• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
Holky..tak já mám dnes žaludek mega na vodě :unamused: a je mi divně...boli me bruch :frowning2: ...hruza :unamused: Na ten test pohlavi jsem taky čučela :grinning: ale taky myslím, že už to jde nějak kolem 1000kč zjistit i z krve ne?..myslím že jsem něco takového zaslechla...jinak kolem 16tt to řeknou jako odhad...ale kolem 20tt už jsou to schopný říct s jistotou :wink: ale co z toho...když náš prďolák se v prvním těhu ukázal až ve 31tt :frowning2: do té doby pořád křížil nohy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak přemýšlim nad 3D..u malého jsme to neztihli...a jelikož je to naše poslední těhu...víc mimi neplánujeme :frowning2: kvuli pidi bytu a tak...tak bych si ho chtěla nechat dát udělat :grinning:
28. kvě 2011 ve 13:09  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@evikmi přesně tak, nikoho neobtěžuješ!

S tím pohlavím - moje sestřenice to nevědela do porodu, protože bylo mimi otočený. Já obdivuju ty, co si to nenechají říct, to bych fakt nevydržela... :slight_smile:

Je tady někdo, kdo to ještě neřekl v práci? Já teda čekám na UTZ 6. června, pak se uvidí.... buď tam něco uvidí (srdíčko) nebo ne...
28. kvě 2011 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? V lednu čekáme první mimčo, hlavně doufám, že bude všechno v pořádku 1.6. jdu na kontrolu.

@aktakatka v práci jsem to řekla jen jedné kamarádce a kolegyni, protože občas musíme zvednout něco těžkého a já jsem se tomu poslední dobou vyhejbala, tak jsem jí to musela říct, ale říkala, že to za mě ráda udělá a taky proto, že kdybych šla na neschopenku, aby si za mě vybrala nějakou náhradu.
28. kvě 2011 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@teufelchen to ani nevím, že to jde i z krve, ale prdím na to :sweat_smile: Však on se prďola ukáže určitě :wink: :wink: My jsme byli na 4D ultrazvuku a super zážitek. Dokonce jsme byli 2x, protože jednou malej nespolupracoval a to jsem tam skákala a dělala dřepy a všechno možný a nakonec nic, tak byl pan dr. tak férovej, že si nás pozval ještě jednou a platili jsme jenom jednou. :sunglasses: :sunglasses: Teď bych chtěla jít zase :sunglasses:
@aktakatka při prvním jsem to chtěla říct taky až po 12 týdnu, ale nakonec jsem to musela vyklopit dřív, protože vedení naplánovalo teambulding a já zvracela kudy chodila, takže nějaký běhy a šplhy a jiný disciplíny nepřicházely v úvahu :sweat_smile: :sweat_smile:
28. kvě 2011 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
No já jsem slyšela že je i nějaký test z moči asi něco jako těhotenský test, co se dá dělat jako výpočet pohlaví ale asi bych tomu moc nevěřila :sweat_smile: Mám dojem že na to nedávno dělaly reklamu ale jestli je to za tisicovku nevím...

@majka12 Fakt ti to nevyšlo? Mě to vyšlo že mám doma holku :slight_smile:
28. kvě 2011 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@svataterezicka nene, nevyšlo :sweat_smile: Podle té tabulky jsme měli mít holku a máme kluka. :sunglasses: A početí vím :wink:
28. kvě 2011 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@majka12 Heh tak to mě může uklidnit, páč mi to píše že se k sobě s manželem moc nehodíme :grinning: :zipper_mouth:
28. kvě 2011 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak já tam mám ???, takže nic.... :slight_smile: Ale myslím, že to jsou všechno fakt hlouposti, protože 100% to je až na ultrazvuku... až TO tam je prostě vidět... :slight_smile:
28. kvě 2011 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@wanda1 taky ti moc blahopřeji k těhu :grinning: Tak ať vydrží do konce :slight_smile:
28. kvě 2011 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
tak podle dr. Plzáka máme mít holku a podle čínského kalendáře kluka - jeden nám tedy určitě vyjde :grinning: (tedy pokud bude všechno v pořádku - ťukťuk :slight_smile:)
28. kvě 2011 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak jsem si pořídila v Levných knihách tuhle knížku : http://www.xyz-knihy.cz/jsem-tehotna-ne-nemocna.html je úžasná a vtipná - fakt hodně napoví :slight_smile: byla za 49,--
28. kvě 2011 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@aktakatka já jsem to neříkala ještě v práci, počkám si až po 12. týdnu.. kdyby se cokoliv stalo, bojím se, že už by podvědomě se mnou nepočítali.
29. kvě 2011 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky zdravím po dělší době, přeju krásnou neděli, pokud možno bez nevolností (což se u mě říct nedá)....

koukám, že jsme se pěkně rozrostly a v lednu bude opět baby boom :grinning:

jinak si z toho nic nedělejte, my se podle toho testu taky k sobě s manželem nehodíme, a ještě mi to podle toho vychází na x čata :grinning:...asi ve čtvrtek pujdu k dr. tak uvidíme, je jedno kolik jich tam bude hlavně aby bylo vše OK :grinning:
29. kvě 2011 v 10:49  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@aktakatka Já jsem to v práci ještě neřekla, počkám si na testy ve 12. týdnu a pak to ohlásím. Mám stejné důvody jako @ivanka8485 - do 12. týdne se může stát cokoliv. My to zatím neřekli ani rodině, řekneme to také až po skončení třetího měsíce, kdy už bude větší jistota :slight_smile:
29. kvě 2011 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky můžu se přidat? očekáváme 2 potomka v lednu:slight_smile:
29. kvě 2011 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacatko5 já to mám na prd s tou prací, mám totiž do poloviny června podepsat smlouvu do nové práce,ale pokud bude vše ok na UTZ , tak tam prostě nenastoupím a zůstanu ve staré. Tak pevně věřím, že bude vše tak jak má být, protože ve staré práci to je na dvě věci.... a nové práce se vzdám... To je tak, když člověk přestane myslet na to, aby otěhotěl, nejde si novou práci... tak se to povede - tím chci říct, že to je opravdu o psychice.
29. kvě 2011 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@aktakatka To já chodím do své práce ráda, líbí se mi tam, jsme bezva kolektiv a tak, ale mám smlouvu zatím jenom do 30. června, tak to chci říct až poté, co budu mít novou smlouvu. Pořád si říkám, jak je to vůči zaměstnavateli blbý, ale co se dá dělat. Prostě peníze pro miminko potřebuju a když nebudu mít práci, tak budu mít kulový :frowning2:
29. kvě 2011 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacatko5 já když jsem šla na mateřskou, tak jsem měla smlouvu do 31.3.2010 a na mateřskou jsem nastupovala 12.2.2010 :confounded: :confounded: Takže já to jaksi fakt tajit nemohla a vůbec jsem si nedělala naděje, že by mi dali smlouvu na dobu neurčitou, když jdu na mateřskou. Jako hodně mě to mrzelo, protože kolektiv bezvadnej, do práce jsem chodila ráda a bavilo mě to a navíc to byla super práce po mateřské ( v dnešní době se pracovní doba od půl sedmé do tří nevidí a opravdu se dodržuje :sunglasses: ). No a nakonec mě překvapily, protože mi řekly, že si mě cení natolik, že na mě rádi počkají a dali mi smlouvu na dobu neurčitou :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: A teď jsou dokonce i rádi, že bude druhý páč za mě přijali holčinu, co se hodně osvědčila, ale také asi bude chtít na mateřskou, takže se vystřídáme a až se bude ona vracet, tak jedna kolegyně akorát půjde do důchodu a nikdo tak nepřijde o práci. :wink: :wink:
30. kvě 2011 v 07:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@petka28 vítej :wink:
30. kvě 2011 v 07:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Petka 28...vítam te taky:o)...dalsí duo mamina :slight_smile:
Majka12....tak to takovou práci závidím...ja síce byla na dobu neurčitou...ale až jsem měla hrůzu, že bych se tam za pár měsícu měla vrátit:o(((...a moc doufam ze po materske najdu práci, která me nejen bude bavit, ale ve ktere se budu citit fajn :wink:
Jinak všem přeji krásny pohodový týden :grinning:
30. kvě 2011 v 07:31  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@teufelchen já jsem tam moc spokojená a i teď tam s malým chodím pravidelně na návštěvy, tak jsem ráda, že to tak vyšlo. :sunglasses: :sunglasses:
30. kvě 2011 v 07:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Majustek..to si váž...takových prací je málo...ja dělala vrchní v jednom 4hviezde hotelu a na prd :frowning2: velky komplex...lidi se stridaji jak na bezicim pasu..nikoho si nevazi....a navic delas pro rakouske zidy:o(..coz mluvvi samo za sebe :sunglasses:
30. kvě 2011 v 07:42  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@teufelchen jj, já předtím pracovala 10 let v nic moc prostředí a po 5 letech jsem si prostě řekla, že to tam nějak doklepu do mateřské a nakonec prodnik zkrachoval a musela jsem si najít novou práci a jsem šťastná, že to takhle dopadlo :dizzy_face: :dizzy_face: Teď si přijdu jak v pracovním ráji. :slight_smile:
30. kvě 2011 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
majka12...tak to já jen tiše závidim a přeju :wink:
30. kvě 2011 v 10:09  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
30. kvě 2011 v 10:10 • ladislava51
Ahoj holky, tak jsem z kontroly doma, vše ok, srdíčko bije, jsem se málem rozbrečela jak mi ho ukazoval na UTZ.
30. kvě 2011 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
čau holky, ráda bych se přidala k čekatelkám na příští rok :slight_smile:) Jsem v 6tt, srdíčko už je vidět, sice jsem to měla trošku dramatické, protože v pátek jsem začala dost silně krvácet, ale byl to hematom (naštěstí pod dělohou, takže nestrhl placentu i s mimísem..), takže jsem si poležela v nemocnici a teď už jse doma a zavádím utrogestan plus teda mám ještě jedny tablety...První těhotenství jsem měla úplně ok, jenže teď už mám doma 2-letého cvrčka a ten dá očas zabrat ;)
30. kvě 2011 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarka11 Krásné :slight_smile: já už se taky těším na fotečku
30. kvě 2011 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky jak jste se měli celý výkend? já super..ani mě není nijak zle jen občas žaludek na vodě když něco sním..ve středu mažu na kontrolu:slight_smile: nemůžu se dočkat.
30. kvě 2011 ve 13:46  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek