• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
tak máme po roční poradne .máme 8350 a 74,5cm.
Váha nic moc za měsíc jdeme na vazeni.já nevím co s ním ,vůbec nejí.
@kacatko5 jak basti tobě?co ti řekla doktorka na váhu!?
16. led 2013 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 On doktor Pavlikovu vahu nekomentoval, protoze Paja od miminka pribira pomalu. Narodil se s 3220g, v pul roce mel 6560g, v 10 mesicich 7490g a v roce tech 8300g. On bude nejspis mensi po mne, ja mam 158cm a 47 kg a cely zivot "bojuji" s nepribiranim :slight_smile: Ale ja jsem byla potesena, protoze za posledni 2 mesice pribral dost :dizzy_face:
S tim jidlem ti bohuzel neporadim, Pavlik ji uplne vsechno, je to maly nenazranec, kdyz vidi nekoho neco jist, tak bezi se slovy mnam, mnam a vrha se po jidle :grinning: Doufam, ze mu to vydrzi, muj muz sni taky vsechno, je radost pro ne varit :sunglasses: Jinak varim doma, sklenicky nekupuji, ty sice sni, ale je videt, ze mu to moc nejde.
Ale Adamek mi pripomina me, kdyz jsem byla mala, ja nechtela jist desne dlouhou dobu, vsechno me museli nutit. Vyhrozovali mi i ozdravovnou, rybim tukem. Dle doktorky jsem proste nemela potrebu jist. Zlomilo se mi to az v puberte :sweat_smile:
16. led 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 Ahoj, holky, Kris je na tom stejně jak Adam, nic moc nechce, být to na něm , tak se pořád jen kojí :unamused: Zezačátku jsem vařila , ale poslední dobou to nechce, tak polední jídlo jí jen Hami ty nejmenší skleničky a ještě jen kuře s jablky a hovězí s mrkví, tak to střídám, naše jídlo ochutná tak dvě lžičky a konec, je to boj, ale taky ho nechci nutit, snad časem .

A ještě mám problém, že nechce na nohy papučky, vždycky , když mu je zkusím nazout, tak se začne celý třepat a řvát jak tur, dokud je zas nesundám, zkoušela jsem ho i zabavit, ale nic nefunguje, nevím co s ním, už by je potřeboval kvůli chození do prostoru. A přitom, když je nechám volně na zemi,tak si s nima hraje a zkouší si je sám dát jakoby na nožku, tak mu je zkusím nazout a pak přijde řev :frowning2:
19. led 2013 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, náš malý, byl jeden z nejmenších, když se narodil, zato teď je pěkný cvalík. V roku vážíme přes 11 kg a měříme 78 cm. Jinak už docela lítáme, mluvení nic moc, ale zato jídlo, to je naše nejoblíbenější.
19. led 2013 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andraa Ty jo, to je nadhernej a velkej kluk :slight_smile:
20. led 2013 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas takhle :slight_smile: Kuba mel na sve oslave narozenin hroznou rymu,chuderka.
20. led 2013 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cernucha Nádherný dort, ale ten jsi nedělala? Kubík se v těch dárcích úplně ztrácí. Já teda Járovi pořizuju do našeho malého bytu jen dva mobily.
Moc se mi slavit nechce, jsou nemoci, skoro si říkám, že se na to vyprdnu a udělám jen malý dortík pro fotku.
@andraa Nádhera, kluk pěkný.
@sarka11 U některých dětí vzdor začíná už v roce, Jára už si taky občas vymýšlí...
20. led 2013 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec dort delala kamaradka cukrarka, co je na materske. Stal me 500, byl nadherny a vyborny. Bohuzel ji to nebavi, protoze jeji mala ji do toho saha, chce pect s ni a to je pry silene. Takze Emmlcin dort bude muset byt odjinud, ale moc me to mrzi.
Darku nebylo tolik,ale byly objemne, ztracime se v nich vsichni :slight_smile:
Jinak Kuba asi zacal dnes chodit, ale nejsem si uplne jista :slight_smile: to neznamena, ze jsem slepa ci blba, jen to, ze on ma naznaky uz dobre mesic, ale dnes prochodil podvecer, uz se i otocil a sel zpet,,,,,tak uvidime rano :wink: kazdopadne je z te nove dovednosti u vytrzeni :grinning:
My byly na velke oslave vcera, tak uvidime jak to mrnata ustoji :unamused:
20. led 2013 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky holky za pochvalu, je to fakt šikula a všechno to dohnal. Bude velký chlap po tátovi. A tady ještě nějaké fotečky.
Dort v celé své kráse, úprk z objektivu, tak si ségra s Marťou hraje ve vaně, další úsměv pro maminku a sníh je moje potěšení :slight_smile:
21. led 2013 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky krásný dětičky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
U nás se už taky chodí :slight_smile: .Spíš mě zaráží -celý den chodí jaqk natažený na klíček/ale spát by skoro nemusel.To je hrůza.
Jak Vám spí děti přes den?Už máte jen jedno spaní?
Adam si to spaní šoupnul na 10,30-11,30 a po 14,30-16 a pak nechce jít večer brzy spát.Ale nevím jestli by to vydržel bez dopoledního spaní :unamused: .
21. led 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 Tak chůze - paráda, my stále nic, je hrozně opatrný a bojí se pustit.-))

Jinak spaní máte přesně jako my: od 10,30-11,30, pak od 14,30-15,30 nebo 16...ale večerní spaní v pohodě, usíná kolem 20h.-)
21. led 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cizu Jára je taky opatrný. Už 3 měsíce obchází nábytek. :grinning: Ale někdy stojí sám i minutu. Strašně nerad ale padá, ani na zadek se mu to nelíbí. Vždycky udělá jeden krok ke mně a pak padá.
@gejbule1 Jára spí většinou jednou denně 2-3 hodiny, někdy to rozseká a spí půl hodiny dopoledne, hodinu odpoledne a pak ještě půl hodiny v podvečer, podle okolností. Vstáváme teď až v 9 a podle toho vypadá i večerní usínání :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2013 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andraa Opravdu povedený chlapák!
21. led 2013 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec jakub taky strasne dlouho obchazel nabytek, uz se dlouho drzel jen jednou rukou, jak nejaky fraja, pak dal sem tam par krucku a ted uz to zacina mastit, otacet se, no parada. Je to legrace, videt to malilockate telicko v puncochackach, s rucickama roztazenyma, jak chodi :grinning: uz jsem uplne zapomnela jak to bylo roztomile u Emmci.
Pady zaplat buh tolik neresi, proste si kecne na zadecek a jede se dal. Ani sem tam nejakou tu ranu neresi. Kdyby resil, rval by asi porad, protoze jinak je stale pekny urvanecek.
Rano se vstava kolem 7.30 a vecer usina kolem 20.
22. led 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha je to fakt super je pozorovat.Adam se toho nemůže nabazit.chodí fakt celý den sem a tam.už dokonce začíná stěhovat věci.
ještě ho naučit na UM a budu spokojena.ale jak?
už zase rýmujeme ach jo!
23. led 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 @cernucha Vy se máte, že vám chodí, ale my jsme mladší, tak snad za 14 dní budeme taky capat...
23. led 2013 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cizu Všechno nejlepší Tomáškovi!
23. led 2013 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec Děkujeme.....ale ten rok utekl!!!!!

@tobi - taky Adámkovi přejem všechno nej!!!!!
23. led 2013 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem dětem co jsou narozené v lednu 2012 přeju hodně zdravíčka, štěstíčka, pohody a úsměvů. :slight_smile:
23. led 2013 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Take se pridavam, vazne si pamatuju jen nektere nase lednacky, proto preji tem, na ktere zapomenu, vse nejlepsi :slight_smile:
@andulkaavetrelec vsak on Jarousek taky zacne. Kuba se nade mnou slitoval, protoze videl, jak jsem upocena z toho vecneho tahani jeho 11 kil :grinning: neee ze bych ho ted netahala.....no comment :slight_smile:
23. led 2013 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Posílám pár foteček z oslavy narozenin.-)))
Až je mně z toho ouzko, že už má ten náš bobek rok!

Příští týden jdeme na focení k paní fotografce k roku, už teď jsem zvědavá, jak to dopadne...
23. led 2013 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cizu Nádherné. A jaké má krásné vlásky. To Jára má šešulku skoro plešulku...Ale už se mu i točí kudrlinky jako kdysi Davídkovi...
23. led 2013 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec Díky....náš Tomík je hároš od miminka -akorát mu ale zesvětlaly.-))
23. led 2013 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já dám aspoň jednu fotku z chaty. Seděli spolu na stole a oba mlátili lžičkou do hrnečku. Pak že si spolu nemůžou děti se 4,5letým odstupem hrát! :grinning:
23. led 2013 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec Jé, Jaroušek už má capáčky.-))
24. led 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. led 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky přeji všem prckům vše NEJ k prvním narozeninám :wink:. Adam máme oslavu v sobotu, tak jsem zvědavá na dort, co jsme nechali dělat...pak pošlu foto.

@andulkaavetrelec Capáčky máme stejné, akorát se žabákem a jsou naprosto super :wink:. Viki s Adamem jsou o tři roky, ale taky si někdy spolu hrají...akorát teda koukám, že ten mladší dává tomu staršímu pěknou sodu, pořád ji tahá za vlasy a když mu něco nedá tak se vztaká a mlátí ji...no děs :grinning:.
24. led 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha Hele jak bylo ve Špindlu, kde jsou fotky s nějakýma "celebritama"? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. led 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec Tak to je máme úplně ty stejné!!! My jsme mu ještě k tomu koupili body a ten nákrčník.-))) A jsou super!
24. led 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, my mame ty lednacky tak naaadherny, az me to dojima, ze uz jim je rok :slight_smile:
Tak ktera z vas se mnou pujde do dalsiho? :grinning: :sunglasses:
@tobi1 Spindl byl super, az mi to vyrazilo dech, chytli jsme super hotel pro deti, krasne pocasi, dost snehu a Emmicka vychytala skveleho soukromeho instruktora na lyze, takovej mladej hezkej kluk, byla z nej cela pofrncana, takze lyzovala jak dabel :grinning:
Celebrity jsem nevidela zadne, muzu ti poslat spoustu fotek rusaku, tech je tam jak na***** :angry:
Ale zitra rano tam frcime znovu, tentokrat bez deti a budeme bydlet v centru, tak pocitam, ze tam zajdem do tech jejich "VIP" baru a diskotek a treba tam na nejakou tu nasi "hvezdu" narazim :grinning: snad nebudu moc opila, mohla bych jim rict, co si o nich myslim :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek