Lázně Jeseník, máte zkušenost?

Ahoj 🙂
Chtěla jm se zeptat na zkušenosti s lázněmi Jeseník? Termín mám domluvený pro obě děti na 19.března, tak jestli tam někdo nebudete ve stejný čas 😉
misicka455
29. bře 2015
@kambl
@wayen tak jak to tam jde ? Já už finišuji z balením a v úterý směr Jeseníky🙂) Jaké je tam počasí ?
wayen
29. bře 2015
@misicka455 já už tam bohužel nejsem, malý mi onemocněl,tak jsme museli jet v úterý domů, ale kambl tam stále je 🙂
misicka455
29. bře 2015
@wayen jejda tak to je mi líto 😞 a jak to je když je dítě nemocné pustí domů a pak dojedete nebo máte smůlu? jak dlouho jsi tam byla ? a jinak než onemocněl dobrý ?
wayen
29. bře 2015
@misicka455 jelikož jsme jeli po 13 dnech domů, doktorka se mě ptala,zda chci doporučení na celý nový pobyt, který by byl na podzim,ale já jej odmítla,jelikož v té době budu rodit. Jinak než onemocněl to tam bylo parádní s kambl jsme si to tam užívali a vůbec se mi nechtělo jet domů, takže si to tam pořádně užijte 🙂
helulicek
1. dub 2015
Ahoj holky, jak dlouho jste čekaly na schválení pobytu? půjdu též vyřizovat lázně pro kluky, tak ať mám trošku představu o odjezdu 🙂 Díky
wayen
2. dub 2015
Ahojí, pokud budeš žádat ted někdy,tak si myslím že termín ti dají až na podzim. Přes sezonu mají plno, proto nás co jsme dali přihlášku leden-únor,tak jsme jeli hned v březnu.
misicka455
4. dub 2015
Žádaly jsme v lednu a jely v dubnu. Měšic to mela dr. Pojišťovna to mela za dva dny vyřešeno. Termín jsem sibrezervovala už koncem roku.
helulicek
5. dub 2015
Díky holky,
takže když bych žádala teď během měsíce, tak asi počítat ten podzim že?
A jaké to tam je? spokojenost? Ještě uvažuji nad Luhačovicema, ale upřednostím Jeseníky...
fender
5. dub 2015
Lázně Jeseník super. Já jsem žádala v březnu a schválili mi to cca do měsíce, platnost půl roku. Jeli jsme v červenci (chtěla jsem červenec, neměli jsme přes prázdniny hlídání) a byla to super dovolená ... a hlavně, synovi ten měsíc tam strašně pomohl.
wayen
5. dub 2015
@fender tak to jsi měla štěstí,že jsi jela v červenci. Já psala v lednu,kdy mají nejbližší termín pro ubytování na wolkeru či jubilejní vile a bylo mi napsano že až v listopadu je volný termín a navíc letos je velký nápor. Ted na březen otevřeli o měsíc a půl dřív lázenský dům Bílý Kříž, který už je pro dospělé,ale tím že je velký nápor dětí, tak ted dva turnusy jsou tam rodiče s dětmi. Ale třeba budete mít štěstí.
misicka455
9. dub 2015
Tak my jsme skončily ve špitále s rotaviry a nejsme jediný. Myslím ze tu detcke odeleni zásobuje z většiny pravé lázně. A úžasný dr. na to ze to je adaptační proces no super. Pro nas Jeseníky naposledy takové chováni jako je tam jsem ještě nezazila. A to ze se snaží ututlat , ze tam radi spala je další vrchol. Pošle maminku DOM, ale prý nikomu to nerikejte mazec. Jediné co tu je best je ta příroda.
veruska007
9. dub 2015
Holky, můžu se zeptat - je tam nějaká vycházková trasa, která není příliš do kopce (mám astma, kopce jsou pro mě horor)? A trasa vhodná pro kočárek? Díky.
fender
9. dub 2015
@veruska007 kolonáda od priessnitz hotelu 🙂 ta je dlouhá a je rovně 🙂
wayen
9. dub 2015
misicka455 kde jste skončili ve špitálu, v Jeseníku? Syn tam právě taky chytil rotaviry a nebyl rozhodně jediný hodně to tam řádí a ten přístup je šílený, od doktorů po sestřičky a to nemluvím o tom,že nejsou vybavení léky proti zvracení když to tam tak řádí. Doktorce jsem řekla,že chlapečkovi který tochytil jak můj, má potrvzené rotaviry a že leží těžce dehydrovaný v nemocnici a s doktorkou to ani nehlo. Já na to taky neměla nervy a se synem jsem odjela, naštěstí dostal injekci proti zvracení,takže jsme se špitalu vyhly,ale taky nám hrozil. Přeji brzké uzdravení,je to boj.
misicka455
9. dub 2015
Jj skončily jsme ve špitále na dětském v Jeseníkách na kapackach
misicka455
9. dub 2015
Tak koukam ze je to tu asi na denním pořádku proto už to s dr. Nic nedělá. Maji tu bordel a nedokáží zastavit šíření nakazy.
kambl
10. dub 2015
@misicka455 A kde jsi nakonec bydlela? Měla jsi přece nastoupit na BK, ale tam jsem tě neviděla a to jsem odjížděla 7.4.2015. Odjížděli jsme také o 2dny dříve, malá v noci začala zvracet a měla průjem. Vzhledem k tomu, jak jsem věděla jak to tam chodí, do rána už jsem měla sbaleno a jak přijel manžel po obědě mazali jsme domů. Jinak je tam fakt dobře, pokud Ti teda neonemocní dítě!, a chytneš dobrou partu - jako já.
V těch lázních je to hodně i o informanosti mamin, že tam zrovna něco řádí, protože se to i dost šíří tím, že víš, že některé dítě ráno mělo horčku, zvracelo apod. a maminu s ním potkáš na polovině procedur a v jídelně. Já vím, že když jim lékař řekne, že může - jdou, ale snad mají taky trochu rozum a zůstanou na pokoji, doma by taky nehnaly dítě ven. Na BK jsme si vystačili i bez heren, večer jsme vždy poseděli, děcka se vyblbli a doopravdy byla pohoda.
Jinak dr. by měli oba vyměnit, s takovým laksním přístupem jsem se ještě nesetkala, a to toho máme dost za sebou.
Tak se držte - a už jste v poho?
misicka455
10. dub 2015
@kambl ne ne my jsme na maryce. Včera nas pustily ze špitálu, ale v noci my to chytil kluk a me dneska je taky divné. Tak se desim noci co zase bude.
wayen
10. dub 2015
No a jste zpátky v lázních nebo doma? Já to po synovi taky chytla.
misicka455
10. dub 2015
Tyjo nestraz zatím tu spis odpadávají děti a maminky se drží . a jaký jsi mela průběh? Malý je doma a my s Veru zzpet v lázních.
wayen
11. dub 2015
@misicka455 no drželo se mě to tři dny,ale neměla jsem to tak hrozné jak malý a u mě bylo to horší,že jsem těhu. No a to budete mít hned procedury? Nebo se máte procházet na čerstvém vzduchu, jak to bylo řečeno nám 😃
misicka455
11. dub 2015
Ne procedury až od pondělka🙂
wayen
11. dub 2015
Tak to se divím, nám řekla doktorka,že syn by už pravděpodobně žádné procedur neměl a to nám chybělo 14 dní do konce pobytu.
kambl
12. dub 2015
Holky, říkám, tohle tam moc zvládnuté nemají. My jsme sice zpět doma, ale totálně nahromadě. Rýma, kašel, Kika zvýšenou teplotu. A to jsem si říkala, že bychom mohli nějaký čas vydržet. Tak se mějte a hlavně zdraví 😉
misicka455
13. dub 2015
Taky jsme v pulce
77buba
23. dub 2015
Dobrý den, čtu příspěvky a jen koukám. Jedu s dětma do jeseníků 10.května 2015, to co tu čtu je právě teď? Řádí tam rotaviry,mě ten počítač pořád blbne a píše něco o zastaralých stránkách a nezobrazují se mi datumi. :-o
misicka455
24. dub 2015
Jj bohužel tu pořád ta střevní chřipka lítá. Takže sebou určovat enterol a už teď bych začal brát probiotika.
77buba
26. dub 2015
@misicka455 Děkuji za info. Nejraději bych nikam nejela.
misicka455
28. dub 2015
Ahojky, tak my jsme zpět huráááá . Ale ne nakonec se to dalo přežít a poslední týden bylo krásně už nenastaly žádné jobovky a my chodily pořád někam na výlety tak to bylo fajn 🙂)

@77buba kde budete ubytovaní ?
77buba
28. dub 2015
@misicka455 na wolkeru. nebyly jste náhodou v té jelení oboře u dědřichova- s jeseníku směr rejvíz asi 4km, jezdí tam traktorem s valníkem mezi jeleny. naše malá chce být hajný a jelena zbožnuje, tak se tam chystáme.

Začni psát odpověď...

Odešli