry:
11. zář 2008 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to je teda dlouhá doba no jasně mimčo by bylo lepší ty starší děti si už asi huř zvykají ale jsou to taky chudáci ty děti co :frowning2:
11. zář 2008 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí
to jo je to hrozný co se dneska děje,tohlae hrozně prožívám,ve zprávách,babyboxy apod.ale lepší babybox než popelnice :pensive:
11. zář 2008 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak to zase jo já to nechápu jak to někdo muže hodit do popelnice
11. zář 2008 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
tako voda poteče až zítra :angry:
12. zář 2008 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj já vím ale už dneska teče ted jsem to prubla :grinning:
12. zář 2008 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
fakt?vy se máte :angry: :grinning:
12. zář 2008 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
no to jo taky jsem dneska celej den uklízela :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. zář 2008 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Je tu někdo? :sweat_smile:
1. lis 2008 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj katuš koukala jsem jak jsi dopadla na té laparo tak hlavně že to dobře dopadlo :grinning:
1. lis 2008 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
nensy no dobře to nedopadlo alehlavně že žiju :sweat_smile:
1. lis 2008 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem to myslela :grinning: a jaká je tedkon šance na otěhotnění
1. lis 2008 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
mn. • 1d • 9. prosinec 2009 ve 13:31
Zdravím všechny maminky!
Bydlíme s Kutné Hoře a máme dvouměsíčního chlapečka. Už jsem se trochu vzpamatovala z prvotního šoku a šestinedělí. Takže začínám vymýšlet, co s naším Prďochem budeme podnikat. V Kutné Hoře bydlím teprve 3 roky. A musím přiznat, že před porodem jsem byla dost zaměstnaná. Zajímalo by mě, kam s dětičkama v Kutné Hoře chodíte, co podnikáte, kde se dobře nakupuje a vše co Vás napadne.
Děkuji
14. únor 2010 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
sherry28 • 2d • 3. únor 2010 ve 20:53
Ahoj mamky, tak co vy a dětičky? Jistě máme každá nějaký problém s našimi zlatíčky, tak proč si o tom nepopovídat? Já mám dva klučíky a jednoho teď připravuji na zápis do školy. Zítra jdeme. Ten mladší má teď období pláče a nervíků. Nechce moc spinkat a je takový celý rozmrzelý. Už, aby se to zase obrátilo k dobrému. Ale mám radost, že si kluci už k sobě našli cestu. Jsou o čtyři a půl roku od sebe. Docela si i vyhrajou a jak se uměj i "poprat" . Hlavně, že je doma veselo.
14. únor 2010 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, muzu se pridat? bydlime v Zehusicich a zrovna sme se zacali snazit o prvniho mimiska :wink:
21. črc 2010 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
AHojda já jsem také z Kutné Hory. Mám kluka 5 let a cácorku 1 rok. N2půjde někdo s kočárkem ven? JSme tu sice už 3 roky, ale kamarádi žádní :unamused:
7. zář 2010 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@adalajda teda holky koukam ze moc kutnohoracek neni to je skoda:(
17. led 2012 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@camelinka
@adalajda
@dracekmracek ahoj holky, moc to tu nežije, nevím jestli jste ještě aktuálně v KH. Já se na konci léta stěhuju do Červených peček, což je kousek od Kutné Hory a Kolína a hledám maminky, co bych s nima mohla něco podnikat. Mám totiž ze stěhování trochu strach. Najít si kamarády tady v Praze mi trvalo 5 let, tak si říkám co teprve na malém městě/vesnici...
21. čer 2012 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@diviska ahojky ja stale bydlim v kutne hore:slight_smile:mas pravdu moc to tady nezije:(
21. čer 2012 v 16:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@dracekmracek a je tam nějaké plavání pro děti? Chodily jsme od 5 měsíců a ráda bych pokračovala :slight_smile:
21. čer 2012 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek