• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
@cernucha A nedlabeš čokoládu? Ne, vážně, třeba ten důvod najdeš. Ale já měla první dítě taky děsně uřvané. Ono mu to teda zůstalo dodnes... Teď mám na druhé víc času a dá se u něj vypozorovat, proč řve a dá se s tím vždycky něco dělat.
Teď např. nastal zlomový okamžik a mám už taky chovací dítě. Když se v kočárku probudí, nechce tam jen tak ležet a řve, dokud ho nezvednu a musím ho nosit po venku a on kouká.
A nic si z toho nespaní nedělej, dneska zrovna jsme vstávali v 7.30. V 9 usnul, probudil se v 9.30 a pak usnul až ve 12... Do toho se mi definitivně rozbila pračka... takže jsme jeli odpoledne pro novou a teď už ji mám v koupelně, prostě blázinec jak má bejt.
19. dub 2012 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec cokoladu jim a fest, jak jinak dobit energii? :grinning: Kubicek je proste nas malickej urvanecek. Ale treba dnes je od rana strasne hodnej, strida se mu to no.
A vcera jsem si prohlizela diarek co jsem si psala s Emmcikou a je neuveritelne o kolik napred byla pred Kubou. V drzeni hracky, smich nahlas......ach jo, to jsou chlapecci vazne tak "opozdeni" ? Ja jsem asi blazen, ale strasne se bojim, jestli na Kubicka nemohlo zapusobit to, ze se pri porodu skrtil :frowning2: uz jsem to magor resila i s doktorkou, no jak na me asi koukala, ze jo...... :grinning:
20. dub 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha já měla zase šílené uranou Lucku.takže každé trochu min ubreceny mimo je hodný.
Adam si pěkně hraje,směje se nahlas ale zase mi přijde že hlavičku by už podržet lépe.
každý má svoje.

@andulkaavetrelec u nás je to jako u vás.hodný v kočárku je když spí.jak se vzbudí chce ven.
aby sám ležel a koukal neznam.
20. dub 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kubicek se nahlas nesmeje. Smeje se jako hodne, ale ne nahlas.
20. dub 2012 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha To přijde uvidíš.Já jsem to měla s Luckou.Ta si zase vůbec nepovídala.Jestli to bylo tím jak pořád řvala nevím ale prostě nepovídala,nebroukala.Pak už jsem z toho byla dost nervní jestli není hluchoněmá.A dneska pusu nezastaví až mě z toho večer bolí hlava.Ty jsi první Emičku měla až moc pohodovou a šikovnou tím to je.Já to měla naopak.Lepší je je nesrovnávat :wink:.
20. dub 2012 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se zeptat, kolik vaše miminka vážila a měřila ve 3 měsících?
21. dub 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmaarrkkeettkkaaaa ja teda uz nevim presne kolik.. sle v 10 tydnech sme meli 5180 gramu.. delku nevim.. nemam zapsanou.
21. dub 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmaarrkkeettkkaaaa náš malý v 3m 5,82kg a cm nevíme - paní Dr. říkala, že se to už neměří, protože se při tom musí natahovat nožička a tím pádem může dojít k porušení kloubů - ale podle oblečení - 62ka je nám tak akorát a počítám, že conevidět budeme vytahovat 68ku.-( (při narození měl 46cm)
22. dub 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmaarrkkeettkkaaaa ve trech a pul mesicich 7070g a 60 cm :slight_smile: dnes jsme na velikosti 68, budou mu za tyden 4 mesice.
22. dub 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmaarrkkeettkkaaaa My měli ve 3.měsících 61cm a 5900g.
@cernucha teda to to letí :slight_smile: za chvíli se ti začne přetáčet :confused:
22. dub 2012 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciebx @cizu @cernucha @gejbule1 my právě sice 62cm ale jen 4900g na to že se narodila s váhou 3660g...ale tak hold je to malej jedlík...jí 5min a stačí jí to...na jednu stranu je výhoda, že nás nebolí ruce ale koukám že jste všichni takoví cvalíci...
@gejbule1 nám už se párkrát podařilo přetočit se i ze zad na bříško :wink:
22. dub 2012 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmaarrkkeettkkaaaa Jaroušek se dnes poprvé přetočil ze zad na bok :wink: Na to, jaké má břicho, je to výkon.

A jsme silně chovací, dost mne bolí pravé rameno, asi budu muset přece jen ten šátek začít používat, zatím jsem použila několikrát jen babyvak.
22. dub 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
A teď dvě fotky, ale musím upozornit, že ta druhá je jen pro silné povahy.
@mmaarrkkeettkkaaaa My ve 3. měsících cca 7,5 kg...
22. dub 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andulkaavetrelec Teda to je macííííííííík :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Prosím tě kolik měl když se narodil 5kg?
Je vidět že se má dobře :wink: :wink: .
My jsme taky chovací.Buď spí nebo se skoro pořád chováme :slight_smile: .
Už zase marodíme.Dnes jsme byly s Luckou na pohotovosti.Má angínu jako fík a horečky přes 39.Ach jooo :angry: :angry:
22. dub 2012 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec teda to je fakt obřík :grinning: ten už se asi prosnese, co..a jak často kojíš? já právě po 3 hodinách, když jsem kojila častěji tak pak blinkala...takže hold to není žádnej jedlík...doufám že až budou příkrmy, že to doženeme :wink:
23. dub 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmaarrkkeettkkaaaa Já kojím po třech, (v noci se vzbudí jednou), přes den někdy i po dvou hodinách, a když není zbytí, tak i častěji, ale pod 1,5 hodiny nejdu, to ho pak bolí břicho. Blijeme teda hodně, ale jak je vidět, asi mu to nechybí...
@gejbule1 Když se narodil, měl "jen" 3,75kg. :grinning: . Vy si to teda vybíráte. No třeba si to vyberete teď a pak budete zase dlouho zdraví. V létě moc nemocí není.
23. dub 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 No jestli bude jako Emmca, tak neeeee, ta se prvne otocila v 7 a pul mesicich :grinning: Kuba to teda toci z boku na bok a umi z briska na zada, ale pochybuju, ze bude pohyblivejsi, kdyz je takovy cvalicek.
Preju at jste holky zdrave co nejdriv, to asi chytla od tebe, vid? To u nas se porad do skolky nechodi, protoze nestovice tam radi dal a dal, uz tri deti, ach joooo. Brala bych, aby si je Emmuska odmarodila, ale co prdousek Kubicek no.....no na pytel.
Jinak Kubicek je cim dal tim samostatnejsi, chovam min, urcite. Hraje si s hrackama a povida jim :slight_smile:
@andulkaavetrelec Jarousek je krasnej, jake "pro silne povahy", mimo ma byt buclinek, vsak oni to vybehaji. pruser je, kdyz se to s nima tahne no. A ze tech obeznich deti je cim dal vic, hlavne teda kluku. maj kolikrat vetsi prsa nez ja :grinning:
23. dub 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha No u nás obezita myslím nehrozí, všichni v obou rodinách jsme hubení. Samozřejmě si trochu říkám, jestli se dá miminko kojením překrmovat, jestli z toho nemůže mít nějaké potíže, ale myslím, že to do něj nijak necpu, tak snad budeme v pohodě. Akorát si říkám, že budeme muset začít s příkrmy trochu dřív. David byl taky papánek a museli jsme začít v 5,5 měsících, už se po jídle dost sápal.

Holky, slyšely jste to taky, že se teď s příkrmy může i u kojených dětí začít od 4. měsíce? Že se nepotvrdilo, že by oddalování některých potravin mělo vliv na vznik potravinových alergií? Že spíš čím dřív se s tím setká, tím lépe?
23. dub 2012 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec
Jaroušek je nádherenej.... ale taky vypadá starší než je vid?
23. dub 2012 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha
Záividím. nám ted asi začalo chovací období... od středy co byla na očkování je jako vyměněná.
Stále pláče, nechce být sama, má problémy usnout.. no snad bude líp.
23. dub 2012 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak naše dítě mě začíná dojímat den ze dne více.-)) Při vstávání se na mě usmívá, jde úplně vidět, jak je rád, že jdu pro něho do postýlky a mluvím na něj a při přebalování už u nás nejsou scény, ale už se u toho bavíme a smějeme - no je to cukrouš!
Jinak mám dotaz - nevíte sami nebo nemáte zkušenosti v okolí - můžu když plně kojím chodit na power plate? Normálně cvičení prý není problém, akorát by se nemělo kojit hned po cvičení, ale prý to na nic nemá vliv - ale nevím, jak je to s power platem, když tam dochází k těm vibracím??
24. dub 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cizu Kuba se na me taky smeje jen otevre ocicka a vidi me u sebe :slight_smile: Jsou tak sladci, vid? Ja myslim, ze vibrace by nemely vadit, co? Ja chodim na HAET, to je masakr, kojim klidne hodku po nem a nic se malemu nedeje.
25. dub 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, prosím o radu, jelikož jdeme do poradny kvůli svátkům až 9.5. nejsem si jistá jestli nemám jít dřív, už od začátku týdne má Eli hodně řídkou stolici, chápejte řidší než normálně, a někdy i zelenou s hleny. Po telefonu mi doktorka poradila ať jím probiotika, ale moc to nepomohlo. Taky smrdí spíš kysele ty hovínka. Nějaké rady? díky!
25. dub 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaktože v kočárku vydržej spát 3-4 hodiny a kdybych jezdila dál tak i víc, ale doma nespí ani hodinu v kuse :slight_smile: Fany marodí, tak musíme být doma všichni, to je vopruzzzzzzzzzz, když svítí tak hezky sluníčko :sunglasses:
25. dub 2012 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lykanka jakub vcera v postylce dopoledne tri hodiny a dnes dokonce ctyri :grinning: je to samozrejme n ukor odpoledniho spanku, ale dobry :slight_smile:
Jinak hovinka bych asi taky neresila, Kuba to ma obcas taky tak. Vcera mel treba jednu varku vylozene zelenou a s hlenem. Je nespokojena? Vypada ze ji neco trapi? Asi zacni u sebe, co ty jis, jestli si neudelala nejakou zmenu....
25. dub 2012 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki,
dneska jsme se vrátili z Tater, bylo parádně, obě děti byly šikovné a cestu zvládly bez problémů.
@andulkaavetrelec Malej je holt kus chlapa, ale časem to vyběhá.

@lykanka Zkus si to hodit do googlu, určo Ti něco vyjede, z čeho by to mohlo být....
25. dub 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau ženskýýý! Máme za sebou kontrolu ve 3. týdnech - 62cm a 5,7kg (má o 2 kg víc, než při porodu!). Paní doktorka říkala, že je ta naše holka dlouhá jak týden před výplatou a že krásně pase koníky. To je fakt. Na bříšku se jí líbí a krásně se rozhlíží. Na paní doktorku se řehtala a něco jí vykládala...teda než jí ďobla injekci:slight_smile:
Jinak koukám, že všichni přibíráte pěkně, všechna mimča se mají k světu! @andulkaavetrelec-Samozřejmě váš Jaroušek je rekordman! Chlapák!
@tobi1 Tatry ti závidím! Mám to tam děsně ráda! Jela bych hnedle!
@lykanka Taky myslím, že to nic nebude...taky bych řekla, že je to tím, co jíš ty. Ale jelikož nekojím, tak jen teoretizuju.
@gejbule1 Teda vy máte nějaký magnet na nemoci! To je pořád něco! Ach jo! A teď má být pěkné počasí a vy budete doma vylehávat...:frowning2:
@irenka Už jste se vzpamatovali z očkování? My byli dneska, tak doufám, že to proběhne bez kňourání a teplot.
25. dub 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bohu_nka
Ahojky, to je super že se máte tak dobře.
Malá krásně prospívá... :slight_smile:

U Aničky je to dobrý, ale ted bojujeme mám pocit nějak se vším. Ani je ted dost chovací. Od toho očkování extra..
Začala nesnášet jízdu v autě, včera to vyvrcholilo tím, že se mi málem udávila pláčem, když jsem jí položila do autosedačky, a než jsem naložila kočárek tak bylo vymalováno. Půl hodiny jsem jí pak uklidnovala a vzdala to po dalším pokusu... auto jsem zamkla a jela autobusem. Na sraz jsem tím pádem dorazila o hodinu později! :frowning2:
Maty má ted období, kdy mi všechno sabotuje... nechce na nočník. Nechce vyměnit plínu, přestal mi jíst, na všechno má NE, NE, NE.... a spaní po obědě jsem už vzdala. SE s ním nebudu rozčilovat. Takže mi vždycky vytuhne odpoledne v kočárku. Ještě že mám tandem. Přestal mi venku jezdit i na motorce.
TAk já se těšila že to bude lepší a nějak máme ted náročné období. Ale snad bude líp.
Ale jsem naprosto vyřízená a potřebovala bych nějakou dovolenou, nebo alespon jedno odpoledne jen s Aničkou. TA beze mě nevydrží....
27. dub 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: ,tak jak zvládáte tyhle vedra?
Adam teda dost špatně.Pořád se budí je mu vedro a to je jen v tílku.Takže přes den toho moc nenaspí.
Taky bych potřebovala poradit jak ho naučit spát v hluku.když s ním jedu tak mu to nevadí ale jak stojí na zahrádce a sousedka tam něco dělá hned ho to vzbudí :angry: :angry: .
28. dub 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka brek při cestování autem znám od Lucky.To bylo šílený.Ta snad nikdy v autě neusnula.A do dneška cestovat moc nemusí ale má tam televizku tak to vydrží.Nemít ji tak nevím.
Maty má asi teď období vzdoru.Je to na nervy ale přejde to neboj.Je to ale náročný :frowning2: .
28. dub 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek