• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
Ahoj holky :slight_smile: Jak Vám rostou dětičky?
Dlouho tady nikdo nebyl :confused: :rolling_eyes: .
Kam plánujete dovolenou?
7. bře 2013 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem to našlaaa :frowning2: já nemohla najít toto fóóórum :frowning2:

Holky co dáváte jíst Vašim ročním "mimííískůůmmm"? Verunka mi pořád nechce jíst normálně :frowning2: Vše ze skleničky a cokoliv uvařím, tak se u toho vzteká a konec :frowning2:
Možná je chyba i u mě, nevím pořádně co jí vařit, a když, tak se bojím s tím kořením...co a jak ... už jsem z toho našvestkuu ...
Poraďteeeeee prosííímmmm :slight_smile:
13. bře 2013 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kviido tak už jsi to našla :slight_smile: Já dneska vařila kuře na paprice s těstovinou a dostala jsem do ní pár lžiček. Vůbec mi nechce jít to "naše dospělácký" jídlo :frowning2: Takže vařím furt to samy, co jsme dělala asi od 9.měsíce...Jediný naše co sní, je rizoto...
13. bře 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cuci25 No já už právě taky nevím...hlavně se bojím i s tím kořením..co a jak... :frowning2: já taky cokoliv co udělám...tak nic... :frowning2:
13. bře 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kviido tak toho bych se už moc nebála, asi jen držet se toho, že kořenit jen malinko :slight_smile:
13. bře 2013 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cuci25 Jo jo no zkoušíme, ale stejně nic moc nechceee
14. bře 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co dovolená? Plánujete něco? Budem jim v létě tak 1,5roku...tak jsem o něčem přemýšlela...ale polovina kamarádek mě říká, že dobrý a polovina špatný...hlavně jsem se ptala na letecky...autem asi určitě ne...
Co vy? Máte nějaké zkušenosti, hotely... nebo tak...
14. bře 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kviido anoj holky, hlasim se vam ze Spindlu, je tu nadherne, bohuzel zitra odjizdime. Kuba byl nejzlatejsi detatko na svete.
Jinak s papanim nemame jediny problem, papa uplne vsechno co mu uvarim, je naprosto v pohode a vyborny stravnik :slight_smile:
Dovcu letos - zatim mame za sebou troje hory, cervnu bude Rakousko a v cervenci Mallorca, zatim nic vic v planu neni. My jezdili uz vloni, vzdyt vite :grinning: autem, letadlem.......vse uplne super.
14. bře 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejake fotky ze Spindlu :slight_smile:
16. bře 2013 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kviido Já mu taky vařím stejné jídlo jako nám.Jí málo ale skoro všechno.Taková ta miminkovská jídla nejedl vůbec.
Mě doktor řekl že od roka může jíst s námi z jednoho hrnce.Moc nekořením tak to jde nebo mu odendám.

@kviido Dovolená se nám zatím moc nedařila.Pokaždé jsme se vraceli nemocní a jednou dokonce rovnou do nemocnice tak to taky pořád zvažuji.Ale chtěla bych k moři.Už kvůli Luci a chybí mi sluníčko :frowning2: .
@cernucha Krásný fotky :grinning: :grinning: :grinning: .
17. bře 2013 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha Nádhernééé fotky :slight_smile: fakt krása!!!!

@gejbule1 no taky zvažuji bojím se... někdo říká že je to s nima dlouhé letadlem, jak musíte být dlouho na před odletem na letišti, pak let a pak zase na letišti... nevím :frowning2: pak zase letadlo a klimatizace ... ufff hi hii asi to moc řeším :grinning:
Ale autem nemůžeme :frowning2:
Tak uvidíme jak to dopadne :slight_smile:
18. bře 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kviido ver mi, ze deti vse zvladaji lepe nez si myslis. My vloni leteli dokonce v 5 rano, takze ve 3 na letisti, taxika z domova jsme meli objednaneho nekdy na 2.15. Musela jsem maleho budit, oblekat....vysledek? Ani nepipl, zlatej :slight_smile: a s Emmuskou jsem cestovala od jejich 14 mesicu zrovna tak :slight_smile: neboooj. Vsemozne nemoci ti muze chytit kdekoliv. Gejbule mela smulu a hodne spatnou zkusenost, ale snad na cestovani nezanevre :slight_smile:
18. bře 2013 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha to byla prostě smůla no.nemoci fakt můžeš chytit i když nikam nejdes a sedís doma jen se blbě snáší když jsi v cizině.
už zase sedím a hledám dovolenou :grinning: .me to more a sluníčko prostě chybí a dětem by určitě pomohlo.S Lucku jsme byli poprvé v roce a super.možná ale zvolím auto.ještě fakt nevím.
24. bře 2013 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nestíhám,ale aspoň krátký pozdrav.-))
Jinak Tom už konečně chodí a stává se z něho rozumbrada - a jak začal chodit, tak se opět a teď už celkem naplno rozjelo znakování, takže už neřve při každém jídle, ale krásně v klidu si ukáže, že chce ještě a nebo že nechce jíst,ale jenom napít - no prostě paráda. Takže já znova hurá na to do něj hustit znaky další.-)
Právě se balíme na "prázdniny" na Velikonoce - jsem myslela, že budu balit trička a ne pomalu lyžařské kombinézy:_(
Mějte se krásně a hezké Velikonoce!!!!!!
29. bře 2013 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cizu @cernucha Nádhera, moc krásné fotky.

Holky, my jsme takoví smolaři, byli jsme dvakrát v nemocnici-bronchitida a zápal plic.
A navíc jsme tady asi poslední, kteří nechodíme, má za sebou jen prvních 6 kroků...
3. dub 2013 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec s tím chozením poslední určitě nejste, Sofinka si před nedávnem teprve stoupla a dnes nejistě obešla jednu stranu stolu :grinning:
3. dub 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuci25 díky moc, představ si, že Jára si stoupl poprvé v devíti měsících, takže obcházíme nábytek už pátý měsíc..., ale on je opatrný, máme ještě 4 měsíce čas, abychom nevybočili z širší normy, máme boty, ale zatím tak na ozdobu, i když za kočárem nebo za ručičky už by i chodil, ale jen chvilku...
3. dub 2013 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec no my jsme se stresovali ještě nedávno, jestli s malou neni něco v nepořádku, i když na rehabilitacích bylo vše ok. Prostě je trošku línější, za to je hrozně učenlivá v jiných věcech...
3. dub 2013 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuci25 Naše doktorka má v zásobě plno takových případů pozdního chození. Já se stresovat nemusela, byl ve všem naopak napřed :grinning: Ale teď to trvá teda dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes: A po těch nemocech ani ven nemůžeme, protože když jen sedí jak brambora v kočárku, tak musí být nabalený, aby neprochladl, a už by z něj chtěl ven. Tak hlavně že je Sofinka jinde napřed.
Jarouš říká máma, táta, ňam ňam, strašně rád uklízí nebo koumá nad nějakou technickou záležitostí (jak zašroubovat víčko apod.), rozumí hodně a strašně rád se směje, takže je to pohodář...
3. dub 2013 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec jj tak to máme podobný :slight_smile: Sofinka už umí napodobit (zvukově nebo grimasou) deset zvířátek a taky se furt řehtá. Jinak náš doktor se zas strašně udivoval, že v 10měsících neobchází nábytek a ani neleze, takže jsem plašila. Ono když vidím tady i v mém okolí děti, které min. v roce začly chodit, tak je to stresující, ale snad se už i my dočkáme, aspoň za ty tři měsíce. Sofinka už umí napodobit (zvukově nebo grimasou) deset zvířátek
3. dub 2013 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuci25 Tak to je šikovná, v tomto ohledu to Jára fláká. Já jsem taky viděla stejně starého chlapečka chodit (a běhat) a nebylo mi to příjemné. Navíc máme jen o něco staršího bratrance, který chodí, tak na nás taky asi koukají jako na zaostalce. Četla jsem, že to nic neznamená... Jára je (momentálně) zdravý, celkově se vyvíjí uspokojivě, tak tohle je jen "kosmetický problém".
4. dub 2013 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky ahoooj :slight_smile: klid, Emmus v roce kdakala, bucela, becela, stekala, mnoukala, rehtala a buh vi co jeste a chodit zacla po 15. Mesici. Ted je nejen chytra, ale i ma krasnou postavu, chodi na aerobik, jogu.....proste ok. Jakub zase zacal chodit ve 12 mesicich, ale je to jinak totalne hluchonemy Tona :wink: na zviratka nam z vysoka, obcas udela "af" na psa a zachrci jako kun a rika jen mama a ham :grinning: taky mi ted na cviceni nebylo prijemny, kdyz stejne stara holcicka vypadala proti Jakubovi jak diplomovany vysokoskolak, ale co nadelam :slight_smile:
Holt budu mit z Emmicky vedce a z Jakuba hokejistu :grinning:
5. dub 2013 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha Díky za příspěvek. Ono se to ještě vyvrbí, nedělej z něj hokejistu, oni jsou kluci někdy opravdu pomalí, mají pomalý rozjezd, ale zase prima nápady, i když někdy se prima zdají jen jim :grinning: Si představ, že dnes konečně začal dávat přednost chození před lezením, ale ještě je velmi opatrný: deset krůčků a konec, je mu 14 měsíců a týden...
5. dub 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec no tak to ma krasny vek, ja porad rikam, ze cim pozdeji dite zacne chodit, tim je na to jeho telo pripravenejsi, zada a svaly pevnejsi a dite je jistejsi, vic mu to bere i hlavicka :slight_smile: on je Jara taky docela tezkej, tak se mu proste nechtelo to tahat :slight_smile:
Jojo, ja vim, je to myslene spis s nadsazkou a humorem, ze z nej bude hokejista..... :grinning: to by byla jeste ta lepsi sportovni varianta :slight_smile:
6. dub 2013 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha Jojo, taky už jsem se s tím názorem setkala, že je dobré, když dítě začne chodit, až když dlouho leze a tak, každopádně je to aspoň útěcha podobná té, že když děti jako malé hodně křičí, svědčí to o tom, že jsou životaschopné, a tedy i inteligentní. Obě útěchy jsem využila :grinning:.
Jaroušek si konečně v chůzi začíná věřit, ale když jde o rychlost,tak leze. On ani za ručičky nechtěl vodit, asi neměl důvěru, taky si myslím, že se nám to trochu zpozdilo tím, jak byl nemocný. Ale to je jedno, hlavně že má "našlápnuto", jsou děti, které chodit nebudou, a nějaké to zpoždění je opravdu v tomto případě banalita.
6. dub 2013 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak zas po dlouhé době.Taky občas nevím,co psát.Zítra jdeme na 15-ti měsíční a na přeočkování,tak doufám,že to bude lepší než posledně,kdy mi pak odpolko hodinu nechodil.Teď sme byli skoro tři týdny nemocní ,vlastně to bylo spíš nekonečné nachlazení bez teplot,krom toho týdně,kdy měl teploty celý týden.To se nám tlačili zuby,Teď už máme dásně plné boulí,co se budou klovat ale začíná to zvláštně.Máme 4 nahoře a 2 dole a teď nám roste 5ka nahoře vpravo.No je to zajímávé.To naše zvíře už běhá,říkáme skoro to samé,akorát sme přidali auto a drdr a taky když něco vezme a vysypa říká ajéjé.To má od nás :grinning: Jíme všechno,maso miluje ,chleba s něčím ,okurky rajčata, a nejvíc vývary aj s knedlíčkama.Akorát rýže mu nejede a když nic nechce,dám mu skleničku.
Spíš se začínáme vztekat.Když mu něco nedám,tak mlátí hlavou do zdi,kouše a teď začal křičet .TAk si ho nevšímám a čekám a ono ho to po chvíli přejde.Tuhle se naštval,rozeběhl se,že bude mlátit hlavou do zdi,jenže jak měl rozběhnuto,tak se odrazil od zdi a praštil se zezadu do hlavy opravdově.Tak sem ho běžěla utěšit.To člověk neví jestli se má smát nebo plakat.Přidám nějaké fotky: s tátou ne skutru a snowboardu a v umyvadle u babičky a NĚKDO SE TU PTAL NA HÁČKOVÁNÍ,TAK JÁ TO DOCELA OVLÁDÁM,KDYBY NÁHODOU.
9. dub 2013 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@charlie31 s háčkováním - to jsem byla já - ale už jsem nějak zvládla jednu čepičku a dokonce i medvídka - teď finišuju ještě krokodýla.-))) Ale kdyby něco, vím, kam se obrátit.-)

A na jaké přeočkování jdete? Mně se zdá, že bysme taky kolem 15m měli na něco jít, ale nejsem si jistá:frowning2:
9. dub 2013 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a mojep rvní háčkovaná čepička..-)
9. dub 2013 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cizu Ahoj,nenašla si tenhle návod na mimibazaru?Tuhle sovu sem tam viděla a je fakt užásná.Máš ji krásnou a napoprvé to seš dobrá.Já se s těma prvníma děsně prala :grinning: Taky sem nad ní přemýšlela,ale víc se mi líbila čepice s těmi točenými předními sloupky(ta bílá s modrým).Já háčkuju už 15 let a dělám dečky jako dárky a čepice teď pro malýho,jen mám kolikrát problém a tou základní plackou,tak to třikrát párám :grinning:.Ale to já vždycky všechno, sem v tomhle perfekcionistka.Nejradši dělám oblečení,tam se člověk fakt vyřádí.Na velikonoce jsem dělala košíky a kuřata a docela se to povedlo,na poprvé .A taky dělám malýmu záclonu do pokoje s medvídkama z korálek,normálně z niti.Někde sem dostala asi 30klubíček a pořád se to válelo a na dečky je to slabý,tak aspoň něco.Jo a háčkuju normálně z vlny,kterou si třeba i rozpletu.Když si to spočítáš,tak tě klubíčka perlovky vyjdou dráž.
Jo a nebylo to přeočkování ale spalničky,příušnice a zarděnky ,první dávka
10. dub 2013 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@charlie31 Takže v cca 15 ti měsících nás čeká očkování? (to ani nevím, naštěstí si nás paní dr vždy pozve.-)))
Jinak jo, je to návod z mimibazaru nebo kama -jeno toho všude plno - některé návody si i kupuju - teď například háčkuju čepičku s autíčkem - a jde to pomalu, protože když mám na to čas já, tak obvykle malý spí, takže uháčku cca 4 řady a čekám na další den, až se vzbudí, abych mu to přirovnala - protože už jsem tak cca půlku čepičky vypárala.-(
Já v těchto věcech moc perfektcionistka nejsem -hlavně jsem nebyla u té první sovičky -a le pro příště to snad vychytám.
Jinak teda obdivuju, do dečky bych nešla, anikdybych doma našla příze na celý barák:D
ale vypadá hezky, akorát to musí teda vzít času:frowning2:
14. dub 2013 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek