• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
@cernucha Máš krásný dětičky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
že by vám lezly zuby???
Lucka je 9.7.takže už máme taky po oslavě.Ale takovou velikou jsme neměli :frowning2: .
Adam mi holky taky strašně špatně spí v noci.Často se budí,chce k nám do postele.Vyndám ho zkusím mu dát jíst-to většinou si jen cucne víc nechce a hned u mě usíná.Tak ho strčím zpět k sobě a za hodinku je to znova.
U sebe ho mít nemůžu to pak nespím vůbec :angry: .
16. črc 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 Dnes jsem ho přihlásila na plavání :slight_smile:
16. črc 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáváte ještě prcky v noci krkat?Já už moc ne.Když ho chci dát krknout tak se mele a chce položit.
A necháváte je spát v noci na bříšku?
16. črc 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 Dekuju :slight_smile:
Marti ja nevim, neprijde mi, ze by mel natekle dasne, tak ja nevim :slight_smile: Spis je protiva dopoledne, kdy je tak nejak permanentne unaveny. Kdyz si pak da sve velke spani a vzbudi se, je vetsinou do pohodky. Ta noc nevim co znamena. Minuly tyden spaval prekrasne, 20-5 a treba 6-8, fakt nevidany luxus, ale na chate se to zase pokazilo a vstavalo se 2x za noc na prso a pak treba v 7 finito. Dnes uz zase doma. Ve 22.30 zaplakal, dudasek to spravil a pak v 1 prso, chudinecka byl cely procuranej, tak to byl super rev pri prevlekani. Ale ve ctvrt na 2 uz zase dadal a vzbudil se az 6.15 a pak jeste bucal od 7.15 do 8.15. Jsem zvedava co prinese dnesek. K nam do postele vubec nechodi, ale o nasi potsteli nema cenu mluvit, tu okupuje Emma, pomalu ji musim soupnout zpet do jejiho pokojicku. Kuba spinka sam.
Krkat uz ho moc nedavam a na brise nejsem rada kdyz spi, pac mi prijde, ze jak se pak bude otacet, vzbudi se. Ale on tak sam nespi. Spinakva hodne na boku.
Tak holky, ja jdu do sprchy a pak cumet na muj intelektualni ulet - farmu :slight_smile:)))))
16. črc 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 Jo Marti, ve stredu k nam miri na navstevu Irenka s detma, nechces se taky pridat? Musis to k nam mit kousek.
16. črc 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha Marti IP :grinning: .
17. črc 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha to jsou tak krásné dětičky a Kubík je tedy fakt šikovnej, jak už se hezky zvedá na ručičkách, to my stále jen na loktech,...
u nás je posledná 2dny taky noc jiná než všechny předchozí...budí se častěji, sice jen na dudlík, ale i přesto se člověk tolik nevyspí...nemůžu pak hned usnout,...tak třeba je to tou změnou počasí...
Jinak nám zbývají poslední 4dny a začínáme také s příkrmy, chystám se vařit, tak snad budou chutnat...
@gejbule1 já malou dávala snad jen první měsíc v noci krknout :grinning: po tom, co jsem zjistila, že se mi tím vzbudí dávám po kojení spinkat...A naší postel zná jen na kojení, také ji v ní nenechávám spát...
18. črc 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lykanka tak ať jste brzy fit...jak dlouho tu mrkev vaříš?
@irenka už jsi vyzkoušela ty křupky? já čekám na první příkrm aa příští týden bych jí chtěla dát už také ožužlat :wink:
@tobi1 kdepak máte chaloupku? já jsem z Tábora, tak to asi frčíte někam poblíž...někdo tu psal o Lipně, tak to bude ono, že :slight_smile:
18. črc 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnesni navsteva lednacku ( vlastne jediny lednacek je Adamek :slight_smile:) Kuba, Anicka a Adam pohromade :slight_smile: paraaada
Holky, vy jste mi zase nasadily brouka do hlavy s tim monitorem dechu, ted vypadam jak nejaka nezodpovedna mama, ze uz Kubulka spinka sam a jeste bez monitoru :confounded: Ja mu ho snad jeste nandam.
18. črc 2012 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mmaarrkkeettkkaaaa Dekuju moc za pochvalu :slight_smile: Na rukach se Kubulka drzi krasne, ale koukni na nove pridane fotky, na te prvni je Anicka od Irenky ( narozena 11.2.2012!!!!!), jako je fakt na kolinkach a nekecam, ona se snazi krasne z boku posadit. Spadla nam z ni celist!
18. črc 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bylo to moc prima dopoledne :slight_smile: :slight_smile: .
Anička je prostě ďáblík a co nevidět už poleze.Kubík je taky strašně šikovný :slight_smile: .
Adámek je takový ležící pohodář.Nikam se nežene :slight_smile: .
18. črc 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmaarrkkeettkkaaaa My k Táboru jezdíme k manželovým rodičům.Jsou ze Sezimáku :wink: A chatu mají v Olší jestli to tam znáš.
18. črc 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 Adamek je rozkosnej!!!!
18. črc 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha Jak Kubík dlouho spal?Snad jsi to po nás neuklízela moc dlouho a mohla jsi ještě odpočívat.
Adam usnul asi až v 15h a spal do 17h.Ale mezi tím asi 3x brečel tak dostal dudlík a spal dál.on prostě veliký spáč není.Ani přes den ani v noci.Jako Lucka a to jsem se těšila že třeba bude alespoň on spací :grinning: :grinning:.Smůla :frowning2:
Jo a Emička to je sluníčko :slight_smile: :slight_smile:
18. črc 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha jak jsem přečetla sraz ledňáčků a viděla tu první fotku tak jsem si řikala že to snad není možný, je pravda, že mám kamarádku která má o narozenou holčičku 5.ledna a už leze, ale prostě mě pořád udivují ty rozdíly v dovednostech..
@gejbule1 jasný, na Sezimák jsem chodila na střední :wink: A Olší znám jen že je, ale nikdy jsem tam nebyla. A Adámek se také pěkně zvedá, no jo, hold máme doma lenochy...
18. črc 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmaarrkkeettkkaaaa No nepovídej a Markův táta/Hložek/ v Sezimáku na střední učí a máma dělala vychovatelku na intru.Tak je možná budeš znát :slight_smile: :slight_smile: .
18. črc 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš, vy jste se tady všechny sblížily!
@cernucha Ty fotky jsou parádní, že se vám je podařilo takhle naaranžovat vedle sebe. Hele, já monitor už taky moc nezapínám, rozhodně ho netahám na chatu.
@gejbule1 Občas v noci odkrkneme, má dost zaražené větry nebo co, tak mu to snad pomáhá. Navíc blinká, tsk se jistím.
Co se týče pohybu, my se točíme na místě jako ručičky od hodinek, úplně kolem dokola to umí. No a pak jsem byla u jeho prvního popolezení cca o 5 cm kupředu.
18. črc 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 Kuba spinkal do 16.45, neuveritelnej :slight_smile: Ja poklidila behem chvilky a zalezly jsme si s Emmickou na pohovku a ja na 45 minut dokonce vytuhla. Pak jsem prdolky sbalila a sli jsme na hriste, abych malou unavila a aby mela radost, vse se povedlo :slight_smile:
Kubulka ted tedy chvilku radil v postylce, ale uz mi oba pul hodinky spinkaj a ja jsem taky uz zalezla v posteli.
Adam je taky strasne sladkej a tesim se az pozanm i Lucku a budou si holky hrat.
@mmaarrkkeettkkaaaa Nooo a to Anicka rozhodne neni lednak, je narozena ze vsech nejpozdeji - 11.2. Je naprosto neuveritelna!!!!
Jinak mame chatu 20km od Tabora, Hojovice u Cernovic :slight_smile:

@andulkaavetrelec Napadlo me proste nakontaktovat prazsky holky a takhle to vyslo. Vlastne ani nevime, jestli jeste nekdo neni z Prahy?.
Fotky super a to sem dam jeste tu, jak Andulka krasne cucala Adamkovi ucho a pak ho libala na tvar :grinning:
Ja prave nevezla monitor do Recka, samozrejme, tak jsem ho pak prestala pouzivat i doma.
18. črc 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuba mava do objektivu a Anicka s Adamkem se zatim libaj :slight_smile:
Taaak Adamku a jeste ousko zkusim :slight_smile:
18. črc 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmaarrkkeettkkaaaa
Ahojky, křupku jsem zkusila včera u Cernuchy... žvejkala to chvíli, pak začala řvát, tak jsem šla umýt vše kde to rozpatlala a má to ještě ted ve vlasech :D
Křupky už asi fakt zařadím.

@cernucha
@gejbule
Včera to bylo super, takové hurá akce mám moc ráda. Marti, jen doufám že ti tvou pohostinnnost bbudeme moct oplatit brzy! :slight_smile:
Fotečky jsou super, pokusím se je stáhnout.
Dětičky byly všechny vzorné. Emmička i Kubík jsou smíšci. Adámek je strašně roztomilej.
A je zvláštní jak je každý miminko jiné.
Cestuo jsem se stavila v tom obchodě a viděla všechny kočárky Jané... tak jsem rozhodnutá pro Slalom. Ty nové prostě jsou menší a když už je veliký uvnitř, tak nemá nafukovací kolečka, které já bych ocenila.

Jinka holky, Anička si včera v kočárku stoupala, naštěstí měla kšírky. Ale to vám nepíšu jako raritu, spíše prosím o radu co s tímm, jak jí mám brzdit? Aby si neublítila a aby jí to pak nedělalo problémy s páteří? :(
Budte rádi, že vám děti v klidu dokážou ležet a nechají se vézt v kočárku....

Také nevím zda je zde ještě někdo z Prahy?
:slight_smile:
19. črc 2012 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka Jojo, bylo to fakt fajn, taky se mi to libilo.
Jinak noc trosku horsi no, asi mel milacek naspano,a le jako dalo se. 23.45 plakal, rychle jsem jen dala na 5 minut prso, 1.30 plac, jen dudlik a pak az 5.40 kojeni, u ktereho ani neotevrel ocicka a dadal do 7.45.
Na Anicku navod nemam a pochybuju, ze by se dala nejak zpomalit :slight_smile: proste si zvolila sve tempo a ty ji amtko nebran v rozletu a jen ji ochranuj, at si neublizi :grinning:
Ja myslim, ze budes se Slalomem spokojena.
19. črc 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, krásné fotečky, ale hlavně krásné děti. :slight_smile:
Náš malý se rozhodl, že se bude budit několikrát za noc. Vím, že tady gejbule1 psala, že ji malý taky moc nespí, ale já už nevím co s ním. Přes den, když spí 3 hodiny, tak pomali oslavujeme a v noci se budí po 2 hod. Řve a řve a pokud mu nedám prso nebo mléko do flašky, tak nepřestane. Neošidím ho už ani čajem a dudlík teď nechce vůbec. A to už přes den dáváme jídlo. Na noc už jsem zkoušela kaši, mléko s rozdrobenýma piškotama apod., ale nic nezabralo. Spával už tak hezky a teď tohle.
Jinak já sice monitor dechu mám, ale už ho nezapínám, protože v chůvě slyším i jak dýchá. Jo spí totiž už taky sám. Myslela jsem, že to pomůže, ale nepomohlo. Máte někdo nějakou radu?
19. črc 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andraa nerostou zuby?
19. črc 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
To byla oslava Emmcinych 4.narozenin :slight_smile:
19. črc 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha krásný dortík

Kristiánek se taky zhoršil v noci se spaním, asi zuby. A po dnešku jsem úplně hotová, vstal ráno po 8h a usnul večer před 21h, za celý den spal jen jednou od 16.05 do 16.25, jinak ukňouraný, protivný, zítřek snad bude lepší, doufám. Začal mi i bojkotovat polední zeleninu, vidí lžičku, semkne rty k sobě do úzké čárky a začne se vztekat a uhýbat hlavou, nedá se ošulit ani nějakou hračkou, tak nevím, jestli mu se zeleninou dát pár dní klid a pak to zkoušet znova? A to jedl už pěkně, ach jo...
19. črc 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha ne ne, zuby nemá naběhlé, nic tam nevidím. Nic jdu zalehnout, ať spím aspoň 2 hod. Teda doufám.
19. črc 2012 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pomóóóóóóóóc :frowning2: .Už jsem fakt docela vyřízená :angry: .Adam mi v noci teď skoro nespí.Včera to byla hrůza a na dnešek znova. a ještě hůř.Je vzhůru snad každou hodinu ne-li častěji.Nijak neřve ale prostě kňourá.Když ho nechám tak přidává na síle.Nic nepomáhá ani dudlík.musím jen vytáhnou prso a u toho usne.Dneska jsem ho už ani nevracela do postýlky.Neměla jsem sílu.
Vůbec nevím co s ním.Teď tu nemám Lucku tak to není tak hrozný ale v sobotu si pro ni jedu.To bude mazec.
Úplně se děsím odjezdu někam na dovolenou kde budeme všichni v jedné místnosti.
Co to s těma dětma je????On teda nikdy moc nespal ale zykla jsem si na 2-3h v kuse.Teď jako by nespí vůbec.Jo a to přes den spal jen 1,5.
Hlady myslím že to není ale ani to nemůžu vyzkoušet když nechce flašku.

@andraa Takže u nás stejné nebo ještě horší :angry: :angry: :angry: .
@cernucha Krásný dortík.Byl tak dobrý jak vypadal?A kdo vám maloval obličej?To je u nás děsně oblíbené.Jak to Lucka někde vidí musí to mít.Jinak ti přeju krásnou dovolenou a ať si to pořádně užiješ :slight_smile: :slight_smile: .
20. črc 2012 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 @andraa Holky, tak my s váma držíme basu - děťátka se asi rozhodla, že když byla prvního půl roku hodná, že dost bylo hezkého spaní. Nám se to z původního spávání ve 20h, 2,30h a 6h změnilo na 20h, třeba i v 23h a pak pravidelně co cca 2,5h:frowning2:(((( Mluvila jsem i s holkama, co mají děti odrostlé a prý se to u hodně dětí takhle cca v půl roku "zlomilo" - mě trefí, já už jsem si tak zvykla celkem dobře spávat:frowning2:
A odpoledne? Malého spáče už nemám - spí tak cca 3x denně po 0,5h - nechápu, že mu to po té noci takhle stačí!!! Ale naštěstí není protivný ani mrzutý....

@cernucha takt to vypadala na mega párty - parádní - krásný dortík a fotky.-)
20. črc 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha opět krásné fotečky :wink:
tak u nás opravdu 3 noc téměř přes kopírák...Asi se to opravdu po tom půl roce mění...u nás to sice není takový extrém, ale také změna oproti dosavadnímu 1 buzení za celou noc...mně to ani nijak nevadí..Usne do 20.00 vzbudí se kolem 02.30 brblá tak půl hodiny pak ještě chvilku usne a za hodinu je vzhůru na kojení poté spí tak do 7-8. ...Spíš mi jde o manžela že ho to budí a chudák vstává po 5.té hodině. A spaní je u nás přes den také nic moc...dopoledne tak hodina a půl a odpoledne 2x po 30min. no jo, už jsou to zlobidla...
@gejbule1 oni asi pracují na Coopce viď? já jsem chodila na hotelovku :wink: takže je bohužel neznám, ale ten svět je tak malej, že bych se vůbec nedivila, kdyby mě třeba tvůj tchán učil :grinning:
20. črc 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 Dort byl vyborrnej a malovali jsme sami :slight_smile: ja koupila barvy na oblicej a podle navodu se malovalo, je to jednodussi nez to vypada.
Jinak Kubicek chce asi se vsema drzet basu. Vcera jsem ho ulozila ve 20 do postylky a usnul ve 21.30 ´po 40 minutach revu, bylo to neuveritelne. Co 5 minut jsme ho tam chodili hladit, pokladat, konejsit, dudlik plival......no zabral az gel na dasne a 2ml nurofenu. Usnul snad v minute. A noc???? co dodat. Vzhuru byl ve 2.10, v 5.10 a od 6.10 uz jsem ho chodila jen jako matoha pokladat a davat mu dudlik, abych ho v 7 total vyrizena donesla tatinkovi a sama jeste na hodku zalezla. Divocak jeden, nevim co mu je, asi zoubky no. Ted pred dovolenou...mama mia, me snad odvezou :slight_smile:
20. črc 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek