• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
@majka12 No já právě jsem někde zaregistrovaná na rodině.cz ale chodí mi jen takový ty týdenní maily a pak k dceřiným narozkkám a tak... musím to asi aktualizovat...
23. kvě 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky zdravím, tak jak tak koukám jsem snad jediná, co ještě nebyla u dr.:sweat_smile: myslela jsem že pujdu tento týden, ale manža si nemuže vzít ještě dovču pže je na školení v práci, tak to odkládám na příští týden, ráno je mi blbě, večer je mi blbě, vždycky to spraví kousek jídla a vzduch, snad je to vše jak má být, prsa mě bolí, na testech koleje, tak snad je to ok...tak tam snad příští týden bude už pořádná veselá fazole.... všechny vás moc zdravím, nadopovala jsem se kouskem čokošky a jdu vařit :grinning:
23. kvě 2011 v 11:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny těhulky, koukám, že se pořád rozrůstáme. Já o víkendu testnula a KONEČNĚ mi čárka zesílila. Tak jsem se trochu uklidnila, tak doufám, že v pátek u Dr. nebudou zas ňáké jobovky.
Zatím nezvracím, ale už začínám mít divné pocity od žaludku a mám pořád hlad.
Koukám, že už tu máme i dvojčátka. Je to hrozně roztomilé, ale fakt náročné a ten věkový odstup od prvního. No fandím vám….

23. kvě 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
joa mimochodem jsem zjistila, že když žena dodává vitamín B6, nezvrací nebo zvrací mnohem méně :wink:
23. kvě 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@javla Nejsi jediná, já ještě taky nebyla a jdu až v pátek.

23. kvě 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wanda1 tak držím palec, do pátku to uteče co by dup.... :wink:

23. kvě 2011 ve 12:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí

@javla můžu tě uklidnit, že já taky ještě nebyla na kontrole, až v pondělí 30. a to čekání je opravdu nekonečné.

Tak jak jsem byla nervózní, že mi nic není, tak se to nějak otočilo a od včerejška je mi na zvracení a dneska to samé, sotva se mi podařilo vstát z postele :slight_smile: kdybych nemusela do práce, asi tam proležím zbytek dne :grinning:

oznámily jste těhotenství už některá v práci???
23. kvě 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrea2006 já ano a moc nadšení nebyly protože tedka té práce máme dost, ale mě to nevadí mě je přednější drobeček:slight_smile:
23. kvě 2011 v 16:23  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak těhotenství v děloze potvrzeno, ale na ultrazvuku je vidět jen ten váček, nic víc, prý to odpovídá cca 5. týdnu, mám přijít za 14 dní, tak snad bude vše ok...
Holky, v kolikátém týdnu vám tam viděl srdíčko? Jsem z toho nějaká nervní, když ho tam neviděl, ale asi je ještě brzy, když to řekl i on...
23. kvě 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aktakatka ahojky mě ho taky ještě neřekl jestli tam je nebo není, to mě řekne až 1. června...to je normální:slight_smile: já jsem v 8 týdnu a taky ho ještě nevím:slight_smile: ale moc se na to těším
23. kvě 2011 v 17:36  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můžu se mezi vás přidat :slight_smile: byla jsem u doktora před týdnem, byla jsem 6tt+4 a srdíčko už bylo krásně vidět :slight_smile: je to mé první těhu :slight_smile: nazvracím, ale mám pořád hlad, bolest prsou, v podbříšku, někdy až křeče :unamused: snad všechno bude ok, na kontrolu jdu až za měsíc
23. kvě 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetha juuu gratuluju..:slight_smile: já ještě vidět srdíčko nemám jsem s toho nějaká nervníí snad to dobře dopadne.
23. kvě 2011 v 17:41  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě bude vidět na příští kontrole, já s tím ani nepočítala, ani nevěděla že už to půjde vidět, ale je to krásnej zážitek, neboj, to je ještě brzo na srdíčko, ono se ukáže :slight_smile:
23. kvě 2011 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetha no já jdu tedka 1. června na kontrolu tak jsem zvědavá no máme s drobečkem rizikové těhu:( jinak jsem také poprvé:slight_smile:
23. kvě 2011 v 17:44  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrea2006 já jsem teda nic neoznámila a ani zatím nebudu nic oznamovat. Práci nemám fyzicky náročnou (spíš psychicky) :grinning: ale to je asi všude...

No a jinak jsem to taky skoro nikomu neřekla. Jen to ví manžel, jedna kolegyně a mamka. Ale teda všichni mají zákaz o tom mluvit :grinning:

Já jdu na kontrolu 6.6., tak uvidíme... :wink:

@amendee ty už máš rizikové? Jak to? Jestli jsi to psala, tak se omlouvám, ale asi jsem to přehlédla...
23. kvě 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aktakatka já mám rizikové už od začátku:( protože tam mám nějakou krevní sraženinu která ten plod ohrožuje..doufám že tedka na kontrole už to bude dobré..:( ale bojím se
23. kvě 2011 v 19:32  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, me se porad nic nedeje krome te strasne unavy, tak jsem trochu nervozni, k dr.jdu 8.6.,tak jsem napr.v patek testovala, jestli tam carky jeste jsou:slight_smile: dneska zacinam 7.tyden. Trochu nevolno me bylo v patek a dneska odpol,ale nastesti zatim zadne zvraceni..
Tento tyden konci zkouskovy a musim odevzdat bakalarku, takze se me ta unava fakt hodi:( jste taky tak mrtve? ja kdybych nemusela neco delat, tak snad prospim i cely den:/
Kontrolu jsme u dr.prehazovali asi 3x kvuli smenam pritele, aby taky videl malicke a srdicko:slight_smile:
23. kvě 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aktakatka jinak já měla práci fyzicky náročnou tak mě nařídil ihned být doma a ležet..:( u mě to ví přítel a celá rodina už jsme to nevydrželi..:slight_smile:
23. kvě 2011 v 19:33  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berinka1 Ahooj no já jsem v 8tt a taky mě je zatím dobře..:slight_smile: ty už také víš srdíčko to je super, já se to dozvím až 1.:(
23. kvě 2011 v 19:35  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amendee prave nevim, byla jsem minuly tyden a to jeste nebylo, tak se tesime na toho 8.:slight_smile: uz aby to bylo:slight_smile: budou me brat rovnou krev,tak je me blby tam volat a rict, ze chci prijit uz ted na uz:slight_smile:)
23. kvě 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amendee jj, už si vzpomínám, žes to psala, určitě to bude ok, tak hlavně odpočívat a být v klidu!

@berinka1 jj, já jsem byla dnes a taky tam srdíčko ještě nebylo...
23. kvě 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amendee je, jakpak to že rizikové? neboj bude vidět včechno :slight_smile:
24. kvě 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetha no mám tam nějakou krevní sraženinu ale brala jsem prášky a 1 mě snad řekne že je všechno v pořádku:slight_smile:
24. kvě 2011 v 11:43  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berinka1 to já bych taky nejraději přišla k němu na kontrolu už ted abych to věděla co nejdříve nemohu se dočkat..vůbec ten týden najednou nějak neutíka:( ale dopadne to dobře:slight_smile: doufáme
24. kvě 2011 v 11:45  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky těhulky,
mě se dnes hrozně motá hlava. Asi tady brzo v práci omdlím. Kafe nechci pít, ale jestli to takhle půjde dál, tak budu asi muset. Mám asi nízký tlak nebo co….
Nemáte někdo zkušenosti….. Uvařila jsem si zelený čaj, tak snad mi to trochu pomůže. Ale je to docela nepříjemné. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. kvě 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amendee presne jak to pises:slight_smile: chtelo by to domaci ultrazvuk:slight_smile:)
@wanda1 no tak me od vcerejska me je docela blbe, vecer to byl docela narez.. zatim zadne zvraceni, ale motala se me hlava, na zvraceni me bylo.. A dneska rano totez.. Tak to uz asi zacalo:slight_smile:) ja mam bylinny caj Tehulka od dr.Popova a docela pomaha, dam si tam lzicku medu a je to lepsi..
24. kvě 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berinka1 Díky, tak já se poptám v lékárně. Fakt je to protivné, protože mám pomalu strach jít na WC, abych sebou někde nesekla. Mě ani není moc nevolno, spíš mám pořád hlad a jsem pěkně náladová.....
24. kvě 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wanda1 taky se me ani nechce vstavat z postele:/ ja spis zase nechutenstvi, ale neco malo s nim, protoze jinak me je fakt soufl:/ nalady nastest zatim ne:slight_smile: jenom ta strasna unava...
24. kvě 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wanda1 Já si myslím jedno kafe s mlíkem (instatní) ti neuškodí! Mě řekl doktor že když nepiju deset kafí za den a turka tak to jedno nescaféčko si ráno můžu dát :wink: Mě se teda taky dneska motá hlava... a cítím i břicho asi si tam už dělá místo páč dneska fakt cítím jak mi "tvrdne" břicho už není měkkej špíček :sweat_smile:
24. kvě 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Těhulky chci se zeptat jsem v osmém týdnu a začala jsem opět špinit je to normální?
24. kvě 2011 ve 13:14  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek