• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
a sladký taky nemusím. U dcery jsem naopak šílela z čokolád a podobnýho, tak si myslím, že to tentokrát bude kluk. Musela jsem si dokonce koupit nakládané matesy :astonished: i když se snažím dávat si pozor a nejíst zrající potraviny /sýry, majonézy atd/ tak jsem neodolala. Chuť byla silnější :dizzy_face:

a jak o tom píšu, jdu je dojíst, skoro tu slintám :sweat_smile:
27. kvě 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tiez momentalne sladke nemusim...u prveho tehu som mohla papat snad vsetko, ved to aj tak dopadlo + 25 kg a este stale som to vsetko nezhodila :grinning:, fakt vtedy som nejake nechutenske stavy nepocitovala a teraz nemam chut absolutne na nic. Takze je to pravda, ze kazde tehotenstvo je uplne ine. My si prave naopak vravime, ze by to teraz mohla byt holka :grinning:
27. kvě 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teufelchen jaj tak doufám že u mě to tak nebude..:D
27. kvě 2011 ve 14:29  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petra .a....tak já mám uplne tie isté tehu priznaky a chute ako pri prvom tehu:o)...ale tajne dufam, ze bude tentokrat vytuzene dievcatko :wink:

amendee...neboj...mám kámošky...co třeba neměli žádne chutě..a celé těhu prožívali jakoby se nic nedělo:o) :grinning:

eyael...kočko jen si dopřej :wink: těhu neni nemoc...jen luxusní stav :grinning:
27. kvě 2011 ve 14:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se opět loučím.... pan doktor neviděl už srdíčko co tam bylo minulý týden......takže po šesté je to v hajzlu :zipper_mouth: :cry:
27. kvě 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi - neděs mě, že když je srdíčo vidět, že ještě nemusí být vyhráno! :astonished: kočko, je mi to strašně líto! :unamused: :fearful: :cry:
27. kvě 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eyael je to v prdelce, protože minulý týden vidět bylo ..... přitom prďolka narostl :frowning2:
27. kvě 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evikmi:o((((...kočičko..to mi je taky šíleně líto:o(((...z tohohle mám taky strach..že srdíčko prostě z čista jasna dotluče:o(((...drž se holko...a budeme držet palce...ať to brzy výjde opět ale už se šťastným koncem :slight_smile:
27. kvě 2011 v 16:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teufelchen děkuju, ale asi těžko to bude mít dobrej konec
27. kvě 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi Tak to je mi líto, to je myslím strašák nás všech, do další kontroly aby bylo vše ok :cry:
Mě teda bolí dneska děsně hlava, máte to taky někdo? Je asi blbý tlak nebo co... i když tady pršelo...
27. kvě 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi to je mi moc líto... :( drž se.. jak říká teufelchen, je to strašák nás všech...
27. kvě 2011 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, prosím o radu. Dneska mě nějak pobolívá na levé straně. Mám strach aby to nebylo mimoděložní. Ale jinak je mi dobře, jen mě tam chvílema zabolí.
27. kvě 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanka8485 jenže u mě je to už po šesté :frowning2:
27. kvě 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanysek.hanysek...Zlato..me to taky boli jednou napravo..pak nalevo..pak vubec...pak v okoli pupíku:o))))..neboj..všechny máme volaké tlaky nebo píchaní:o)))

Evikmi...tohle si nemumím ani představit:o(..já měla první mimi hned na poprvé i pres strašáky doktory protoze jsem se rok predtim dovědela, ze mam velky tumor v hlave :unamused: ..a bum..bylo to..a mam zdraveho kluka...ted jsme se snazili skoro rok..nic...ani tuk...az ted:o(..a taky mam porad strach, aby bylo vse ok...ale tohle, co prozivas ty, musi byt silene :unamused: tolik zklamani... :cry: holko...klobouk dolu pred tebou.Ale uz by se kuwa to stesti mohlo unavit a sednout i na tebe!!!!!
27. kvě 2011 v 18:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teufelchen jsem malý vůl asi :-P
nejhorší je momentálně to, že švagrová za chvilku rodí.... navíc je mrchavá, o první děcko se moc nestará, neustále kouří.... což dělala i u prvního - i při kojení..... a taková***děcko má :frowning2:
27. kvě 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
evikmi - to je mi líto, drž se, já jdu na kontrolu v pondělí a jsem už teď nervozní jestli tam srdíčko bude, navíc jsem včera byla se synem na 3.leté prohlídce, a čekárnou prošli dva prcci poďobaní pudrem-neštovice-tak mě málem kleplo, hned jsem se dr.ptala, když jsem těhotná, jestli to může být nebezpečné, a podle ní ne, když jsem je už měla a prý oni už nakažliví nebyli, ale i tak z toho mám blbý pocit
svataterezicka - mě bolí hlava od rána, nemůžu se ani ohnout, to mi hlava úplně rve, tak ležím dnes jak lemra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysek.hanysek ahojky, já jsem mimoděložní prodělala v únoru, teď jsem asi v 5.tt. Krvácíš? Mě taky píchalo v podpřišku ale na pravé straně a do toho jsem krvácela... :unamused:
27. kvě 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dneska jsem se dost vydesila, protoze jsem si delala rano test (jestli tam mala/maly v jeste je:slight_smile: a byl hodne slabe pozitivni..Tak jsem valila odpol. na ambulanci, doktorka prijemna jak pr...:/ ale nastesti je vsechno v poradku a uz mame i srdicko:slight_smile:)))) presne odpovidame dnu, tzn. 6+4 a merime 0,63cm:slight_smile: Tak me uklidinila, ze je vsechno v poradku:slight_smile: Ke svemu dr. jdu v pondeli 6.6., bude me brat krev, a uz se tesim na fotecku:slight_smile: dneska me ji nevytiskla:( TP zatim vychazi 16.1.2012.
27. kvě 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berinka1 to jsou fakt hrozný stresy v těch začátcích. Já jsem v noci začla slabě krvácet, dnes na kontrole podle UTZ se mimísek zvětšil a už je vidět i srdíčko, slyšet zatím ne. Dostala jsem neschopenku a asi troje prášky na zastavení toho krvácení, tak jsem zvědavá, jak to dopadně :frowning2: Jestli se mimi udrží nebo ne....
27. kvě 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuci25 Nekrvácím. Jen mě chvílema pobolívá podbřišek na levé straně, nic víc.
27. kvě 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi bohužel vím, četla jsem si Tvůj profil :( jak říkáš, nechápu to, že holky, které si děti vůbec nezaslouží a nestarají se o ně, jich mají kupu a těhotenství bez problémů a těm, co by si jich tolik přály, tak to nevychází a prožívají si takové hrůzy a stresy. Nevím, kde je ta spravedlnost, ale věřím, že se to zlomí, musíš věřit... co jiný doktor, zkusit jinou kliniku, někde musí být zakopaný pes, proč tomu tak opakovně je.....hledat příčinu. Já vím, že se to dobře říká, ale je to asi tak jediné, co mě napadá, když jsem si všechno pročetla. Držím moc pěsti a jsi určitě hrozně silná holka, když to všechno zvládneš, tak to hlavně nevzdávej. Biologického času máš ještě moře. Držím moc pěsti.
27. kvě 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysek.hanysek mě když doktorka hlídala teď kvůli dalšímu mimoděložnímu těhu, řekla mi, že důležitý je nezačít krvácet a ty bolesti v podbřišku jsou docela silný, jsou to spíš křeče a bylo mi špatně i od žaludku...tak buď v klidu, mě teď občas taky pobolívá na nějaké straně...prý je to normální...
27. kvě 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanka8485 děkuju..... ale mám už asi třetího gynekologa, jsem na druhé klinice..... není to v doktorech, ale ve mě..... a stím se nic moc udělat nedá ... ale v poho, co nadělám, život půjde dál i bez dětí
27. kvě 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi to snad ne :frowning2: :frowning2: :cry: To mě moc mrzí :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Koukám, že " pozitivní" nálada dneska převáží. :confounded:
@berinka1 ono potom po nějakých dnech už testy pozitivní nevyjdou, i když je v těhu vše OK. HCG dosáhne nějaké hodnoty, co už testy zase moc neberou :wink: Ale vyděsí to , to jo. :pensive: Já co mi dr. potvrdila těhu už netestuju ani neměřím teplotu, protože už je to na nic. :wink:
@hanysek.hanysek mě taky sem tam píchne vlevo jindy vpravo, pokud to není přetrvávající ostrá bolest nebo křeče, tak bych se moc neznepokojovala :pensive: Mimčo si dělá místo. :dizzy_face:

Já dneska měla docela dobrý den a odpoledne se mi zase udělalo šoufl a to jaksi trvá a zase jsem si povídala s wc mísou :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka12 co už :wink:

a s tím měřením je to pravda.... je to tak na to, aby sis "zavlíkla" nějakou infekci
27. kvě 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi a tobě dělali i nějaké imuno testy a genetiku? To už je přeci vážně divné a není to náhoda, že to tolikrát nevyšlo. :frowning2: A už ti teď nedávají žádnou naději?
27. kvě 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka12 jo, dr říkal,že nebudem dělat žádné ukvapené závěry z jednoho ultrazvuku,ale když tam prostě minule bylo srdíčko a ted není, tak těžko se stane až takový zázrak :-/
27. kvě 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi a kdy jdeš znova? Budu držet palce ať se stane zázrak :pensive:
27. kvě 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpátky od našich, malý tam šel odpoledne a mamka volala, že nechce domů, že tam chce spinkat, tak jsem mu tam nesla pyžamko :slight_smile: to si budem moct udělat hezký večer ve dvou :slight_smile: a ráno mažu k cukrářce pro dort-traktor pro malého k narozkám, to bude radosti a zářící očička :slight_smile:
27. kvě 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka12 v pondělí..... nemusíš, nebude
27. kvě 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek