• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
@majka12 Veru dvojcata :dizzy_face: :slight_smile: Stale tomu neverim, protoze cím drive jsme chteli druhe mimco-mala/mam zdravotni problemy, a oni jsou rovne 2. ..:grinning: No uvidime, ale uz ted je velmi miluji :wink: :slight_smile:

@aktakatka Dekuji, ano dvojcata :dizzy_face:
20. kvě 2011 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@sasulla gratuluju ke dvema fazolkam, ale bude to mazec az se narodi :fearful: to bude chtit pevne nervy :wink:
20. kvě 2011 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@evikmi taky s TÍM nemáme žádné problémy :sunglasses: a asi bych těžko nesla, kdyby TO nešlo, takže soucítím :unamused:
20. kvě 2011 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@evikmi tak to třebas bude jenom dočasné a časem se to upraví a bude to dobré :wink: :wink:
20. kvě 2011 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasulla to budete mít prcky sakra brzo po sobě :dizzy_face: Takhle jste to plánovali? :sunglasses:
20. kvě 2011 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak nevím s kým jsem byla včera solidární ale večer jsem blila jak amina :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
21. kvě 2011 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
no snad jo..... ale i tak :sweat_smile:
navíc jsem asi nějaká nachcípaná.... pořád kýchám a smrkám :frowning2:
21. kvě 2011 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@svataterezicka se mnou :pensive: :sweat_smile: Já teda zvracela i dneska, ale i je mi tak známě nevolno, takže u mě se dostavily ranní ( u mě celodenní ) nevolnosti. :pensive:
21. kvě 2011 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte
21. kvě 2011 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@majka12 No já teda měla asi tu střevní chřipku od malé, protože tohle nemohly byt nevolnosti!!! Jsem měla i šílený křeče.. no ještě jsem to šla dopoledne zaspat cítím se jak mátoha :zipper_mouth: :confounded:
21. kvě 2011 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@svataterezicka no tak to asi nebyly " jen" těhu nevolnosti :pensive: U mě jsou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@mona12071 ahoj :slight_smile:
21. kvě 2011 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já jsem dnes makala na stavbě, stavíme barák, nepřišli lidi, tak jsem musela taky nastoupit... Pořád mě trochu pobolívá břicho, snad jsem to nepřehnala... ale tak nic těžkýho jsem netahala, ale jsem vyřízená... Teď ještě uvařit...
21. kvě 2011 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, myslíte, že můžu v klidu séct trávu benzínovou sekačkou? Jde mi právě o ten hluk, jestli nemůže mimču nějak ublížit? U prvního jsem byla těhotná přes zimu, tak jsem to řešit nemusela, no ale nevím kdo jiný by za mne celé léto sekl :slight_smile:
21. kvě 2011 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@majka12 jeee teras pozeram ze mas tak isto stareho synceka a sme aj v rovnakom tyzdni :slight_smile:
21. kvě 2011 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarka11 takovej hluk v tomto stádiu stopro ublížit nemůže
21. kvě 2011 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@mona12071 no vidíš :grinning: :grinning: :grinning: Hezká náhoda :wink:
@sarka11 určitě ublížit nemůže, tak klidně sekej :dizzy_face:
@aktakatka já dneska a včera docela dost často nosila malýho ( je nemocný a chce být jenom u mě) a teď večer u mě taky bolí břicho jakoby píchá na levé straně do třísla. :confounded: :confounded: No možná si jenom mimi dělá místo :sweat_smile:

Já včera koukala na fotky a mám teď břicho jako v prvním těhu v 9. týdnu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. kvě 2011 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak zítra odpol. jdu na kontrolu, tak mi držte pěsti :wink:

@sarka11 sekat trávu můžeš asi bez problémů, myslím, že pokud to jde a nejsou žádné velké nevolnosti, tak by se mělo dělat vše, jak před těhotenstvím (kromě tahání těžkých věcí, přehánění to se sportem, atd...). Ale to je můj názor..
22. kvě 2011 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Čekáme miminko 1.1.2012 :slight_smile: Snad bude vše ok. Jak Vám je?
22. kvě 2011 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@aktakatka držím palce a napiš :wink: Určitě to bude dobré :dizzy_face: :dizzy_face:
@ivanka8485 vítej :sunglasses: :sunglasses: Mě je po ráno nevolno a přejde to kolem oběda a tak do šesti až sedmi mám klid a pak nanovo až než jdu spát :sweat_smile: :grinning: :grinning: Jinak je mi fajn. :wink:
23. kvě 2011 v 07:30  • Odpověz  • To se mi líbí
holky mne bolo vcera pekne na houby :cry: ale este je to lepsie ako pri Davidovy tak uvidime :grinning:
23. kvě 2011 v 08:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivanka8485 Ahoj vítej :slight_smile: máme stejný termín :slight_smile:
Jinak mě už je celkem dobře, akorát mě trápí pachy, všechno hrozně cítím tak se mi občas navaluje, ale hlavně že už nezvracím!!!
23. kvě 2011 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@svataterezicka tak to jsem ráda, že jsme na tom podobně. Protože mě bylo špatně do minulého úterý a teď se to celkem dá, jen mám nechutenství a taky ty pachy. Bála jsem se, aby nebylo něco v nepořádku, když ty nevolnosti ustoupili.
23. kvě 2011 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivanka8485 Tak ono to má snad postupně ustupovat :slight_smile: Já jsem ale spíš měla střevní chřipku, protože jsem zvracela večer a malá taky.... jinak těhu zvracení jsem měla jednou nebo dvakrát spíš cítím nevolnost ale nic z toho... :rolling_eyes: Tak snad bude líp už se těším na další kontrolu abych věděla že je vše ok, kor po tom zvraceníčku v celé rodině :confused:
23. kvě 2011 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak sleduju na porodnice.cz je to tam hezky popsané těhu týden po týdnu co už prcek má a co se mu vyvíjí :wink:
23. kvě 2011 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@svataterezicka když se zaregistruješ na rodina.cz, tak ti budou chodit každý den maily, co se právě děje :wink: :wink:
23. kvě 2011 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@svataterezicka mě je taky mnohem líp, ale nevolnosti přetrvávají. A upřímně bych taky chtěla kontrolu po nemocech v rodině. :confounded: :confounded: Jenže to si budu muset 14 dní počkat ještě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. kvě 2011 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@svataterezicka a kdy máš další kontrolu? Já až 14.6.
23. kvě 2011 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivanka8485 jé tak to jdeš ještě později jak já. :pensive: :cry: Mě už se to nějak vleče. :unamused:
23. kvě 2011 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky... mi je dneska nějak divně.... ráno se mi zdálo, že mám na toaletním papíře trochu hnědé krve...což mě samozřejmě vyděsilo... pak jsem si zaváděla utrogestan a nic..... tak raději jen ležím. měla jsem si jít dneska pro jedny výsledky, ale raději jsem poslala manžu. dneska se budu zvedat jen na wc :frowning2: jinak kontrolu mám až v pátek
23. kvě 2011 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@majka12 No já taky pro klid duše.. jdu pravě až za dva týdny, bych nejradši chodila snad obden :sweat_smile: na ty ultrazvuky...

@ivanka8485 6.6. jdu, naštěstí se pak ty termíny budou zkracovat :slight_smile: Místo po 3 týdnech po dvou, a až se budem valit jak sud tak po týdnu ale to už se nám asi nebude moc chtít furt se někam vláčet co si vzpomínám....
23. kvě 2011 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek