• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
U mě začíná být večerní zvracení už pravidlem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A jedno kafe si myslím taky neuškodí :wink:
@amendee těžko říct :confused: Já bych raději zavolala dr. i vzhledem k tý sraženině :pensive:
24. kvě 2011 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@amendee taky bych raději zavolala doktorce, třeba to nic není, ale jistota je jistota...
Holky, mně nic není, tak nevím.... jen jsem unavenější a to je vše... tak si říkám, jestli jsem vůbec těhotná, když vy máte takový příznaky :wink: Na ultrazvuku minitečička byla vidět... tak snad jsem :slight_smile:
24. kvě 2011 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jdu se s vámi rozloučit. Dneska jsem byla u doktora a zítra nástup do nemocnice a na zákrok, mám zamklé těhu. Mějte se dobře ad vám to dobře do padně. Já řvala dneska jak tur.
24. kvě 2011 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@adriana1 Drž se, je mi to líto. :frowning2:
Ber to tak, že tam asi nebylo něco dobře a příroda se s tím vypořádala sama (ale asi to jako uklidnění nepomůže...) Dvě moje dobré kamarádky to měly taky a do 4 měsíců po zákroku v pohodě otěhotněly, takže hlavu vzhůru!
24. kvě 2011 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@adriana1 Taky je mi to moc líto, tak třeba příště se zadaří a podaří držím pěsti!! Jeslti se můžu zeptat, ty jsi to nějak poznala že je něco špatně nebo jsi byla na normalní prohlídce?
24. kvě 2011 v 18:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se přidat? Dle těhotenského testu jsem těhotná, nemám to sice potvrzené od doktora, ale jinak by termín dle výpočtů byl leden 2012. Dnes mě sice trošku pobolívá podbřišek, ale jinak se cítím dobře. Pozitivní těhu test se mi ukázal již 7dní před očekávanou MS a bylo to 10nebo11DPO. Jinak se čárka stále drží, je krásná, příští týden jdu k lékaři, tak už snad půjde něco vidět.
24. kvě 2011 v 18:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@adriana1 tiez mi to je velmi luto, prajem vela vela sil, aby si ten smutok co najrychlejsie prekonala :frowning2:
24. kvě 2011 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky děkuji. Jinak s mimčem si dám odpočinek a pak to v budoucnu snad bude ok. Po prvním potratu jsem otěhotněla za půlroku.
Svataterizicka: u prvního potratu jsem to poznala,začla jsem špinit a pak občas krvácet a byla v nemocnici a nepodařilo se to udržet a samovolně jsem potratila jen jsem loni nechtěla jít na kyretáž tak jsem stím byla doma a dost hrůza nemohla sem skoro chodit a šílený křeče. A u tohle těhu jsem to nepoznala. Šla jsem tam stím dneska že bud to bude v pořádku a nebo to je v háji. Je to zamlklé těhu proto že se už dál neviví a to nepoznáš. Dr říkala že normálně můžu mít těhu příznaky ale jen ten vývoj se zastavil.
24. kvě 2011 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, ja som dnes tak vytocena :angry: . Najprv som mala hekticke rano, vstavala som o 5, aby som sa stihla este rychlo nieco naucit na skusku, cele dopoludnie mi bolo na bliti (len teraz neviem ci z tehu alebo zo skusky :grinning: ) a potom som spravila skusku a vsetko to zo mna tak super odpadlo. No az kym...
stavila som sa v praci, lebo mi stale vrtalo hlavou, ze mam zvolenu 2 letu variantu rodicaku, ale v praci som mala nahlasene 3 roky. Presvedcila ma totiz pani na personalnom, ze tym nic nepokazim a budem aspon poistena keby nieco. No a dnes, ked som tam sla, ze teda som tehotna a ze mi za 3 mesiace konci rodicak, tak mi milo povedali, ze to vobec nevadi, ze az pojdem na matersku, tak im mam priniest papier ale ze medzitym tie mesiace co sa mi to nekryje budem doma zadara...mna manzel asi prerazi, ja ani neviem ako mu to mam povedat...boze :confounded: ..takze mi odvtedy zase ide moja makovicka prasknut...ach jaaaaj
24. kvě 2011 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, s tymi priznakmi je to tak, prve tehu som mala tiez zamlkle a nepoznala som to. Blila som este aj v to rano, ked som isla do nemocnice na kyretaz
24. kvě 2011 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky ahoj:o(((taky nějak tak doufám, že se k vám přidám..jsem z toho nějaká nesvá...po roce snažení mám pozitivní testy..byla jsem minulý pátek u dr..ale prý zádny náznak těhu nevidí..jen obr cystu:o(..nikdy jsem cysty nemela...prý pozitivni testy taky spůsobila cysta...byl línej udělat hcg z krve..prý počkáme teď do pátku a uvidíme :unamused: už jsem z toho na mrtvici:o((((
25. kvě 2011 v 08:32  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@adriana1 to je mi moc líto :cry: :cry: :cry: :cry:
@teufelchen jejky, tak snad to bude nakonec těhu a ne cysta. :confounded: Ale je pravda, že cysta dělá pozitivní těhotenské testy ( taky jsem to zažila, i když byl jen slabě pozitivní a nesílil a potom se cysta sama vstřebala :pensive: )
25. kvě 2011 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Majustek diky...jsem cela nesva..rok ani duch na testu..ted tlustice...a proste porad tomu nejak neverim..ze to tehu byt nemuze:o(((a navyse me kramy nemeskaji:o(((ja je mam jak hodinky :wink: takze furt si davam nadeji:o(..jen aby me ta nadeje pak v patek neposadila na zadek:o((a ja nebyla o to vic zklamana..
25. kvě 2011 v 09:06  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@teufelchen ahojky, no uvidíš v pátek, cysty opravdu dělají pozitivní těhu testy, ale jak píše majka, většinou jen slabé..... kolikátý den cyklu jsi??
ale jinak třeba od segry zkušenost..... její gynekoložka ji poslala do nemocnice kvůli cystě, pže byla moc velká, tudíš měla jít na operaci..... a ejhle, v nemocnici jí řekly, že paní doktorka je asi ***, protože ségra byla ve třetím měsíci těhu :wink: takže přeju hodně štěstí
25. kvě 2011 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
17.4 jsem měla poslední MS...a dnes mám přesně 13 den zpoždění:o/..tak jsem z toho jelen..Jj o pozitívnim testu pri cyste jsem slysela...tak jsem zvedava..kdy jako s tou cystou kramy dojdou:o)
25. kvě 2011 v 09:26  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@teufelchen to bys byla nějakých 5+ nějakej den..... to u mě na utz nebylo taky vidět nic moc :wink: a taky je možný, že sice cystu máš, ale prcek se schovává za ní :wink: a pokud se to dr nebude zdát v pátek, at ti vezme krev každopádně..... nebo jestli máš dobrého obvoďáka, zajdi si klidně ještě dneska k němu, at ti krev vezme... zítra bys měla výsledky a byla bys připravená na vše :wink:
a s cystou krámy moc nechodí.... bud bys dostala injekci - nebo injekce - a pokud by byla velká ta cysta, tak do špitálu, ale myslím, že to už by bylo velmi krajní řešení a musela bys mít bolesti
25. kvě 2011 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Evikmi aha:o))nene..bolesti nemam..mam citlive bradavky, tlaky v podbřišku a žaludku se toho moc nelíbi :frowning2: ale jinak jsem ok.Žádné bolesti..nic extra..vše tak jako u prnvího těhu.Obvoďáčku mám přes celou Prahu:o(to se mi moc nechce..budu muset vydržet do pátku..a jestli mi řekne, že zase nic nevidi..a těhu to není..zkusím to jinde :sweat_smile:
25. kvě 2011 v 09:37  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
přesně tak.... v této době si můžem pány doktory vybírat :wink: já jsem za jeden rok vystřídala i tři, než jsem našla dobrého :wink: a ty tlaky v podbřišku a žaludku jsou snad dobrý, ne? takové to natahování je roztahování dělohy, nebo tak něco mi doktor řekl :wink: každopádně se pak ozvi :wink: já v pátek jdu taky na gyndu.....minulej tejden bylo už vidět srdíčko, tak jsem zvědavá, jak to bude ted.... snad bych si mohla říct i o fotku, jestli to tam dělají
25. kvě 2011 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Evikmi..jj..foto si rekni.Jo, tlaky v podbrišku, mega únava, motání hlavy a žaludek jako z olova...to jsem měla klasiku i u prvního těhu..mám ty samé příznaky...proto mi je divné, aby tohle vše způsobila cysta nebo prostě jsem si to vše jen namlouvala :frowning2: ..tak uvidíme..už to mám za pár:o)
Taky držím všem palucháče k samým dobrým zprávičkám:o)))
25. kvě 2011 v 10:19  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@evikmi to chodíš docela často na kontroly viď? :dizzy_face: Tiše závidím. :slight_smile:
@teufelchen taky bych se tak lehce nevzdávala a určitě ještě vyzkoušela jiného dr. :wink: Sice tak v 5.týdnu nemusí být pořádně nic vidět, ale i podle pohmatu už by měl poznat zvětšenou dělohu. :pensive:
25. kvě 2011 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Majus prave....nastve me, jestli nic nepozna..a jeste znova nebude ochoten udelat krevni testy...to uz tam udelam cirkus rošambo:oDDDD
25. kvě 2011 v 10:22  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, troškou po vás pokukuji, protože termín mám na přelomu prosince a ledna. Sice chodím do prosincovek ale jejich tam nějak moooc. Tady to je takové (zatím :slight_smile: ) komornější.
v pátek mi konečně potvrdili tlukoucí srdíčko a jinak vše v pořádku, tak jsme s manželem moc šťastní :slight_smile:
Nevolnostmi vůbec netrpím, naopak mi je báječně, a apetit mám stále dobrý :grinning: (nechci vidět svou hmotnost :pensive: ). Jen jsem dost unavená a to teplo mi nedělá dobře - otékají mi nohy..

@wanda1 s tím zeleným (a černým) čajem pozor - raději čistě ovocný nebo těhotenský!! a kávu s mírou :grinning:
25. kvě 2011 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@winterska pročpak se zelený nesmí? u černého je mi jasné, že je tam tein..... ale když si udělám slabej a doplním citronem? já piju jenom černý s zelený čaje :confused: ovocný nestojí za nic

@majka12 mno chodím, protože jsem měla spustu problémů vždy a taky ta moje blbá krev.... a hlavně jsem vždy v tomto období potratila :frowning2: tak přece jen je to soukromé centrum, tak si pacientky přece jen hýčkají :wink:

@teufelchen mimochodem, pokud dělal utz, v pátem - respektive v šestém týdnu by měl vidět hlavně zvýšenou sliznici, když už ne bublinku... nebo se mýlím????
25. kvě 2011 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@evikmi tak to je jasný, jen ať si tě hýčkají :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. kvě 2011 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi...mel:o(:..ale to je prave to, ze on nevidel nic:o(((..vůbec ani prý náznak těhu:o(((..proto si přijdu jako mimoň, co si celé těhu jen vsugeroval:o(((
25. kvě 2011 v 10:54  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@teufelchen co jsem četla tak i to se může stát..... ale nevím jak dlouho... normálně může ženě růst břicho, zvětšovat se prsa, ranní nevolnosti..... ale nevím jak by to bylo s těhu testem :confused: ..... a s tím jakej ten testík máš, pochybuju, že by sis tohle vsugerovala... prostě jen třeba doktor neměl svůj den a byl protivnej :wink: v pátek to bude OK :wink:
25. kvě 2011 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@evikmi Zelený čaj v těhotenství a při kojení Zelený čaj obsahuje kofein (zhruba 10 - 80 mg na 1 šálek). Kofein může v těle zpomalovat a omezovat vstřebávání železa, proto by měly být káva a zelený čaj konzumovány odděleně od potravin, doplňků a léků obsahujících železo. To samé platí i pro zhoršené vstřebávání kyseliny listové. Kofein prostupuje do mateřského mléka, což může při konzumaci velkého množství zeleného čaje způsobovat u dětí jejich zvýšenou dráždivost.
viz http://www.tehotenstviaz.cz/index.php?strana=&kat=94&c=432

taky jsem byla v CAR na UTZ od // do minulého týdne asi 5x. Ale už jsem tam skončila a utz v poradně nebudou tak časté.
:confounded:
25. kvě 2011 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@winterska jasný, ale jeden šálek zeleného čaje denně? a s kojením je mi to (zatím) jedno, když jsem na začátku těhu :wink:
25. kvě 2011 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky zdravím po delší době, koukám, že nás tu docela přibylo:slight_smile:

@adriana1 je mi to líto, ale bude líp...

já jsem teda kafař, ale vždycky to s tím těhotenstvím nějak samo odezní, prostě na to kafíčko(který jinak miluju) nějak není chuť, takže ted si dám jen jedno ráno (místo obvyklých 3 denně, ale vubec si na něj přes den pak ani nevzpomenu)
je mi stále nevolno, naštěstí bez zvrace, ale pěkně mi ráno natahuje, jeden den jsme měli kruti řízky doma a udělalo se mi po nich tak dobře i když na maso nemám vubec žádnou chuť, tak jsem najednou celej den neměla žádnou nevolnost, asi budu muset víc konzumovat maso, třeba mi bude líp....po ránu teda nezabírají ani sušenky, ani piškoty ani nic, jen čerstvej vzduch a rozdejchat to...
25. kvě 2011 v 11:31  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@evikmi to určitě jo :slight_smile: taky si dávám ranní kávu abych se probudila :slight_smile:
25. kvě 2011 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek