• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Lázně Jeseník, máte zkušenost?

14. října 2016 
Holky mi jsme se vrátili z těchto lázní před čtrnácti dny. Je to tam vyloženě zamořené průjmy a zvracením. Když jsme odjížděli my, tak se prý objevila i spála. Samozřejmě klasické chřipky a nachlazení ..... Musím strašně pochválit ubytování, procedury a i jídlo bylo dobré. Ale situace a těmi rotaviry je neúnosná. My jsme to dostali ihned po příjezdu domů, ale plno děti končilo přímo v Jeseníku na infenčním .... Dost často se stávalo, že jsme potkali zvracející dítě v jídelně, na chodbě Wolkeru nebo venku.
Jinak teda ohledně té infekce, je fakt strašná, malou jsme jen o fous nemuseli nechat v nemocnici a já jsem se z toho stále ještě nedostala. Manžel to nějak během týdne zvládnul a syn je očkovaný (naštěstí).
Jinak prostředí je ta opravdu pěkné, z výletů vřele doporučuji Faunapark - úžasní ochočení papoušci, Jelení farmu a Lesní bar.
Takže kdo jedete, krásně si to užijte a mějte o rotavirech něco přečtené, ať vás nic nepřekvapí. Jo a desinfekci na ruce s sebou!!!!!
28. dub 2015 ve 22:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@77buba my tam nebyly ., ale ti co tam byly tak říkaly že super. Dělá se tam z lázní 1x až 2x měsíčně výlet. Dítě myslím 10 kč dospělí 60 kč.
29. dub 2015 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Na lesní bar jsme si udělaly výlet a super .
29. dub 2015 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@77buba my byly na Maryčce
29. dub 2015 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky a jak jste se objednával. telefonicky ? Dr mi řekla že si mám prvně vyřešit termín a pak budeme řešit pojišťovnu . Furt váhám a tápu páč chci jet s tříletou dcerou ale sebou budu brát i momentálně 5měsíčního syny dr říkala že to není problém že jako kojící mamina si ho můžu vzít normálně sebou akorát furt přemýšlím jestli to budu zvládat lítat všude s dcerou i s malým počítám že když teď zavolám že mi dají místo až tak na podzim po prázdninách to už bude malý větší ale i tak furt váhám :frowning2:
8. kvě 2015 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky tak jaké to bylo v březnu na jub vile čeká mě to příští rok tak ať vím na co se připravit :slight_smile: jedu s prckama 4 roky a 1rok :slight_smile:
29. kvě 2015 v 08:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jubilejni vila je asi nejhezci ubytovani. My jsme byli brezen/duben. Krom tech rotaviru to bylo dobry.
29. kvě 2015 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to jsem ráda že jsem si vybrala JV a doufám že ty rotaviry nás minou zažila jsem to s dcerou jak měla rok a už nikdy více :frowning2: a ještě se zeptám jak je to s denním programem snídaně atd a o víkendu lze odjet když nejsou procedury ?
29. kvě 2015 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
procedůry jsme měly i o víkendu , ale třeba jen jednu za víkend většinou bazén. Několik dnů do předu se dá nahlásit v kuchyni za oběd tkzv. balíček který dostanete při snídaní. Takže když chcete jet na výlet tak super. Odjet jako třeba na víkend dom a oni o tom věděli tak vám to zakážou- není to dovoleno. Kdyby se vám něco stalo mají za vás prý zodpovědnost :slight_smile:))
30. kvě 2015 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
My jsme taky měli o víkendu procedury, ale dá se to v pohodě odhlásit. My jsme teda přes víkend pryč nebyli, jezdili jsme akorát po výletech, takže jsme šli na snídani na dřívější směnu a oběd s večeří jsme odhlásili. Vřele doporučuju měsíc před odjezdem nasadit nějakej Imunoglukan, nebo něco na posílení imunity. S sebou rozhodně probiotika, Enterol, Smectu, Nurofen .... Když jsme tam byli my, tak byla vyloženě rotavirová epidemie (ani lékárny v Jeseníku už neměly nic), ale třeba ve vašem termínu to bude v pohodě. Každopádně mějte zimní i jarní oblečení. Počasí se tam v tu dobu dost střídalo. No a ještě je dobrý zvážit všechny akce, který se konají v uzavřených prostorech. Je tam spousta dětí, které jsou nachlazené, nemocné .... jako všude jinde, akorát onemocnět v lázních je fakt nepříjemný. Já jsem asi už trochu paranoidní vůči těm nemocem, ale náš turnus byl vzhledem k tomuhle fakt peklo. My jsme sice neonemocněli, ale většina kolem nás ano. Nás to naštěstí chytlo až doma, zvraceli a průjmovali jsme 14 dní ....
30. kvě 2015 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Domů jsem jet nechtěla to je daleko ale mám tchýni 50km a malá v době lázní narozeninky tak jse myslela že by jsme v so odjeli na oslavu a vrátili se v ne :slight_smile: uvidíme se když tak zeptám děkuji za info jsem zvědavá zda přežijem bez nemoci páč dcera ještě nechodí do školky a už měla tolikrát antibiotika a imunoglokan bere a ten nepomáhá tak uvidíme . A přijel za některou z Vás manžel dá se že přespí je na pokoji nějaká přistýlka samo že si to zaplatí ale jestli to vůbec lze aby za náma na víken přijel ?
30. kvě 2015 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@kuratko4 jj já tam manžela měla 150 kč přistýlka na pokoj , nebo když se vcucnete tak 100 kč za ložní tá přistýlka je hrůza.Takže stačí si dovést madračku na zem a zaplatit jen stovku.
31. kvě 2015 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Mám dotaz, chtěla bych na Jubilejní vilu, nebo na Wolkera, mám jet s 5letým synem a 2letou dcerou, paní na rezervaci mi psala, že mi nabízí jen dvoulůžkový pokoj, protože dcera nemá nárok na lůžko a že pokud přijede na návštěvu mamka nebo manžel, že se tam přistýlka a cestovní postýlka nevejde. je to pravda? Nebo jak jste to řešili s dvěma dětma a přistýlkou.
23. zář 2015 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak nevím, ale moje sestra je právě v jubilejní vile se dvěma dětma a nemají vůbec žádné problémy - jsou tam v lázních od začátku září. Je však pravda, že pokud by někdo chtěl jakoby navíc do toho pokoje, tak to problém docela je kvůli místa. Jinak kluci mají 3 a 4,5 roku
23. zář 2015 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
to koukám teda já jedu v březnu s dcerou 4 roky a syn bude mít 1,3 a jede bez nároku na lůžko úplně v pohodě paní na rezervaci říkala že bez problému . a počítám stím že manžel za náma na víkendy dojede
23. zář 2015 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ale jo, s rezervací není problém, máme nakonec rezervovanou Jubilejní vilu, dvoulůžkáč, jenom, když jsem se ptala, zda se mi tam vejde postýlka a přistýlka, tak to se prý nevejde, přesně jak píše megy.Tak právě nevím, jak to budem řešit, myslela jsem, že by za náma mohl na týden přijet manžela a na týden moje mamka, ale to asi nepůjde.
24. zář 2015 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@megy Chtěla jsem se zepta, zda by ses mohla sestry zeptat, zda je tam opravdu tak málo místa, máme rezervovanou Jubilejní vilu také a dvoulůžkový, ale sestra má asi trojlůžkový, když už má tříleťáka.Dík
24. zář 2015 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
já se právě píšu že mi na rezervacích řekla že není problém taky mám dvoulužák a malý bude v postýlce a přistýlka se prej vleze v pohodě :slight_smile:
25. zář 2015 v 07:15  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak tož nevím, každému napíší něco jiného, mě paní napsala, že se tam nevejdem. Tak jestli jejich postýlky jsou menší, než cestovní, tak snad se tam tedy nějak vejdeme.
25. zář 2015 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
no teď jsem ale úplně nervozní teda páč já se ji několikrát vyptávala jak je to s místem a ona dokola opakovala že místa dost že plno mamin tam mělo postýlky a ještě přistýlku a někde jsem četla že to jsou krásné pokoje jak 1+1 :slight_smile:
25. zář 2015 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak snad to tak bude, mě přišla v mailech dost strohá, po telefonu jsem s ní mluvila jen jednou (tedy pokud je to ta samá). Také jsem se divila, že máme rezervaci na úterý a ona napsala, že nástupní dny jsou od neděle do čtvrtka, takže to klidně může být úterý, což mi tedy přijde dost divné, ale asi to tak bude. Tu velikost pokojů už asi řešit nebudu, nakonec se tam asi prostřídám s tchýní a s manželem, takže nebude problém s místem.
29. zář 2015 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím holky lázně se mi kvapem blíží už je mám schválené takže vyrážíme v březnu na Jub. Vilu tak by mě zajímalo kdo tam byl nebo zrovna třebas je jak je to stou kuchynkou je na pokoji a hernička a co tak nejduležitějšího sebou jedu s malým rok 3 měs a čtyřletačkou tak už se stresuju zda to dám :grinning:
7. led ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@kuratko4 my jedeme v březnu take na JV. Nástup 17. Děti mám tři (6, 4 a 2,5) Za prostřední holčičku budu letos platit, kluci oba na pojišťovnu, tak jsem zvědavá, jestli malou propašuju alespoň na nějaké procedury (počítám minimálně s tělocvikem, popř. vana, pokud je - v Luhačovicích je chudáčky nacpali všechny tři do jedné, tak by to snad mohlo projít). Loni jsme byli v Luhačovicích, všechny děti na poj a bylo to (oproti původním obavám a slzám při odjezdu manžela) docela fajn. Dětem se tam moc líbilo, procedury si užívaly. Letos mám strach, jak to Aninka ponese, když bude s klukama běhat po procedurách a jen na ně čekat. Máte někdo s sebou větší dítě, které je bez procedur?
29. led ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
já mám bez procedur malého rok a 3 měsíce tak se taky bojím jak sním budu všude lítat a budeme čekat a mě psali nástup 16.3.2016 ale že se to měsíc před odjezdem upřesní . Tak to se tam někde uvidíme :slight_smile:
30. led v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@kuratko4 To lítání bude snad v pohodě, malý měl loni čerstvě 1,5 roku a vše absolvoval celkem v pohodě. Ale on měl ty procedury, takže se nenudil při čekání na sourozence. Musíme doufat, že toho budou moct co nejvíce absolvovat taky. Kdyžtak se k nám klidně zkus přihlásit. Určitě budeme nepřehlédnutelní :wink:
31. led v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
no já chtěla ty lázně i pro něj je často nemocný ale až od dvou let tak smůla no tak snad budou hodní a nenechají ho jen čekat kdyby sis nás všimla taky se klidně přihlaš :grinning:
31. led ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, jedete někdo do lázní Jeseník přelom květen - červen 2016. My to teda ještě nemáme přiklepnutý od pojišťovny, ale máme již objednaný Wolker. Loni jsem se tam pořád courala s dětma sama, tak bych se letos chtěla s někým družit. :sweat_smile:
1. únor ve 13:37  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@kuratko4 My právě jezdíme kvůli nejmladšímu. Loni jsme čekali na jeho rok a půl, to už jde jet do Luhačovic. Třeba vás podle malýho poznám. My budeme asi nepřehlédnutelní - Miki se děsně vzteká, vypadá na rok a půl, blonďatý anděl s rohama, pak čtyřletá holčička a šestiletý kluk
1. únor v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Mohu se, prosím, zeptat, jak přesně vypadají ty apartmány v JV? Jsou to 2lůžkové pokoje se společnou koupelnou pro 2 pokoje? Předem díky.
13. říj v 19:42  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@rysicka my měli apartman pro vozíčkáře, takže jsme měli 2 dvoulůžkové pokoje, obrovskou koupelnu se záchodem a samostatný záchod, v předsíňce kuchyňskou linku s mikrovlnkou, varnou konvicí a ledničkou. Tím, že jsme tam byli sami, tak to byl luxus. ALe vím, že některým mamikám vadilo, že mají společnou koupelnu a záchod s někým cizím - používání ručníků, nemytí rukou po záchodě... Asi je lepší si zamluvit samostatný pokoj s příslušenstvím - jsou na JV taky.
13. říj ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek