• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
@gejbule1 Tak já by se dalo říct taky kojím (i když dokojování po jídlech přes den jsem zrušila, nevěděl, kdy má dost.-)) a vlastně od cca 9 h ráno do 19h jsem volná (i přesto, že jsem kojící matka).-)) A ve středu jdu na vánoční večírek - tam mám v mrazáku moje mléko odstříkané a ať se taťka večer a případně v noci snaží....
11. lis 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cizu já taky přes den už nekojím.A můj veliký problém je že nechce lahvičku tak si manžel večer a v noci neporadí.
Jinak bych taky už ráda někam šla :unamused:
11. lis 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja taky kojila uz jen vecer a jednou az dvakrat v noci, nastesti ale Jakub miluje od miminka lahvicku, nedela mu to jediny problem a do nutrilonu se zamiloval na prvni pokus :slight_smile: Takze vlastne nebylo moc co resit. Ve srovnani s Emmou bylo odstaveni a prevedeni na UM doslova prochazkou ruzovou zahradou. Ona byla zavislacka na prsu, kojila jsem do 14 mesicu, na Kubovi jsem od narozeni videla, ze bude jiny. Ten se napil a pustil se, Emma si umela dudat treba 3 hodiny, mela me misto dudliku, ktery taky odmitala.
11. lis 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 Tak to jsme na tom stejně. Zatím kojím a míním ještě vydržet. Pryč jsem byla taky max. 2 hodiny...Momentálně máme silnou závislost na mně, je nervozní, když je jen s taťkou, hledá mne po celém bytě...
@cernucha Ale dokážu si představit, že je to pohodovější bez kojení, jenže já mám své důvody, proč ještě pokračovat a má je hlavně i Jaroušek... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale utahaná jsem tak průměrně. Tři děti jsem si navrhla a pak to po krátké úvaze zavrhla. U nás by to bylo kvůli potenciální holčičce, ale položila jsem si otázku: chci třetí dítě a s ním starosti atd.? A je to jasné, i když kdyby bylo tak hodné jako Jaroušek, tak by to asi šlo. Ale je mi 33...
11. lis 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec no mne je 32, zas takovy rozdil to neni, ale kamaradka taky ted porodila druhe ve 36 a me segre je 36 a nema jeste ani jedno, ale to jako ja uz neschvaluju, jen ze to jde.....
Holky, kdyz vas ctu, prijdu si jak krkavci matka, ze Kubu uz nekojim a ze jsem nemela zadny extra duvod prestat :unamused: ale je fakt, ze mi prijde, ze ja i Kuba jsme se s odstavenim nejak uklidnili. To vite, ze jsem byla nekolik veceru smutna, ze si me nebude ten muj cumacek zuzlat, ale smirila jsem se s tim. Za deset dni odlitam na 5 dni pryc, strasne se tesim, bude se mi styskat,ale o to vic se na ty me prdolecky budu tesit.
No a treti....proste uvidime, neham to konivi, ten ma vetsi hlavu,ale v ruce mam proste napsanou jeste treti holcicku :slight_smile:
Ctu si tady tema, jak ma manzel milenku a opousi rodinu......siiiiiileny, fuj, beha z toho mraz po zadech.
11. lis 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha @andulkaavetrelec teda holky, to si stěžujte - já jsem nemohla x let otěhotnět a mám Tomáška jako první dítě a to je mně 31, takže já nestíhám vůbec .-(
Jinak kojení - já jsem se rozhodla tak cca do roku - pak si myslím, že je to jenom psychická závislost - i teď ty noci, to není o hladu.-(
@gejbule1 a jak ti pije ostatni tekutiny? Nebo jenom mu nejede UM? Já musím zaklepat, malý jak byl plně kojený až od 6týdnů, tak nemá rozdíl v prsu/flašce, MM/UM, takže si můžu jenom gratulovat...i když z flašky už dlouho nepil. Bude muset zabojovat chlapec, ve středu jdu na vánoční večírek a bude uspávat a krmit tatínek (mají odstříkáno v mrazáku), tak snad to přežijí bez "ztráty kytičky".
Jinak teda nevím, říká se, že kolem 9M začíná dětská úzkost a separace na maminku - no ten můj když mě vidí, tak se po mně sápe, ale když mně nevidí....-( A když se po usnutí večer ještě probudí (třeba bublinka v bříšku), tak ho uspí jedině tatínek (až si říkám, že je to nespravedlnost.-()
11. lis 2012 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec Tak to s tím hledáním po bytě jsme na tom stejně :slight_smile: .Někdy je to náročné.

@cernucha Prosím tě někdo nekojí vůbec i když může a žádnou hlavu si z toho nedělá.Kojila jsi dlouho :slight_smile: .
Cestu ti teda závidím.odpočineš si před vánoci,nakoupíš a přijede naprosto klidná maminečka :grinning: .I když já jsem hrozný plašan a asi bych dost trpěla co se doma děje :unamused:
Takové věci vůbec nečti :angry: :angry: :angry: .
11. lis 2012 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cizu kuba taky, kdyz me nevidi, hlidaji treba nasi, ani po mne nehekne :slight_smile: pokud jsme doma vsichni, jsem favoritka ja,ale to je asi jasny, je se mnou nejvic.
31 je prece vek na pohodu, to neres, mam tolik kamaradek, co maji prvni treba ve 32 letech, protoze proste do te doby nenasly toho praveho. Urcite jeste vedle Tomaska vychovas deti co budes chtit.
Jinak Kubulka vcera stal ve vane bez opory :grinning: mel v kazde ruce neco, tak si asi myslel, ze se drzi okraje vany a stal, byl vtipnej. Vubec je ted strasne vtipnej, je z nej velkej tanenik, Zusim udelam male videicko a dam vam ho sem, jak on se krouti....a na vsechno ted krouti pacinkou "tak tak vselijak" :grinning: porad ji ma zvednutou a vykrucuje :grinning: asi ma ralst, ze se to naucil. Taky porad miri ovladacem na televizi, dela "ha ha" na pejska u nasich, dava bryle babicce na oci a vraci nam celenku do vlasu, nestiham se znovu divit, co vsechno se ta pindatka za par mesicu zivota dokazou naucit.
11. lis 2012 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cizu Ani ostatní pití je dost problém.Nechce nic jiného než prso :frowning2: .Teď začíná trochu pít z avent savičky ale jen vodu a UM plyve.Taky chci kojit jen do roka a pak prostě skončit ale o to horší to pro mě bude když nic jiného neuznává :angry: :angry: .
Hezky si ten večer užij :sunglasses:
11. lis 2012 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 neee, je zajimave to cist, ty rady a jak se ta zenska dostava do uplne jineho stavu nez na zacatku, nejdriv psala zoufala a ze ho porad miluje a bude o nej bojovat a tak a ted uz obchazi pravniky kvuli penezum a rozvodu....koukam tady na sveho manzela, kterej prijel totalne zrubanej ze svatomartinskeho vikendu v Mikulove a chrape mi tu do pohadky a rikam si, co bych delala ja :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ja bych asi bojovala a pak nenavidela a tak dokola.
No, jinak nam psali z hotelu, ze hurikan se ho ani netkl a ze mesto se vraci do normalu, tak se nemuzu dockat. Co se tu bude dit se nebojim, vosefuje to ma mamka a svagrova a tak....kdyby mel deti hlidat jen manzel, najdu tady pi tech 5 dnech breberky po celem byte a eti na lustru :grinning:
Musis mi pak rict, co chces na deti dovezt :slight_smile:
11. lis 2012 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 Marti vidim to jedine tak, ze Markovi udelas prsa jako ve filmu Fotr je lotr a on bude kojit :grinning: ne, je to jen nadsazka, ale neboj, vsak ono se to podda.
Jooo a od ctvrtka hlidame s Filipem netere, budeme mit na ctyri dny ctyri deti...uaaaaaaa.......jsem na nas zvedava :grinning:
11. lis 2012 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem trochu na nervy.Adam v sobotu začal mít horečky přes 39 a dnes vyfasoval antibiotika.Má to samé jako Luca.Ta už je v pohodě.Nějak jsem to zakřikla že to nedostal .To je děsný ty nemoci.Tento týden budeme doma 3.týden .

@cernucha Já mám pocit že se nic nesrovná a už se od těch dětí nikdy nedostanu :frowning2: :frowning2: .Ta nemoc mi moc nepřidává.
Máš super hlídací babičku.To u nás to takhle nefunguje.Babičky jsou 100km daleko a děti na ně nejsou moc zvyklý tak bych tam Adu ještě nenechala.Vůbec by nevěděli na co je zvyklý a tak.proto bych se bála.jsme na to s Markem samy.S Lucou už je to v pohodě ta tam jezdí ráda.No snad se s Adou taky dočkám ve zdraví :grinning: :grinning: :grinning: .
12. lis 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 Přeju brzké uzdravení. Psala jsi, že Adam nepije, tady je odkaz na náš oblíbený hrnek z dm drogerie (už jsem ti o něm psala): http://www.modrykonik.cz/oblibene-fotky/andulkaavetrelec/?from=profile-link. Prostě je nejlepší (oba mí kluci díky němu začali pít). Pití jako z prsu. Ale samozřejmě každá máme jinou zkušenost, takže to nemusí u vás fungovat.
@cernucha Manžel kamarádky říkal, že jeho půlroční mimino u něj hledalo prso a našlo... :grinning:
12. lis 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 maryu, bude lip, bzdyt vis, jen se u vas ted holt ta angina otocila, to s dalo cekat. Kdyz se to s...., tak na jednu hromadu, tak to byva. Za pul roku budes mluvit uplne uplne jinak a jak ten pul rok utece.....
12. lis 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha máš pravdu jen jsem s tím teď nepočítala že budeme pokračovat v nemoci.tak jsem viděla všechno černé.

@andulkaavetrelec diky,zkusím ho.ale spíš mam problém že mu to nechutná a plyve to ven než aby to neuměl.
13. lis 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 Náš malý taky UM nechce, ani jogurty atd. Mám podezření na nějakou alergii z mléka....teďka na kontrole se budu muset zeptat, jak se to bude řešit.....Jinak vody vypije celý hrnek.

@cernucha Kam si vlastně jedeš od dětí odpočinout?

Vzorek z našeho focení.
13. lis 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@tobi1 to je naaaadhera, prekrasne fotky, slusi vam to. Mne je vazne do breku z toho, jak nam ti lednacci rostou :slight_smile: :slight_smile:
Letim do NY, plnime si s kamaradkou sen :slight_smile:
13. lis 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha Díky, ale byl to docela boj je naštelovat a udržet :grinning:. Tak to máš super s tím NY - to bych taky brala :wink:. Za pět dní si odpočineš a ani Ti moc nebude po dětech smutno. Už tam vidím ten předvánoční shopping :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
13. lis 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tobi1 no prave shopping :grinning: , mluvime o tom 3 roky a ted se nam to splni. NY se nastesti vraci po hurikanu do normalu. A pet dni je tak akorat. Kdyz bylo Emmicce 18 mesicu, byli jsme pryc 14 dni a tonuz bych neudelal, mohla jsem se ubrecet.
Na lopotu zapomen, na neni na fotkach videt, jsou vazne krasne
13. lis 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha Jee tak to jak bych viděla sebe :slight_smile: a to jsem ještě nikde nic moc sama nebyla, ale ono je i super vzít třeba i tu Barču sebou ona už je rozumná a už jí zajímá plno věcí takže je i můj rádce, třeba vymyslela, že budeme mít adventní věnec bílo žluté barvy :slight_smile: tak se těším až ho spolu vyrobíme :slight_smile:
13. lis 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jetynka s Emmcou uz taky lecos jde :wink: no jsem zvedava na pristi zimu, chceme s detmi letet do Thajska :slight_smile:
13. lis 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha Tak nejlepsi na shopping je podle mě v NY - Century 21 (u Groud zero - jak se stavi Freedom Tower) a pak Marcy´s (ale ten uz ani nevim, kde presne je, ale nekde u Broadwaye) - staci vygooglit adresu.-))
A to bych brala - ale 5 dni je malo - to budes rozhozena, jak prijedes, posun na ceste zpatky je sileny...my jsme byli naposledy v NY loni v létě (už s Tomáškem v bříšku) a paráda - ))
A těch 5 dní máte i s cestou a jedete jenom nakupovat nebo chcete ještě něco stihnout??
13. lis 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tobi1 Parádní fotky!!!!!!
13. lis 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cizu no je to ctvrtek rano odlet a utery odpoledne prilet. Je to osekane i kamaradkou, nema uz dovolenou. Chceme hlavne shopping, ale samozrejme i nevo videt, obe tam budeme poprve. To century21 mam taky doporucene :slight_smile:
Ja zas byla trikrat v thajsku a tam se teda taly super nakupuje, ale jsou to fejky no. Ale opravdu zdarile :slight_smile:
13. lis 2012 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,teda koukám že to tady pěkně vázne .všichni už nakupují darečky.
Strašně to letí a za chvíli tu máme první ročky.
My pořád dost bojujeme se spaním.v noci každou chvíli vzhůru.
22. lis 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 Jj, je tu nějak mrtvo.-)) No u nás nakupování dárků v plném proudu, jsem se rozhodla, že neporuším tradici a do adventu je budu mít nakoupené, tak začínám vymýšlet a nakupovat.
S tím rokem - právě jsem na to myslela - loni v tuto dobu jsme pořizovali těhotenské fotky a teď už pomalu budeme sfukovat první svíčky.-(
I pro oboje rodiče jsem chystala na Vánoce album s Tomáškovým prvním rokem života...a ty jo, už mám vyvoláno za prvních 9 měsíců a 10tý je zítra na světě...
A co trápí nás? Spaní jakž/takž, budí se 1-2x za noc, jak kdy............nemoci naštěstí nic moc, jenom v o víkendu nás potrápila brutální rýma, ale nejhorší je za náma...
A my a pohyb? Už se plazí jako drak a lozí......včera proběhl první náznak jak se svalit do sedu,ale ještě nesedí a ani nechodí....takže my tak......
22. lis 2012 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chtěla jsem se zeptat co dáváte dětem na nohy.Adamovi všechno dost klouže.boty ještě nemáme :frowning2:
27. lis 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1
Ahojky, jelikož malá už měsíc chodí a snaží se běhat, tak doma bud bačkůrky na tkaničky nebo protiskluzové ponožky... :slight_smile: :wink:
28. lis 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka Tý jo...chodí už měsíc...to si asi užíváš co :wink:.

@cernucha Nezůstala jsi náhodou v NY? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 Náš Adam stoupá a snaží se chodit kolem nábytku, dávám mu protiskluzové ponožky, ty jsou OK, nekloužou.
28. lis 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek