Leden 2012

Ahojte, je tady už někdo hodně čerstvě v očekávání? Ať v tom nejsem sama :-o
amendee
26. kvě 2011
@winterska děkujuu dopadne to snad dobře doufáme 😎
amendee
26. kvě 2011
@eyael já beru 4 druhy prášků. vydržet se to dá to máš pravdu...hlavně když to pomůže mému drobečkovi. 🙂
eyael
26. kvě 2011
@majka12 - tak to máš pravdu, moje mudra má v ordinaci dost předpotopní UTZ :-N . Ale v CARu, kam jdu v pondělí, mají dost kvalitní vybavení, tak doufám, že srdíčko už bude vidět 😉
eyael
26. kvě 2011
@teufelchen - to víš že jo, jen se nedej 😉 U nás v CARu ani u mé gyn nedělají vyšetření z krve, takže si musím počkat na srdíčko :-S
eyael
26. kvě 2011
@amendee - taky si každé ráno připadám jak chůchodce, když do sebe láduju léky a vitamíny :-N takovou sbírku co mám, manža vždycky jen vrtí hlavou x-) ale co bychom pro ty naše prďolky nevydržely viď 😉
amendee
26. kvě 2011
@eyael no já nekecám ráno polykám 6 prášků dohromady taky na mě koukají a smějou se mi 😃 no co já bych po takovém čekaní pro drobečka neudělala klidně i modré z nebe🙂
eyael
26. kvě 2011
@amendee - přesně tak! 😉 x-)
amendee
26. kvě 2011
no dneska mě není 2x nejlépe tak si půjdu lehnout tak se držte holky a zase zítra 🙂
majka12
27. kvě 2011
Ahojky,
včera mi bylo celý den dobře, tak jsem si to užila a ládovala se čím to šlo :-N :-N Dneska to taky jde, tak snad to nezakřiknu. 😉 Další týden skoro za náma a nakonec se ani nenaděju a budu na utz vidět drobka. :-N
teufelchen
27. kvě 2011
Holky moje...tak je to tam 🙂 ...máme mimi...cysta je pry gestační a nemám ji řešit...kontrola za 2 týdny 🙂 jsem u kámošky...až budu doma...hodím foto dutinky 😃
majka12
27. kvě 2011
@teufelchen tak to moc gratuluju x-) x-) x-) A jak dlouho teda ten 5.týden asi?
teufelchen
27. kvě 2011
Jj Majus...jemu to na fotce napsalo 5 +1tt...dle mého výpočtu bych měla být 5+5 tt...ale to je šumák..hlavně že mimís je:o))))
wanda1
27. kvě 2011
Zdravím všechny těhulku. Dnes jsem byla na gyndě (6+1tt) a je to TAM! Dr. viděla i srdíčko, ale já né. Ona má starý ultrazvuk, takže jsem si ani o foto neříkala, protože tam nic moc vidět nebylo. Ale kdyby tam nic neviděla, tak by mi 100% udělala krevní testy. Mám fakt suprovou doktorku. Tak se mi ulevilo, další kontrola za 3 týdny (9tt) a pak ve 12tt mě pošle na ty provotrimestrální testy.
Tak dnes nemůžu moc v práci zářit, aby to tady někomu nedocvaklo…..
Já mám takovou radost. x-)

@teufelchen A jak ty dnes u Dr?
wanda1
27. kvě 2011
@teufelchen Tak super, to bude dnes všude radosti 😃 .
majka12
27. kvě 2011
@wanda1 super x-) x-) x-)
@teufelchen den sem, den tam... to je fuk, hlavně že je vše OK 😎 😎
amendee
27. kvě 2011
@wanda1 tak to blahopřeju že to dobře dopadlo..🙂
amendee
27. kvě 2011
@teufelchen gratuluji🙂 hlavně že je vše v pořádku🙂
teufelchen
27. kvě 2011
Holky..fakt díky moc..všem nám přeji už jen a jen dobré zrávičky 🙂 a pohodové tehulkováni...i když mě je šoufl hezky...a tak jak u Sama...děsná závislot na nivě...hermelínu..a podobně:o(
amendee
27. kvě 2011
@teufelchen ty to hamáš..? mě moje sestra říkala že to je v těhotenství nebezpečný takové to sýry? je to pravda?
petra.a
27. kvě 2011
no vraj by sa nemali taketo syry. Ja som ich teda nikdy nejedla, nechutilo mi to, ale minule som dostalu taku strasnu chut na hermelin, az som sama nechapala 😃, ale dala som si len trosku a uz viac nebudem...pre istotu 🙂
teufelchen
27. kvě 2011
amendee...Jo:o))je to silnější než já 😞 První těhu jsem žila jen z Nivy, Hermelínu a Pomela..a mám kluka jako buka 😃 ....vždy si je koupím čerstvé..nikdy je otevřu..hned je sním...dlé mého to není o nic nebezpečnější než zmrzlina kopečková..co ti nandáva lžíci namočenou ve vodě ]-( hnus.
petra.a
27. kvě 2011
@teufelchen a preto milujem tocenu 😃
amendee
27. kvě 2011
@teufelchen to je pravda já že jsem to slyšela tak se jen ptám..🙂 ale taky si ho asi dám mám na něj chut..😃
amendee
27. kvě 2011
@petra.a ták ták...a dala bych si asi dneska zajedeme na zmrzlinku..😃
teufelchen
27. kvě 2011
amendee...jj...u prvního těhu jsem se fakt bála...vše jsem se snažila doržovat..ale když to nešlo..tak to nešlo někdy no:o)))..prostě tak jak předtím, i teď trpím těžkým nechutenstvím a jediné co sním je niva, hermouš, hroznové víno, meloun, pomelo, jabka a pečivo:o(..ale snad bude líp:o)))...ke sladkýmu mám odpor..což mi moc nevadí 😃
winterska
27. kvě 2011
@teufelchen moc ti blahopřeji k bublince 🙂 hele já měla taky minulý týden plod 7+2tt (podle oplodnění) ale jinak jsem v 9 týdnu (podle ms). tak se to trošku plete 😕
amendee
27. kvě 2011
@teufelchen tak odpor ke sladkému mám taky..🙂 a nějak mě to netrápí...já taky moc nesním jen polévky jako vývar nebo tak...pečivo, a joogurty jinak taky nic...snad nás to brzy přejde a budeme baštit všechnoo jako předtím..🙂
teufelchen
27. kvě 2011
winterska ...jj...ono je to všude jinde:o)...ale TP budu mít jen pár dnu rozdílné jako u prvního mimouše...my jsme snad fakt plodný jen v květnu:oDDD
amendee...já baštila vše až půl roku po porodu:o)))do te doby mi skoro nic nechutnalo 🙂
d105
27. kvě 2011
Ahoj holky, můžu se k vám potichounku přidat?No zatím to vypadá, že budeme mít taky děťátko v lednu, vychází mně to podle kalkulačky na 14.ledna, no jen doufám, že bude vše ok. ve středu jsem trochu špinila a bolelo mě břicho, a dneska už je to zatím dobré, ale mám strach, k doktorce jdu poprvé až v úterý, tak jen doufám, že tam bude už i srdíčko. Dneska jsem 6tt+5
eyael
27. kvě 2011
@wanda1 - to je úžasné! Taky jsem dnes 6+1, vychází ná to nastejno, to je tedy! Už se moc těším na srdíčko, v pondělí jdu na kontrolu, tak snad už bude vidět když tvoje mudra viděla už teď 😉