• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
Ahoj holky, tak nějak mě pořád pobolívá v podbřišku, až sem z toho nervozní. Dneska sem si musela po obědě zdřímnout, bo sem myslela, že bolest přejde, ale bohužel nepřešla. Tak mám docela strach, zda je vše v pořádku. Zítra jdu k lékaři, chtěla jsem jít sice až ve středu ( máme s manželem výročí, tak by to byl hezký dáreček), ale raději pro jistotu tam půjdu už zítra. Asi nic moc ale neuvidí. Poslední MS byla 21.4. 2011, takže asi nic neuvidí, než uvidí, že?
30. kvě 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj do skoro letního dne :slight_smile: Já jsem víkend skoro prospala :slight_smile: A dnešek bych nejradši projedla :grinning: Měla jsem jahodovej koktejl, dělám jahodový knedlíky no už se těším :sweat_smile: Ještě nějakou buchtu by to chtělo na zítra taky :dizzy_face:
30. kvě 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanysku, tak ono pobolívání v podbříšku je na začátku docela normální ;) Já měla poslední MS 12.4. a srdíčko bylo vidět až teď v sobotu..Ale určitě ti už potvrdí těhu ;)
30. kvě 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem teda taky unavená, ještě když je takovej pařák... o víkendu jsem odpočívala :slight_smile:

@hanysek.hanysek možná už bude vidět, já měla poslední MS 14.4, byla jsem minulý týden na kontrole v pondělí a nebylo srdíčko, příští týden jdu znovu, tak se uvidí... snad už vidět půjde! Jsou to nervy... fakt... :wink:
30. kvě 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nervy mam taky uz se tesim na kontrolu, jeste tyden to se vlece... :pensive:
30. kvě 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aktakatka Já myslím, že váček půjde vidět, ale srdíčko ještě ne. Tak uvidíme.
30. kvě 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dnes jsem byla na UTZ a srdíčko už bylo krásně vidět. Mimísek má už přes 3cm. Trochu mě znejistělo, že podle měření je o pár dní pozadu. Za 14dní mám přijít znovu na kontrolu, snad to bude dobré.
30. kvě 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, se k vám přidám, můžu? Ode dneška mám konečně po několika testováních jistotu, že jsem opravdu těhotná, poslední MS jsem měla 12.4., ale tak nějak podivnou - týden jsem slabě krvácela, pak teprve přišla klasická MS, takže jsem zvědavá, z jakého termínu bude MUDr vycházet :grinning: Několik testů vyšlo negativních, ale MS pořád nikde, minulý čtvrtek viděla MUDr váček, ale nebyla si jistá, jestli je to sktuečně počínající těhotenství nebo cysta, tak doporučila udělat test, v pátek byla na testu slabá čárka, dnes už silná. Přišlo mi to poměrně dost dlouho, v předchozích dvou těhotenstvích jsem silné // viděla po týdnu zpoždění. Zato blbě od žaludku mi je snad od úplného počátku, to fakt naštve :angry: Ve čtvrtek jdu znovu na kontrolu, tak uvidíme, snad bude všechno OK :sweat_smile:
30. kvě 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eyael gratuluju k srdíčku :sweat_smile: :sweat_smile: a že má přes 3cm - není to nějak moc na 7tt?
30. kvě 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eyael taky se mi to zdá nějak moc 3cm na 7tt a ještě jste pozadu? Mně dnes doktor naměřil 2,6cm od hlavy k prdelce(což se měří) a termín mám podle utz už 3.1. , takže vychází o 3dny dříve, a to jsem v 9tt. :sweat_smile:
30. kvě 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evina_plus_jedna , @sarka11 hehe, holky, máte pravdu :grinning: koukla jsem se pořádně na ten maličkatý snímeček z UTZ a je tam napsáno 3.1, ale mm :wink: a myslím, že je to totální nesmysl, že to asi není můj obrázek. Já tam byla po 14hod a na tom snímku je napsán čas 12:55, pak jiný týden těhu - jsem 6+3 a tam je 5+6, to jsem byla minulý týden :astonished: Navíc ve středu minulý týden jsem byla na UTZ u své gyn a tam mám GS 0,94cm a G.A.5w6d, těžko se mohl smrsknout :fearful:
30. kvě 2011 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak ještě jinak, moc se omlouvám za zmatky. Asi už na mě leze těhotenská demence :confused: :unamused: .
Vytáhla jsem si zprávu od mudry. Píše tam že CRL je 3.1mm, že to odpovídá 5+6. To by seděl ten obrázek, asi mají nastavený letní čas na UTZ. A na tom minulém obrázku není 0,94cm ale 0,94mm. Takže miminko je v milimetrech, na centimetry si ještě budu muset počkat :wink: Jinak je mimčo tedy o 3 dny pomalejší v růstu, než by odpovídalo týdnu těhu dle termínu poslední MS.
30. kvě 2011 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím Vás všechny :slight_smile: Přidávám se k vám, objevila jsem teprve před pár dny // na testu, k doktorce jdu až 8.6, takže tam mi řekne asi víc...Otěhotněla jsem po ,,zapomenutí" 1 prášku HA, doma už máme skoro 2 letého klučinu, mimi je neplánované, ale určo ne nechtěné :slight_smile: Podle mých osobních počtů (ne dr.) bych měla být teprve v 6.týdnu (poslední menzes byl 22.4.) a termín asi někdy přelom ledna a února 2012 :sunglasses:
31. kvě 2011 v 00:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak tak na to tady koukám, je tu i několik mamin z Prahy - odkud konkrétně jste?
31. kvě 2011 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyyyyy čau...vítam nové těhule...a srdíčkům blahopřeji :slight_smile: ...pátek u mě se žaludkem katastrofa..vikend to samé..ale včerejšek byl už v klidu..a dnes to zatím taky vypadá ok :slight_smile: tak snad uz bude jen líp a líp :grinning: ...

Petardice...ja jsem Praha 9 - Sídliště Prosek :wink: ...

Jinak tady byla u mě včera kámoška co rodí za měsíc a Sam ji furt ťukal na bríško a řval mimi mimi :grinning: tak snad bude tak nadšenej i z mého pupenda :wink:
31. kvě 2011 v 08:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svataterezicka ahojky, já byla včera, máme 2,45 cm :slight_smile: Byla jsem mimořádně, protože jsem se bála, že mám nějaký divný výtok, ale vypadá to ok. Tak se rovnou podíval i na mimíska. Jsem ráda, že srdíčko tluče... neboj to uteče a za chvilku jsi tam, já další 14.6.
31. kvě 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teufelchen tak to jste každá krapet jinde, my bydlíme kousek od Anděla a Smíchovského nádraží :slight_smile:))

Ale stejně - všimla jsem si, že je nás tu víc, tak bychom se třeba mohly někdy sejít i s dětma v nějakém dětském koutku, co jsem slyšela, úžasné je to prý v Palladiu, co vy na to? ;)

A k miminkům - naše Lucka je úplně unešená z asi 3měsíčního miminka, které vozí jedna mamina do našeho mat. centra (chodí tam se starší dcerou), vždycky jde k lehátku nebo korbičce a zamilovaně na něj kouká...tak jsem zvědavá, jestli jí to vydrží :sweat_smile:
31. kvě 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petardice...klido pido....dobry klubik je i přímo na Andělu :wink: tam jsme už pár krát byli :grinning:
31. kvě 2011 v 08:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teufelchen myslíš Medvídka? nebo něco v Obchodním centru?
31. kvě 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
petardice...jjj..Medvídka:o)
31. kvě 2011 v 09:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teufelchen jsem ze Střížkova - asi budeme chodit s malými ke stejnému dětskému dr. :slight_smile:
31. kvě 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja budu chodit k Haaseovej...tam chodím i s malým :wink: ..je na Poliklinike Prosek:o)
31. kvě 2011 v 09:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teufelchen jo, přesně tam, ale zatím netuším ke komu.. a snad berou nové pacienty :grinning:
31. kvě 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, takže návštěva gyndy dopadla dobře. Něco tam je, zatím bez srdíčka. Mám dojít za 10dní a mám se chovat jako těhotná :o)
31. kvě 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Gratulka všem k dobrý kontrolám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A vítám nové těhulky :sunglasses:

Mě bylo včera odpoledne zase brutus blbě :confounded: :confounded: To mám nějak ve vlnách ty stavy kdy je mi dobře a kdy blbě :sweat_smile: Čekání se mi krátí a už jenom týden a kontrola. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
31. kvě 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petardice Já z Letňan :slight_smile:
31. kvě 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majus...tak to me je dnes zase mega soufl :frowning2: uz jsem si libovala..jak mi včera bylo dobre :wink: ....
Winterska ...myslím, že Hasseová konkrétně už ne...ale prostě tam pak zajdeš a zeptáš se :wink:
31. kvě 2011 v 11:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teufelchen Medvídek je prima, tam chodíme na cvičení, jen bylo dnes naposledy, přes prázdniny jedou jen tábory pro děti, klub je zavřený :unamused:
@majka12 já si včera ověřila, že jsem skutečně těhotná - v obou těhotenstvích jsem v prvním trimestru trpěla na migrény a včera jsem pochopila, že ani potřetí se mi to nevyhne :angry: grrrr
@hanysek.hanysek já jdu ve čtvrtek, ale myslím si, že srdíčko taky zatím nebude... i tak jsem ale napnutá jak kšandy, co mi řekne :grinning:
31. kvě 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petardice Jééé tak gratulace. A jaké je zpoždění MS? Já mám dnes zpoždění 10dní, a dnes je to 28DPO. Takže já budu teď čekat. Sice mě bolí břicho, doktor říkal, že roste děloha, že se mám jít projít :o)
31. kvě 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanka8485 No já jdu až v pondělí přijde mi to hrozně za dlouho :slight_smile:...
Já se dneska hecla a uklízela celý dopoledne plus na zahradě.. no jsem zničená...

@petardice No malá je taky unešená z miminek, opečovává všechny děti a pořád je komanduje a dělá "maminku" ale jestli bude taková i k sourozenci tot otázka... si myslím že bude žárlit pěkně...
31. kvě 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek