• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
@cizu no možná na to budu ještě vzpomínat, že zatím nepadá, i z postele umí už slézt po nožičkách, takže zatím hlídání v tomto směru dobré, spíš asi mne štve to chování, ale to je tím, že je po nemoci, ještě chrčí, kašle, sopluje, chce chovat co chvíli, horrror :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2013 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne se opet s prvnimi krucky strasne ulevilo, o trochu chovani min. A o trochu behani vic, coz mi taky urcite neuskodi :grinning: navic miluju pozorovani toho miminecka jak chodi, je tak strasne sladkej. Kazdopadne je jasny, ze kazde dite ma sve tempo a cas, Kuba zacal chodit o cele tri mesice driv nez Emmicka.
No, holky, ja byla dnes na gynde na prevenci a jak jsem tam videla ty maminky s brisky a vsechny ty tehotenske prukazky, uplne me to svrbelo......achjo. Okamzite bych si dala repete, ale kdybych tak porodila pulrocni miminko :grinning:
7. únor 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme zase od středy střevní virózu.zvracel celou noc,druhý den teplota a průjem.dnes už jen průjem ale je strašne
prudivy.pořád řve a je jen na ruce.hrůza už jsem z toho teda na nervy.včera začlo byt blbě i me a dnes celý den Lucinka.
Hrůza.holky on fakt skoro celý den řve.už nevím co mu je.pokračuje to i v noci pokud není u prsa.
Marti jsi blázen :astonished: :grinning: .já jsem teď na tom tak že počítám hodiny kdy půjde spát.
miminko už určitě ne.já je neumím vychovat aby byly samostatný.řvaly mi obě jak Lucka tak Adam pokračuje taky.
8. únor 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 ja jsem blazen???? Spocitej si svoje deti :grinning:
Mrzi me, ze vam je zle, jejej. Ta vase zizalka hubena zase zhubne, vid? Ja tyhle strevni viozy uplne nenavidim.
9. únor 2013 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha to máš pravdu jen mam trochu větší věkový rozestup :grinning: :grinning: :grinning:
no Luca dobře bastila a nikdy takový problémy neměla.zvracení a průjem u ní do 3let neznam.
Ale už je to snad za námi :wink:
9. únor 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha jo a do miminka určitě jdi.já to psala podle své nálady.tak to ber s rezervou.za měsíc bude spát Ada celou
noc bude krasne jíst a budu ti závidět. :grinning:
9. únor 2013 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 co mi budes zavidet???? :grinning:
Ja bohuzel vsechny tyhle strevni virozy s Emmuskou prosla jako s miminkem. Hnus
9. únor 2013 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha no az budes tehulka :grinning:
9. únor 2013 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1
To me moc mrzí že stále marodíte...
Vím že jsi mi psala SMS ale me se nezobrazila. nějakmi zlobí telefon :(
A s tím chováním že stále pláče jsemna tom sice lépe než ty ale znám to.Anička je totální mamánek.
Když už je fakt nejhůř a mám jí přilepenou na noze, tak vytáhnu Ergo a vařím s ní v Ergu.
V noci se mi budí 4x na kojení, což mi přijde docela dost na to kolik jí je. Pomalu chci odstavit, ale nevím jak.
S Matýskem to bylo nějak jednodužší. :slight_smile:
9. únor 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka Tak mně se taky budí v noci na kojení 3-4krát. Z totálního mamánka máme teď totálního chovánka, tzn. že nechce být skoro na zemi a pořád po nás leze, tuhle si vlezl i na Davida, že ho bude chovat :grinning:
10. únor 2013 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mame chovanka :slight_smile: jen uz nastesti odstaveneho, takze buca vetsinou cele noci, max jedenkrat vterinove mlicko.
11. únor 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec U nás je to to samé :frowning2: .Pořád po nás šplhá,hlavně tada po mě :angry: .

@irenka už jsem najela na odnaučení nočního kojení koukni na http://www.kojeni.net/.a tam jdi do databáze otázek a odpovědí. Já toho přečetla docela dost, moc mě to pomohlo, uklidnilo a nahodilo jít do boje a zatím docela v pohodě, tak se snad povedle a já vyhraju. Tedy doufám, že se nic nezmění.Zatím to praktikuji teprve 2 dny.Ale každé další noci se dost bojím.Jenže já to teď měla noc co noc po 1-2hod.hrůza.
Hlavně mi přijde že to prso vyžaduje víc a víc i přes den.
11. únor 2013 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak to nocni vstavani nezavidim:frowning2:
My jsme od noveho roku najeli na noci bez jidla a piti - proste v noci se ma spat a ne ucucat cokoliv....prvni tri noci si pobrecel (ale zadna hruza) a od te doby v noci proste nepije (mimo horecky, to jsem ho zalevala cajem):wink:
A asi od 10 měsíců už se kojil jenom ráno a před spaním - tak jsme byil doteď, ale mně zjistili že mám brutální odvápnění kostí z kojení (tele, nejedla jsem žádné vitamíny), tak od včerejška je už večer na sunaru, ráno pro pohodlnost ještě kojím (a zároveň se snad vyhnu i problémy s případnýma zánětama a nebudu muset odstříkávat). Včera večer krmil manžel -v pohodě, ale dneska je na fotbale, tak jsem sunar dávala já - hold a proběhla asi 20 minutová diskuze, že když jsem já, tak nepotřebuje sunar - ale pak pochopit a když viděl, že prostě prso nebude, vypil flašku sunaru a spí!
V noci vstávám max podat dudlík nebo jenom pohladit a utišit (ale teď už je to opravdu velmi zřídka). Dnešní noc například spal celou, v 5,50h se vzbudil, postavil se v postýlce a když jsem nereagovala, tak zavolal "MAMA" - no a já jsem vstala a dala mu snídani. Pak jsme spolu v mé posteli zalehli a spali do 8h - takže super.
Spaní už má od roku jenom jedno, po obědě - a trvá podle nálady - od hodiny do 2,5h
Ale jinak ti malí jsou už pěkní lumpíci, už nám hrají řádně na city.-)
11. únor 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, takový malý dotaz - je tu některá z vás, která vládne háčkování?????:slight_smile:
11. únor 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 Tak já jsem na sebe zvědavá, jak to bude s tím nočním kojením pokračovat...Někdy pije jak duha, já ho teda ale odtrhávám, chvilku si pořve a pak se smíří a usne, jinak by mne vypil do dna...
@cizu Jinak už se chystám jít koupit Nutrilon, aspoň večer budu dávat, beztak tam už nic večer nemám a žumlá jen tak nasucho a pak se napije čaje. Vitaminy beru, ale váhu mám pořád dost dole, takže budu muset otesánka trochu krotit.
11. únor 2013 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chodit sice neumím, ale kam potřebuju, tam si vylezu...
11. únor 2013 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andulkaavetrelec šikula :slight_smile: :slight_smile: .
Taky bych už dala nějaké UM ale bohužel Adam jiné mléko odmítá.Máte někdo tip jak dítě přemluvit ať to zkusí že to je taky dobrý? :grinning: :grinning:
11. únor 2013 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 Kamarádka ho nechala vyhladovět - její Adam začínal s umělým mlékem v roce po 10tce, 20tce..a po pár dnech si to rozmyslel.-)))
11. únor 2013 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
my se vrátili po týdnu z hor....bylo pohádkově, tak se mě zpátky do města vůbec nechtělo....Vikul chodila lyžovat, Adam lozil po sněhu a drandil na saních, já si taky zalyžovala, takže spokojenost :slight_smile:. Adam spí celou noc, tak od půl sedmé do šesti, v noci nic k pití nevyžaduje, občas podám dudla nebo si ho nad ránem vezmu k sobě...Jak vstává v těch šest, tak si jde potom od osmi dospat, potom chodí ještě na hodinku po obědě.

@gejbule1 Já jsem začala s UM tak, že jsem z toho dělala kaši, aby si zvyknul a občas mu dala trošku na lžičku...
Jo a jinak, my chovánka nemáme vůbec - nejraději je na zemi a zdrhá :grinning:, chovat se moc nechce - to hnedka ukazuje na zem a říká "tam" :slight_smile:.
12. únor 2013 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas byla dnes vasniva noc, nespinkalo se od pul1 do 2, probehly sunary a nic, stale plac, tak jsem pak musela chovat a dala jsem nurofen. Myslim totiz, ze rostou stolicky a asi ho to chudacka boli :unamused: ale co, je to v pohode. Rano mel nas...... Az na zadech, coz u nas k zubum taky patri.
Nasi si uzivaji v Thajsku, tak mam ted doma i jejich psa, krome toho naseho, porad jen uklizim, no pakarna :slight_smile:
Emmulka ma jarnaky, takze je doma, mame tu veselo.
Kuba je stale pan chovaci a plakaci, ale uz to tolik neresim, pochovam, posmudlam a jde si dal hrat. Nu coz, v 15 to po mne nebude chtit :pensive: doufaaaam :grinning:
Jinak my jedeme na hory pristi sobotu, tak snad nam vyjde pocasi, ma se vyrazne oteplit. Pak budeme tyden doma a pak jeste tyden ve Spindlu. A pak mi mamca slibila, ze si deti k sobe na par dni vezme, abych si odfrkla, tak na to se tesim :slight_smile:
Vim, ze je to nesplnitelne, ale tolik bych vas vsechny chtela jednou videt pohromade :slight_smile:
12. únor 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a s velikou omluvou preji dodatecne krasne narozeniny nasi posledni "lednacce" Anicce :slight_smile:
12. únor 2013 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnešní kontrola: 12,1 kg, 80 cm. První kroky dnes taky byly a pak pád samozřejmě. :grinning:.
Tak už máme všichni rok!
12. únor 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec ty jo, to je obrik :slight_smile:
12. únor 2013 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cizu vyhladovět u nás je docela problém.Moc jíst nepotřebuje.Klidně je celé odpoledne bez jídla :frowning2:

@tobi1 Tak jak měl kaši rád jako miminečko tak teď ji nevezme do pusy.

@irenka Taky dodatečně přejeme všechno nej nej Aničce k narozkám :astonished: :grinning:
13. únor 2013 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 Jejda, na to jsem úplně zapomněla....tak nevím, kukni na to kojení, určitě tam bude izpůsob, jak u starších přestat, nebo ne?.-)
13. únor 2013 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak máme za sebou tři dny v nemocnici- bronchitida, opatrujte se!
19. únor 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec ahoj, no nekecej!!!! S bronchitidou se musi do nemocnice? A uz jste v poradku?
19. únor 2013 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha ono se jim blbě dýchá, takže Jára celou noc nespal, řval a dusil se :stuck_out_tongue_closed_eyes: , s bronchitidou nás tam bylo cca 5 maminek s miminky...taky jsem myslela, že to zvládneme s prisnicem, fenistilem a studeným vzduchem a ono ne...dostával inhalace po 4 hodinách, osm minut měl masku a většinou těch osm minut prořval a probojoval, musely jsme ho pevně držet...
19. únor 2013 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, prosim, mam dilema....s jidlem.....u nas je problém,že chce pořád a všechno.......jak to máte s večeří, kaše versus mléko nebo oboji? Do roku měl po odpo svacine kasi v cca 18,15 a pak usinal kojenim kolem 20h.....ted je na sunaru q da po večerní kaši klidně 240ml sunaru....a mně se to zdá moc, mám vyřadit kaši nebo sunar? Ráno snida kolem 6h (zatím kojení):wink:
20. únor 2013 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cizu vyrad kasi, takhle po roce uz neni vubec potreba, navic kdyz hezky papa pres den. Jakub nemel kasi nikdy a usina kolem 20 hod. A vybumba tak 210 sunaru, snida kolem 8, cokoliv, proste uz ma normalni snidane :slight_smile:
20. únor 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek