• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
Ahojte, je tady už někdo hodně čerstvě v očekávání? Ať v tom nejsem sama :astonished:
2. kvě 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahoj, tady druhá čekatelka :slight_smile:
4. kvě 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak sa pridavam k vam do klubu. Dnes som si robila testik, u Dr. to teda este nemam potvrdene, tak dufam, ze bude vsetko OK :slight_smile:
4. kvě 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:

Tybrďo už je tady Leden 2012!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A mě připadá, že je to nedávno co jsem taky objevila // na testíku a na konci ledna 2011 porodila :wink:

Holčiny přeju vám šťastné a bezproblémové těhulení s krásným a zdravím uzlíčkem na konci!!!!!
4. kvě 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky, taky se přidávám. V úterý jsem byla u dr. jsem těhu, ale nevím ještě termín. Jinak jsem dost napnutá. Mám náznak dvojčat a v úterý se rozhodne jestli tam jsou dvě nebo jedno vymizí a bude tam jedno. Dr říkala, že se to jedno občas ztratí,tak jsem fakt zvědavá jak to dopadne. Loni jsem zažila samovolný potrat tak doufám,že to tentokrát dopadne dobře. Holky máte,už nějaké těhu obtíže?
5. kvě 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj my taky čekáme 2.1.2012 naše první miminko
5. kvě 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky, taky se přidávám. PM jsem měla 9.3., ale kvůli mému nepravidelnému a dlouhému cyklu, jsem podle včerejší kontroly v 5tt. 11.5, jdu opět na kontrolu, tak jsem napjatá jak struna a snažím se pravidelně, jíst, pít a odpočívat. Jinak, žre jsem těhu jsem zjistila 1. května z těhu testíku a s přítelem máme obrovskou radost. Pokuď vše výjde, bude to naše druhé miminko.
Co se týče těch těhotenských příznaků, tak mě jen občas píchne v bříšku, nebo pobolímá vak kdybych měla dostat menstruaci, ale to je normální - u malé to probíhalo také tak, jinak mám hodně citlivá prsa - občas až bolestivá. Nevolnosti žádné zatím nejsou, je fakt, že u malé začaly až kolem 6 tt a nezvraccela jsem, pouze mi bylo tak něják šoufl.

Holky plánujete některá dovolenou ještě teď během těhu? 27.5. odjíždím do Itálie a abych se přiznala mám mírné obavy.
5. kvě 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to je super, že se nám to tady tak hezky rozbíhá :slight_smile: já ještě u doktorky nebyla, ale co jsem si počítala termín podle PM, tak to vychází na 2.1.
Je to naše první a sotva jsme se začali snažit a já vysadila prášky, tak to přišlo :slight_smile: jupííí
5. kvě 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
my uz jedneho prcka mame a planovali sme druhe mimi. Zhruba tak po vianociach sme sa zacali snazit a nejako sa nam nedarilo...ale konecne sa zadarilo. K dr. sa chystam asi az nejako o tyzden a pol, nemala by som kde nechat maleho, takze dovtedy to budu nerviky :grinning:
5. kvě 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jdu k dr. až 12.5., takže jsem taky nervózní, ale snad bude vše ok. Pořád se pozoruju, jeslti se něco mění, ale moc těch změn není, jen to, že chodím furt čůrat, což u mě nebylo nikdy zvykem :slight_smile:
Taky jsme chystali na léto dovolenou - sjíždění řeky ve Slovinsku, či Rakousku, ale s takovou to budu muset zrušit :slight_smile: jen se zatím musím vymluvit na něco jiného, přece hned všem neprofláknu, že jsem v tom.
Kdy se to holky vůbec chystáte oznámit rodině? Až po testech ve 3. měsíci? Já to snad nevydržím, nejraděj bych to roztroubila do světa už hned :slight_smile:
5. kvě 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatial to neplanujem nikomu vesat na nos :slight_smile:, ale oni na to pridu sami, lebo uz dva mesiace o nicom inom nerozpravam, len ze musim dat maleho do skolky a ze neviem kam a ked zrazu budem ticho, tak im to docvakne :slight_smile:
5. kvě 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@honey.nka na 21.6. mám koupené letenky do Paříže a taky mám obavy jeslti mi tam bude stačit dech,.. teď jsem teda unavená i z nicnedělání a už se vidím, jak tam poletuju po památkách :grinning: ale bude to jistě super a místo ve dvou poletíme ve dvou a půl.. tedy dvou a čtvrt asi :slight_smile:
5. kvě 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
trochu si uzijeme nase velke tajomstvo s manzelom a asi az potom, ked budeme vediet ze mimi je OK, tak to potom roztrubime :grinning: ...no ale to je plan, uvidime aka bude realita :sweat_smile:
5. kvě 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš, tak u nás už to ví nejbližší rodina (tzn. naši rodiče) a nejbližší přátelé (jelikož by se to do 2 týdnu stejně profláklo, když bych jaksi na žadné oslavě nepila) a že jich teď bude. Jinak je tu někdo, kdo už má třeba jména?
5. kvě 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
u prveho sme sa vobec nevedeli zhodnut na mene, vybrali sme meno snad az niekedy mesiac pred porodom. Takze si myslim, ze to bude stejne aj tentokrat. Inak velmi by som si priala dievcatko. Ja som aj manzelovi priniesla tehu test a vravela som mu, ze ta ciarocka, ze to je nasa Timejka :grinning: (to sme mali vybrane pri prvom porode, keby to nahodou bolo dievcatko :slight_smile: )
5. kvě 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra.a Tak my se nemůžeme shodnout na pohlaví - já bych chtěla 2. holčiku přítel kluka...naštěstí to ani jeden z nás neovlivní, ale jména máme jasné. Holčička bude Sophie Michelle a kluk Maxim. :slight_smile: Tak teď aby bylo vše ok a my měli špuntíka doma :slight_smile:
5. kvě 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

můžu se přidat do vašich řad? :sweat_smile: V pondělí jsem měla první pozitivní těhot. test a k doktorovi jdu příští čtvrtek, tak se modlím, aby bylo vše OK. Doma máme 13 měsíčního klučíka. :sunglasses:
6. kvě 2011 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, koukám ,že tu zas nikdo není když tu jsem já. Jinak mám doma 3letou holčičku a žije s námi manželova dcerka 11let. Malá je ve školce začla chodit tento týden. Je mi jí tak líto každé ráno brečí,že nechce do školky. Jinak na jménech jsme se ještě neschodli
6. kvě 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme měli u syna hned vybraný jméno, protože se nám líbilo už roky a manžel si byl tím klukem tak jistý, že jsme ani pro holčičku žádné jméno neměli. :sweat_smile: No a teď zase tvrdí, že to bude holka a jména se nám líbí Nina, Soňa a favorit je Týnka a pro kluka zase žádné nemáme. :sweat_smile: :sweat_smile: To budeme kdyžtak vymýšlet až nám řeknou pohlaví. :wink:
6. kvě 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mně se líbí Thea, nebo Mia a u kluka nemám absolutně představu. Přítel navrhoval Čeňka, ale doufám, že jen žertoval :grinning:
6. kvě 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka12 jeeee to budete mat doma pekne rusno :grinning: . Planovali ste druhe mimi alebo to proste tak vyslo?
6. kvě 2011 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, je to pár dní co jsem přemýšlela o založení nové diskuse na leden a vy už jste mě předběhli :slight_smile: Já jsem zjistila že jsem těhotná na Velikonoční pondělí, hned ve čtvrtek jsem byla u dr kvůli bolestem ,ale ještě na UTZ nebylo nic vidět. A včera jsem byla u doktorky znovu a už byl vidět 1cm dutinka. Podle Ms jsem 5+3. Znovu objednaná jsem na 26.5. tak doufám, že už tam bude mimi i se srdíčkem. Jinak nějaké příznaky moc nemám, jen to břicho a na to beru hořčík a už je to mnohem lepší, pak mě bolí prsa a ráno mě budí kručení břicha... Tak jsem se vám ve stručnosti představila a budu ráda, když nás tady bude čím dál víc... :slight_smile:
6. kvě 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra.a no to bude :grinning: Další jsme plánovali s tím, že jak bude malému rok, tak se začneme snažit, protože to asi jen tak nebude ( na první jsme čekali 14 měsíců) a ono to vyšlo na poprvé :sweat_smile:
6. kvě 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
našla jsem hezká videa ukazující průběh těhotenství, nás se týká zatím to první:
http://www.babycenter.com/2_inside-pregnancy-weeks-1-to-9_10302602.bc
tak mrkněte, jak ti mrňousové vlastně vypadají :slight_smile:
10. kvě 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte mozem sa k vam pridat?
@majka12 aj my sme to tak maly o maleho sme sa snazili dlhsie a teras na prvy sup :grinning:
10. kvě 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mona12071 Ahoj, já jsem tady taky víceméně nová,ale určitě budu mluvit za všechny, když napíšu že samozřejmě můžeš a vítej :slight_smile:
10. kvě 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

už jste byla některá u doktora? :confused: Já jdu ve čtvrtek, tak jsem zvědavá a modlím se, aby bylo všechno OK. :wink: Čárky na testu už jsou pořádně tlusté, takže HCG roste tak snad bude všechno dobré. :dizzy_face:
10. kvě 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak ja se taky pridavam, u Dr. jsem jeste nebyla, zatim mi ms meska jenom tyden a rika se ze k Dr. se ma jit az dva tydny po vynechani ms. Nam se to miminko podarilo nejak rychle a tak premyslim jak to bude, v lednu 2012 mi konci materska s dcerou a nevim jestli zase muzu mit tak jak u prvniho ditete nejdriv vyplacenou zamestnavatelem tu materskou co je vyplacena pul roku a je pocitana z meho platu a az pak prejit na rodicovskou dovolenou. Nebo proste mi bude pokracovat jenom vyplaceni rodicovske ze socialky? holky, nevite jak to je?
10. kvě 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkaaa já volala dr. minulý týden, že jsem našla // a kdy mám přijít a ona hned že tenhle týden. Přijde mi to trochu brzo, ale aspoň mrkne zda je mimi v děloze a jestli není nějaký problém. S tou mateřskou je to myslím tak, že pokud ti končí rodičák v lednu, tak další mateřskou můžeš začít zase až 6-9 týdnů před porodem. :pensive: Takže těch 6-9 týdnů musíš nahlásit na sociálku, že ukončuješ rodičovský příspěvěk a nastupuješ na mateřskou, která ti bude vypočítávána zase z platu. Mateřskou ti budou poskytovat klasika 28 týdnů a pak zase rodičák podle volby. :wink:
10. kvě 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani ja som este nebola u Dr nakolko tu v uk sa chodi až v 3 mesiacoch ale za 3 hod odlietam na tyZden domov tak sa spytam mojho lekara tam či mna nezoberie
10. kvě 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@majka12 taky jdu k doktorce ve čtvrtek, tak snad nám to dobře dopadne a vše bude ok, těhotenství je to moje první, takže jsem zvědavá jak to bude probíhat :slight_smile: držím pěsti ať je vše jak má být
10. kvě 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek