• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
@gejbule1 ale stejně je hrozný, jaký rozdíly ty dítka mezi sebou mají :slight_smile: no hlavně, že jsou zdraví a dřív nebo později to všechno doženou...My už taky dáváme občas chlebík, nejdřív s máslem, dneska už jsem dala i šunku, je po něm jak divá :grinning: má plnou pusu a pořád říká mňam, mňam :grinning:
My s mlíčkem nemáme problém, ale máme problém s ostatním jídlem, hlavně s tím, co je na lžičku :unamused: jakmile vidí lžičku, začne se vztekat a brečet. Když jí třeba rozmačkám banán, nesní ho, když jí ho nakrájím na kolečka a může ho ukusovat, je spokojená, to samý s jablíčkem. Přesnídávky do ní nedostanu a podobný je to i s obědama, to mě štve nejvíc :angry:
22. zář 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauki,
my máme prakticky naráz venku 6 zubů... :slight_smile:, Adam se plazí šílenou rychlostí a máme problém s jakýmkoliv mlíkem, nedostanu do něj ani kapku. Takže pořád kojím. Přitom vody dokáže vypít i láhev denně...tak nevím, kde je zakopaný pes...
22. zář 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Zavidim vam, ze zuby rostou v podstate bez povsimnuti. U nas bylo velke trapeni s tim jednim, ktery je venku. Jinak u nas se schyluje k odstaveni, Kuba uz z prsa vazne nic nema, kojim ho prakticky 2x-3x denne, jen vecer a v noci a evidentne uz to to nijak neuspokojuje, neuklidnuje. Bude mu pristi nedeli devet mesicu a to je snad uz docela dlouho na kojeni, pojedu 12.10. s kamaradkama na welnes vikend.
Tak a ted mi poradte, budu stastna za vsechny prispevky........Jakub zacal silene zlobit se samostatnym usinanim v postylce. Je jako kdyby mel nejaky vypinac, vytuhne mi u prsa neo v naruci, polozim do postylky a uz se pretoci na brisko, jde na kolinka a uz place a stoupa si, vezmu do naruci, vypinac cvak a je ticho a usina. Tohle je schopnej mi v noci delat treba dve hodiny. Nechci aby si zvykl na naruc, musi prece usinat sam tak jak to umel od mAlicka :rolling_eyes: Jsem z toho zoufala, je to velmi narocne. Dnes jsem ho vecer nechala plakat a jen jsem chodila pokladat, hladit a rikala mu, ze musi usinat sam....no, trvalo to jen deset minut, ale to je unavenej, v noci uz ma neco naspano a takhle snadne to neni. Navic, nechte v noci dite vriskat, kdyz vedle spi manzel a Emmicka......... :fearful:
22. zář 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha No to je asi náročné ale já neporadím já si ho zkazila tím že jsem si ho brala k sobě a to nedělej :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Taky nevím jak ho to budu odnaučovat.
Jinak u nás dnes noc hrůzy.Adam dostal v noci rýmu chudák a pořád ho to budilo.Já tak nemám ráda podzim a s tím ty nemoci :angry: :angry:.

@tobi1 já do něj nedostanu ani mléko ani vodu tak to jsi na tom o něco lépe.Možná až přestaneme kojit si ho pak vezmou.
23. zář 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 My máme teda odzkoušenou lahvičku na pití z DM drogerie, NUBY, nevím, jestli ji máš. První syn nechtěl pít a na návštěvě zhruba v roce ji vypil celou. Je měkká a neteče, jako prso :wink: Oblíbená. Jinak my spíme taky v jedné posteli a nebudí se moc.
@cernucha Zkus mu dát do postele tvůj povlak na polštář nebo něco, co bude vonět tebou. No ale hlavně se dostat přes tu pokládací fázi, taky nám to trochu zlobí...
25. zář 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec Ne ne tu lahvičku neznám.Kouknu se jaká to je.
Jak jsi radila Martě ať dá malému něco svého tak si vzpomínám že nám to s Luckou taky pomohlo.Dala jsem ji do postýlky svoji košili ve které jsem ji kojila a má ji na spaní do teď :grinning: :grinning: .už 4 roky ji všude vozíme.¨
Tak Marti zvaž pořádně co mu tam dáš :grinning: .
25. zář 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, uz nekolikrat jsem se vratila od Kuby z pokoje nahata, protoze jsem si tam svlekla triko :slight_smile: manzel na me koukal jak na blazna :grinning: o tom to u naseho milostpana asi neni. Uz je to navic lepsi, tak uvidime co bude dal.
Jinak dnesni poradna, temer devet mesicu....9720g a 71cm:slight_smile:
25. zář 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dnešní kontrola: 8 měsíců za 2 dny: 11,3 kg, 76 cm :grinning: , ale sedíme prý s moc ohnutými zády :unamused:
25. zář 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím maminky :slight_smile:
Tak Pavlík bude mít příští týden 9 měsíců a zub ještě žádný. My se jich snad nedočkáme :confused: Ale jinak rozhodně pozadu není, je o divoch, už vyleze všechny schody do patra našeho domečku :grinning:
@andulkaavetrelec @cernucha Tý jo, holky, vy máte chlapáky :slight_smile: To naše vyžle mělo v 8 měsících 6,92 kg a 68 cm, 11 kg nebude mít snad ani v roce :grinning: Ale baští hezky, takže jsem v pohodě :slight_smile:
S tím spaním bohužel neporadím, aplikovala jsem Estivilla (s malou úpravou) a už 3 týdny docela hezky spí (většinou celou noc), tak snad mu to vydrží :slight_smile: Ale sousedy máme daleko a dítě zatím jenom jedno, takže jsem ho mohla nechat chvíli řvát :sweat_smile:
Jaroušek sedí s ohnutými zády? A co s tím budete dělat? Cvičit? :unamused: Držím pěstičky, ať se hezky srovná :wink:
Chodím sem nakukovat, zase přijdu mrknout, nemám moc času diskutovat :grinning: Mějte se tady krásně :wink:
25. zář 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky vy máte cvalíky :slight_smile: :slight_smile: .My jsme v poradně 8.měsíců měli 7,55 a 71cm.A to jsem si říkala jak už je to veliký kluk :grinning: :grinning: .
Jak dlouho vám děti spí přes den?My většinou dáváme 1h dopoledne a 1h odpoledne.Někdy to je ale třeba jen 2x30min někdy déle ale většinou ta hodina.
26. zář 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 Tak tos mě pobavila s tou košilí.
My spíme 2 hodiny dopoledne, pak 1-2krát po hodině odpoledne. Jsem zvědavá, kdy z toho bude spaní jedno.
Chodím do diskuze "Máme velké miminko" a tam je Jára skoro největší, takže tak. David měl v roce 10,1 kg...
26. zář 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec Ty jo, tak to jste spáči - já chci taky!!! Náš juniorek si to jaksi všechno rozhasil - ne jenom že napodobuje Adámka od @gejbule, že vstávám v noci co cca 3hodiny, ale ke všemu už nespí ráno v cca 9h, ale protahuje si to na 11h, pak spí do oběda a pak chvilku odpoledne. No je to čím dál náročnější - by mně zajímalo, jak ho budu odnaučovat pít v noci a jak ho přesměruju na spaní po obědě.-(
Jinak v poradně v 8m máme 72cm a 9,14kg (za poslední 3 týdny přibral už jenom 100gr, takže že by se nám to konečně zastavilo?.-)))
26. zář 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kubulka ted spinkava tak 2,5 hodky dopolko a tak 45 minut odpoledne. Vecer usina kolem 20.15 a uz si porve treba jen minutku, jen tak aby se nereklo a nuca. V noci vstava 1-2x. Uvidime co udela dalsi zub az poroste, protoze kolem rustu prvniho zubu byl vazne velky hmbuk.
26. zář 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cizu Není zase tak co závidět, večer usíná někdy hodně pozdě, dnes 22.30. A to v devět vypadal "nadějně", jenže spal jen půl hodiny a pak tu zase šmejdil. Vstáváme pravidelně v 7.30.
@cernucha Jinak když si jdu s ním lehnout taky, spí víc, třeba místo hodiny i dvě. Jako dnes odpoledne. Takže spaní ve společné posteli pomáhá. V noci o něm nevím.
26. zář 2012 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec spí s Vámi i v noci?Takže nejsem jediná co má malého u sebe?
27. zář 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych asi neusnula, kdyby s náma spal Adam v jedné posteli, měla bych strach, že ho zalehnu....ani s Viki jsem nespala.
Holky, děláte už něco prckům s pindíkama? Mluvila jsem už s pár maminama a pokaždé jiná rada...tak nevím a zkušenost nemám....
27. zář 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 to víš, že nejsi jediná, těm ostatním tam vlezou později :grinning:
@tobi1 pindíka už můžeme přetahovat, říkala mudr.
27. zář 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tobi1 tak ja mam zase informace a to od dr, od urologa, od plastickeho chirurga......ze s pindikem nedelat nic minimalne do roka az do dvou. Az kolem druhehoroku se klukum zacina vytvaret smegma, ktere jim pak pomaha pindika tak pekne pretahovat.Do te doby hrozi rupturky nebo zaneseni nejake infekce....
Jinak s nama jakub taky nespi a i kdyz jsem to pro ulehceni situace nekdy zkousela, on z toho taky neni nadsenej. je spokojenej ve sve postylce, vyvaluje se v ni jak milostpan :slight_smile: Ale to nic,k nam chodi Emmca, takze se to tim vynahrazuje.
28. zář 2012 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen pro úplnost, my máme dětskou postýlku přiraženou k té mojí, ale je bez jedné postranice, takže usíná ve své "části" a v noci ho mám u sebe. Zalehnutí se bojím, kdyby si mi lehl na hlavu, tak je po mně. :grinning:
28. zář 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě náš doktor taky říkal že s pindíkem nemám dělat nic do dvou let.

@andulkaavetrelec :grinning: :grinning: :grinning: .
Taky má postýlku přiraženou u mojí ale postranice mi sundat nejde :angry: :angry: :angry: :angry: .
28. zář 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
S těma pindíkama je to teda věda co....mám dvě kámošky, oběma dr. říkal NIC nedělat a oba kluci musí na operaci kvůli srůstu...tak pak si vyberte... :unamused:
28. zář 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tobi1 je to věda, já mám zase kamarádku, která stahovala, přiškrtil se žalud a museli na pohotovost, protože ta kůže nešla zpátky, to mu teda bylo už 5 let
28. zář 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda jeste ze mame holcicku :wink:
28. zář 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronela82 noooo, nekric, holky taky umi potrapit co se pipinky tyka.....
29. zář 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha Jj...znám holčičku které to dole srostlo a musela to jít taky řezat..... :unamused:
29. zář 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, hlásím první zoubek, vpravo dole - bez bolesti,řevu a teplot:wink: ...a krásné zvoní o lžičku ;-D
1. říj 2012 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cizu gratulujeme,my stále nic :slight_smile:
1. říj 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cizu Je, vy se mate, gratuluji k zoubku :wink: To Pavlikovi bude v patek 9 mesicu a zubaci nikde :grinning: Se jich snad nedockame :frowning2:
1. říj 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacatko5 No my sice už zoubek máme, ale zase je Tomášek strašně líný - ale jak jsme koupili koberec na hraní, tak začíná opět pérovat v kolínkách a dělat kočičí hřbet - tak možná se i lezení brzo dočkáme.-))))
1. říj 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kubovi se klube zoubek druhy a opet se spatne spi v noci a dnes byla i teplota, tak uvidime co se vyklube.
2. říj 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek