• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
@cizu ja bych z takoveho vekoveho rozdilu visela nekde na kandelabru, ale znam hoooodne maminek s takovym rozdilem. Chce to pevne nervy a trpelivost :slight_smile: deti jsou radost :grinning: kubicek si vcera vymachal hlavinku ve psi misce s vodou, asi si chtel umyt vlasky :slight_smile: je to lump!!!
1. črc 2013 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem holky zacla nejak bilancovat...co jsem vlastne za tech 33 let dokazala? Vystudovala jsem vejsku a porodila dve deti. A ted co dal? Vystudovana medicina je uzasna, mam krasny titul, ale celkem pouze tri mesice praxe a ted 6 leta pauza a hlava prazdna, idealy v hajzlu a strach jit do praxe takovy, ze se mu nevyrovnaji pocity pred obema porody dohromady. Prijdu si doma uz jako Maugli, stava se ze me pipina, umim krasne vyzehlit, uklidit a postarat se o deti. ALe je tohle smysl meho zivota? Ach jo, mam nejakou deplu, rada bych se treba za rok uchazela o nejake zamestnani, ale jake.....vzdyt vlastne nic neumim. Bavila by me psychologie a tak travim den nad hledanim moznosti dalkoveho studia....podminky prijeti jsou obecne velmi narocne. No, je mi uplne do breku :cry:
2. črc 2013 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha Vítej v klubu zlato, já mám takovouhle depku už 2den. Ty narozdíl ode mne máš vzdělání.. já mám úplný kulový! :frowning2: Nechceš se sejít? NEchcete dorazit? Ja jsem celé léto doma! :cry:
3. črc 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka ale vzdyt mas Irco sve tanceni !!!! Prijedu s prdolkama rada, jen tento tyden uz to nedam a pristi jsme pryc.
3. črc 2013 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cizu bude to náročný ale alespoň si budou rozumět.
Jak dopadlo vyšetření?co to bude?
4. črc 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 jo, tak tipuju, že to bude náročné první půl rok/rok a pak snad už v pohodě, budou blízko sobě.-)
Jinak NT dopadlo na 1*, prý mám hodnoty jak nějaká dvacítka, tak super!
Jinak nevíme a ani nechceme vědět, stejně jako Tomášek, těšíme se na překvapení.-)
4. črc 2013 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha Určitě napiš až budeš v Praze! :wink: Tanec je jen koníček, do kterého vrážím plno energie a peněz! Víc ti povím osobně. :slight_smile:

@cizu Já jsem úplně přehlídla, že čekáte miminko. To je moc krásný, gratuluju.... a je super že se necháváte překvapit! :slight_smile:
My to také tak měli a každého jsme tím strašně štvali! :grinning:
Jak budou věkově děti od sebe? CCa dva roky? To zvládneš neboj! :wink:
4. črc 2013 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cizu jak to myslis "jako dvacitka" ? Nam je snad nektere vic? :sunglasses: kazdopadne je super, ze vysetreni je v poradku, uplne jsem si vzpomnela, jak se mi udelalo zle, kdyz mi po telefonu rekli, ze jako vysledky ok, ale ze jedna hodnota je zvetsena....fuj!!! Nic to neznamenalo, ale i tak to na prvni dobrou vydesi.
Je skvely, ze si nenechate prozradit pohlavi, schvaluju :slight_smile: ja se obe deti nedopatrenim dozvedela, ale pred manzelem udrzela :slight_smile:
5. črc 2013 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Už jsem tady nebyla věčnost, nějak nemám čas na diskuze.
@cizu Moc gratuluji k druhému těhotenství, jsem ráda, že v této partě nebudu sama :grinning: Akorát budete mít maličko větší rozdíl, než my, u nás to bude bez pár dní rok a třičtvrtě. No, jsem na nás s manželem zvědavá, jak to zvládnem, hlavně na sebe :slight_smile:
Jinak náš Pavlík je pěkně aktivní dítko, všude vleze, vyleze, pusu nezavře od rána do večera, sice zatím nemluví nijak extra, ale slov už zná hodně a k tomu ta jeho hatmatilka, je s ním sranda. Akorát pořád vypadá, jak když ho týráme, chudák je samá boule, modřina a odřenina, ale jeho to moc netrápí :slight_smile:
No od září budeme mít opravdu veselo :grinning:
Zase na vás přijdu mrknout, akorát to s tím diskutováním vydím bledě, jsme teď pořád venku a užíváme hezkého počasí. Tak si ho užívejte taky, pa :slight_smile:
22. črc 2013 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
všem moc díky - no bude to opravdu asi boj, ale to dáme.-)
teď to vypadá zatím dobře a malý se mění pod rukama - k dobrému, dá se s ním už "domluvit", tak začínám věřit, že to bude čím dál lepší....a dva roky nejsou takový strašný rozdíl - že @kacatko5 :D
@cernucha - tak já se na dvacítku taky cítím - ale občanka si mele furt svoje s tím rokem narození.
Jinak diskutování je taky teď pasé - te´d jsme byli 2 týdny na dovči - a do toho stále pracuju a když je krásně, tak jsme věčně venku, tak jenom dneska mám štěstí, že po dovči zařizuju tady na netu nějaké věci!
tak si to holky užívejte a s prckama se mějte...

ps - jak jsme to měli s druhýma dětma a přibíráním? Já zatím váhu i břicho menší než Tomáškem.
22. črc 2013 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
o víkendu jsme byli na slavnostech, tak posílám toho našeho šohaja.-)
22. črc 2013 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahoj holky,jak se pořád všechny máte?
2. zář 2013 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
my se máme dobře, David začal chodit do školy, má skvělou paní učitelku.
Momentálně bojujeme všichni s virózou, já ještě k tomu s pochybnostmi o své kariéře, takže mi tvůj příspěvek z léta, cernucho, docela sedl. Chodím na AJ, chci složit zkoušku CAE, jinak nic, pořád u dětí, rutina.
17. říj 2013 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoky,holky,koukám,že sme se na to kompletně vyprdli.Aničko vetřelče,si frajerka,že při dvou dětech studuješ a chceš skládat zkoušky.Já sem asi líná mrcha. Černucho,tebe nechápu.Dokázala jsi vystudovat medicínu(věc pro mě neskutečná(psychologii,kterou jsem vždycky chtěla znát,ale byla líná se učit),máš velikej dům cestujete po světě,pravděpodobně neomezenej rozpočet a tak nevím,čeho se bojíš.Máš peníze zázemí,zdravé děti a očividně nejsi poznamenaná chudobou nebo nízkým sebevědomím,bez urážky,tak čeho se bojíš?Kdo tě může s takovýma možnostma zastavit v čemkoliv,co se rozhodneš dělat? Já mám 5000,- na měsíc na stravu .mega hypotéku a na dovolené jsem byla před třemi lety naposledy.nikam nechodíme,že to stojí peníze a když mám volno,háčkuju. Nestěžuju si a rozhodně nekritizuju.Jen nechápu.Ano je to moje volba,že sem byla líná řešit moje vzdělání a že mi stačilo 15.000,- měsíčně na výplatě.Mně stačí málo.I nemocenskou mám větší než je plat mojí mámy. A v drogerii tady na kruháči nabízí ženským 8500,-hrubýho,kdyby měl někdo zájem.Tím nechci říct nic zlýho proboha.Dokážu pochopit,jkdyž se člověk cítí ztracenej a neví kudykam.Ale krucipísek,tak se seberu a postavím tomu čelem.Litovat se nemá smysl.Jednou se ten život tak odvíjí a je na tobě,co s ním udělaš.Každopádně a teď to možná bude znít hloupě,:každý tvoje rozhodnutí je správný už proto,že je tvoje.
Klidně se na mě naštvěte holky.ale já to musela říct.Pěkně sem to v sobě dusila.tu sebelítost.A já se musím otáčet a tu blbou sebelítost prostě nebudu nosit sebou. a pokud sem sem se tě Černucho dotkla.nebylo to úmyslně.Opravdu ne.
7. lis 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
AHOJKY holky,
je fakt že to tu upadlo. Já mám tedy problém, že je to otevřená skupina a ne zavřená.

A co naše těhulky? Jak vám je holky?
9. lis 2013 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@charlie31 Máme podobný rozpočet! :wink:
9. lis 2013 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
No jo, asi nás ta děťátka tolik zaneprázdňují, že nemáme čas vysedávat u netu a diskutovat :grinning:
Mě teda zaneprázdňují hodně, jelikož k našemu Ledňáčkovi 2012 přibyl ještě malý Zářiják 2013, takže lítám jako hadr na holi :slight_smile:
Naštěstí je ten starší hrozně hodný, malýho miluje, nežárlí, takže je to v pohodě. Starší Pavlík spí krásně celou noc, horší je to s mladším Lukáškem, ale to časem přejde, jsem optimistka :slight_smile:
Takže se moc omlouvám, že nestíhám :slight_smile:
Mějte se krásně :sunglasses:
16. lis 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kacatko5 Moc moc gratuluju k narození dalšího chlapečka. Užívej si jich obou.
A ten čas se poddá... :slight_smile: Já si nemůžu vynachválit narození dětí tak brzy po sobě! :slight_smile:
:wink:
17. lis 2013 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacatko5 jeee, moc gratuluji k druhemu chlapeckovi, to je krasny :slight_smile:
@charlie31 ahoj, neurazila jsi me vubec, to je tvuj nazor a ja ho vidim jinak. ROZHODNE nemame neomezeny rozpocet, ale tohle cele co jsem psala neni o penezich, coz bohuzel hodne lidi, kteri musi vyjit s min penezi nez treba my, vubec nebere a cele me stesti vidi v tom, ze manzel vydelava a mame dum.
Me trapeni je v tom, ze preci jen mam nejake vzdelani a nechce se mi jit prodavat do drogerie a to fakt nejsem nafoukana nebo extra sebevedoma ( Irenka a Gejbule snad potvrdi :slight_smile: ), to vzdelani je krajne specificke, ale na to abych ted sla do praxe od nuly to proste neni. Ze skoly uz si nic nepamatuju, nemohu jit lecit lidi. Njake napady v hlave mam a az nastane ten pravy cas, zkusim to zrealizovat. Tak, toliko na moji obranu :slight_smile:
1. pro 2013 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cernucha @irenka @kacatko5 @charlie31 @andulkaavetrelec @gejbule1 @kviido
Ahoj holky, jj, vypada to, ze to tady pekne flakame.-)
A co noveho u nas? Uz jsem neco pres tyden opet na materske a pustila jsem se diky Tomaskovym jeslickam pomalu do vanocniho uklidu a priprav na Vanoce - nejak letos nestiham. Asi je to tim, ze jsem nejaka vic unavena diky starost o Tomaska a do toho to tehotenstvi - ale mame to za par, snad do Vanoc vydrzime a po Stedrem dnu at se deje, co se deje:slight_smile:
V pondeli a utery jsem myla doma vsechny okna, kdyz bylo tak krasne, tak snad si to mimco nerozmysli a nebude chtitt jit z teto aktivity na svet ven.....
Jinak zacinam mit trochu "strach", jak to s tema dvouma detma zvladnu, ale zvladlo to tolik maminek, ze to snad zvladneme taky..
ad prace) asi chapu, jak vam je, kdyz se mate vracet po par letech do prace, kor kdyz zadna praxe pred detma nebyla....ja jsem z toho mela taky hrozny strach, ale prece jenom jsem to resila trochu jinak - pred Tomaskem jsem pracovala 6 let a od jeho 7mesicu jsem chodila do prace 2 odpoledne v tydnu (sef neni cech, tak mu nevadilo, ze tam nejsem rano, on dopo stejne moc nefungoval.-))) a tak to bylo az ted do materske.....a muzu rict, ze to tak planuju i ted s druhym - snad to klapne. Takze o praci mam postarano a vim, ze se mnou pocitaji...

A jak se jinak vsichni mate? Co pripravy na Vanoce, darecky nakoupene a co kupujete detem? prosim o inspiraci :wink:

Mejte se krasne a snad se jeste ozvu...
4. pro 2013 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak často jsem sem chodila a nic se tady nedělo že jsem to nakonec vzdala a dlouho tu nebyla.
O to víc jsem překvapená a mám radost že to tady pořád funguje :slight_smile: .

@kacatko5 Moc gratuluju k druhému klučíkovi :grinning: .

@irenka jestli ti fakt vadí že je to tu veřejné tak to můžeme zavřít. :wink: Co děti a nemoci?

@cizu Moc držím palce k rychlému a klidnému porodu..Zase ledňáček :grinning: :grinning: .Nechala jsi si říct co to bude?

@charlie31 Já si myslím že cernucha dala přednost rodině a dětem před karierou a vůbec se nedivím že má obavy z dalšího uplatnění.Není to otázka peněz ale svého vnitřního pocitu.Když tě manžel zabezpeečí tak je to super ale situaci vlastní existence a pochybností to nezmění.Jen je to lehčí v tom že nemusíš za každou cenu jít do jakékoliv práce.Myslím že je dobré si to vysvětlit :grinning: :grinning:

@cernucha Já jsem na tom dost podobně jako ty.jsem sice zaměstnaná ale nebudu se tam moct vrátit.Moje místo se rozpadlo a po 6letech na MD nebudu ani mít co nabídnout.Taky se toho návratu do práce bojím.
Marek mě taky uživí ale do práce chci jít hlavně kvůli sobě a svému sebevědomí a pocitu potřebnosti.Já na rozdíl od tebe nemám nápady co dělat:angry: :unamused:

Jen já mám veliký problém že Adam je hodně nemocný.Má sníženou imunitu a všechno chytí.Hlavně trpíme na laryngitidy a píchaná ouška.
zkusila jsem už hodně a zkusila bych všechno tak jestli máte někdo nějakou radu tak ji velice uvítám :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
16. pro 2013 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gejbule1 Ahoooooj. Tak jak tak čtu tak stále řešíte nemoci. TO me mrzí. Co homeo a něbo nějakou tu čínskou medicínu?
Ano vadí mi že je to tu veřejné. Jsem pro soukromou diskuzi ale otázkou je, zda by fungovala a někdo tam vůbec přispíval.
Děti se letos nějak drží, tuk tuk, ani to nechci psát a zakřiknout to. Víc asi soukromě.
BOhužel ještě nebydlíme, ted řeším nějaký zdravotní problémy, ale doufám, že bude vše OK a pak vám to i napíšu. Je to nápor na psychiku. Co vám mám povídat... ráda vás uvidím. :wink:
16. pro 2013 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka Tento rok byl pro mě děs.Nejen Adam ale i Lucka.Během nemocí jsme si to zpestřily úrazy.Zlomená ruka,popálenina,2xneštovice atd, ale nejhorší byl úraz Lucky když spadla zubama na beton.Fuj.přední zuby zaražené dozadu,tolik krve.No hrůza.Už aby byl rok 2014.Věřím že bude lépe.
Na pojišťovně to vypadá že si pěkně přivydělávám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
Zkouším kde co.Homeo,byliny.Z těch nemoci vyroste ale ty píchané uši mě strašně mrzí.
16. pro 2013 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 Jejda to me mrzí. Někdy se to sype a sype....
TEn úraz Lucinky musel teda být něco. Jak to dopadlo? CO zuby? To jsou ještě první vid,když je jí cca 5let?
Nejsi sama kdo neustále řeší píchnutá ouška. Dá se proti tomu nějak bojovat Aby se to nestávalo tak často?
to má z rýmy, asi nevíš co? Jo jo, stále říkám, že lidi řeší houby když nemají starosti s nemocnými dětmi.
Opravdu vás někdy ráda uvidím! :slight_smile:
16. pro 2013 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 Jejda......tak jak se říká, když se daří, tak se daří.-(( Snad se dětičky dají dokupy a nemoci si na Vás pak nepřijdou......
Náš TOmášek byl do 1,5 roku naprosto zdravé dítko, pak nastoupil do jeslí a začlo to.......ATB na horní cesty dýchací, pak laryngitida (to je fakt hnus) a teď se chvilku drží (ale dneska je v jeslích, potřebovala jsem vyřídit úřady a jdu ke kadeřnici a na kosmetiku)......ale jak jsem dneska slyšela v jeslích, jak to tam všechno kašle, tak jsem zvědavá s čím zase příjde domů:frowning2:((((
A uzamčení diskuze? Já budu klidně pro, stejně nás tu zůstalo pár, tak proč by to měl číst každý,ne?

Jinak pohlaví nevíme a uvidíme až na porodním sále - stejně jako u Tomáška - tak jsem zvědavá.-))))))
17. pro 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka a to nejde udělat z této normální uzavřenou??? prostě ji jienom zamkonout pro členy??
17. pro 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cizu Bohužel nejde, na to jsem se ptala. Tato diskuze se uzavře aby to nemohl nikdo číst a musí se vytvořit nová uzamčená. :frowning2:
17. pro 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka aha, tak to jo.-)
17. pro 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek