• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
@irenka to je šikulka, to my si ještě počkáme, ale určitě to pak všechno doženeme :grinning: video sem asi bohužel dát nejde, leda ho někam na web nahrát a hodit nám sem odkaz.
co se otáčení týče, tak asi do toho 6. by to měla mimča zvládat, ale určitě jsou i vyjímky, kterým to trvá déle...
já už jsem s tím vyšetřením byla smířená, takhle je to zase čekání a pořád je člověk v nejistotě, zda je to všechno v pořádku :confounded: jinak moc děkuji za podporu, určitě dám vědět až povyroste a další cm...
2. črc 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka jo a my máme jané trojkolku a v nejbližší době určitě nic jiného pořizovat nebudu...možná časem jen nějaké obyč. golfky...
2. črc 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmaarrkkeettkkaaaa
No na mě je až moc rychlá.... ale dneska fakt na těch kolenou pérovala a dala je sama pod sebe. A na rukách už taky sílu má. To si ještě užijeme. Ale je s ní sranda. Strašně krásně reaguje na Matýska a ten jí dokáže tak krásně rozchechtat až se zalyká... :grinning:
Jo to chápu, taky bych raději věděla co se děje. A měříš jí hlavičku sama? Jestli nemá Dr. nějakej špatněj centimetr!
Neboj, to bude dobrý.....
2. črc 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmaarrkkeettkkaaaa
Mě se prvě Jané slalom moc líbí že je lehký a zároven v potřebách nouze že uvede dvě děti.
Což jsem vyzkoušela, jen mám strach abych pak projela u nás přes pole. Když tam je to občas tak zorané že je tam spíše potřeba pořádný terénák!!! :slight_smile:
A máš už ten Reverse, nebo Slalom pro?
2. črc 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka měřím sama, ale vím jak, takže se míry shodují s dr. :unamused:
já mám slalom, líbí se mi víc a ten reverse je mnohem menší prostorově...Už jsem to tu asi psala, také bydlíme na vesnici, takže terény jsme již ozkoušeli a v pohodě. jen korbička se tam dost kynklá, takže vetšinou se muselo jet opatrně abych nezbudila malou, jsem zvědavá na sporťák, ten třeba bude stabilnější. ono se dá to přední kolečko zaaretovat, takže to se pak jede suprově :wink:
2. črc 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmaarrkkeettkkaaaa
jj, já vím psala. tak to jsem netušila že je Reverse menší...
Mě se líbí ten sporták Slalom, že má mimčo moře prostoru. Teda co jsem viděla u kamarádky.
:slight_smile: Asi do něj půjdu ale až budeme sedět. :slight_smile: díky za rady...
Ještě jsem koukala na ten nový Jané MUUM a přijde mi strašně špatně uchycené to sezení, bud korby nebo i sportovní sedačky. Je to jen na jednom pantu. A to bych fakt měla strach že se to za chvíli utrhne.
2. črc 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1
Jsem ti zapomněla odpovědět. Ano, spí skoro celou noc na bříšku.
Jen si sama přetáčí hlavičku a cestuje mi v noci. Ráno ji najdu na druhé straně postýlky a hlavou taky jinam než jsem ji ukládala.
Ted mi tu spí na bříšku a je sladka, má ručičku pod tvářičkou, to by byla krásná fotka, ale nebudu tu kvůi tomu svítit, ještě bych je tu všechny probudila... :slight_smile:
2. črc 2012 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já si chci taky koupit nový kočár, asi Jané, tak se tady dohodněte, co je nejlepší a já si to pak půjdu koupit.
Já mám Bebecar a ten je extra těžký, na převážení autem moc není, ale je stabilní, uveze 2 děti a k tomu 2 nákupy :grinning:
3. črc 2012 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andulkaavetrelec Já nemůžu dopustit na Jedo Fyn, teda zatím jako sporťák nemám vyzkoušeno, ale jízdní vlastnosti předčily moje očekávání, je parádní!! Korba je skvělá velká, dokonce jsem objevila až po zakoupení super praktické kapsičky na hračky, dudle apod., jen u autosedačky je debilní stříška, hadrová.

Holky asi jsem si v neděli na koupáku uvařila dceru, máme pravděpodobně úžeh, teploty 38,5 od pondělí ráno pořád, dávám Nurofen i čípky, protože mi ho nechce polknout :frowning2: mokrý obklady na hlavu a vodu po lžičkách, doktorka má dovolenou paráda, tak zítra musím do jiné dědiny k zastupující... jestli se to nezlepší, možná pokvačíme do nemocnice. Jen pro úplnost, byly jsme ve stínu pod stromem asi od 10 do 16 hodin, malá jen v plínce, na střídačku na dece a v kočáře, na slunku vůbec, ale i tak to bylo na ni moc. S Františkem jsem byla u moře ve 3M a nic v pohodě, malá bude prostě citlivější :frowning2:
3. črc 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, posilam vam pozdrav od more. Mlinkej akorat usnul na pokoji v postylce, tak sedim v restauraci, kterou mame v podstate par metru, mam chuvicku a je tu wifi :slight_smile:
Mame se paradne, je krasne pocasi, ubytovani je dle nasich predstav, more prusvitne, plaz par metru, dobre jidlo.......a KUBA??? To je to nejzlatejsi miminko na celem svete.
Nocni buzeni ustal na pohodu, byl vzhuru, ale cestou na letiste ani nepipnul, jen koukal a stejne tak v letadle, na chvili usnul a pak zas koukal a nechal se chovat.
@mmaarrkkeettkkaaaa Autosedacku s sebou nemame a stejne by ti ji v letadle vzali, miminko si das zady k sobe a dostanes pas navic a pripnes si ho k sobe. tak je to se vsemi detmi do dvou let, ktere nemaji anrok na sedacku.
Jinak rano vstaneme, Kubulka si da jogurt nebo presnidavku, jdeme k mori (uz se i koupal :slight_smile:), on si hraje ve stinu v kocarku, nebo se o ne starame, kolem jedne jde spinkat, dava tak 2-3 hodinky, napapa se a zase si hraje. Je vazne strasne hodnej. Ma na balkone udelane lezeni, tak to je jeho rajon. Obraci se uz krasne na obe strany, zveda uz uplne cely trup i brisko, tak taky jen cekam, kdy zacne perovat, nozicky si uz pod sebe zkousi cpat.
Vecer usina tak jako doma, stejna hodina, stejna pohoda. No, zaslouzil by metal jak je hodnej.
Holky ty si uzivaji more a ja se smaziiim :slight_smile:

@mmaarrkkeettkkaaaa Uz jsem to tu psala nekolikrat, Emma se prvne pretocila ze zad na brisko presne v 7 a pul mesicich, nekecam. Takze kliiiiid.
@irenka Kocar mam Jane Nomad, velika spokojenost jak s hlubokym tak se sportackem a k tomu jsem mela uz na Emmicku golfky Chicco Multiway a stejna spokojenost, takze ja uz nic porizovat nemusim.
Jinak Kubulka dada na brisku uz dlouho, usina tak, i se v noci toci, jak sam chce. Usina tak, ze hajne na brisk, da hlavicku na stranu a usne.
A cajicek pije, tady i 120ml denne. Plus jogurt, ovoce, zeleninu s masem.... :slight_smile:
Tak holky, ja se jdu opalovat. mejte se krasne, ja jdu.
3. črc 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec
No já až se rozhoupu a až bude moct Anička do sportáku tak dám vědět co jsem vybrala.
Bebecar je super, ale jak píšeš je těžký.
Já chci to Jané díky té lehké konstrukci. :slight_smile: Ještě se mi líbí Brio Go ale nelíbí se mi ta sportovní sedačka. Nedají se polohovat záda, je to taková houpačka co se sklápí celá a to se mi moc nelíbí. :slight_smile:

@lykanka
Jedo Fyn neznám, ale mrknu na to.
Jejda, chudinka... ale to může být jen tímpočasím.... tihle prtata to snášejí dost špatně. Ani měla taky zvýšenou teplotu. Tak jsme den zůstali doma a bylo to lepší. Chuděrka malá, tak at je brzy líp.

@cernucha
ženo ženo, ty si užíváš!!!!! To je krásný pozdrav od mooooře co píšeš.
A dětičky máš fakt zlatý! :slight_smile:
Já jsem koukala že máš NOmad, ten se mi taky dost líbí. Ale nevím zda má nafukovací kola... Já bych ocenila nafukovací. Zase je NOmad líp stabilní než Slalom trojkolka... no však píšu, nevím nevím... :D
tak se hezky opaluj i za mě. Já letos nikam nejedu. Max. do parku nebo na hřiště!
Vlastně už jsem byla 2dny v Krkonoších.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale bylo tam krásně.
Jak dlouho jste letěli? zatím pááá a dej vědět jak se opékáš na sluníčku. :wink:
3. črc 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnešní kontrola Kristiánka v 6.měs.: 70 cm a 8,20 kg :slight_smile: Takový normální kluk,ne? :wink:
@cernucha Téééda vy se máte, krásně si to tam užijte.
3. črc 2012 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andulkaavetrelec Taky mám Bebecar a je dost těžký i jako sporťák tak pak koupím něco lehčího.

@cernucha Když jsem tě tu viděla úplně jsem se lekla že jsi tu :slight_smile: .Pěkně si to užívejte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
4. črc 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak nakonec je to nějaká viróza (ne úpal, jak jsem si myslela), přidaly se nám k tomu afty v pusince, no prostě paráda :angry: Doktorka nám nic speciálního nedala, pořád teplotu srážíme Nuroferem a hodně pijeme, nic víc.
4. črc 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lykanka A ty afty má z čeho, z té virozy?
Máme druhý kočár u našich, tak si Adam ve sportáku už lebedil, jde tam polohovat až do lehu, takže super.
@cernucha Super, že se máte fajn a i dětičky jsou v pohodě :wink:.
My máme Viki od neděle na prázdninách a vypadá to, že domů ani nebude chtít :grinning:.
Adam se začal otáčet a taky si strká nohy do pusy, jinak nic nového, pořád kojíme, zatím se bojím mu zase střelit nějaký mlíko....
4. črc 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 Já si to pamatuju, že máš taky Bebecar. Já u něj vidím i výhody, třeba že lze částečně odendat korbička a můžeme na bříšku vykukovat ven. Máš zatáčecí kolečka? Já ano, docela dobré to je, ale na Jané asi mít nikdy nebude.
Holky, prosím vás, jaké jsou výhody nafukovacích kol u kočárku, že to méně drncá? Dají se ty sporťáky Jané sklopit až do úplného lehu? Jaká je výhoda v tom mít trojkolku?
@cernucha Moc tady neprovokuj. Radši si to užij v tajnosti, ať nebledneme závistí. Si říkám, že s miminem to moře asi fakt docela jde, horší je batole. My byli minulý rok na Madeiře, tak máme na dlouho vybráno.
@lykanka My měli taky virozu, před týdnem, prohicoval celou noc, pak přes den měl zvýšenou teplotu (do 38 st) a další den už byl v pořádku. Doktorka říkala, že to řádí, že jsme kolikátí.
4. črc 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já přemýšlím o tom Quinny Zapp Xtra...jsem z něj unešená..nemá někdo nějaké zkušenosti, či názory... Jinak my máme X-lander...a manžel už mě nutí abychom dali sporťák...ale malá nesedí a nevím nevím...trochu se toho bojim, jestli není brzy, co vy myslíte?
No jinak my jsme z Aše, a příští týden nás čeká Praha na 2 noci, tak jsem zvědavá co tomu řekne Verunka, takovou dálku autíčkem, tak doufám, že nebude nějaké velké vedro a tak :o(( snad to zvládneme i ty noci v cizím prostředí :o))
5. črc 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tobi1 Jo, doktorka říkala, že je to z toho ty afty. Dneska už bez teplot, ale potničky valíme pořád. Dělám jí heřmánkovej odvar na tělíčko a přes den koupu, je to potom lepší, žádnej krém nezabírá. Strašně málo mi přes den spí, dohromady snad 2 hoďky a kojím po 2 hodinách :frowning2:
Jojo, nohy si taky strká do pusy, je to sranda :slight_smile:
Můj vysněnej sporťák je TFK Buggster v této barvě: http://www.detskyruzek.cz/prodej/produkt/1770-tfk_buggster_s_2012, ale nevím jak by zvládl místní terén, rozhodně by se líp vešel do auta, než to moje Jedo.
5. črc 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lykanka
@andulkaavetrelec
Holky,vy si ty virozy nějak střídáte... :frowning2:
Chudáčci prtata, v tomhle horku ještě horečky.... :frowning2:

Já vidím výhodu v nafukovacích kolech že to méně drncá když se jede v terénu.
Jinak na ten TFK i Quinny Zap jsem koukala, můj tip to není. Ale ta barva fialová je nádherná. Na mě jsou moc malá kolečka. a ta quinny se mi nelíbí že nejde polohovat zvlášt záda a nožičky. Ale je to jen můj názor.
A to Jedo mám podobný ale Danny sport je skvělej.

Anička mi taky přes den spát nechce, je horko neví jak usnout.

@kviido
Tak si užijte Prahu. Jedete na dovču sem do Prahy jo? Bych věděla o lepším místě kde zrelaxovat. ! :slight_smile: :wink:
Neboj, cestu zvládnete. I když je to dálka, tak se připrav že třeba budete stavět několikrát a třeba ne.
Já po zkušenosti s Krkonošema dál nejedu.... ještě zvládneme dny v Harrachově a jinak nic. :slight_smile:
5. črc 2012 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec
A co máš vybráno za sportáček ty?
CO já vím, tak Jané do lehu jdou, jen ted ty nové jsem četla že nejde snad jen jeden do úplného lehu.
Ale to už nám bude jedno. A trojkolku taky nevím jaká je to výhoda. :slight_smile:
5. črc 2012 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka Moc děkujeme :o))
No jedeme kvůli rodině, známým...a tak... tak proto tam, já jsem letos nějak na dovolenou nikam nechtěla, jelikož jsem se toho bála. Verunka je ještě malinká :o))
No tento Quinny Zapp co se mi líbí ten je polohovací a vypadá super...
http://linebo.com/index.php?route=product/product&product_id=147#.T_YGS5GvhhY
5. črc 2012 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám zase vyhlídnutý tento kočárek
http://www.golfky-kocarky.cz/7,chipolino-omnia-3.html
Když bude Adam ještě prcek tak mám sporťák na Bebecar/ale je těžký a do auta veliký/ pak bych chtěla něco lehkého.
@lykanka Kočárku bych se nebála.Kamarádka ho má a je strašně spokojená.Krásně jezdí i když má malinká kolečka.Ten můj je mu hodně podobný.
Já jsem se ho pro Lucku bála tak jsem koupila
http://www.kocarek.cz/kocarky-Espiro-Ko%C4%8D%C3%A1rek%20Espiro%20City%202012%2003-483.html
a byla jsem dost nespokojená.
5. črc 2012 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kviido Vypadá pěkně jen by mi trochu vadilo že nemá madlo :frowning2:.Dá se to přikoupit?
5. črc 2012 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kviido
Já se taky bála. Ani je maličká a jak jsem se obávala správně, tak cestování nemá ráda a dost řve až se zalyká. :frowning2:
Však jsem to tu už popisovala...

Holky, kočárky jste si vybrali moc krásný.... :slight_smile:
Když já potřebuju něco jako na polní cesty kde jsou kamínky atp. A také ocením spojenou rukojeť.
Už kolikrát se mi vyplatila - jednou rukou vláčím za sebou Matýska, psa mám přivázaného u kočárku a ještě mi na madle visí motorka-odrážedlo a to bych s golfáčema nějak nedala. :grinning:
Zase jsou golfky nebo i tyhle sportáčky dobrý, že při složení nezaberou tolik místa... no mám já to ale dilema.... :grinning:
Kdy budete dávat děti do sportáků? Já mám nutkání už ted, Anička už péruje na kolenou i v kočárku. Fakt mazec. Tím se ted nechci chlubit ale musíme jí začít brzdit. Je moc rychlá a nechci aby pak měla problémy s páteří. :frowning2: V autosedačce si začíná sama sedat a pak když jsem jí tam dnes položila že si ji hned vezmu tak se mi tam začala přetáčet na bříško. Takže taky humor.

A když bych jí dala do sportáku tak už jí v tom kočárku neudržím vůbec.
5. črc 2012 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 No vidíš, to ani nevím...právě proto jsem docela ráda, že existují tyto stránky, víc hlav víc ví :o)))
6. črc 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka No to je to co taky řeším,... mě tedy Verunka nepéruje, ale manžel mě do toho nutí, že jí tam bude líp....já si osobně myslím, že na to má čas ještě...ale vy jste trochu napřed, mě se Verunka začala teprve teď převracet...já nevím asi ještě počkám...

Je pravda, že na ty golfky se těším hlavně kvůli místu v autě a lehkostiii :o))))
6. črc 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky poradí mi někdo...malá má pořád jakoby plný nos (ale jako vzadu...) že když jí položím na záda, tak chrchlá, nebo když pije tak chrchlá... ale když vezmu odsávačku, tak mi to vytáhne jenom trochu a nic.. poraďtě jestli to mám řešit, nebo nechat... nechci aby měla rýmu :o(( teď začínáme chodit na plavání :o((
6. črc 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kviido
Jestli ti vydrží v korbě tak bych ji tam ještě nechala..
Ono čím déle tím lépe pro jejich páteř, anebo to tak alespon všichni tvrdí!!!

S rýmou asi neporadím. Ani měla jen tu co se mi povedla odsát odsávačkou.
Ale Maty na to trpěl a nezabíralo mi na to nic. To spíš @cernucha by ti mohla poradit, ty rýmujou pořád. :frowning2:
U těchle prcků jsem vytírala nosánek Nasivinem - nekapala. Jen na vatovou tyčinku nakapala trochu Nasivinu a vytřela obě dirky.
6. črc 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 :slight_smile: :slight_smile: Espiro City mám dole ve sklepě, jojo byl to špatnej kup, strašná jízda, špatný skládání, teď neudám ani zadarmo :slight_smile:
6. črc 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky malému jsme už oddělali korbu a předělali na sporťák. Je z toho nadšený. Má víc místa, lépe vidí, takže v pohodě. Já mám Peg perego GT3 a jsem spokojená. Je sice těžší, ale super. A ten sporťák jde až do úplného lehu, tak nevidím problém. Přišlo mi, že se v té korbě už teď v těch vedrech uvaří. No a tady mu poodepínám boudu a má větrání. :slight_smile:
6. črc 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek