• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
I zázraky se někdy stanou, 2 roky po chemoterapii neměl přítel na spermiogramu ani jeden ocásek a dnes čekáme druhé dítě přirozeně :wink:
27. kvě 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarka11 neříkám,že se nedějou nikde...jen u nás prostě ne :wink: ale to co je u tvého přítele..je super :wink: at je zdravý :wink:
27. kvě 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
evikmi četla jsem co máš napsané v albu, připomíná mi to známou z práce, byli na umělém 7x a až po osmé to vyšlo . Zkus se podívat na http://www.nadeje-byliny.eu a napsat o svých problémech paní Podhorné, mě pomohla při jiných obtížích, za zkoušku nic nedáš a já osobně bylinkám věřím, cpala jsem je i příteli a dopadlo to dobře :wink:
27. kvě 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi stejně na tebe budu myslet :pensive: Musí to být těžký :frowning2:
27. kvě 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarka11 jj, tyhle bylinky jsou super a taky jsem si u paní zakoupila kůru ovšem než na ní došlo, tak jsem poprvé otěhotněla. :sweat_smile:
27. kvě 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, jsou super, já brala dvě kůry a při dobírání té druhé jsem teď zjistila, že jsem těhotná, tak jsem měla strach, jestli těch cca 14 dní co jsem je brala už těhotná a nevěděla o tom, jestli to mimču nějak nemohlo ublížit a ujistili mě, že ne, tak uvidíme
27. kvě 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jsem se dívala na Barrandově na dokument Než se narodí, bylo to o dvojčatech, o vývoji v bříšku až po narození, a bulela jsem jak želva, už se těším :slight_smile:
27. kvě 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarka11 to by nemělo, když bylo mimčo ještě živené z váčku a nebyla ještě placenta. :wink: Mě poslala kamarádka fotky svojí dcerky co je jí měsíc a já se zase začala těšit na to malinký miminko :sunglasses: :sunglasses: Už si ani nepamatuju, jaký to je. :sweat_smile:
27. kvě 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi to snad ne... kruci, holky, proč se to děje :frowning2: Ale pořád tam nějaká šance je...
- mimochodem takovou švagrovou mám taky, je to nespravedlivý, ale jak se říká "boží mlýny..... "

Jinak u mě nic nového, chodím do práce a dělám vše jak normálně (skoro všechno) na to, že bych měla být těhotná dokonce zapomínám, dokud to nebudu mít potvrzený od doktora (naposled viděl "jen" váček), tak tomu neuvěřím, jsem takovej typ. Mám ty starosti s novou prací, musím tam jít v půlce června podepsat smlouvu, ale pokud jsem těhotná, tak mě asi nevezmou, tak teda asi zůstanu tam, kde jsem.... nevím... nevím... nevím...
27. kvě 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi - nebála bych se napsat , že je to normálně v prdeli :angry: na to žádná jemná slova nestačí :unamused: máte za sebou nějaké genetické vyšetření? Takovéhle události většinou indikují nějaký genetický problém...
27. kvě 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
když to tu dneska tak čtu, koukla jsem se znovu na snímek od doktorky na tu naší bublinku abych se trochu uklidnila. Drobeček měl ve středu G.A. 5tt+6, GS 0,93cm :wink: už aby bylo pondělí!
Bohužel mě dneska začalo bolet v krku, vůbec netuším, co si na to můžu vzít. Díky Prednisonu co ještě beru na mě hned něco skočí nebo mě ofoukne spocenou a je vymalováno :confounded:
27. kvě 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eyael osvědčený u mě je několikrát za den kloktat slanou vodu a za dva dny máš pokoj :wink:
27. kvě 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eyael já to mám dobrý- všechny bacily vyzvracím :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka12 - tak po té slané vodě bych asi taky začla zvracet :grinning: zatím tu mám nějaké pastilky a pak zkusím ústní vodu na noc, to mi taky fungovalo teď těsně po KETu.
27. kvě 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eyael tak mě ta slaná nevadí kloktat :wink: A pomohla vždycky a na pastlky se podívej jestli je můžeš jako těhule :pensive:
27. kvě 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eyael mna tiez trapi nachlazeni, tak som si dnes uz kupila jitrocelovy sirup, uzivala som ho aj v prvom tehu a aj kloktanie slanej vody som skusila, mam pocit, ze trochu pomohlo
27. kvě 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo holky..tak ja jsem už dnes unavená jak cyp :wink: byl tady známy...sestavil mi skřín co jsme malému pořídili do pokojíku a přislíbil, že mi udělá na míru stů a komodu..super..tak už se nemusím stresovat kde najít nejlepší cenu :grinning: ...Bože ten náš byt je takovej pidi..že to je až děs..si neumím představit až přijde mrňe:o))) :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Joooooo...a co se týče těhu a mrch...tak těch znám :frowning2: a nejvíc mě sere, že ty, co o těhotenství nestojí mamjí mimi jen se podívaji na slipy :angry: ale co naděláme :frowning2:
27. kvě 2011 ve 22:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
eyael..tak mě pomáha slaný obklad na krk a pořádně mandle napatlat alpou :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2011 ve 22:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak já to kloktání slané vody tedy zkusím :wink: jinak ty pastilky co tu mám jsem používala i když jsem byla těhotná s malou, to jsem někdy ke konci 1:trimestru měla chřipajznu jak hrom. Ono tohle pitomý počasí nahoru-dolu nepřidá :unamused: jdu ještě něco dodělat do práce a půjdu do pelechu, jsem totálně unavená. Nádobí a ostatní domácí chaos počká do zítra, stejně to za mě nikdo neudělá :wink: Mějte se krásně a dobrou!
27. kvě 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásne dobré ráno těhule :grinning:
28. kvě 2011 v 07:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :sunglasses:
vypadá to na hezký den, ovšem mě už je od rána zase blivno, tak uvidíme, jak se to vyvine během dne. Manžel je v práci, takže válčíme sami :sweat_smile: Dneska se mě manžel ptal, jestli je to zatím stejné těhu jako u syna, tak jsem řekla že ne, že je to trochu jiný. :pensive: On si pořád myslí, že když bude jiné těhu, bude holčička, ale pak sám řekl, že známí taky říkali že je to druhý těhu naprosto jiný a čekají druhého kluka :grinning: :grinning: Objevila jsem, že existuje test pohlaví ( něco jako těhotenský test ), který se dělá od 6.týdne těhotenství tuším, ale koukala jsem, že stojí skoro litr, takže si radši počkám na utz. :grinning: :grinning:
28. kvě 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dnes mě bolí břicho, jak mi nic nebylo, tak je to síla - jak před MS... doufám, že je vše ok... a že mě to přejde...
U nás je to první těhu, tak nemůžu srovnávat :slight_smile: Ten test pohlaví by byl super, ale za litr... to si taky počkám. Kdy se to vůbec asi tak dá zjistit? V tom 12. týdnu nebo později? No, hlavně aby bylo vše v pořádku... :slight_smile:
28. kvě 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko prajem,

ja si uz teda presne nepamatam, ale myslim, ze pohlavi z utz sa da zistit az niekedy okolo 20 tyzdna, takze to si este pockame :wink:
inak mi prestava byt nejak blbe, sice citim tak trochu nevolno, ale uz to nie je to co predtym, ale jest mi stale nechuti. Tak ma napadaju blbe myslienky, ze co ak mimi nie je OK a tak podobne :frowning2:, tak dufam, ze je to normal stav
28. kvě 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aktakatka
@petra.a mě u prvního viděli už v 17.týdnu že je to kluk jako buk. :wink: Ale tak i když to bude vidět až kolem dvacátého týden, tak se aspoň budeme mít na co těšit. :grinning:
28. kvě 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eyael samozřejmě, že máme za sebou genetiku, nikde velice nic nezjistili.... jen ta špatná srážlivost a ta je zaléčena

ale nebudu vás obtěžovat svými starostmi už..... klidně si těhotněte :wink: přeju zdravý prcky :wink:
28. kvě 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jak dneska? Já jsem ráda že už není vedro, ale zas mě pobolívá hlava to je děs teda...
Já se taky cítím jinak než při prvním, ale je možný že už si to nepamatuju :sweat_smile: Já jsem si dělala výpočet pohlaví podle plzáka (dělala jsem si to i při prvním těhu a vyšlo to)... ale myslím že bud ted nebo příští kontrolu se to stejně dozvíme.. ale třeba vydržím si to nechat neříct :wink:
28. kvě 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi však nikoho neobtěžuješ :wink: :pensive:
@svataterezicka a to je co za výpočet? :confused:
28. kvě 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svataterezicka tak už jsem to našla a podle toho máme doma holku :grinning: :grinning: :grinning: Takže to mi nevyšlo :sweat_smile:
28. kvě 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi to mi mrzí, že vám to nevyšlo.. :cry: drž se, on ten malý bruček si tu cestičku k vám najde!! :slight_smile:
28. kvě 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svataterezicka ahoj, pošli odkaz na ten výpočet, at si to najdeme taky :grinning:
28. kvě 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek