• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
tak holky dneska včera jak jsem psala že jsem začla špinit tak mě nenapadlo že by to mohla být ta sraženina ale taky nemusí, dneska odpoledne jedu k doktorovi aby se na mě podíval tak mě držte palečky:slight_smile: snad to dobře dopadne
25. kvě 2011 ve 12:42  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amendee nezapomeň pak hned napsat :wink: držííím :wink: uvidíš, že to bude "jen " ta sraženina.... tzn, klidový režim :wink:
25. kvě 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi jasně hnedka jak příjdu od doktora napíšu jedeme až ve 3 hodiny.. :wink: uvidíme ale je mě to divný radši se zeptáme než aby něco našemu drobečkovi bylo:slight_smile:
25. kvě 2011 ve 12:47  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amendee to je samozřejmé :wink:
25. kvě 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska Já vím, že zelený čaj obsahuje kofein (myslím, že dokonce víc než černý). Tak si ho dělám jen slabý a né každý den. Ale já mám nízký tlak, tak asi začnu pít to jedno kafe, ale nejsem si jistá, jestli na něj budu mít chuť. Při prvním těhu mi nechutnalo a dokonce ani samotná voda a to jsem před tím pila denně 2 litry vody. Já piju Rooibos, ovocný čaje moc né, protože jsou kyselé a taky by se moc v těhu pít neměli. Mě nejvíc chutnal zředěný grepový džus, ale taky se ho člověk za chvíli přepije. Takže nevím, co budu celé těhu pít. Zatím zůstávám u rooibosu a vody.

No ale začínám mít strach z pátku, když to tu čtu….
Doufám, že tam bude srdíčko, budu 6+1tt.
Mě to v práci začíná pěkně štvát, jsem tu od rána do večera, rozčiluju se až mě z toho bolí břicho a takhle se uklidňuji, že až mě tu naštvou pořádně, tak to tu zapíchnu ať se tady z toho p….. No a jestli to nedopadne, ach jo…..
Kdy to řeknete v práci?
25. kvě 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wanda1 já jsem to v práci řekla hnedka jak jsem to zjistila jenže já mám rozokové těhu:( tam mám neschopenku a fyzycky těžkou práci...jinak já mám taky strach snad to dneska zjistím jestli buší srdíčko;)
25. kvě 2011 ve 13:20  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amendee Tak ať ti dnes vše dopadne ok a dočkáš se srdíčka.
Holky vy jste si řekli o foto, když tam bylo srdíčko? Nebude na mě koukat blbě, když si v 7tt řeknu o foto? V prvním těhu mi to gynekolog nenabídl a než jsem se rozkoukala, tak už se mimi nevešlo na snímek celé a mě to pak mrzelo.
25. kvě 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wanda1 já jsem si o foto řekla i když tam bylo jen vajíčko..:slight_smile: řekní si neboj se udělá ti ji:slight_smile:
25. kvě 2011 ve 13:36  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wanda1 jsem v 9tt (mimi v 7) a už taky nevím co pít.. z čajů jsem přepitá, občas mě i pálí žáha.., vodu mohu jen jednu konkrétní (korunní neperlivou) jiné mi dělají divno v puse.. colu si taky občas dám ale jen málo.. hrůza :-/
hlavně se neděs, když to srdíčko v 6+1tt nebude bušit, může být ještě brzy!!! (to se mi stalo před 14 dny a už jsem myslela na revizi). o týden později tam bylo a krásné :slight_smile: a už mi dali sami od sebe obrázek
@amendee v práci jsem to řekla hned aby na mě brali ohledy (jsem hájená :grinning:) a aby si za mě začli hledat náhradu, protože díky věku a léčbě sterility doufám, žě mě dr nechá doma na rizikovém.. Hlavně pracuji s klienty a jsem občas v poslední době dost náladová a cítím, že se nesoustředím na práci s penězi.. Sice spolu se mnou budou na výpověd odcházet další 3 kolegyně, ale at si to šéf nějak zařídí.. o mě ví, že chci zapadnout ,dost dlouho..
25. kvě 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska tak tak at si to zařídí jako tohle období je u ženy to nejkrásnější tak si ho nebudeme kazit v práci přece ale naplno si ho užívat:slight_smile:
25. kvě 2011 ve 13:54  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amendee souhlasím a držím ti palce na kontrolu at to tvoje špinění je jen čištění :slight_smile:
25. kvě 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amendee držím palečky :dizzy_face: :dizzy_face:
@winterska hezká fotečka :dizzy_face: :dizzy_face: To už je pěkný mimi :sunglasses: Na to si taky musím ještě 14 dní počkat :pensive: :sweat_smile: Ale kdo si počká, ten se dočká :wink:
25. kvě 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky přidám se jestli můžu :slight_smile: v práci jsem to řekla hned ,měla jsem nervy jak to přijmou a tak jsem to vyklopila hned abych měla pokoj :slight_smile:
25. kvě 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@winterska to je krásná fotečka :sweat_smile: fakt suprova! u mne to teda minuly tyden na kontrole vypadalo o kus mensi, vsechno, i vacek i mimi a to jsem byla 6+4 uz se taky tesim na dalsi utz, ale jeste tri tydny :unamused:
25. kvě 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evina_plus_jedna
@majka12 děkuji, příští týden jdu na kontrolu už do poradny, tak asi budu mít další :grinning:

@anetha vítej :grinning:
25. kvě 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amendee co teda u pana doktora???
25. kvě 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teufelchen u mně taky skoro nic neviděl, teda byl tam ten váček, ale miniaturni - mám to podobně jak ty - posledni MS byla 14.4., na další kontrolu jdu 6.6., tak snad tam bude už něco vidět...

Holky, já to v práci neřeknu, asi až po tom 6.6., jak to dopadne, já to mám složitější. Mám totiž nastupovat do nové práce a když jsem teď zjistila, že jsem těhu, tak asi zůstanu v té staré... no je to na prd... Hlavně aby bylo vše v pořádku s těhu....

Kávu normálně piju, jednu denně, nemyslím si, že by v tom byl problém, podle toho, jak se člověk cítí. S čajem to samé...
25. kvě 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak už se asi taky přidám :wink: dneska jsem byla na UTZ u gyn, zatím jen bublinka bez srdíčka, posl. menzes 15.4. v pondělí jdu na další kontrolu a pak až za 3 týdny, moje gyn bude mít dovolenou.
25. kvě 2011 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ja se k Vam pridam....
Vcera jsem zjistila, ze jsem tehotna a dnes rano na me vybehly mega carky na testu.....zatim jsem v soku, pocity smisene.......
Pocitala jsem a mela bych byt druhy mesic, tp v lednu. Snad me dr vezme pristi tyden na krev.....
Rada bych se zeptala, co berete proti nevolnosti, jsou nejake homeopatika, nevim ale nazev....

Tak prijemne tehulkovani vsem :wink:
26. kvě 2011 v 05:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
aktakatka.....kéžby u mé taky videl neco:o)))no ...uz jen zítra..tak dnesek snad utece:o)....MS jsme meli tesne u sebe i s Eyael...tímhle ti holčičko gratuluji k vačku :wink: ať se vám tam holky brzy objeví silné bijíci srdíčka:o)

xmerssy...vítej :slight_smile: ....

Apropo dnes je to 14 den zpoždění..a zítra už se snad dovím výsledek cysta verzus mimi:o) :wink: ..
26. kvě 2011 v 06:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teufelchen dekuji :slight_smile: a drzim palce na zitrek
26. kvě 2011 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
xmerssy:o))...taky díky :slight_smile: jsem napnutá jak struna :unamused:
26. kvě 2011 v 07:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teufelchen to verim, ja jdu teprve volat doktorce, tak snad me brzy vezme......za chvili do lekarny pro nejaky tehu caj........ja se z toho jeste nemuzu vzpamatovat.........a koukam, ze mame skoro stejne stare kluky :slight_smile:
26. kvě 2011 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
xmerssy :slight_smile: jooo vidíš...taky ted koukam...si ríkam na fotce pusobis tak mlade..tak asi první:o)))xixi...tak drzim paluchy..at to mas co nejdrive...a at potvrdi tehu..a nemusis prozivat to co ja:o)))
26. kvě 2011 v 07:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teufelchen no uz tak mlada nejsem :slight_smile: ale dekuji :slight_smile:, u nas je druhe neplanovane, prvni bylo po ivf.......takze v podstate prirozene tehu nemozne......Moc ti drzim palce!
26. kvě 2011 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :grinning:

koukám, že je tu spousta novýcj těhulek. Všem moc gratuluju a držím palčáky na úspěšné kontoly. :wink: :wink:
Mě bylo včera krutě. Celý den zvracení a únava jako prase. Uvidíme co dneska, ale žaludek nic moc. Prý pomáhá hned ráno na lačno vypít sklenici studený vody. Ukusila jsem, tak uvidíme co žaludek na to. :sweat_smile:
@xmerssy jak je vidět všechno je možný :grinning: :grinning:
26. kvě 2011 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aktakatka Tak to jsem stejně, já měla taky poslední MS 14.4. No tak to jsem zklamaná, že ani u jedné z vás neviděl srdíčko. Já se už těšila, že tam bude, protože při prvním bylo už v této době vidět. No tak uvidím zítra. Ach jo, já chci, aby tam bylo….

Jinak mi začíná být pěkně blbě. Sice nezvracím, ale natahuje mě to pořád. No nevím jak dlouho to v práci utajím. Navíc mě je pořád blbě z hladu, takže pořád něco do sebe cpu, aby mi nebylo tak blbě a fakt mi to pomáhá.
Chci se zeptat, jestli vám už vypouklo břicho. Mě teda jo. Nevím jestli jsem začala víc zadržovat vodu nebo co, ale normálně mám vypouklé břicho a začínají mě pěkně všechny kaloty škrtit. Ještě že je pěkně a můžu nosit sukně. Musím si koupit ňáký volnější triko, protože se úplně stydím, že mám takový břicho.
Já to chci v práci říct až budu po 12tt, ale jestli to vydržím, tak to nevím….

26. kvě 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska děkuji :slight_smile:
26. kvě 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno přeju všem i novým těhulkám..:slight_smile: tak holky na kontrole zjistil že ta sraženina se vstřebavá a mizí ještě maličko tam je ale prej do týdne je to pryč a krásně rosteme a jsme zdravoučký, dobře to dopadlo akorát musím pořád ležet, a dostala jsem dalších 5 krabiček prášku navíc:( chjo...
26. kvě 2011 v 10:47  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amendee no tak to je super :dizzy_face: :dizzy_face: Dobré zprávy :wink: Týden uteče jak voda. :slight_smile:
26. kvě 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek