• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
@gejbule1
Ahoooj,

tak dnešek stál za to. Asi to vedro přišlo moc rychle a obě děti se mi z toho dneska nějak nemohly vzpamatovat.
Asi ti moc neporadím. Anička má to samé.
Bud to vydržíme asi my, že je necháme, nebo děti nad námi vyhrajou a bude po jejich. Jestli na něco přijdu tak dám vědět.
A i když ti malej usne opravdu tvrdě tak ho to probudí?
Dneska Anička venku spala v kočárku cca půl hodiny a pak se probudila, nechtěla chovat, ani být na dece .... bylo jí asi horko.
V autobuse mi řvala tak, že jsem si sedla na sedačku a vzala si jí na ruku, aby přestala plakat...
No tak já mám o zábavu vystaráno....

Ale holky, blízká se na lepší časy... MAty mi začal chodit na nočník!!!! Slavím úspěch i bez plíny.
Když jí nemá, tak si řekne, že chce čůrat a když ji má, tak je mu to jedno.
Venku teplo, tak budeme trénovat, jen si pořídím asi krosnu na tu haldu kratásků a trenek, aby nebyl stále mokrej... :grinning:
28. dub 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky budete dávat v těhle vedrech miminkům i vodu nebo čaj? přijde mi že jen to mléko je moc neosvěží :(
29. dub 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka On když mi usne tak spí tvrdě jen ze začátku tak půl hodinky pak ho všechno vzbudí.
To řvaní máme taky.Někdy zkrátka nemají svůj den.A s Luckou jsem měla vždycky hrozný strach z dopr.prostředků.většinou všude řvala.Když jsem nejela autem tak to byl děsný boj.Ona prostě řvala furt a všude.To Adámek je proti ní zlaté miminko.Ale to jen proto že Lucka byla fakt hodně uřvaná.Dokonce jsem s ní byla u kojeneckého psychiatra pro nadměrně brečící děti.Ale nic jsem se nedozvěděla.Jen že mám být ráda že je zdravá a že je v pořádku.Ale bylo to o nervy.
S nočníkem gratuluju to je super!
@mmaarrkkeettkkaaaa já nic dávat nebudu.Prý se nemusí.Přední mléko je na žízeň a na hlad to zadní.Ani Lucce jsem nic nedávala a to byla v červenci.Ale dávala jsem častěji to si pamatuju.
29. dub 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 moje malá má taky hrozně neklidný spaní :unamused: všechno jo vzbudí a hlavně nejčastěji sama sebe, párkrát máchne rukama a je vzhůru...o 3 hodinách spánku v kuse si může nechat leda tak zdát....ale v noci jakmile ji zabalím do "larvy" tak spinká celou noc...
hmm tak asi taky nic dávat nebudu, nějak to ukojíme :grinning:
29. dub 2012 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ja se hlasim z chaty. Vse zatim probiha naprosto ok, prvni usinaci vecer Kubicek trosku poplakaval, vcera uz to bylo lepsi a dnes zase uz jako doma, bez jedineho muknuti :slight_smile: dada tady jak doma, je proste nejzlatinkatejsi :slight_smile: dnes v noci spinkal dokonce od 20 do 4.15, no parada. Vcera dopledne spinkal v postylce tri a pul hodky, dnes dal jen 50 minut, ale dohnal to v kocarku temer ctyrma hodkama :grinning: Vedro nevedro, spinka. Jen ty jeho nespaci chvilky, proc proste nemuze na prochajde lezet v kocarku, nenecha se vezt a nemlciiiiii? Proc rve? Vyndam ho a stesti samo, rozhlizi se, houka si a je pohoda.
Vcera jsme byli na staveni majky a kamarad tam byl se zenou a synem- o 14 dni mladsi nez nas Kubasek, ovsem o dve kila lehci, takze vypadal jak mladsi o dva mesice, takove nedochudcatko :grinning: Byli v soku jak Kuba vypravi a jak drzi hlavu, tak jim rikam "ale vzdyt mu jsou ctyri mesice....." :grinning: :grinning: no vtipny. Tak jsem byla na toho naseho chlapaka vcera fakt pysna.
Jinak Emmuska suprovej zanet spojivek, kdyz jsem ji jedno ocicko vymejvala, tak plakala, ze to nevydrzi a ja brecela normalne s ni :frowning2: Nastesti jsem vybavena kapkama a uz ma ocicka mnooohem lepsi.
Zustaneme tady na chate se svagrovou a detma az do 8.5., tatinkove nam sem postupne dorazi, ten nas je momentalne na "poznavaci ceste" v Andalusii. Maji partu kluku a jezdej za vinem, no asi si dovedete predstavit jak po takovem tydnu vypada :grinning: Ale jen at si odpocine od te nasi pakarnicky :grinning:
29. dub 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmaarrkkeettkkaaaa
Ahojky, vodu dávat nebudu. Malá si říká častěji o kojení.... :slight_smile:

@gejbule1
A co jsi s Luckou dělala když ti plakala? Mě právě řve i v autosedačce.
Zjistila že venku když se nosí tak je to lepší a chce vidět a koukat... v kočárku ani náhodou.... :frowning2:
A v MHD je to na palici. To si vždy musím sednout a vzít si jí na klín a i tak někdy prostě pláče.
Do toho mám s sebou Matyho a ten spustí taky,když jí vidím... no připadám si jako pojízdnej cirkus... a ty pohledy lidí - jako kdybych ty děti mučila nebo co. :angry: :angry:

@cernucha
Kde jste přišli k zánětu spojivek?
Ty jo, musíš si v tomlhe horku na chatě užívat... taky bych někam vyrazila. Ale s cestováním mám ten utrum.
:frowning2:
Kuba je pašák! Je to silné dítě, to je dobře. Anička mi normálně se začíná přetáčet? Není to moc brzy? A když je na bříšku tak se snaží někam odplazit....
Já včera taky Vaška nechala doma odpoledne sama doma a vyrazila s dětma na hřiště.
Stejně by byl protivnej, přijel ze stavby utahanej a vysluněnej.

Holky, já už se tak těším, až se přestěhujeme. To sice bude Vašek makat na baráku, ale bude po ruce a nebudu mít pocit, že jsem stále sama.... občas už je to na palici, zvláště když mi ANička stále pláče.
30. dub 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka nedělala jsem s ní vůbec nic protože nic nepomáhalo.naučila jsem se někam jet kdyz spala.ale je to na
palici.
mě teda Adam v noci vstává každé 3hod.je to teda lepší než když byl prcek ti bylo po 2h.
ale je to děsný.tak jsem ho zkusila zvážit a podle mě za 14dní nic neribral .tak si říkám jestli nemá
malo.ale to by asi rval ne?ani me moc neocucava.napije se a dost..ja fakt nevim.

@cernucha
30. dub 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha mas vzorneho Kubicka.uzivej si to.
30. dub 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 zas tak vzorny neni, je to nas urvanek co se rad nosi, ale spani je fajn no. Dnes ma 4 mesice a mam se svagrovou mu daly banan a jak dlabal :grinning:
Ty jo, rekni mi jak te napadlo jit s Luckou k psychiatrovi? To vazne tolik plakala? Ja bych asi prvne vzala dite na neurologii, jestli nema nejake drazdeni nebo tak :grinning: a jak ji ten doktor vysetroval?
@irenka Kubca se asi taky obrati driv nez Emmca, je docela pohyblivej, toci se z boku na bok, z briska se otoci na zada, na zadickach se odkopava a toci se kolem sve osy....prekvapuje me, na to jak je tlustouckej :grinning:
30. dub 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gejbule1
Taky to tak provozuju. Dneska to zvládla, ale jeli jsme v autě všichi a byli připravení cestou zastavit. Naštěstí po chvilce rozčilování usnula. Musí si zvykat, ale sama to asi nedám. Ona nechce ani dudlíka, abych jí případně ucpala pusu... :grinning: :grinning: :grinning:
Já mám taky pocit, že má Anička málo... když nespí tak baští každou hodinu.
Ale v noci je zlatá!!! To mi fakt nechá vyspat. Spinká mi někdy od 22:00 až někdy do 5:00 do rána.
Jinak se budí tak kolem té třetí, čtvrté ráno na krmení.

@cernucha
Kubíček je prostě šikulka!!!
Já ani nevím, kdy se mají přetáčet. Ale síly má dost. No nemusí být zrovna ve všem napřed. :slight_smile:
Taky ti přijde, že nemáš takové malé miminko ale že už máš doma malýho kluka? Já když držím Aničku tak je taková pevná, že nemám strach jí vzít na jednu ruku nebo s ní houpat.... prostě to není křehké miminko :slight_smile:

Holky, mě asi už vážně hráblo. Dneska v Ikee jsem čekala ve frontě na jídlo a houpala jsem s vozíkem na tácy.... :slight_smile: NO prostě magor... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2012 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha já jsem s ní právě absolvovala vše co šlo a nikde ji nic nenašly jen že je moc živá.
Pak jsem tam šla spíš na radu co s ní mám dělat.Jestli nechat brečet nebo jak.Ale stejně ti nic neporadí.Zrovna tam totiž v novém prostředí byla zlatá :grinning: :grinning: .
@irenka Tak to ti spinká taky pěkně.Mě teda maximálně 4h v noci.
A myslím si že kdyby zkrátka měli málo jako že jsou hladový tak budou brečet.Kdy jdete do poradny na vážení?
1. kvě 2012 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka úplně mi mluvíš z duše - už je to holčička, ne miminko:slight_smile: Je pevňoučká:slight_smile: Ale taky jí musím vyndavat z kočárku, když nespí. Potřebuje vidět, co se kolem děje. Aby ležela a koukala, to fakt neee!!! Jak ji vyndám, je zlatá! Je to taková pozorovatelka. Kouká na lidi, na auta, na stromy,...
Holky, kdy se dávají děti do kárky? Až když sedí???
My teda vodu dáváme, protože nekojíme. Řekla nám to doktorka.
@gejbule1 To je děsný, že ti nikdo pořádně neporadil, co to je. A je Lucinka i teď uplakánek?
My taky nespíme celou noc v kuse. Usíná po 7. a vstává po 6. Ale v noci máme tak 2 krmení (někdy jen jedno). ale krmení nám zabere jen tak 10minut i s přebalením, takže si neztěžuju. Je to rychlý a v klidu. Pak jen položím do postýlky a spí dál. Bez nějakého uspávání.
@cernucha Teda Kubík je šikulka. Nelinka se ještě na bok nepřetáčí, ale jsme o měsíc mladší. Nela bude klasická ženská - ukecaná!!! Žvaní pořád:slight_smile: A zbožňuje, když jí pusinkuju. To úplně houká slastí. A směje se fakt hodně. Jak jsi psala, že Kuba rozdává úsměvy, to je přesný! Stačí na ní mrknout.
1. kvě 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, to jsem ráda, že v tom nejsem sama.
Dnes jsme jeli v autě z chaty a v autosedačce řev a museli jsme zastavit a nakojit (jako i na cestě tam), nespal, což jsem se divila, protože David usnul v autě vždycky spolehlivě. No a dnešní spaní? Po půlhodině dal přes den jen 1,5 hodiny. Asi to bude tím vedrem. Naštěstí aspoň že jinak skoro nepláče a hlasitě se směje.
V noci ale spí cca od 20.30 do 7.30, samozřejmě s 1-3 probuzeními, ale žádná noční pařba není. Jen dnes chtěl vstávat už v 5...
1. kvě 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1
To je fakt, taky si říkám, že když nebude mít dost tak bude řvát hlady.
Jdeme zítra na očkování Prevenaru... to zase bude, už se připravuju na prořvaný odpoledne.
Tak jí tam zvážím, ať vím, co tahám... :slight_smile:
Včera byla v autě docela hodná. Jsem ji nechala... dala ji dozadu prst at si mi hlodá ale hlavně neřve... nakonec unsula, ale předtím jsem ji utahala jako kotě. :slight_smile:

@bohu_nka
Vid? Mě ti přijde, že jsem ani žádné miminko neměla.... od začátku to byl kus ženský!!! :slight_smile:
Tak to nejsem sama, že nechce být v kočárku... přesně jak píšeš, chce prostě koukat a rozhlížet se po světě a hlavně v mámině náručí. U nikoho takhle hodná není. Jsou to potvůrky co?
Zase si říkám, že si jí tak víc užiju, ale když zrovna potřebuju aby byla hodná, tak se prostě chce chovat.... :slight_smile:
Jak zvládáš roli maminky? Když je pohoda tak je to krásný vid? :wink:

@andulkaavetrelec
Já mám v tomhle počasí rozhozený režimově i náladově obě děti.
Ale taky ti pěkně spí.... :slight_smile:
1. kvě 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha Na mně pořád Jára kouká, když jím. My budeme začínat určitě dřív než v 6 měsících...Kubík je nějaký nadaný! My jsme zase teď začali všechno chytat, strašně se v tom za poslední tři dny zlepšil a dotáhne si už všechno do pusinky. V leže na bříšku se natahuje po hračce.
@irenka Jarouš taky nechce ležet v kočárku, chce koukat a pozorovat... Jo a dnes jsme baštili mimořádně taky po hodině, asi to vedro...
@bohu_nka My taky rádi pusinkování. A ještě radši lechtání na prsou: má je jako ženská, tlusťoch jeden a řehtá se u toho na celé kolo.
1. kvě 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka Jooo, je úžasný být máma! Já vím, že u druhého mimi už je to asi jiné, ale já si to fakt užívám. Dokonce té naší myšce píšu takový deníček (fotky z utz., co už umí,...). Fakt je to skvělý! Na jednu stranu to strašně letí - už jsou jí 3 měsíce!!! A na druhou stranu mám pocit, že ji mám už "odjakživa"!!! skoro si nepamatuju, že jsme ji neměli:slight_smile: I na těhotenství zapomínám. Máme doma na zdi fotku, na které jsem těhotná. Pokaždé když na ní kouknu, tak mám pocit, že to nejsem já:slight_smile: Takže taky když jí chovám, tak si říkám, že se vlastně užíváme. Až bude velká, tak se nebude chtít chovat a mazlit:slight_smile:
1. kvě 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andulkaavetrelec Dneska jsem Nelču pusinkovala a lechtala a ona se řehtala jako šílenec:slight_smile: Jak se nad ní skláním, lechtají jí moje vlasy. A pak koukám, že je pod ní načůráno. Takže se doslova "počůrala smíchy" :grinning:
1. kvě 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Čauki,
tam my máme dneska za sebou první očkování - hexu, prevenar i rotarix, malej má 65cm a 6320g :slight_smile:. Měli jste po očkování nějako reakci??? Já už si to vůbec nějak nepamatuju jak to bylo u Viki....
Jinak Adam je taky pořádný chechta, někdy má úplně záchvaty a směje se pořádně nahlas :slight_smile:.
Zatím vodu ani čajík taky nedávám.
2. kvě 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bohu_nka
Já už si taky nedovedu představit jaký to je nemít děti. Strašně rychle jsme si zvykli s mužem na první a hle už je tu druhé dítko... :slight_smile:
Je to stále krásný, jen už je větší frmol a nestíhám si to toliko užívat jako u prvního...

@tobi1
Ahojky, tak na HEXU reakce: protivná, uplakaná, uřvaná až histerická... bez teplot.
Dneska jsme po Prevenaru a jen trochu fnukala. Také bez teplot....
Jak vy?

Jo a holky, vážila jsem tu naší puclinku a má 6520g....
2. kvě 2012 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bohu_nka Takhle jsem prožívala svoje první dítě. Byla jsem nadšená. Teď to beru tak nějak víc věcně: říkám si, že je dobře, že malý zatím jen leží a že to není tak těžké jako poprvé (všechno mám nachystané a jen dolaďuju detaily a tentokrát nestuduju). Jsem víc v klidu a je to znát i na miminku.
@irenka Járovi říkám buclík. Vy budete něco jako my jenže "v růžovém".

Dnes se poprvé přetočil ze zad na bříško, jenže to dělal pomalu a hlavu těžkou neuzvedl, s tou jsem mu musela pomoci. Viděla jsem v Sama doma, jak miminkům v pohybu pomáhat a co dělat, tak trénujeme a má to úspěch.
3. kvě 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak máme všichni střevní chřipajznu.... fakt na prášky....
S Matyášem jsme v noci na čt skončili na pohotovosti, zvracel každých 20 minut. Byl úplně hotovej.
Ale byl strašně statečnej, paní Dr. ukázal krásně bříško, nechal si dát čípek do zadečku a ještě jí při odchodu zamával.... jen jim to tam poblil.... :sweat_smile: :sweat_smile:
Já to chytla hned tu noc ve 3 ráno a blila jako alík každou hodinu, tohle bych nikomu nepřála zažít.
Bylo fakt humorný se starat o ty dva když jsem nemohla pořádně chodit, hlava se mi motá ještě doted a každou chvíli jsem musela na záchod....
Ted leží mužskej. Ale snad to nechytne ANička, to by mě fakt hráblo....

@andulkaavetrelec
Já ted u druhého mimi taky vše prožívám s větším klidem a máš recht, je to na tom mimču znát.
Zrovna dneska jsem si říkala, že jsem byla u MAtyho dost nervozní a zda jsem mu tím neublížila... :frowning2:

Jojo, to asi budeme, bledě růžová.... :slight_smile:
Jsem byla překvapená jak zase narostla..... už nosíme oblečky na půl roku, to je šílený. :slight_smile:
Jak se trénuje přetáčení? Ani se mi taky už snaží přetáčet, ale jak píšeš, ta hlava je prostě moc těžká... :grinning:
Tak přetáčení zdar!!!!
4. kvě 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka jojo,mam pocit, ze z toho miminecka co se nam narodilo, je uz poradnej kluk. Je uz tak pevnej, nemusim se ho bat zvednout nad hlavu a blbnout s nim. Teda bat se musim, ale ze me poblije, coz je u nej dost pravdepodobne :grinning:
Jinak velky cestovatel autem taky moc neni, takze uz se ted docela desim te cesty do Rakouska. Ale co, kazda cesta ma cil, tak nebudu plasit dopredu.
Nakupnim vozikem drnacam naprosto standartne a uz mi to ani neprijde jako ze mi nejak hodne hrabe :grinning:
No, dnes v noci skonci ma agonie, vraci se nam tata. Kdo by rekl, ze ten chlap s detma tolik pomaha? Ale je to tak. jako byt na dve male deti fakt sama, to je narez a jsem rada, ze jsem si to vyzkousela. Ono se zda, ze Emma je uz velka holka, ale zdani klame. Nesamostatne stvorenicko, ktere mam imrvere za zadkem a ktere tisickrat za den rekne "a mami...." no neco na me nervy a bohuzel tedy i telo. Kubicek uz se hodne pronese a ma pater mi to dava znat. Dnes v noci me uz tak bolely klouby a brnely od patere ruce, ze jsem nevedela jak si lehnout :unamused:

@andulkaavetrelec Nadany mi ted Kubasek nijak zvlast neprijde, maximalne na to rvani :grinning: Hracky si drzi uz dyl a taky vse sune hnedka do papulky.
@irenka teda vy si to davate, to me mrzi. Tohle je hnus, taky jsme to takhle jednou s Emmcou mely , jen tedy my dve a nastesti uz nebyla kojena, takze jsem mohla v noci vesele blit a s....a o malou se staral manzel.
Pretaceni se myslim nijak netrenuje, ted rozhodne ne v tomhle veku. Vzdyt na to maji cas. Normalni je pretoceni okolo pul roku. Emmus se pretocila az v sedmi apul mesicich, coz je uz docela pozde, ale je to fuk.
4. kvě 2012 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka v bledě růžovém, to je dobrý :wink: Přetáčení se trénuje jen tak, že jí pomůžeš, že jí pokrčíš nožky a pak nahneš na bok. Taky se doporučuje, aby ta spodní ručka byla v pravém úhlu k tělu, aby si ji mohla pak sama vytáhnout. To bylo v Sama doma. Taky tam bylo, jak pomáhat při úchopu hračky na bříšku, že se má dávat hračka spíš na jednu stranu, ne doprostřed, že si pak jednou rukou spíš poradí. Ale Jarouš na bříšku buď drží hlavu, nebo natahuje ručku, obojí zatím nezvládne, hlava mu pak vždycky padá :slight_smile:)))
@cernucha Já měla uřvané první dítě. Pak jsem byla paranoidní, a když spal, pořád jsem ten řev slyšela, pořád jsem byla vycukaná, jestli neřve.
@irenka My měli hned v porodnici střevní chřipku, pak celá rodina, ale malý to nechytl, tak snad to u vás bude taky v poho. Taky se mi motala hlava, ne z blití, ale ze ..., ale v porodnici byla jedna hodná sestra a ta se o mne postarala.
4. kvě 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak koukám že děláte pokroky.
My teda taky ale zatím nejvíc v nemocech :angry: .Když měla Luca horečky a chřipku,angínu já i Lucka tak se Adam držel a nic nedostal.Teď když nikdo nic nemá je pěkně nastydlý.
Dnes jsme dokonce jeli s Adámkem na pohotovost.Já se z toho fakt asi zblázním.V úterý Lucka dobrala antibiotika.Brala je 10 dní.Už jsem si říkala jak začneme chodit normálně ven a za kamarádkama.Ale omyl.Od pátku jsem na Adamovi začala pozorovat rýmu.Lucku jsme odvezli k babičce a přes noc začal ještě kašlat ale fakt ošklivě tak štěkavě.Ráno měl i rudá očíčka a teklo mu z nich.
Tak jsem po obědě raději jeli na pohotovost.Měla jsem strach z laryngitidy.Naštěstí to prý nevypadá ale dostali jsme domů čípek kdyby se to v noci zhoršilo.Ještě nás poslali na ORL s ouškama.Takže kapeme do očí,nosu i krku.PRIMA :frowning2: :frowning2: .
Volala jsem babičce a Lucka prý taky kašle a má rýmu.Tak já nevím kde to zase chytili.
Na pohotovosti říkali že z toho vedra ale to se mi nějak nezdá.
Dnes teda celý den pobrekával jak jsem ho odložila.Takže jsme se chovali skoro celý den.Ach jo.
Otáčení taky trénujeme ale nic moc velký úspěch to nemá.Hlavně se mu na bříšku moc nelíbí.
Mě se Lucka otočila už ve 4,5měsíce ale teď to myslím nehrozí.
@irenka Koukám že si taky užíváte. Ať jste brzy FIT :slight_smile: .
@cernucha Chodíte do školky??
5. kvě 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec a kdy to rvani tak preslo?
@gejbule1 do skolky nechodime, byly tam porad ty nestovice, tak jsme radeji odkeli na chatu, zitra se budeme vracet. Puvodne jsme se meli vracet az v utery, ale tak jako vy, Jakub ma rymu, taky verim tomu, ze je to z vedra a Jakubovi urcite nepomohla klimatizace v aute :unamused: Takze holky dneska jsem zazila nejstrasnejsi noc za cele ty ctyri mesice co maleho mame. Spalo se utrzkovite, ja delala vse aby spal hlavne malicky, takze mi spinkal v naruci a u prsa.....no mazec!!!!!! A holky me chtla pater, asi jak je maly tezky a taham ho. Boli me od prstu na nohou az po krk a prsty na rukou az brni, sileny. Ach joooooooo.
6. kvě 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 smudlink deticky, vid? At je jim brzo dobre.
6. kvě 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha teda ty máš taky věci.páteř je děsná znám z vlastní zkušenosti :frowning2: .
Někdy ta noc prostě nevyjde.My měli hroznou tu včera.Dnes už je mu podstatně lépe.Kapičky zabraly skoro hned.
Já jsem ale zvyklá Adam jí pořád po 3hod.
Ať ti páteř brzy povolí :slight_smile: :slight_smile:
6. kvě 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha Jako řvaní z prdů ho přešlo až na konci pátého měsíce, ale bohužel řvaní jiné ho nepřešlo. Řval ještě ve 4 letech při záchvatech vzteku. Prostě cíťa. Moje nervy dostaly pořádnou nakládačku. Bývala jsem tím řvaním (a chováním) úplně ubitá, vyčerpaná a přišla jsem si, že když to vydržím, tak budu snad svatá.
Ale s Jarouškem už se mi taky stalo, že jsem se v noci probudila a on na mně. Už u kojení taky usínám, ale to je jiný případ, no.
@gejbule1 My se taky v noci budíme po 3 hodinách...
6. kvě 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec ja prave buzeni neznam, normalka Kubicek spinka sedm hodin v kuse, muzu se spolehnout na jeho 20-3-6. Proto me jedna desna noc total rozhodi. Nemam tady na chate zadne kapky do nosu pro maleho, takze cekam jeste dnesni noc silenou a zitra uz mu frknu framykoinove kapky a bude snad lip.
6. kvě 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha To pokažené spaní je tou chatou, David na chatě vždycky víc řval a Jára zase na chatě nespal přes den:resp. spal vždy jen půl hodiny a pak byl 3 hodiny vzhůru :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Asi se bál, abychom mu neutekli, chudák malej, tak si nás hlídal.
6. kvě 2012 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek