Leden 2012

Ahojte, je tady už někdo hodně čerstvě v očekávání? Ať v tom nejsem sama :-o
petardice
31. kvě 2011
@hanysek.hanysek díky 😉 zpoždění vlastně přesně nevím, poslední MS byly nějaké rozhozené, to už jsem psala výš, každopádně bych měla být cca 6+1, ale myslím si, že se nebude možné orientovat podle té poblázněné MS, spíš podle UZ, tak uvidím... 😉
@svataterezicka taky se obávám, že to nadšení opadne okamžikem příchodu miminka k nám domů :-N ale mám v plánu rovnou všechny instruovat, že když se pojedou podívat na mimčo, nesmí opomíjet Lucku a pokud povezou něco mimču, měli by vzít aspoň drobnost i pro Lucku, ať nemá pocit, že je úplně na druhý koleji... však ono se to nějak poddá 😉
wanda1
31. kvě 2011
Krásný den všem.
Už se tu začínám trochu ztrácet, to bude ale ledňáčků.
Mě bylo dnes po ránu smutno, protože jedna holčina co byla stejně semnou, tak včera u Dr. prý blbý. Nevíc co se stalo. Chuděrka….
Jinak já si o víkendu užila, chytla jsem z pátku na sobotu průjem, tak už jsem měla strach co to zas je, že by okurky. :-o
Ale dnes jsem zjistila, že to bylo asi z páteční svíčkové, protože tento problém mělo více lidí z práce. Tak snad vše ok.
Jinak pořád blivno, takže to pořád zajídám a patlám páté přes deváté. No za chvíli se neunesu. V práci se nemůžu ňák moc soustředit, ale zatím tajím. Pořád je to docela čerstvé. Kolegyně jede v červnu na dovču, tak to asi oznámím až přijede, abych jí nekazila dovču.

@eyael Docela jsem se pobavila s těmi cm, mě to celkem mrzí, že moje Dr. nemá modernější UTZ, že se nemůžu chlubit fazolkou…. Jo a moc velká gratulace k srdíčku.
javla
31. kvě 2011
Ahojky jdu taky na skok pozdravit, už je nás tu opravdu hodně 🙂

na kontrolu jsem se konečně objednala na čtvrtek, tak jsem sama zvědavá, jak to dopadne jsem na tom podobně jako @wanda1 je mi taky blbě a tak to zajídám čím můžu, koukala jsem na váhu že mám nahoře +3kg :-N , což se mi moc nelíbí, pže už tak jsem docela hooodně prostorově rozměrná... a v prvním těhu jsem nabrala +25kg, což byl fakt děs, v druhém těhu jen +8kg a ty jsem nechala v porodce.... mám skoro pocit, že přibírám z té kyseliny listové....pže ted jsem po prosincovém potratu ji začala zobat a přibrala jsem 7kg 😕 .... a tak stejně jsem to měla po potratu před první dcerou. taky jsem začala zopbat těhu vitamíny a taky jsem nabrala 10kg..... no až jednou konečně odrodím všechny své děti začnu shazovat 🙂
kolik zobete té listovky, mám jen čistě listovku, žádný těhu vitamíny, četla jsem že by to mělo být 600 mikrogramů (snad je to tak správně ta jednotka) a já mám 400 mikrogramů, tak nevím zda brát jednu, nebo jednu a pul, nebo dvě denně, není to moc půlící ty tablety.....na dávkování je napsáno 1-2tablety denně...no aby se v tom čert vyznal, jen jsem si vygooglila, že více kyseliny není toxické a ělo jí močí vyloučí, tak by to nemělo vadit si zobnout 2 tablety denně.

Ad děti a sourozenci, my jsme měli věkový rozdíl 22 měsíců a starší holčička to brala vždycky dobře i dnes se mají s bráškou moc rádi, hned od miminka jsem jí zapojovala, podáala mi ubrousky na prcku, oblečky, mazala mu prcku krémem a bylo to v pohodě... dnes se pošťuchujou o hračky, to je jasný, ale nedala by ho za nic na světě....🙂
petardice
31. kvě 2011
@javla taky mám čtyřstovku a co si pamatuju, po loňském potratu (19tt) mi doktorka říkala jednu tabletu a až bych byla těhotná, zvedly bychom to na dvě. zatím beru ještě tu jednu, se dvěma počkám na čtvrtek, ať mi to radši ještě jednou potvrdí 😉 ad sourozenci - ono asi záleží na dítěti...některé se chce samo zapojovat do péče, to je pak fajn. taky bych to tak brala x-)
teufelchen
31. kvě 2011
Holky moje...chtělo by to nějaké profilové obrázky...bo v téhle spleti kreslených holčiček se začíname ztrácet :-| ..teda nevím jak vy...ale já teda určitě 😃

Jinak je mi pořád čím dál víc šoufl...takže mimouš dáva už od tečky pořádně o sobě vědet 🙂 jen doufam, že to nebude po porodu stejné jak se Samem:o(...který mi první 4 měsíce jen řval, řval, řval:o(..od rána od 5 do večera 23 hodiny:o(((jen řev...byla jsem na prášky 😢 teď bych si to poporodní mimi chtěla fakt užít 😉 ...ale nepředbíhat..teď nejdříve hezky pomalu ťukajíci srdíčko prosíííím 😉
amendee
31. kvě 2011
Holky chci se zeptat jestli berete jiné tabletky vitamínů kromě od doktora a kyseliny listový? 🙂
majka12
31. kvě 2011
@teufelchen taky už se ztrácím :-N
@amendee já beru Femibion 800, což je listovka+něco 😃 Ovšem ho musím brát těsně před spaním, aby třeba náhodou neskončil v záchodě :-N
majka12
31. kvě 2011
@javla tak to budeme mít my děti 22 měsíců od sebe a tak ráda slyším, že se mají rádi x-) Jako M. zatím nějaký mimi vůbec neregistruje 😃 😃
amendee
31. kvě 2011
@majka12 joo ten beru taky, beru ho hnedka ráno, no jo to je pravda... 😃 😃 to ti nezávidím ještě pořád ti je zle?
majka12
31. kvě 2011
@amendee jj, zatím tak obden :-N Jeden den dobrý a další krize 😃
teufelchen
31. kvě 2011
Amendee...já beru jen listovku 400...brala jsem vitamíny u Sama..a byl to 4 kg obr..ale to mi máme geneticky dané...ale řekla jsem si, že jak potvrdí srdíčko, koupim něco..aspon na chvili ..ale určitě né do konce těhu 😉
evina_plus_jednaautor
31. kvě 2011
@amendee já beru jen listovku. pestrá strava k tomu a vše musí být ok. 😉

holky, pracujete některá taky na živnosťák? s tou naší mateřskou to asi nevypadá moc dobře, což?
amendee
31. kvě 2011
@majka12 tak furt lepší než každý den vidíš už to ustupuje..🙂
majka12
31. kvě 2011
@teufelchen to já brala vitamíny celé těhu a mimi krásných 3,5 kg 😉 Já teda určitě brát budu, protože moje tělo žádný nemá, když jsem byla těhotná a doteď kojím a zase jsem těhu, takže dvojnásobný vysávání :-N
amendee
31. kvě 2011
@teufelchen no já beru ten Femibion 800 to je listovka..ale mám doma mamavit..a zatím ho tedy neberu říká se že jsou potom velké děti..🙂 a kdy jste začali s nakupní mánií? 😃
majka12
31. kvě 2011
@amendee tak tak, mohlo by to být horší 😃
majka12
31. kvě 2011
@amendee já brala calibrum bybyplan a mami a měla jsem normální dítě 😉
teufelchen
31. kvě 2011
amendee...nákupní mánie u mě se konat nebude...vše máme po Samovi...leda že by se usmálo štěstí a my čekali místo pindíka pindulku 🙂
amendee
31. kvě 2011
@majka12 tak já nevím jestli to mám brát jsem totiž hubenour mám 52 kg 😃 tak aby nebyl pak více nemocnej když nebudu brát..🙂
amendee
31. kvě 2011
@teufelchen však třeba u prvního drobka kdy jste začínaly? 😉
teufelchen
31. kvě 2011
amnedee...mě to tak naplno chytlo kolem 20tt..jak začal kopat.... 🙂
majka12
31. kvě 2011
@amendee nemocnost tím si myslím nesouvisí 😉 A nákupní horečka stejný jako u teufelchen :-N Jedině když to bude holka 😉 U prvního jsem začala někdy v pátém měsíci cca postupně, aby nebylo tolik výdajů najednou |-|
majka12
31. kvě 2011
Tak jsem právě sežrala celou Milku 😃 😃 To jsem zvědavá jestli mi nebude zle 😃
amendee
31. kvě 2011
@majka12 já se na to tak těším začla bych nejraději tedka..😃
teufelchen
31. kvě 2011
Majka12...tyyyyyyy jo tak to ja na sladký nemám ani pomyšlení 🙂 zato grilovanej hermoušek bych sežrala i s alobalem:oDDDD
teufelchen
31. kvě 2011
amendee..holky to dělali tak, že se po každé kontrole něčím potěšili v krámě 🙂 ...hele..ja prodala akorát kočárek..tak jsem jedním okem už taky pokukovala...a taky po fusaku 😃 ale kupovat jeste nebudu..jen kdyby fakt že nějaka mega obr dobrá koupě 😉
teufelchen
31. kvě 2011
tak jo holky...jdu se dokopat se oblíknout..i malýho...a razíme na poštu a jdu udělat zásoby coly, lízatek a zázvorového čaje 😉
majka12
31. kvě 2011
@teufelchen fujky, tak na to zas nemám pomyšlení já 😃 😃 😃
amendee
31. kvě 2011
@teufelchen já taky ještě néé ještě brzo pak bych neměla co nakupovat😃
teufelchen
31. kvě 2011
amendee...to si jen ty brouku myslíš...nakupováni nikdy nebude dost 😃 věř mi!!! 😉 pořád něco objevíš co se ti bude zdát super 😃

Začni psát odpověď...

Odešli