• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
@cernucha u nás jelo taky tak.přes den si někdy usne sám ale večer histerak a prostě neusne.
taky jsem to chtěla jinak.Lucu uspávam do teď.asi to chce pevné nervy a ty já když brečí nemám..
tak jak na to??????
29. bře 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
presneeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!
29. bře 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me lasky. Kuba ma zitra 3 mesice a 13 tydnu zaroven.
29. bře 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha
@gejbule1 Holky, já neporadím. Nelinka to má opačně. Večer a v noci - pohodička. Usne úplně sama. První 4 týdny jsme uspávali hodinu v náručí! Teď vykoupeme, nakrmíme, zazpívám ukolíbavku, pohladím a odejdu. Tak 10minut si žmoulá plínku a usne. Mezi půl8. - 8.hodinou. Jak se to naučila - nevím...to samo. Zkoušeli jsme to denně a najednou to šlo... V noci sice krmíme někdy i 3x, ale je to otázka 20minut (nakrmím, přebalím, položím do postýlky a hned spí!). Pohoda. Ale přes den je to hrůza! Když jí chovám,je hodná. Taky to nevydržím jí nechat brečet. Udyndám jí v ruce a pak šoupnu do fusaku a vozím venku v kočárku. Nebo usíná s flaškou v puse. A když se mi vzbudí třeba v obchodě, nebo když jsem ve městě, tak brečíííí a brečííí. A musím jí vyndat a pochovat, nebo ucpat pusu flaškou. No děs!!! Takže taky nevím!!!
29. bře 2012 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha Teda jako takové krásné usměvavé miminko může zlobit??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To určitě není pravda jen je maminka náročná :wink: :wink:
@bohu_nka Tiše závidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. bře 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha Emička je slečna lyžařka :slight_smile: Je vidět že jste měli krásně :slight_smile:
29. bře 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky už od cca 6.týdne usíná malá sama, v 7 vykoupeme, nakojím a mezi půl 8-8 usne...je pravda, že z počátku jsme chodili dávat třeba i 10x dudlík, ale už si zvykla...přes noc se někdy vzbudí, šoupnu dudlíka, ale jinak se budí na kojení až v 5, pak spí do 7...takže já se fakt vyspím...i přes den docela spinká, ale jinak nákupy děs, mám to stejné jako @bohu_nka ...když spí tvrdě tak se nevzbudí, ale jinak už jsme taky párkrát zažili řev. Asi něco bude na tom, že když si děti vytváří režim, neměl by se jim měnit...vidím to, že doma je zlatá, ale jakmile jedeme někam na návštěvu nebo nakoupit je zle...
Chtěla jsem se ještě zeptat, jak nejdýl jste nechaly mimča plakat?
29. bře 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám, že mám zlaté dítě. Když je unavený a mne si oči nebo jinak odpadá, šopunu do postýlky a je to.
Funguje to skoro stoprocentně. Dělám to od narození. Ale po prvním miminku, které bylo chovací, jsem vycvičená dost nosit a chovat, takže mu dopřávám. Vařím jídlo jen pro sebe, někdy mi uvaří manžel, někdy tchyně, Davida dává ráno do školky manžel, vyzvedává babička nebo já, takže mám luxus se miminku dost věnovat a být v pohodě.
V kočárku venku řve Jára kvůli prdíkům, takže vždycky chodím tam, kde jsou lavičky, abych ho mohla vyndat, pochovat, odkrknout, odprdnout, nakojit, zacvičit s nožičkama. Řvát ho nenechávám, vždycky se snažím něco dělat, když už nic nepomáhá, taky ho šoupnu do kočárku, na něj aspoň mluvím a snažím se ho uklidnit. Držet ho furt v náruči je vyčerpávající...
29. bře 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec zavidim, ani nevis jak. Podcenila jsem to zase od zacatku, mela jsem ucit na samostatne usinani. Nebyl k tomu ale jaksi prostor, Kubulka vzdy vytuhl u prsa a proste uz se neprobudil a sel do postylky. To same bylo s jakymkoliv spanim pres den. Az ted, jak je uz vetsi a vnimavejsi, zacina se to projevovat, ze neumi usnout sam. Holt budu muset zatnout zuby a naucit ho to. Bude to boj. Navic Kuba neumi na dudlika, ted se ho to snazim naucit, protoze je na nem videt, ze by ho to pekne uklidnilo.
@gejbule1 maminka narocna neni, ma narovne miminko :slight_smile: Smeje se krasne, ale to je jen zdani :sunglasses:
29. bře 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak ja vas tak citam,presne to iste mam.Cez den usina v kocarku a vecer sa vykupe,napapa a lezi pri telke,ja sedim pri nej a po chvilke sama zaspi.Napr.vcera mi zaspala na rukach,ked papala,tak ze ju hned supnem do postielky,no jasne,za 10 min,bola hore,tak do obyvacky som ju polozila a tam si usnula.A teda fakt mam stresy ako bude teraz zaspavat,ked vonku prsi.ved nebudem jak trubka behat v dazdi s kocikom.Ale inak vraj je nejaka knizka,ze kazde dieta vie spat samo...Alebo tak nejak sa to vola,len sa musim pozriet,ci je aj tu v CR.Alebo teda neviete niektora o nej??alebo o co tam ide vlastne.Tu je nejaka diskusia o tom,len sa mi to nechce vsetky tiei strany citat.
30. bře 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
30. bře 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha Hele, třeba se ti to podaří. Ale netrápila bych řevem sebe ani jeho nějak přehnaně. My taky dudlík nemáme. U Davida jsem vůbec nedávala, ale když mu rostly zuby, stala jsem se živým dudlíkem, ráda bych to teď neměla, ale dudlík zatím dudlal jen jednou, nechce ho. Máš šikovnou holčinu, že už byla na lyžích, ten můj je zarputilý nesportovec, na lyžích stál a blbnul minulý i předminulý rok, ale nelyžoval.

Dneska jsem měla doma oba synky. Malého trápily prdy, a tak když usnul, spal vždycky jen 20 minut a pak řev. Nic moc. Ale když nespí moc přes den, tak vím, že půjde spát večer dřív nebo bude spát tvrději.

Holky, jak naučit dítě na dudlík? Kdy mu ho dát, aby si ho vzal? Nebo záleží na typu?
30. bře 2012 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec Dudlík jsem měla už v porodnici u obou dětí, nedokážu si to bez něj představit, asi to chce hned od začátku. Vyzkoušela jsem všechny možné, protože samozřejmě první týdny ho mimčo tak dobře neudrží a osvědčili se mi dudlíky MAM, nejlépe silikonové s matnou hlavičkou. Nemám ráda, když je tam zbytečný kroužek na držení, jako mají třeba Nuky... ale proti gustu... ortodontický jsou skoro všechny.
30. bře 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak u nás už se večerní trápeníčko zlepšilo, začala jsem dodržovat přesnější režim, malá musí být v postýlce dřív než Franti tj. kolem sedmé a je to v pohodě. Taky už koupeme každý den, lépe spí. V noci se potom vzbudí 2x na papání a pak ráno kolem 6. Chování pořád nic moc, samé speciální hmaty :slight_smile: nejraději má záda ke mě, do klubíčka, obličejíčkem dopředu, kouká. Taky máme čím dál placatější hlavu, protože spinkáme jen na zádech :frowning2: nejdřív jsem myslela, že je to po tátovi (má taky placku), ale je to čím dál horší, asi budem polohovat.

Takže malá ok, ale já si to začínám vybírat, začala jsem víc krvácet a mám bolesti břicha, musím se dostat ke gynoušovi, ale pořád nějak není čas (Fany měl narozky). Po telefonu mi řekl, že je to možná už menses, ale takovou jasně červenou jsem nikdy nemívala ... nemáte někdo taky takový problémy?
30. bře 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andulkaavetrelec ja uz zkusila 3 tvary dudlicku a pomaloucku si ho zacina brat. Chce to trpelivost, klepat mu na nej a tak....nikdy bych neverila, ze to budu psat, u emmci jsem byla odpurce dudliku, naucila se na nej az po odstaveni v 15 mesicich, milovala ho a ve trech letech sel ze dne na den pryc a pohoda.
30. bře 2012 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha až najdeš nějaký návod na uspavani tak prosím o radu .
U nás to probíhá asi takhle:Dám ho do postýlky tak začne knourat pak brečet pak řvát a.
z toho pak kašle a nakonec se poblinka.Tak nevím jak ho to naučit když nemám nervy ho nechat
brečet.
Neumíte mi někdo poradit???
ještě jsem se chtěla zeptat jak prckovi děláte režim když mě každý den usne v jiný čas?
většinou mi usne ve 20h ale tak na 30min a vzbudí se.noční spaní máme až kolem 22h.
31. bře 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 U Jakuba to pribiha stejne.....ale uplne. A je uplne upocenej :slight_smile: Sileny, nemam na to. Ale koukni na Estivilovu metodu usinani, vsechny maminky si to chvali, hlavne to chce NEVIDET a NESLYSET, vydrzet. Ja jsem v tomhle velky slaboch, ale deti jsou vazne potvurky, ony treba uz pak starsi blinkaji naschval....
Jinak vecer uz ma Kuba jasnou svoji hodinu. 19-19.30 se koupe a ve 20.30 se spi, ale ne sam :angry:
31. bře 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha O té metodě jsem slyšela a i ji zkoušela kdysi na Lucii.Když to vypadalo že už to začne fungovat tak onemocněla měla vysoké teploty a bylo po metodě.Bylo mi jí líto a zase jsme usínaly spolu.Pak už jsem neměla podruhé odvahu to absolvovat.
S Adamem si nějak nevím rady.Nejen že každý večer usíná úplně jinak ale i s jídlem je to divoký.Někdy jí až za 3hod. a někdy chce každou hodinu.
Tak třeba do 16h spí pak ho vezmu domů dostane jíst a v 18h mi zase usne/samozřejmě v ruce.To spí tak do 18,30.Pak ho vykoupu a znova spát chce ve 20,30.To ho teda nějak spícího dám do postele ale za 30min je vzhůru.Další spaní se koná po 22h a to je to noční kdy už spí třeba i 5hod.
Ale přijde mi že spí přes den na několik etap.
Teď má navíc rýmu tak ho to budí.To je hrozný jak chudáček frní.Sice odsávám luxem ale nic moc :frowning2: :frowning2: .
31. bře 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha Napiš mi prosím jak ti Kubík spí přes den!
31. bře 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 No, Kuba ma svoji ranni vstavaci hodinu tak 6.30-7, napapa se a pak ma jeste takovou sisestu, bud se mnou v posteli nebo v lehatku a na dopoledni spani je unaveny kolem 10, spi treba do 12, pak je unaveny tak na 14 do kocarku a musi se vetsinou jezdit, to je tak do 16-17 spinkani apak uz do 19 jen tak lelkujeme, nosime ho a tak. Od 18 zacina byt krute neprijemeny a kolem te 19 se koupe, jde se papat a kolem 20.30 spinka na noc v postylce. A dnes spal treba do 6.30 rano :slight_smile: A tak kazdy den, plus minus.
31. bře 2012 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha my to teda máme dost podobné jen ty časy nemáme pravidelný.Ale to snad jak bude starší se to upraví :slight_smile: .To je teda Kubík naprosto vzorný s tím spinkáním.Ale on od začátku spal pěkně co?A co tvoje prsa přes celou noc :confused: ?
31. bře 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky holkyyyyyyyy,

teda vás dočítat...

Koukám, že řešíme všichni to samé.
Musím říct, že já řeším víc Matyáše než Aničku, jak je stále se mnou doma a nemám ani nikoho kdo by ho vzal ven třebas jen na hodinku, tak je to docela mazec.
Snažím se věnovat oboum, ale někdy to prostě nejde. Takže když má Maty vztekavou tak mi rve ruku od Aničky, abych šla s ním a žárlí. Taky se nezlepšily ty noční můry co má. Takže se mi v noci budí na přeskáčku. Naštěstí se navzájem nevzbudí. Na Ani už mám v noci radar, takže jsem vzhůru dříve než ona. Zavrní se, já se stihnu vyčurat a pak krmíme než začne plakat. Je moc hodná co se týče noci. Ale s usínáním je to taky občas marathon.
Jak píšete, já si Matyho rozmazlila a je dost chovací a neumí usnout sám. Pohádky nebo vyprávění ho při usínání rozptylují, potřebuje mít naprostý klid. Což u nás je humor... :grinning: :grinning: :grinning:
Ani jsem nechala jednou vyplakat asi 5 minut, páč jsem měla Matyho zrovna na záchodě a nemohla jsem od něj odejít, zjistila že jí to nebaštím a klidně usnula sama v postýlce. Ale je vidět, že je jiná než Maty.
Večerní uspávání máme cca na 2-3 hodiny. Když je doma manžel, tak uspává Matyho a já sedím na zemi v kuchyňce a kojím nebo chovám Ani, aby neplakala a Maty mohl usnout. Manžel mi pak dává rukou znamení, že Maty už spí.... no kdyby to někdo viděl, tak nás má za blázny..... :grinning: :grinning: :grinning:
Dudlíka Ani nechce a dávat ho asi nebudu, už 3x se mi po něm poblinkala... nějak jí to nevoní.
Maty už je bez dudlíka asi měsíc, ale s plínama bojujeme... prostě vztek a řev a nechce... :frowning2:

Chtěla jsem se zeptat holek co mají už starší dítko jak řešíte záchvaty vzteku, jestli ještě nějaký jsou.
Kdy vám děti přestaly po obědě spát? Maty už to zkouší teď z čehož nadšená fakt nejsem. Je vidět, že to ještě potřebuje, ale ty histeráky kolem, to je fakt na mašli. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ztekáme se oba, já pak většinou odcházím a jdu se vybulet na záchod aby mě neviděl.

Novinku mám, koupila jsem si dvojkočárek. Hooodně dlouho jsem vybírala. Jeden krásný jsem si vybrala ale když mi paní prodavačka sdělila cenu, tak jsem se skoro rozbrečela. Jsem si připadala jako nějaká socka... že nemám na jeden blbej kočárek. Tak mám ten nejlevnější co jsme vytipovali. Tak až budu mít nějaké foto jak jezdíme tak vám jej sem dám.

Jo a byla jsem na kontrole po 6 ned. Vše OK, a na krvácení co trvá mi Dr. oznámila, že je to už začínající MS.
Takže mě varovala před nechtěném otěhotnění. No to by byl teprve humor... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Takže @lykanka zajdi k Dr. a asi to budeš mít podobné. Jsem Dr. říkala, že jsem si od toho neodpočinula ani po prvním porodu.. ona mi to jen potvrdila. Tak držím palce at jsi hlavně v pořádku. Také mi říkala že se nemám bát, že prý po porodu (zvláště po druhém) může žena špinit klidně i 3 měsíce a bříško bolet může jako při MS.

Máte všichni moc krásný fotečky!!!! A miminka jsou boží, hlavně at jsou zdravoučký.
Ted jsem to letmo pročetla a koukám, že my jsme tu fakt nejmladší... :slight_smile:
31. bře 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 Kdyz se tak vracim zpet, tak asi vazne uz od zacatku spal pekne, budil se 1x, max 2x za noc uz jako novorozenec. Prsa jsou rano velka a plna a bolava, ale ja jsem zvykla, Emmicka v Kubcovym veku spinkala i 12 hodin v kuse a to byl teprve mazec :slight_smile:
@irenka Ahoj mamo, vy jste vazne s Vaskem dvojka, uplne vas vidim v akci jak uspavate :slight_smile: Maty je malinkej, dalo se cekat, ze to asi bude predpekli, ale verim tomu, ze bude jen lip, vse se bude zlepsovat a hlavne Anicka bude lepsi a lepsi, dyt je to holcicka a ty nemaji tu genetickou zatez jak kluci :slight_smile: (myslim tim o gen min - je to na nich znat od narozeni do smrti :grinning: ). Na zachvaty vzteku recept nemam, sice budou Emmce 4, ale tohle jsme nikdy resit nemuseli, ona je zvladatelna. Ale co tak vim, tak receptu je hodne. Ja jsem nerv, takze rvu a nejdu daleko pro ranu, coz je na nic, to je jasny. Takze asi nejlepsi je nevsimat si ditete a taky nekomu zabira zavrit to dite do jine mistnosti a at prijde az se uklidni. Coz ale nevim, jestli tuhle metodu dvoulete dite pochopi :confounded:
A jak bojujete s plenama, nepochopila jsem jestli nechce na nocnik, nebo naopak uz nechce plenu????
Je dobre, ze sis poridila dvojkocarek, myslim, ze ve vasem pripade je to idealni reseni jak pro deti, tak pro tebe. A chapu, ze te cena zarazila, za vsechno ted chteji takove sumy.....navic vy stavite, tak se asi kazda koruna hodi, vid?
Jeee holky, menstruaci vam tedy nezavidim. Ja mela na kontrole po 6nedeli sliznici krasne nizouckou a vajecniky total v klidu. S Emmcou jsem to dostala nejak po necelem roce. I tak se bojim tehotenstvi, ted bych si to sla asi hodit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,nějak sem nestíhám nic napsat, vždycky sem nakouknu aspoň jak se vám daří...dnes jsem začla používat plínky (pampersky) vel 4! což je mazec, v úterý jdeme na další očkování a poradnu, tak čekám těch 7 kg, dala jsem nějaké fotečky toho našeho tlouštíka do alba, tak mrkněte, máte všechny krásné děti :wink:

Taky se vám někdy stane, že se vám mimčo prokadí až na záda? Nám tak 1-2x do týdne, většinou, když ho držím v pololehu, dnes to ale zvládl luxusně i v leže, celé záda a stehýnka a jelikož spal ráno u mne v posteli, tak jsem musela komplet převlíkat i postel, neb to prosáklo :frowning2:

S usínáním večer už je to u nás lepší a noci spí krásně, ale většinou teda když se vzbudí v noci na první kojení, tak už zůstane u mne v posteli, protože kojím v leže, tak u toho vždycky usnu, on se pak odpojí a spí taky, už se mi stalo, že se pak na další kojení obsloužil i sám :grinning:
31. bře 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka Irenko díky za rady od tvojí mudr, asi to opravdu tak bude.
Jinak držím ti strašně moc palce a obdivuju tě, období, kdy Fanda přestával přes den spát bylo nejhorší co jsem s dítkem zažila, a to jsem neměla ještě druhý, už jsem to tady myslím psala, nejsem na sebe pyšná, byla jsem tenkrát na něj moc zlá a nechtěla se těch dvou hodin pro sebe vzdát :frowning2: nespal mi ani ve školce nikdy, tak nakonec chodí je do oběda, protože tam dělá odpo neplechu :slight_smile:
@sarka11 Jo, tak to znám moooc dobře, posraná až na záda, někdy i za krk jak jí svlíkám pokakaný bodyno, zrovinka včera, nasmáli jsme se celá rodina, žlutá byla Eli, já i Fanda, jak jsme to nadělení likvidovali, následovala očista malé pod proudem v umyvadle :slight_smile: bývá to často u kojení anebo prostě někdy si prdne tak moc, že to plína nezvládne, taky doporučuju dávat bacha na "gumičky, kraječky jak já říkám" na plínkách, já je vždycky raději kontroluju, než malou zabalím...
1. dub 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha
Marti já jsem taky nervák. Oba s Vaškem máme přísnou výchovu. Já jsem dost v těhu polevila, páč mi nebylo stále dobře a nehodlala jsem se rozčilovat.
No jo, dvojka to jsme.... k popukání. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Apropo, až bude venku hezky a budete se cítit na výlet, nechcete se sejít? Vašek by tě taky rád po těch letech viděl... :wink:

Co se týče spaní, tak jsem zkoušela všechno, odešla jsem do předsíňky a čekala, vylezl a vzal si hračky do postýlky.... když dělám že spím, tak taky žádný úspěch, to si povídá a přendavá polštáře.
Zkusila jsem posunout hodinu na spaní, ale taky nic, když se přetáhne tak je to ještě horší.
Já na něm prostě vidím, že by spal,ale že nechce o něco přijít.....
1. dub 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lykanka kazda mame veci,na ktere nejsme pysne.....Emmickka prestala pres den spinkat ve dvou a pul letech,ale mne zrovna tohle bylo fakt jedno,stejne jsem vzdy jen varila a uklizela a to jsem umela delat i s malou.
Jinak s kakanim je vazne legrace, mamka se vcera prevlekala tak trikrat :grinning: nevim jak to delaji, ale Kubca ji proste pokazde pokakal, uprdnul si tak mocne,ze to strelilo az na ni :grinning: skrz se mi tedy neprosira,ale procurava se casto. Ma pindika nejak do prava a jakmile ho polozim na pravy bok, je to jasny, vzbudi se mokry. On uz ale stejne spi sam jen na zadech, toci se na ne.
1. dub 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka venku v kocarku by ti spinkal, vid?
Jasne, vyrazim rada :grinning:
1. dub 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarka11
Už máte pampers 4? No tě pic, to mi nosí MAty. :slight_smile:
A kakání až na záda? Ani to občas zvládne až mezi lopatky.. :grinning:
Jakej tlouštík? je krásnej! Je vidět, že mu chutná, tak bud ráda. Jsou děti, co bojují o každý deko. :wink:

@lykanka
Víc ti řekne asi Dr.. Mě to vysvětlovala i tak, že když se kojí po delší době než 2-3 hodiny, tak se tělo vrací do normálního provozu. Tzn. že může docházet k ovulaci a nemusíš dokonce mít MS. Proto plno mamin otěhotní když kojí.
Budeš asi i klidnější, když tě prohlídne tvůj gynekolog a řekne že jsi v pořádku. Ono i pro tu psychiku se ti uleví.
Já už začala pomalu cvičit. Máme ted nějaký vystoupení se souborem a řeším, že se nevejdu do kostýmu. Tak jsem holkám řekla,že jen ve dresu a sukni nevystupuju.... tak sháním co na dres. Asi to vyhraje nějaký tričko. :slight_smile:
1. dub 2012 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já taky na sebe nejsem pyšná. Občas si říkám, že to fakt nezvládám... musím se kolikrát hodně krotit, abych nevyletěla. Ale občas se mi to nepovede a to je i pár na zadek. Stačí jedna a hned je řev. Pak to jdu obulet do koupelny, aby mě Maty neviděl.

@cernucha
Ani nevím jak ted. Protože mi od 2 měsíců v kočárku brečel, že neviděl ven.
Budu testovat a zkoumat, jsem ráda že kočárek mám. Můžu vyrazit i přes poledne, když bude unavenej tak si sedne a je to.
Já kočárek vybírala od té doby co po první procházce bylo jasné že to bez něj nezvládneme.
1. dub 2012 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek