• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
@winterska děkujuu dopadne to snad dobře doufáme :sunglasses:
26. kvě 2011 v 16:10  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eyael já beru 4 druhy prášků. vydržet se to dá to máš pravdu...hlavně když to pomůže mému drobečkovi. :slight_smile:
26. kvě 2011 v 16:11  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka12 - tak to máš pravdu, moje mudra má v ordinaci dost předpotopní UTZ :sweat_smile: . Ale v CARu, kam jdu v pondělí, mají dost kvalitní vybavení, tak doufám, že srdíčko už bude vidět :wink:
26. kvě 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teufelchen - to víš že jo, jen se nedej :wink: U nás v CARu ani u mé gyn nedělají vyšetření z krve, takže si musím počkat na srdíčko :confounded:
26. kvě 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amendee - taky si každé ráno připadám jak chůchodce, když do sebe láduju léky a vitamíny :sweat_smile: takovou sbírku co mám, manža vždycky jen vrtí hlavou :dizzy_face: ale co bychom pro ty naše prďolky nevydržely viď :wink:
26. kvě 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eyael no já nekecám ráno polykám 6 prášků dohromady taky na mě koukají a smějou se mi :grinning: no co já bych po takovém čekaní pro drobečka neudělala klidně i modré z nebe:slight_smile:
26. kvě 2011 v 16:18  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@amendee - přesně tak! :wink: :dizzy_face:
26. kvě 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dneska mě není 2x nejlépe tak si půjdu lehnout tak se držte holky a zase zítra :slight_smile:
26. kvě 2011 v 16:50  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
včera mi bylo celý den dobře, tak jsem si to užila a ládovala se čím to šlo :sweat_smile: :sweat_smile: Dneska to taky jde, tak snad to nezakřiknu. :wink: Další týden skoro za náma a nakonec se ani nenaděju a budu na utz vidět drobka. :sweat_smile:
27. kvě 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moje...tak je to tam :slight_smile: ...máme mimi...cysta je pry gestační a nemám ji řešit...kontrola za 2 týdny :slight_smile: jsem u kámošky...až budu doma...hodím foto dutinky :grinning:
27. kvě 2011 v 09:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teufelchen tak to moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A jak dlouho teda ten 5.týden asi?
27. kvě 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj Majus...jemu to na fotce napsalo 5 +1tt...dle mého výpočtu bych měla být 5+5 tt...ale to je šumák..hlavně že mimís je:o))))
27. kvě 2011 v 10:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny těhulku. Dnes jsem byla na gyndě (6+1tt) a je to TAM! Dr. viděla i srdíčko, ale já né. Ona má starý ultrazvuk, takže jsem si ani o foto neříkala, protože tam nic moc vidět nebylo. Ale kdyby tam nic neviděla, tak by mi 100% udělala krevní testy. Mám fakt suprovou doktorku. Tak se mi ulevilo, další kontrola za 3 týdny (9tt) a pak ve 12tt mě pošle na ty provotrimestrální testy.
Tak dnes nemůžu moc v práci zářit, aby to tady někomu nedocvaklo…..
Já mám takovou radost. :dizzy_face:

@teufelchen A jak ty dnes u Dr?
27. kvě 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teufelchen Tak super, to bude dnes všude radosti :grinning: .
27. kvě 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@wanda1 super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@teufelchen den sem, den tam... to je fuk, hlavně že je vše OK :sunglasses: :sunglasses:
27. kvě 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wanda1 tak to blahopřeju že to dobře dopadlo..:slight_smile:
27. kvě 2011 ve 12:10  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teufelchen gratuluji:slight_smile: hlavně že je vše v pořádku:slight_smile:
27. kvě 2011 ve 12:15  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky..fakt díky moc..všem nám přeji už jen a jen dobré zrávičky :slight_smile: a pohodové tehulkováni...i když mě je šoufl hezky...a tak jak u Sama...děsná závislot na nivě...hermelínu..a podobně:o(
27. kvě 2011 ve 12:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teufelchen ty to hamáš..? mě moje sestra říkala že to je v těhotenství nebezpečný takové to sýry? je to pravda?
27. kvě 2011 ve 12:39  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vraj by sa nemali taketo syry. Ja som ich teda nikdy nejedla, nechutilo mi to, ale minule som dostalu taku strasnu chut na hermelin, az som sama nechapala :grinning:, ale dala som si len trosku a uz viac nebudem...pre istotu :slight_smile:
27. kvě 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
amendee...Jo:o))je to silnější než já :frowning2: První těhu jsem žila jen z Nivy, Hermelínu a Pomela..a mám kluka jako buka :grinning: ....vždy si je koupím čerstvé..nikdy je otevřu..hned je sním...dlé mého to není o nic nebezpečnější než zmrzlina kopečková..co ti nandáva lžíci namočenou ve vodě :angry: hnus.
27. kvě 2011 ve 12:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teufelchen a preto milujem tocenu :grinning:
27. kvě 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teufelchen to je pravda já že jsem to slyšela tak se jen ptám..:slight_smile: ale taky si ho asi dám mám na něj chut..:D
27. kvě 2011 ve 12:52  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra.a ták ták...a dala bych si asi dneska zajedeme na zmrzlinku..:D
27. kvě 2011 ve 12:53  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
amendee...jj...u prvního těhu jsem se fakt bála...vše jsem se snažila doržovat..ale když to nešlo..tak to nešlo někdy no:o)))..prostě tak jak předtím, i teď trpím těžkým nechutenstvím a jediné co sním je niva, hermouš, hroznové víno, meloun, pomelo, jabka a pečivo:o(..ale snad bude líp:o)))...ke sladkýmu mám odpor..což mi moc nevadí :grinning:
27. kvě 2011 ve 13:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teufelchen moc ti blahopřeji k bublince :slight_smile: hele já měla taky minulý týden plod 7+2tt (podle oplodnění) ale jinak jsem v 9 týdnu (podle ms). tak se to trošku plete :-/
27. kvě 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teufelchen tak odpor ke sladkému mám taky..:slight_smile: a nějak mě to netrápí...já taky moc nesním jen polévky jako vývar nebo tak...pečivo, a joogurty jinak taky nic...snad nás to brzy přejde a budeme baštit všechnoo jako předtím..:slight_smile:
27. kvě 2011 ve 13:50  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
winterska ...jj...ono je to všude jinde:o)...ale TP budu mít jen pár dnu rozdílné jako u prvního mimouše...my jsme snad fakt plodný jen v květnu:oDDD
amendee...já baštila vše až půl roku po porodu:o)))do te doby mi skoro nic nechutnalo :slight_smile:
27. kvě 2011 ve 13:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám potichounku přidat?No zatím to vypadá, že budeme mít taky děťátko v lednu, vychází mně to podle kalkulačky na 14.ledna, no jen doufám, že bude vše ok. ve středu jsem trochu špinila a bolelo mě břicho, a dneska už je to zatím dobré, ale mám strach, k doktorce jdu poprvé až v úterý, tak jen doufám, že tam bude už i srdíčko. Dneska jsem 6tt+5
27. kvě 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wanda1 - to je úžasné! Taky jsem dnes 6+1, vychází ná to nastejno, to je tedy! Už se moc těším na srdíčko, v pondělí jdu na kontrolu, tak snad už bude vidět když tvoje mudra viděla už teď :wink:
27. kvě 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek