• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
Je holky, ted jsem si rikala, ze snad zadnou z vas neurazim tou "lemrou linou" :slight_smile: byla to nadsazka :slight_smile:
16. pro 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me si teda neurazila :slight_smile: .Já to brala tak že sem nechodíme :frowning2: .Návštěva je tu fakt mizerná :angry: :angry: .Ale ono není divu teď před vánoci.

@cernucha jak si to tak pěkně pamatuješ :confused: .No už máme doma pěkné roční raubíře.
Nepůjde už někdo do dalšího miminka?
Já se tak strašně těším teď na vánoce a pak na jaro :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. pro 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha
@gejbule1
Jedna lemra líná se vám hlásí.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2012 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych tak MOC chtěla být líná :grinning:, ale s těma dvěma érama to jaksi moc nejde....No a když konečně spí, tak vybírám hory na zimu, dárky, občas něco peču atd. Manžu mám v týdnu pryč, jezdí jen na víkendy...tak mám docela záhul. Včera jsme koupili stromek, v pátek ho budem s Vikulou zdobit až bude Adam spát, tak jen doufám, že ho hnedka v sobotu nestrhne :grinning:. K Vánocům jsme si nadělili lístky na Delfíny v Praze, já koncert Boj JOvi a ještě přemýšlím o své srdcovce Depeche MOde :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
17. pro 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Dlouho jsem tu nebyla, chodím sem sem tam nakukovat, nějak není čas debatovat
@cernucha Někdy si jako lemra líná připadám, fakt se mi vůbec nic nechce, ale holt musím, Pája nepočká :grinning:
Náš Pavlík začal minulé pondělí ve svých 11 měsících a 5 dnech chodit, máme radost. Zatím naštěstí převládá stále lezení, ale začíná být jistější a čím dál lepší :slight_smile: Utekl tomu roku nějak brzo :grinning:
@gejbule1 My máme v plánu od ledna nechat přírodě, jestli nás obdaří druhým děťátkem :dizzy_face:
Na Vánoce se taky moc těším, i na jaro. Teď, co máme Pavlíčka se celkově na všechno víc těším, přijde mi, že je život radostnější, veselejší, každý den se směju i když mi třeba do smíchu není, ten malej svišť prostě dokáže zvednout náladu :dizzy_face:
No ni, budí se mi, tak zase někdy pa :slight_smile:
17. pro 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky bych bolky nekdy chtela byt lina a prolezet cely celicky den. A to jsem nikdy nebyla zadny valeci typ, ranni vstavani mi nedelalo problem :slight_smile:
@tobi1 co jsou to delfini v Praze? Bez manzela smekam, ja jsem v tomhle hrozna sr...., jsem fakt stastna kdyz kolem te seste vecer prijde a ja predam deti a jdu uklizet, balit darky....bla bla, vsak to znate.
@gejbule1 no Marti ty mas malo deti, tak sup sup na dalsi, co? :grinning: jako o tretim uvazuju, ale urcite ne tak brzo a i tak stale vaham vaham.
@kacatko5 Pavlik je sikulka, to nas Kuba roku vazne neutece a buh vi kdy zacne chodit. Myslela jsem jak nebude proti Emmce rychlej, ale nevim nevim.....kazdopadne mam velikou radost, protoze zacine chapat, ze ze schodu se chodi pozadu, ne hlavou napred :grinning:
17. pro 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha Příští rok bude v Práglu delfinárium. Mě chodí Adam spát o půl sedmé a Viki v sedum, takže kdyby mě manža přišel domů v šest, tak u nás by to stejně moc efekt nemělo..... :wink:. Jediné co mě štve, že nemůžu večer ven, cvičit a tak. Ale od nového roku už bude zase doma a určo bude třeba shodit vánoční kila :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
17. pro 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já teda občas lemra jsem, ráda si s Járou na chvilku lehnu, i usnu, jinak jsem ale dost předvánočně vyšťavená, cukroví, dárky návštěvy, já se nejvíc těším, až bude po vánocích, protože to si koupím novou velkou šatní skříň (a všechno do ní dám), není větší slast :grinning:
další mimi nee, už vše prodávám
jo a nechodíme, jen umíme pár sekund stát bez držení, ale já na něj nespěchám, má svůj čas, je opatrný, jde to pomalu
u nás máme děti rozdělené, hádejte, kdo zbyl na mně...
17. pro 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
V pul seme a v sedm????????? Ty jo, takovych deti ja se v zivote nedockam :grinning:
17. pro 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha Adam spí dopo a odpo tak slabou hodinku, takže kolem půl sedmé už bývá docela KO. No a Vikul jak teďka nechodí spávat po obědě a odpo má gymnastiku, tak po večerníčku je KO taky...Takže se celý den těším na půl osmé, když Ti dva čerti už spí :grinning:.
18. pro 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jakub ted zacal zase zlobit se spanim v noci, budi se i dvakrat a pak kolem 7 rano, hnus. Asi se mu rezou zoubky, ty ctyri nahorebjeste nema poradne riznute a nema dole jednu dvojku. No a pres den uz spinka jen jednou a to tak dve a pul hodky.
Kde jsi koupila ty listky na delfiny? Cetla jsi jaky odpor se proti tomu zvednul ze strany reditelu ZOO? A koupila sis i plavani s nimi na 7 minut za 1700? :grinning:
18. pro 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec Ono není s chozením kam spěchat, mají čas. Akorát tomu našemu drakovi jsem to prostě nevysvětlila :grinning: Má svoji hlavu, asi bude pěkně tvrdohlavý a živý po tatínkovi :slight_smile:
@tobi1 Pavlík spí taky tak, dopoledne +-hoďka, odpoledne taktéž. Večer chodí spinkat v 19 h, budí se ve 4 na kojení, při kterém usne, a vstává mezi 6 - 7 hodinou. Navečer už bývá dost protivný. On prostě stále jede podle starého času, kdy chodil spinkat ve 20 hodin.
Zuby má Pavlík 2, dolní jedničky a dnes jsem si všimla, že prosvítá jedna horní jednička, tak snad brzo vyleze, protože je protivný.
18. pro 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
My taky ještě nechodíme.Jen chviličku sám stojí.Pořád někde stojí když může.
Zuby máme taky dole 2 a nahoře jeden.Spíme taky dopoledne hodinku a odpoledne taky hodinku.Večer usínal krásně v 19,45.Teď mu déle trvá než zabere ale většinou po 20h spí.Ráno vstává po 7,15-7,30h.
V noci????-bez komentáře.Už jsem si zvykla že se budí.Na dnešek spal docela pěkně a stejně jsem se budila jak jsem zvyklá :angry:.
Marti další miminko už vážně ne.Už jsem skončila a jako andulka všeho se zbavuji :slight_smile: .
18. pro 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha Lístky jsem kupovala přes Ticketportal, plavání by bylo fajn, ale cena docela mazec :grinning:. O žádném odporu teda nevím...o co jde?

@kacatko5 S tím spaním to máme úplně identické.
Já už taky vše prodávám, další dítko neplánujem. Kdyby to šlo, tak už bych se klidně vrátila do práce....Adam ještě taky nechodí, jen kolem postele atd., ale i to bohatě stačí.....
18. pro 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tobi1 no sefove zoo tam psali, ze je to trapeni zvirat a tak. Bylo to na idnes.
18. pro 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Jakubovi se spustila dnes paradni ryma, pruhledna, tak uvidime co bude dal. On to dokaze mit k zubum a to spani by tomu odpovidalo. Od usnuti uz dvakrat plakal, pakaaaarna. Zuby debilni, at uz jich je v papulce dvacet a je klid :(
18. pro 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, davate uz deti na nocnik? Ja na to jeste kaslu, protoze mi to prijde jeste zbytecne. Emmce to docvaklo fakt az v tech dvou letech a pak to slo celkem rychle, ale abych ho tam ted posazovala, to mi prijde jeste brzo.
18. pro 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha Nočník? Zbytečná práce...
@kacatko5 A jak dlouho trvalo, než začne chodit bezvýhradně (tzn. už neleze). Abych věděla, kdy budeme moci ťapat ven? Já už si to, jak to bylo u prvního, nepamatuju.
Vám ty děti ale usínají brzo!! Nám ten starší často ještě brebentí v deset v posteli (i když je uložen v devět :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a mladší někdy taky paří, ale většinou jde spát před devátou. Asi sovy po mně...
18. pro 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec jen klid Andulko, Emma jen vyjimecne usina kolem devate, spis pozdeji, Jakub usina ve 20.
19. pro 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tobi1 to máš dobře unavitelné dítě
@cernucha David je neunavitelný, chodí na atletiku a i když někdy celý den běhá, stejně by vydržel být vzhůru do deseti, nikdy ho nic neunaví. A to často ve školce ani nespí, protože chodí poo a stejně večer řádí. On to má tak odmalička. Jednou za měsíc odpadne a pak spí přes den třeba 4 hodiny a dospává to. Většinou u babičky a večer nám zase skáče po hlavě...
19. pro 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec taky mam takovou Emmu a je takova od malicka, proste drzak.
19. pro 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mám to s Luckou stejné.Stane se mi jen velmi vyjímečně že usne před 21,30.A neusnula ani když jde plavat.Prostě nezmar.
Jinak u nás zase rýma a kašel.Nejvíce jsem teď nastydlá já tak snad to děti ustojí jinak mě z toho klepne :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .
19. pro 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak ubíhá to všechno neuvěřitelně rychle - náš juniorek bude mít v neděli 11 měsíců a půjdeme do finále, až je mně to líto, ale na druhou stranu, už je s ním sranda a je to lepší, než z miminkem.
Co se týká jeho pohybových schopností, tak krásně lozí po čtyřech, sedá si, ale nejvíce klečí na kolínkách místo sezení a stoupá si u všeho - takže katastrofa - je schopný si u sedačky celý den jenom zkoušet vstávání a sedání - ze stání padá inteligentně na zadek - naštěstí,ale stejně mám strach, když vleze do koupelny, aby se zrovna na dlažbě nějak blbě nenatáhl nebo nespadl.-(
A díky tomu, že je teď celý v tranzu z toho pohybu, tak vše zkouší i ve vaně - a to jsme na nervy oba dva s manželem - malý neposedí, nepohraje si, pořád si stoupá, kleká.....takže celkem vzrůšo.
Jeho spaní - ráno vstává kolem 6,30-7,30 (někdy ale i zaspí dél), pak cca 30min až 1 hodina dopo a pak podle toho je spaní odpolední - od 45min do i 2 hodin. Večer chodí spát v 20h, v noci se ještě sem tam budí,ale už vím, že je to jenom psych. původu nebo zuby - protože párkrát se zapomněl a na jídlo se probudil až kolem 6h ráno - takže hladem to není.
Zuby má dva dole (jedničky) a jednu dvojku nahoře už prořezané a vyrostlé a teď se mu klube zbytek (3 zuby) nahoře - má to mám zduřelé a bílé, jenom vystrčit růžky.
Nočník - píšete, že je zbytečné, já nevím, chodí pravidelně každé ráno a sám tam sedí, dokud neudělá bobino a nevyčurá se - jinak když se ho ptám, jestli jde hopy nahoru, tak dokud tam něco není, tak jít nechce - takže něco na tom asi bude. No a pokaděný se líp utírá po nočníku, než když si to rozlíčí celé v plénce. Pak ho tam dávám po každém probuzení, když jsme doma - a taky úspěch, vyčurá se v 90%. Takže já jsem pro nočník - aspoň nebude protestovat jak bude starší, bude to (a už je) jeho kamarád:wink:
20. pro 2012 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jak jsme chodili do kurzů znakování, tak už je začíná používat - začal s čepicí, bryndáčkem a že má žízeň, no celkem sranda...

Holky, ještě dotaz, jak je teď zima, mažete dětem obličej? Případně čím??? Díky......

Jo a kdybych se tu už neukázala, tak všem přeju krásné Vánoce a s těma našima mrňatama si je užijte, já se už nemůžu dočkat! A taky vše nej do nového roku!
20. pro 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. pro 2012 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky přeju Vám všem i všem našim prckům Krásné a veselé vánoce.Užijte si to ve zdraví a prckové ať dostanou hodně dárečků :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
23. pro 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veselé Vánoce, hodně štěstí, zdraví, lásky a rodinné pohody do nového roku 2013 přejí Kačka a Pavlík :slight_smile:
23. pro 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hokky, v prve rade preju vsechno nejlepsi k prvnim narozeninkam Martinkovi od Andraa :slight_smile:
A pak vam chci taky poprat krasne a klidne vanoce. At tem nasim milackum zari ocicka a jsou stastni :slight_smile:
24. pro 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha děkujeme za přáníčko
a taky všem přejeme
24. pro 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju všem prckum všechno nejlepší k jejich prvnímu ročku.
nepamatuju si přesně jak šly děti za sebou tak přeji hromadne.
Jinak ostatním krasny Nový rok 2013.
já si přeju jen méně nemoci pro děti jinak jsem byla spokojena. :grinning:
Hezky si to užijte .
30. pro 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek