• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
@majka12 tobě je opravdu už takhle špatně? to mě ještě nebylo ale jen co tak poznnávám že mě žádný jídlo nechutná a vůbec do mě neleze jinak my je docela fajn..:slight_smile: nezávidím ti to ale alespon to budeš mít rychle za sebou..to mě to teprv čeká:slight_smile:
26. kvě 2011 v 10:49  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka12 :slight_smile: jooo to uteče normálně jdu příští středu na kontrolu..uplně mě spadl kámen ze srdce:slight_smile:
26. kvě 2011 v 10:50  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amendee co budu mít brzo za sebou? :confused: No jo, některý den je lepší, jiný strašný :pensive: Mě taky nic moc nechutná a musím se ráno hned najíst a napít, jinak zvracím a pak celý den. :rolling_eyes: A kolem desátý večer už je to standart :sweat_smile: A jeden den mám plno energie a lítám tady a uklízím a druhý den padám na hubu jenom když mám vstát :grinning: :grinning:
26. kvě 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka12 no za sebou brzo budeš mít to že ti je špatně, :slight_smile: to já mám to samí jeden den bych dělala já nevím co všehno a druhej den jsem ráda že celej den proležím... :wink: to máme asi těhule stejný patří to k tomu..
26. kvě 2011 v 10:56  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amendee to spíš jima budu o to dýl trpět :sweat_smile: V prvním těhu to bylo od 6.týdne do 17.týdne :fearful: :fearful:
26. kvě 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka12 :confounded: oujej tak to nezávidím ale co já vím třeba mě to příjde a budu trpět taky :astonished:
26. kvě 2011 v 11:02  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amendee třeba jo a třeba ne :wink: Třeba ti bude jenom trochu šoufl, ale bez zvracení a brzo to přejde. :wink: :wink:
26. kvě 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky přidám se, můžu. Já teda těhotenství ještě nemám potvrzené od doktora, ale čárečku mám krásnou, už 6dní zpoždění. Poslední MS jsem měla 21.4. a na gyndu jdu 1.6. půjde už něco vidět? Srdíčko asi ještě ne, že? Jinak pozitivní těhu test se mi objevil 7dní před očekávanou MS.
26. kvě 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Teda holky....Majus to bliti nezavidim :unamused: ..mne teda ta moje ,,cysta" zpusobuje silene natahovani...uplne ze vseho a desny odpor ke sladkymu..ale nastesti nebliju...zatim.V prvním tehu jsem blila jen jednou z pomerancoveho dzusu cappy s duzinou :grinning: takze ten nikdy vic :grinning: a ta únava je des :unamused: zrovna dnes jsem uplne nepouzitelna a maly porad chodi a chce si hrat :wink: tak mu asi napustim bazen a vyhodim na lodzii :slight_smile:
26. kvě 2011 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka12 uvidíme na to mám asi ještě čásek :grinning:
26. kvě 2011 v 11:11  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysek.hanysek gratuluji těhulko:slight_smile:
26. kvě 2011 v 11:14  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amendee Děkuji, ještě se neraduju, když to není potvrzené od doktora. Dneska mě nějak bolí podbřišek jako bych to měla dostat. Sem z toho nervozní.
26. kvě 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysek.hanysek to mě bolelo stejně jako tebe a ještě k tomu mě píchalo v podbříšku :slight_smile: ale jak řekl můj doktor když jsem tam šla poprvé čárka na testu většinou nelže :slight_smile: určitě to bude drobeček musíš doufat :sunglasses:
26. kvě 2011 v 11:23  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amendee Tak snad to bude v pořádku. Ale srdíčko asi ještě nebude, to bude ještě brzo. To bych toho asi chtěla moc.
26. kvě 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysek.hanysek jak dlouho jsi to nedostala? měsíc? já jsem to nedostala měsíc a řekl mě že jsem v 6tt a srdíčko vidět nebylo tedka ve středu jdu na kontrolu a už by mělo být už jsem ale v 8tt.
26. kvě 2011 v 11:30  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amendee MS byla 21.4. , OVU byla 3.nebo 4.května a už 10nebo 11DPO mi ukázal test čárku a to bylo 7dní před očekávanou MS.
26. kvě 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysek.hanysek tak to asi srdíčko ještě vidět nebude si myslím no uvidíš až půjdeš na kontrolu:slight_smile:
26. kvě 2011 v 11:56  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak se přidávám s tou šílenou únavou, dneska budíček v sedm jsem mrtvá, no včera jsem to zalomila s malou po obědě, dneska ač jsem grogy nějak nemůžu ležet jsem taková celá bolavá hlavně prsa jak kdyby nebyly ani moje :sweat_smile:
Taky se mi to vleče kontrola až 6.6., v sobotu to chceme oznámit rodině, už to fakt dýl nevydržím :grinning:
26. kvě 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
:unamused: tak jsem to nějak zakřikla tedka k poledni se mě udělalo nějak špatně motá se mi hlava a je mě na zvracení...ale zatím nic :grinning:
26. kvě 2011 ve 13:08  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysek.hanysek vítej - a blahopřeji ti // :grinning: to bříško bolet může - jak se děloha roztahuje atd.. - mě pobolívá od ovulace (měla jsem IUI)
26. kvě 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska Snad to bude v pořádku. Ve středu jdu k doktorovi, tak snad půjde něco vidět.
26. kvě 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amendee tak to je paráda, že to byla jen sraženina a malý se drží! jen tak dál :grinning:
26. kvě 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teufelchen - to čekání je hrozný viď :wink: díky za gratulaci, i když už bych raději viděla srdíčko, ale na to si musím ještě počkat.
Kdy jste holky viděli prvně srdíčko? Já už si to u dcery nepamatuju :unamused:
26. kvě 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka12 díky za přivítání :slight_smile:
26. kvě 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wanda1 - datum poslední MS máme o den od sebe, tak třeba u tebe už srdíčko bude, když jdeš ještě dýl než já :wink: já tiše doufám na pondělí, to jdu na kontrolu do CARu.
Jinak mě bylo neskutečně blbě u prvního těhu, teď mi vůbec, ale vůbec nic není, až jsem z toho nervozní, že jsem testovala každý druhý den aby čárky nezmizely :grinning: Jen v době očekávané MS jsem měla napnutá prsa a bolelo břicho, jenže to bylo jakoby na menzes, jakmile bylo po termínu, tak mi není nic. Užívám si to, ale kamarádky straší, že až po 7tt mi začne být blbě, ať si to moc nemaluju, tak uvidíme :sunglasses:
26. kvě 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amendee - to je super, že sraženina mizí! A prášky se dají vydržet, nevím sice co bereš, ale většina se dává hlavně do konce 1. trimestru, do 12tt :wink: mě gynekoložka včera zvýšila dávkování Utrogestanu, budu ještě muset do lékárny...
26. kvě 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysek.hanysek - měla jsem v období, kdy by normálně přišla MS, taky pobolívání břicha a trochu prsa, ale to mám vždycky před, takže jsem se už bála, že to nedopadlo. A dopadlo :wink: Tak ti držím palce, aby to bylo stejné i u tebe :sunglasses:
26. kvě 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eyael se srdíčkem nevím, já prvně byla na potvrzení a pak v 9.týdnu a to už bylo a teď mi to naplánovala dr. stejně :sweat_smile: :sweat_smile: Ono taky záleží prý na tom, jaký utz má dr. :pensive: Některé to brzo nepoznají, i když už tam je. :wink:
26. kvě 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
majka12...přesne tak.zálezi do kus od kusu co se doktoru tyce...jeden to vidi hned..druhy na to potrebuje pomalu porod:oDDD..ja jsem zvedava u toho mého, co zítra vykouma...jestli mi zase rekne, ze proste krom cysty nevidi...tak prisaham vacku..ze tam budu sedet a nevylezu z ordinace, nez me neposle alespon na hcg z krve :frowning2: ale jako domu s tim, ze tak jeste pockame tyden, zda tehotna jste 100% nepujdu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2011 ve 14:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
eyael...co se týče mně a prvního těhu..jelikož jsem byla těsne po léčbe tumoru v mozku...nikdo mi těhu nevěřil...prý tělo by nezvládlo takovou zátěž a mimi by vypudilo....a že ani fyzicky neni možné abych otěhotnela..a bla bla bla....a bylo to a kluk jak buk:o) i přes debilní předpovědi lékařu.
Teď?Zase dle lékařu těhu nejsem:oDDD..tak uvidíme co zítra...jestli jim zase vytřu zrak :slight_smile: ..a co se nevolností týče...holky..je to divný..ale ja měla už druhý den po snaženíčku žaludek na vodě a motání hlavy...stejně i u prvního i teď...je to tak:o)...tak uvidíme co bude dál...zda jsem fakt jen na Bohnice a vše si namlouvám :grinning: :grinning: :grinning: anebo je tam fakt ukrytá prďolka :wink:
26. kvě 2011 ve 14:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek