• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
ahojky holky, strašně dlouho jsem tady nebyla, ale občas mrknu a pročtu jak vám děti pěkně rostou. Jestli budete uzamykat tuhle diskuzi, prosím myslete i na mě .... ať jsem pořád v obraze :wink:
Jinak náš malej má po 6 měsíční kontrole 7800kg a 71 cm, vesele baštíme, moc mu chutná. Jo a asi vám trošku naštvu se spinkáním, usíná kolem 20:00 a vstává na kojení kolem 5:00 a do půl 8 vstávačka. Je to miláček :sweat_smile:
Kojím jen ráno a dopoledne. Zatím se umí přetočit ze zad na bříško a dělá letadýlko, staví se na ruce... jinak je to lenoch :slight_smile: Posílám pár fotek našeho prďousa. mějte se.
7. srp 2012 ve 13:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@cernucha dárek mě pobavil :grinning: :grinning: .Jsou ti chlapi prostě miláčkové.Já před rokem dostala k vánocům robotický vysavač.Je to docela dobrá věc ale jako hlavní dárek jsem ho nečekala.Pak se ještě manža divil že nemám radost.Tak jsem mu řekla něco jako ty.že mi mohl dát ještě vařečky a hadr na nádobí :slight_smile: :slight_smile: .
To měl taťka radost ne?Nebo se mu bude po Emmušce stýskat?

@irenka Jak bylo na dovče??

@charlie31 Teda ty máš šikovného klučíka :slight_smile: :slight_smile: ,Jídlo,spaní tichounce závidím :wink: :wink: :wink: .
Když se to tu zavře tak si najdeš tu zavřenou diskuzi a napíšeš IP tomu kdo ji založil a on ti umožní přístup. :slight_smile:
7. srp 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravíme holky z dovolených :wink: my se chystáme až na konci srpna na víkend do Krkonoš, jinak asi větší dovču raději až příští rok...
U nás stále vše při starém,...otáčí se už hezky, ale s "letadlem" stále bojujeme. U vojtovky stále řev jako tur, ale hold věřím, že to k něčemu bude..
Příkrmy docela šmakují, ale zjistila jsem, že skleničky jí chutnají mnohem víc. Musím to vždycky nějak nakombinovat.
Ještě jsem se chtěla zeptat, po jaké době od první zeleniny jste začaly dávat ovoce?
@charlie31 teda na té poslední fotce vypadá malej jako kdyby měl tak 10kg :grinning: každopádně je to určitě šikula...asi tu 1. sedí :wink: to my si ještě počkáme...
@irenka u nás se osvědčila voda...zkoušela jsem taky všechno možné už z hrnečku, ale zjistila jsem, že ačkoliv na flašku také nebyla zvyklá, tak z té pije nejlíp.
7. srp 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@effka84 se spinkáním to máme hodně podobné...jen malá se prvně vzbudí tak kolem 4 a spí jak kdy, někdy do 7 do 8 a dneska tedy (i když se párkrát vzbudila na dudlíka), tak spala do třičtvrtě na 9 :grinning: ale to byla fakt vyjímka.
jinak kojím stále 5x denně, sice po obědě si jen cucne, ale něco vypije. A co všechno už malému dáváš? od kdy jsi začala přikrmovat?
7. srp 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmaarrkkeettkkaaaa Jste krasne holky. Ta dolni fotka je profi???
Nepiste sem o spinkaniiiii, dalsi zk....... noc za nami. Ale neva, ja to pro sve deti vydrzim, hlavne ze je mam a jsou zdrave :slight_smile:
9. srp 2012 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@effka84 malej je prekrasnej a tak sikovnej se spinkanim.... :slight_smile:
9. srp 2012 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha děkujeme, nene jen si manžel pořídil nový foťák :wink:
9. srp 2012 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedaaa holkyyy :slight_smile: vy jedete :slight_smile: nám skoro 3 týdny nešel internet, tak jsem z toho byla úplně mimoň ;o)) jdu to pročítat, vy jste se rozepsaly :slight_smile: ale fotečky jsem zkoukla jen tak na rychlo jsou moc krásnýýýý :slight_smile:
10. srp 2012 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky normálně Vám závidím, to je samá dovolená, oslava,... :slight_smile: to je krásnééé :slight_smile: a my letos nic, bála jsem se kvůli malý a na konec má manžel novou práci, tak by stejně nemohl :frowning2: :slight_smile:
Máte moc krásné dětičky, vypadá to, i že jsou kolikrát velký na svůl věk, ale když čtu míry...tak dobrééé :slight_smile:
My v 6.měsících 7,2kg a 65cm :o)) taky se přetáčíme, ještě nesedíme, a máme venku 2 zubyyyy :o)))

Potřebuji raduuu!!! Udělala jsem asi chybu, nevím :frowning2: pořád jsem si dávala pozor na takové to rozmazlení, abych nemusela pořád být u malé, abych jí nemusela nosit...asi chápete :slight_smile: ale začaly nám růst zuby a malá pořád plakala, a kňourala, tak mi to bylo moc líto i manželovi, takže jsme s ní byli pořád, pořád byla v náruči, nebo se chovala, leželi jsme spolu...a moje princezna si na to zvykla a teď když jí položim do ohrádky, nebo na deku, tak vydrží sama 3minuty a začne plakat :frowning2: co s tím???? :frowning2:

@mmaarrkkeettkkaaaa moc krásné fotečky, malá je krásnáá a bombarďácká mikina :slight_smile:

@cernucha krásný fotečky, ten dort vypadal úžasně :slight_smile: a jsi šikovná, tohle namalovat na obličej, superrrr...já kdybych něco namalovala, tak by to asi vypadalo jako batmen :D :D jsem antitalent :slight_smile: .. (asi to je tam tvoje dcera, co jsem pochopila, má moc krásnou bundu :slight_smile: kde nakupujete jestli se mohu zeptat :slight_smile:

A jaké křupky jste tu řešily holky? Co to je a už jim to tedy dáváte?? :slight_smile:

Zdravíme Vássss :slight_smile:
10. srp 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kviido Dekuju moc :slight_smile: Dort byl vyborny. Tohle jsem nemalovala ja, jsem taky lehky antitalent, ale zusela jsem jine a neni to vazne nic tezkeho. Mas u te sady predlohy a jen vlastne obkreslujes.
Jojo, to je nase Emmca :slight_smile: nakupuju obleceni hodne v Lindexu, starsne se mi to obleceni na ti libi a hlavne v tom jeste nechodi kazde druhe dite a maji zajimave nabidky, jako tri oblecky za cenu dvou a tak. Oblekam tak Emmcu i Jakuba. A tahle bundicka byla koupe a misto za 800, za 400, protoze kamaradka tam pracovala a dala mi na vse 50 procent slevu :slight_smile:
10. srp 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cernucha moc děkujeme
@mmaarrkkeettkkaaaa tak dneska jsme spali jen do půl 7, děs ... jsem zvyklá tak o hodinku dýl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
přikrmovat jsem začala tak od 5 měsíce, ráno v 5 kojím, pak v 8 taky kojím, kolem 10:00 bílý jogurt, nebo ovoce a piškoty, v 13:00 zelenina,maso ( zatím pořád mixované ), v 16:00 ovocná přesnídávka, 19:00 kaše ( hustá na lžičku ) pak koupačka a do 20:00 leží v postýlce, usíná do 15 minut ..... přes den mu taky dávám do ruky třeba okurku, meloun, jablíčko .... vždycky to pocucá ..... baví ho to
@kviido taky dáváme křupky ( jsou kukuřičné a bez soli ) koupila jsem je v COOP, myslím že tak za 13,- ale mají je i v drogerii Rossmann, ale jsou kratší .... delší si líp drží v ručičce ..... jinak myslím že je seženeš v každé lékárně ( ale budou dražší )
10. srp 2012 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Teda holky vy jste upovídaný :confused: :slight_smile: .Jdu to dočíst abych byla v obraze :slight_smile:
10. srp 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@effka84 jidelni rezim ma Jakub plus minus podobny, jen mu jeste pred odpo spinkanim davam prso, at si ho koblizek jeste uzije a vlastne i ja si chci tu blizkost jeste uzivat :slight_smile: A vecer mu nedavam kasi, se bojim aby mi po ni netloustl, uz tak je poradnej kus chlapa :grinning: obcas mu udelam kasi ale do lahvicky, takze vazne ridouckou.
10. srp 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 beztak se ted za tech 14 dni uplne ztratis :grinning: :grinning:
10. srp 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky přidám nějaké fotečky.
10. srp 2012 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha To máš pravdu :slight_smile: .
Krásnýýýý fotečky :slight_smile:.Máme to tady ale krásný miminka :wink: :wink:
Holky držte nám palce ať je cesta v pohodě.Mějte se krásně a za 14dní Ahoooooj :slight_smile: :slight_smile: .
To už tu někdo bude asi chodit :slight_smile: :grinning:
10. srp 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 marti, kraaasne si to uzijte, doufam ze se v tom tydnu po vasem navratu jeste stihneme sejit, nez odfrcime my.
10. srp 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, pisu jen v kratkosti.....nase spani se v poslednim tydnu zmenilo v drama, vstavam klidne co hodinu a kdyz se spi dyl, stejne Kuba poplakava ze spani, pokaslava, mlati sebou v postylce......a pres den je protivnej, uplakanej....... :rolling_eyes: Chrci mu v nosanku, ridke kakani.....ja jen doufam, ze jsou to zoubky, nevim co jineho by to mohlo byt. Prsa se chyta spatne, nejvic ho ted uklidnuje lahvicka s pitim,u toho dokaze i usnout, vypije snad 300 ml za den.
Holky, jsem uplne hotova, chodim jak mrtvola, dneska v noci uz jsem i brecela. Jsem asi slaboch, ale je to narez :cry:
13. srp 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a do toho se tedy dnes pridala ryma, kasel a ma malickej nejak chycene ocicko :cry:
13. srp 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Muzu se zeptat, kde spinkaji vase zlaticka? S vami v pokoji nebo ve svych pokojickach? My jsme o vikendu presunuli Pavlika do jeho pokojicku v dobre vire, ze bude lepe spinkat, uz to jeho "spani nespani" byl fakt des a kupodivu to docela pomaha, sice k nemu jeste 2x - 3x za noc jdu, ale oproti vstavani kazdou hodinu je to labuzo :slight_smile: Tak bych chtela jen vedet, jestli jsem sama "krkavci" matka, ktera se v 7 mesicich "zbavi" sveho zlaticka nebo je nas vic, co nesdili s detmi stejny pokoj :sunglasses: Diky.
13. srp 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha Jo jo tak to jo...taky jsem tu dostala dárkem, pár věci pro verunku od Lindexu :slight_smile: ale u nás ho nemáme :frowning2: tak bohužel,, jinak mají moc krásné oblečení, to je pravda :slight_smile:
13. srp 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andraa to už takhle hezky stojííí?? :o)) to je bombarďáček :slight_smile:
@kacatko5 u nás spinká s námi v ložnici...ještě tedy nemáme hotový pokojíček, ale i tak bych jí ještě nedala pryč, pořád poslouchám jestli dýchá a taakkk ;o)))
13. srp 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak jsme dnes byli na 6ti měsíční poradně.
Ani má necelých 8kilo. S váhou zabrzdila, asi tím, jaká je dračice. Však ji holky viděly.
Ale Dr. čučela jak na drát co všechno jim tam Anička předvedla. A pak mi říká, že jí mám brzdit.
NO to se lehce řekne, ale jak, to mi už neporadila... :grinning: To, že leze dobrý, že sedí, taky dobrý, ale že si stojí, to už není dobrý... :/ Je to špatný na zádíčka a říká mi , tak jí musíte hlídat a dávat dolů. Copak to jde? Sama měla co dělat aby ji udrřela v klidu, když jí chtěla poslechnout a kouknout do krčku.. :D
NO humor no.... jinak už baštíme taky příkrmy. Mrkev staečně plive, tu už dávat nebudu jen s něčím smíchanou.
A co jí chutná je brokolice. NA noc jsem zkusila dávat kašičku s lepkem. Moc jí to jede a vydrží mi v noci se vzbudit až k ránu na kojení ale to pak už vstává.
A dneska si začala pobrukovat "Bababa, dadada" Matýsek se tomu strašně řehtá a ona se pak řehtá taky. Je to s nimi sranda. Jen ten kočárek a spaní přes den... Katastrofa.... Asi kočárková nebude a bude rovnou běhat a Maty se bude vozit v kočárku místí ní... :D

@cernucha
Tak co spaní a kakání? Je to lepší? Co Zuby, nám se prořezávaly 2měíce. tak držím palce at je máte taky už venku.
A co ta rýma, Maty měl rýmu když mu lezli zuby. A Ani trápily zoubky celé 2 měs. než se prořezaly. Ted má proříznutý ty dva řezáky a je chvíli klid, ale stále mažu CalGelem.
Kam se ještě chystáte na dovolenou? Já půjčila Martině ten Vak ale Adámek prý v něm plakal. Tak snad zvládli cestu v pohodě.

@kacatko5
Mě se možná an neptej kde spinkají děti.. já nejsem moc dobrým příkladem. :D :wink:

@andraa
Teda vy jste úžasní... taky už ti leze do výšek vid? Máš krásný fotečky a dětičky a moc vám to tam všem sluší.

@mmaarrkkeettkkaaaa
Malá je krásná. Fotečky super. Máte co za foták?
A jak jde Vojtovka? často si na tebe vzpomenu, jak ty musíš cvičit s malou a já naopak brzdit toho svýho červa.. :slight_smile:
13. srp 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka ahoj holky, tak se zase ze dne na den vse upravilo, ale po zubech ani znamka, tak nevim. Bojim se, aby to ted nechodilo ve vlnach..... :cry:
Jinak ted jsme az do nedele na chate a ja pak s detma letim jeste 29.8. Do Recka.
16. srp 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha
Ahojky, to jsem ráda že píšeš. Jsem na tebe myslela, jen nedokázala odpovědět.
My ted máme nějaké uplakané období :( Dneska jsem vzala děti do ZOO a po dvou hodinách ze mě byl uzlíček nervů a já odcházela s dvěmi řvoucími dětmi.
:frowning2:
16. srp 2012 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka Jsou na ZOO moc malinkatí, s Františkem jsme poprvé absolvovali brněnskou zoo kolem jeho dvou let a byl to nejhorší zážitek :frowning2: řval celou dobu, zvířátka ho ani trochu nezajímala, trochu hřiště, partner se zapřísáhl, že už nikdy :slight_smile:
Když mu byli čtyři druhý pokus Lešná, raději s golfáčem, i když už byl velkej a to už bylo lepší. Chudinko sis asi dala :unamused: Doporučuju ti tak do 3 let nejlíp nějaké super dětské hřiště s obr pískovištěm a zázemím pro maminky, na zážitky tohoto typu mají čas...
16. srp 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo hlásím u Elinky 13.8. první zub a dva dny na to druhý, oba samo dole :slight_smile: noci byly o něco horší, ale nepoznala jsem že to jsou zoubky, protože se na kojení stejně budí teď tak třikrát potvůrka :frowning2:
16. srp 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takze, s jakou cestovkou jsme meli jet za deset dni k mori????? otazka za sto bodu......ano, Pradok :slight_smile: Pradok vcera zkrachoval po 22 letech sve existence. Mrzi me vse dohromady, cesta, penize, ale i to, ze ta cestovka vazne zanikne, jezdili jsme s nimi pred deset let :confounded:
No, kazdopadne chudy cesky narod zautocil na last minuty a neni temer nic k sehnani, sileny........snad se dnes zadarilo neco zarezervovat, ale uvidime....ach jooooo, ja mam smulu.
18. srp 2012 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lykanka
Děkuju... vůbec se to nelepší. Nějak už nevím co s nimi.
Anička bude asi brzy chodit, tak mi v kočárku řve, bohužel řve i v autě, protože jmusí sedět v sedačce a nemůže se hýbat a lézt si kam chce - tohle období je fakt šílený.
A já jsem totál na prášky. Večer padnu do postele jak za vlast.
Ani vstává v půl 5 a za noc se mi tak 3x vzbudí. A já jsem ráno jaká??? No přeci k nepoznání... :grinning: :grinning: :grinning:

@cernucha
Kočí,to mě mrzí... máte fakt smůlu.
zrovna ted jsem četla na netu, že je více cestovek, který krachujou.. já to nechápu, mě to spíše přijde jako šílenej TUNEL!!!
Tak hlavně štastně vyberte. A dostanete něco zpět nebo ne? Jste to předpokládám měli zaplacený na celý pobyt že?
Drž se... a pohlad a pzdravuj ty svoje prďolky....
19. srp 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauki,
hlásím se po delší době....nějak nestíhám...pořád jsme někde a já jenom balím, vybaluju, peru....a tak pořád dokola :slight_smile:. Teďka jsme pořád někde po bazénech, byli jsme u našich, pak u ségry a zítra jedem na chatu. Děti jsou hodné. Adámek je poslední dobou trochu nesvůj, takže čekám zuby každým dnem. Příkrmy mu jedou, zblajne kolikrát celou misku :slight_smile:.
@cernucha Tak to je pech, ale pořád lepší , že se to stalo teďka a né až kdyby jste byli v Řecku, že jo......
19. srp 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek