• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Lázně Jeseník, máte zkušenost?

14. října 2016 
@kambl
@wayen tak jak to tam jde ? Já už finišuji z balením a v úterý směr Jeseníky:slight_smile:) Jaké je tam počasí ?
29. bře 2015 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misicka455 já už tam bohužel nejsem, malý mi onemocněl,tak jsme museli jet v úterý domů, ale kambl tam stále je :slight_smile:
29. bře 2015 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wayen jejda tak to je mi líto :frowning2: a jak to je když je dítě nemocné pustí domů a pak dojedete nebo máte smůlu? jak dlouho jsi tam byla ? a jinak než onemocněl dobrý ?
29. bře 2015 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misicka455 jelikož jsme jeli po 13 dnech domů, doktorka se mě ptala,zda chci doporučení na celý nový pobyt, který by byl na podzim,ale já jej odmítla,jelikož v té době budu rodit. Jinak než onemocněl to tam bylo parádní s kambl jsme si to tam užívali a vůbec se mi nechtělo jet domů, takže si to tam pořádně užijte :slight_smile:
29. bře 2015 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak dlouho jste čekaly na schválení pobytu? půjdu též vyřizovat lázně pro kluky, tak ať mám trošku představu o odjezdu :slight_smile: Díky
1. dub 2015 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojí, pokud budeš žádat ted někdy,tak si myslím že termín ti dají až na podzim. Přes sezonu mají plno, proto nás co jsme dali přihlášku leden-únor,tak jsme jeli hned v březnu.
2. dub 2015 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žádaly jsme v lednu a jely v dubnu. Měšic to mela dr. Pojišťovna to mela za dva dny vyřešeno. Termín jsem sibrezervovala už koncem roku.
4. dub 2015 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky holky,
takže když bych žádala teď během měsíce, tak asi počítat ten podzim že?
A jaké to tam je? spokojenost? Ještě uvažuji nad Luhačovicema, ale upřednostím Jeseníky...
5. dub 2015 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lázně Jeseník super. Já jsem žádala v březnu a schválili mi to cca do měsíce, platnost půl roku. Jeli jsme v červenci (chtěla jsem červenec, neměli jsme přes prázdniny hlídání) a byla to super dovolená ... a hlavně, synovi ten měsíc tam strašně pomohl.
5. dub 2015 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fender tak to jsi měla štěstí,že jsi jela v červenci. Já psala v lednu,kdy mají nejbližší termín pro ubytování na wolkeru či jubilejní vile a bylo mi napsano že až v listopadu je volný termín a navíc letos je velký nápor. Ted na březen otevřeli o měsíc a půl dřív lázenský dům Bílý Kříž, který už je pro dospělé,ale tím že je velký nápor dětí, tak ted dva turnusy jsou tam rodiče s dětmi. Ale třeba budete mít štěstí.
5. dub 2015 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak my jsme skončily ve špitále s rotaviry a nejsme jediný. Myslím ze tu detcke odeleni zásobuje z většiny pravé lázně. A úžasný dr. na to ze to je adaptační proces no super. Pro nas Jeseníky naposledy takové chováni jako je tam jsem ještě nezazila. A to ze se snaží ututlat , ze tam radi spala je další vrchol. Pošle maminku DOM, ale prý nikomu to nerikejte mazec. Jediné co tu je best je ta příroda.
9. dub 2015 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, můžu se zeptat - je tam nějaká vycházková trasa, která není příliš do kopce (mám astma, kopce jsou pro mě horor)? A trasa vhodná pro kočárek? Díky.
9. dub 2015 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007 kolonáda od priessnitz hotelu :slight_smile: ta je dlouhá a je rovně :slight_smile:
9. dub 2015 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
misicka455 kde jste skončili ve špitálu, v Jeseníku? Syn tam právě taky chytil rotaviry a nebyl rozhodně jediný hodně to tam řádí a ten přístup je šílený, od doktorů po sestřičky a to nemluvím o tom,že nejsou vybavení léky proti zvracení když to tam tak řádí. Doktorce jsem řekla,že chlapečkovi který tochytil jak můj, má potrvzené rotaviry a že leží těžce dehydrovaný v nemocnici a s doktorkou to ani nehlo. Já na to taky neměla nervy a se synem jsem odjela, naštěstí dostal injekci proti zvracení,takže jsme se špitalu vyhly,ale taky nám hrozil. Přeji brzké uzdravení,je to boj.
9. dub 2015 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj skončily jsme ve špitále na dětském v Jeseníkách na kapackach
9. dub 2015 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukam ze je to tu asi na denním pořádku proto už to s dr. Nic nedělá. Maji tu bordel a nedokáží zastavit šíření nakazy.
9. dub 2015 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misicka455 A kde jsi nakonec bydlela? Měla jsi přece nastoupit na BK, ale tam jsem tě neviděla a to jsem odjížděla 7.4.2015. Odjížděli jsme také o 2dny dříve, malá v noci začala zvracet a měla průjem. Vzhledem k tomu, jak jsem věděla jak to tam chodí, do rána už jsem měla sbaleno a jak přijel manžel po obědě mazali jsme domů. Jinak je tam fakt dobře, pokud Ti teda neonemocní dítě!, a chytneš dobrou partu - jako já.
V těch lázních je to hodně i o informanosti mamin, že tam zrovna něco řádí, protože se to i dost šíří tím, že víš, že některé dítě ráno mělo horčku, zvracelo apod. a maminu s ním potkáš na polovině procedur a v jídelně. Já vím, že když jim lékař řekne, že může - jdou, ale snad mají taky trochu rozum a zůstanou na pokoji, doma by taky nehnaly dítě ven. Na BK jsme si vystačili i bez heren, večer jsme vždy poseděli, děcka se vyblbli a doopravdy byla pohoda.
Jinak dr. by měli oba vyměnit, s takovým laksním přístupem jsem se ještě nesetkala, a to toho máme dost za sebou.
Tak se držte - a už jste v poho?
10. dub 2015 v 05:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kambl ne ne my jsme na maryce. Včera nas pustily ze špitálu, ale v noci my to chytil kluk a me dneska je taky divné. Tak se desim noci co zase bude.
10. dub 2015 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a jste zpátky v lázních nebo doma? Já to po synovi taky chytla.
10. dub 2015 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tyjo nestraz zatím tu spis odpadávají děti a maminky se drží . a jaký jsi mela průběh? Malý je doma a my s Veru zzpet v lázních.
10. dub 2015 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misicka455 no drželo se mě to tři dny,ale neměla jsem to tak hrozné jak malý a u mě bylo to horší,že jsem těhu. No a to budete mít hned procedury? Nebo se máte procházet na čerstvém vzduchu, jak to bylo řečeno nám :grinning:
11. dub 2015 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne procedury až od pondělka:slight_smile:
11. dub 2015 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to se divím, nám řekla doktorka,že syn by už pravděpodobně žádné procedur neměl a to nám chybělo 14 dní do konce pobytu.
11. dub 2015 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, říkám, tohle tam moc zvládnuté nemají. My jsme sice zpět doma, ale totálně nahromadě. Rýma, kašel, Kika zvýšenou teplotu. A to jsem si říkala, že bychom mohli nějaký čas vydržet. Tak se mějte a hlavně zdraví :wink:
12. dub 2015 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsme v pulce
13. dub 2015 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, čtu příspěvky a jen koukám. Jedu s dětma do jeseníků 10.května 2015, to co tu čtu je právě teď? Řádí tam rotaviry,mě ten počítač pořád blbne a píše něco o zastaralých stránkách a nezobrazují se mi datumi. :astonished:
23. dub 2015 v 10:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj bohužel tu pořád ta střevní chřipka lítá. Takže sebou určovat enterol a už teď bych začal brát probiotika.
24. dub 2015 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misicka455 Děkuji za info. Nejraději bych nikam nejela.
26. dub 2015 ve 23:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak my jsme zpět huráááá . Ale ne nakonec se to dalo přežít a poslední týden bylo krásně už nenastaly žádné jobovky a my chodily pořád někam na výlety tak to bylo fajn :slight_smile:)

@77buba kde budete ubytovaní ?
28. dub 2015 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misicka455 na wolkeru. nebyly jste náhodou v té jelení oboře u dědřichova- s jeseníku směr rejvíz asi 4km, jezdí tam traktorem s valníkem mezi jeleny. naše malá chce být hajný a jelena zbožnuje, tak se tam chystáme.
28. dub 2015 ve 20:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek