• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
@cernucha To jsou teda vyhlídky,co? Vzhledem k tomu, kolik jim zubů ještě poroste.-( ..... Tomášek posledních cca 10 dní vnoci pořád vstával na krmení (no na krmení, pak u toho chrápal), včera mu vyrašil zub a hned spal od 20h do 4h do rána vkuse - no uvidím, co tuto noc. Doufám, že to buzení bylo opravdu kvůli zubům.
2. říj 2012 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nechcete nektera slevove kupony do dmka? mam jich plno - nakupuju tam plenky (pampers), tak si beru slevove knizky jenom kvuli jokeru.-))) kdybyste chtely, tak to nafotim, co vlastne vsechno mam k dispozici - zdarma.-)
3. říj 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cizu vyhlidky opravdu strasne, dnes jsem nespala dele nez hodinu a trictvrte v kuse, fakt parada. Rano jsme byly u dr, vse v pohode. Krk cisty, poslech cisty, CRP nizke, takze teploty asi k zubum, nebo jak je temi zuby oslabeny, chytil nejakou virozku. Achjoooooooo :frowning2:
3. říj 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cizu Já jich mám taky na rozdávání :wink: , dala jsem je tchyni a řekla jí, ať to dá kdyžtak ještě někomu...
@cernucha Jsem ráda, že je na tom někdo taky ne úplně dobře. My jsme sice zdraví, ale já vážím 53,5 kg a jsem vyždímaná. Járu skoro neunesu. Asi bude mít dietu.
3. říj 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec tak 53,5 kg ti zavidim, ale je mi jasne, ze to nepises jako neco k zavideni :rolling_eyes: :grinning: ja uz nase mladatko ani nekomentuju, jen se modlim ke vsem svatym, at uz tohle silene obdobi skonci. Bojim se jit vecer spat, misto toho, abych se do postele tesila, ja se noci desim. Je to strasne, nespi se, vstava se....ja uz nemuuuuzu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak zacina Kubulka taky obchazet nabytek, ale proste nesedi a ani to nijak netrenuje.
4. říj 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha Tvůj Kuba mi připomíná mého Davida, ten seděl až v 10 měsících, ale v nich vylezl kamkoli chtěl: na postel apod. Noci byly děs a hrůza, budil se po 3 hodinách snad do 3 let, připadala jsem si jako v pekle. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Inu, citlivé, uřvané dítě. Dodnes je hodně slyšet. Řval furt a vždycky, když jsem šla ven jsem si jako mantru musela opakovat ty tři čtyři věci, co mám zařídit, protože tím řevem se mi to rychle vymazávalo...
4. říj 2012 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec tak jako je tu velka podobnost, jen musim rict, ze venku je Kubicek zlaty, nebojim se s nim nikam vyrazet, vzdyt vis, kde vsude uz jsem s nim byla. A pokud nejedou zuby a nema teplotky, vstava max dvakrat za noc a to od miminecka.
4. říj 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím kontrolu v 8. měsíci, 7200g, 68cm, 43cm hlavička. Jsme malinkatý, líný, ale jinak v naprosté pohodě. Přidávám aktuální fotku. Moc všechny zdravíme z vany :slight_smile:
5. říj 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lykanka Ta je krasne usmevava a ty roztomile zoubky :slight_smile: Pavlik mel v 8-mi mesicich 6,92 kg a 68 cm, hlavicku 44 cm, jsem rada, ze neni jediny mrnousek :wink: Zoubek zatim nema zadny, ale lenoch to teda neni, uz vyleze do patra po schodech :grinning: Kazdy mimco je jiny, vsechny se nakonec "sjednoti" :wink:
5. říj 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja hlasim noc bez teplot, konecne vstavani jen ve 21.45 a ve 2 a taky to, ze Kubicek se dnes rozbehl za choditkem pres cely pokoj jak camrda :grinning:
5. říj 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lykanka my jsme v 8.měsících měli 7,5 a 71cm takže taky nejsme obřík.
Pravda je že za půl roku budou všichni umět stejne věci.
5. říj 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky my uz se tady tak flakame, co?
8. říj 2012 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to teda jo :frowning2: :angry: .Ale zase na druhou stranu to svědčí o tom že nikdo z nás nemá žádný problém :slight_smile: .
A asi už není tolik času na PC.Ty naši mrňouskové nás nenechají :grinning: .

@cernucha Jak Vám je?Už je po nemoci?
8. říj 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 ona to vazne asi nebyla nemoc, ale druhy zub. Dve noci teplot a botovo. Snad uz bude jen dobre :slight_smile:
8. říj 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJKY holky,
Zdravím všechny... :slight_smile:

@cernucha
To víš, nudíme se... :D :D :D Zvláště já... doma stále sedím jen na pr... a nemám co na práci. :D :wink: :wink: :wink:
8. říj 2012 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, no u nás pořád stejný stav - až z toho začínám být nervózní, ale na druhou stranu si říkám, že všichni říkají, že má ještě čas, tak asi má....
Nelezeme, nesedíme, nestavíme se.-( Aspoň ten jeden zoubek - už konečně pochopil, čemu si říká kousat a že větší kousky se musí v puse nejdřív rozmělnit - takže už se nedusíme, nedávíme a krásné sní jednu sušenku nestle - takže aspoň v něčem pokrok.-)
A jak vyrostl zoubek, dávám mu asi hodinu před spaním kaši a pak se už jenom nakojí a jde spát a dřív než kolem 4té hodiny mu nedávám pít (kojit), když vrní, dostane dudel, čaj a vyvětrám v místnosti a on pokračuje ve spaní. Si říkám, abych ho i nepřekrmovala, když na večeři má i kojení i kaši, a když si zvykne jíst až kolem 4té hodiny, aspoň se trochu vyspím.-)
A co vy kojení, spíte už dobře?
9. říj 2012 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cizu - neboj vse prijde, Viky v 8mes. se take jen plazila, a pak za tyden si sedla, pet dni na to zacala lezt (ted uz je jak motorova mys) a od patku se zacina zvedat - pak uz to pujde rychle
9. říj 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cizu Buď klidná,ještě nic nemusí dělat.mám kamarádku co má stejně starou holčičku jako Adam a taky ještě nic nedělá.Chodí s ní na reabilitaci a je naprosto v pořádku.Tam ji taky říkají že má ještě čas.Pak to přijde všechno najednou :slight_smile:
9. říj 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám se po několika dnech celodenního kńourání konečně prořízly oba spodní zoubky.hurááááá :slight_smile:
9. říj 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka no, nemyslela jsem to spatne. Taky se doma nenudim, taky mam dve deti.....
9. říj 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 Ty jo, tak to je paráda, hned dva, my jsme pořád na tom jednom.-)) A co vy a lezení a další psí kousky?
9. říj 2012 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha
Já vím, já jsem si dělala srandu... :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :wink: Vždyt mě znáš. :wink:

Holky, já už chci dát všem nemocem sbohem. Už je to fakt na palici...
Dneska jsem spala 3hodiny v kuse a mám pocit,že jsem spala celou noc.

U nás zánět nosohltanu, ATB dostali oba dva. Anička je dobrala a začala opět s horečkama a ted jí do toho všeho lezou zuby. Večer opět 38 tak nevím... ale k Dr.nejdu, tamjdeme ve čt na 8měs. poradnu a vůbec se mi tam nechce. Chci totiž změnit pediatra. Posledně na mě tak vystartovala, že jsem se venku normiálně rozbrečela.. asi už na mě doléhá únava, že jsem se nezmohla na slovo jí oponovat. :grinning:
9. říj 2012 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka a co to jako rekla? No, ja mam nasi dr rada, ale nas..... Me minule, kdyz mi rekla, ze Jakub je extremne nemocne mimino, mnohem vic nez ostatni. Vyprdnu se na to a prestanu k ni chodit s kazdou nudli a zakaslanim. Horecky ted mel dva dny beztak jen k zubum.
10. říj 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Jakub dal dnes v kuse 20-3.15, takze jsem se na ne v pul2 sla podivat jestIi zije, protoze tohle ja proste neznam :grinning:
10. říj 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha Tak na tom jsme byli dneska podobně - usnul v 19,25, v 1h ráno dostal trochu čaje a dudlík a kojil se až před 5h ranní - no kdyby to tak chtělo zůstat, opravdu bych se nezlobila.-))
Jinak my máme tyto dva dny taky zvýšenou teplotu, uvidím, co z toho bude - na čípek to ještě není, rýmu nemá ani nekašle, tak možná další zuby?
10. říj 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha
Ahojky, tak dneska 8měs. poradna.
Ani má kašel na pruduškách, tak máme nový sirup.. :( Přestala mi jíst příkrmy, je už znechucená všemě těma sirupama tak cokoliv jí dáte na lžičku tak odmítá :( Až se uzdraví, tak musíme začít nanovo.
Co ti mám psát, už potřebuju aby se toho zbavila :(
Tak nevím zda ty horečky byly k zubům nebo k tomu zánětu. Doufám, že vy jste dobrý. :slight_smile:
11. říj 2012 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka to me mrzi, kocka mala, uz aby to bylo vsechno fuc!!!!!!!
11. říj 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha
to mi povídej, nemůžu jít ani spát. Sedím tu u notesu u její postýlky a každou chvíli se mi budí jak se dusí. :(
11. říj 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka a co ma za sirup na kasel? Ma podlozenou postylku?
11. říj 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha
JJ, máme to vyvýšené a sirup dostala Spiropent - neznáš?
Já tu ještě větrám a občas stříknu eukalyptus.
11. říj 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek