• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
@hanysek.hanysek díky ;) zpoždění vlastně přesně nevím, poslední MS byly nějaké rozhozené, to už jsem psala výš, každopádně bych měla být cca 6+1, ale myslím si, že se nebude možné orientovat podle té poblázněné MS, spíš podle UZ, tak uvidím... ;)
@svataterezicka taky se obávám, že to nadšení opadne okamžikem příchodu miminka k nám domů :sweat_smile: ale mám v plánu rovnou všechny instruovat, že když se pojedou podívat na mimčo, nesmí opomíjet Lucku a pokud povezou něco mimču, měli by vzít aspoň drobnost i pro Lucku, ať nemá pocit, že je úplně na druhý koleji... však ono se to nějak poddá :wink:
31. kvě 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den všem.
Už se tu začínám trochu ztrácet, to bude ale ledňáčků.
Mě bylo dnes po ránu smutno, protože jedna holčina co byla stejně semnou, tak včera u Dr. prý blbý. Nevíc co se stalo. Chuděrka….
Jinak já si o víkendu užila, chytla jsem z pátku na sobotu průjem, tak už jsem měla strach co to zas je, že by okurky. :astonished:
Ale dnes jsem zjistila, že to bylo asi z páteční svíčkové, protože tento problém mělo více lidí z práce. Tak snad vše ok.
Jinak pořád blivno, takže to pořád zajídám a patlám páté přes deváté. No za chvíli se neunesu. V práci se nemůžu ňák moc soustředit, ale zatím tajím. Pořád je to docela čerstvé. Kolegyně jede v červnu na dovču, tak to asi oznámím až přijede, abych jí nekazila dovču.

@eyael Docela jsem se pobavila s těmi cm, mě to celkem mrzí, že moje Dr. nemá modernější UTZ, že se nemůžu chlubit fazolkou…. Jo a moc velká gratulace k srdíčku.
31. kvě 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky jdu taky na skok pozdravit, už je nás tu opravdu hodně :slight_smile:

na kontrolu jsem se konečně objednala na čtvrtek, tak jsem sama zvědavá, jak to dopadne jsem na tom podobně jako @wanda1 je mi taky blbě a tak to zajídám čím můžu, koukala jsem na váhu že mám nahoře +3kg :sweat_smile: , což se mi moc nelíbí, pže už tak jsem docela hooodně prostorově rozměrná... a v prvním těhu jsem nabrala +25kg, což byl fakt děs, v druhém těhu jen +8kg a ty jsem nechala v porodce.... mám skoro pocit, že přibírám z té kyseliny listové....pže ted jsem po prosincovém potratu ji začala zobat a přibrala jsem 7kg :fearful: .... a tak stejně jsem to měla po potratu před první dcerou. taky jsem začala zopbat těhu vitamíny a taky jsem nabrala 10kg..... no až jednou konečně odrodím všechny své děti začnu shazovat :slight_smile:
kolik zobete té listovky, mám jen čistě listovku, žádný těhu vitamíny, četla jsem že by to mělo být 600 mikrogramů (snad je to tak správně ta jednotka) a já mám 400 mikrogramů, tak nevím zda brát jednu, nebo jednu a pul, nebo dvě denně, není to moc půlící ty tablety.....na dávkování je napsáno 1-2tablety denně...no aby se v tom čert vyznal, jen jsem si vygooglila, že více kyseliny není toxické a ělo jí močí vyloučí, tak by to nemělo vadit si zobnout 2 tablety denně.

Ad děti a sourozenci, my jsme měli věkový rozdíl 22 měsíců a starší holčička to brala vždycky dobře i dnes se mají s bráškou moc rádi, hned od miminka jsem jí zapojovala, podáala mi ubrousky na prcku, oblečky, mazala mu prcku krémem a bylo to v pohodě... dnes se pošťuchujou o hračky, to je jasný, ale nedala by ho za nic na světě....:slight_smile:
31. kvě 2011 ve 13:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@javla taky mám čtyřstovku a co si pamatuju, po loňském potratu (19tt) mi doktorka říkala jednu tabletu a až bych byla těhotná, zvedly bychom to na dvě. zatím beru ještě tu jednu, se dvěma počkám na čtvrtek, ať mi to radši ještě jednou potvrdí :wink: ad sourozenci - ono asi záleží na dítěti...některé se chce samo zapojovat do péče, to je pak fajn. taky bych to tak brala :dizzy_face:
31. kvě 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moje...chtělo by to nějaké profilové obrázky...bo v téhle spleti kreslených holčiček se začíname ztrácet :unamused: ..teda nevím jak vy...ale já teda určitě :grinning:

Jinak je mi pořád čím dál víc šoufl...takže mimouš dáva už od tečky pořádně o sobě vědet :slight_smile: jen doufam, že to nebude po porodu stejné jak se Samem:o(...který mi první 4 měsíce jen řval, řval, řval:o(..od rána od 5 do večera 23 hodiny:o(((jen řev...byla jsem na prášky :cry: teď bych si to poporodní mimi chtěla fakt užít :wink: ...ale nepředbíhat..teď nejdříve hezky pomalu ťukajíci srdíčko prosíííím :wink:
31. kvě 2011 ve 13:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chci se zeptat jestli berete jiné tabletky vitamínů kromě od doktora a kyseliny listový? :slight_smile:
31. kvě 2011 ve 13:51  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teufelchen taky už se ztrácím :sweat_smile:
@amendee já beru Femibion 800, což je listovka+něco :grinning: Ovšem ho musím brát těsně před spaním, aby třeba náhodou neskončil v záchodě :sweat_smile:
31. kvě 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@javla tak to budeme mít my děti 22 měsíců od sebe a tak ráda slyším, že se mají rádi :dizzy_face: Jako M. zatím nějaký mimi vůbec neregistruje :grinning: :grinning:
31. kvě 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka12 joo ten beru taky, beru ho hnedka ráno, no jo to je pravda... :grinning: :grinning: to ti nezávidím ještě pořád ti je zle?
31. kvě 2011 ve 13:56  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amendee jj, zatím tak obden :sweat_smile: Jeden den dobrý a další krize :grinning:
31. kvě 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amendee...já beru jen listovku 400...brala jsem vitamíny u Sama..a byl to 4 kg obr..ale to mi máme geneticky dané...ale řekla jsem si, že jak potvrdí srdíčko, koupim něco..aspon na chvili ..ale určitě né do konce těhu :wink:
31. kvě 2011 ve 13:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@amendee já beru jen listovku. pestrá strava k tomu a vše musí být ok. :wink:

holky, pracujete některá taky na živnosťák? s tou naší mateřskou to asi nevypadá moc dobře, což?
31. kvě 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka12 tak furt lepší než každý den vidíš už to ustupuje..:slight_smile:
31. kvě 2011 ve 13:59  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teufelchen to já brala vitamíny celé těhu a mimi krásných 3,5 kg :wink: Já teda určitě brát budu, protože moje tělo žádný nemá, když jsem byla těhotná a doteď kojím a zase jsem těhu, takže dvojnásobný vysávání :sweat_smile:
31. kvě 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teufelchen no já beru ten Femibion 800 to je listovka..ale mám doma mamavit..a zatím ho tedy neberu říká se že jsou potom velké děti..:slight_smile: a kdy jste začali s nakupní mánií? :grinning:
31. kvě 2011 ve 14:00  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amendee tak tak, mohlo by to být horší :grinning:
31. kvě 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amendee já brala calibrum bybyplan a mami a měla jsem normální dítě :wink:
31. kvě 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
amendee...nákupní mánie u mě se konat nebude...vše máme po Samovi...leda že by se usmálo štěstí a my čekali místo pindíka pindulku :slight_smile:
31. kvě 2011 ve 14:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka12 tak já nevím jestli to mám brát jsem totiž hubenour mám 52 kg :grinning: tak aby nebyl pak více nemocnej když nebudu brát..:slight_smile:
31. kvě 2011 ve 14:03  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teufelchen však třeba u prvního drobka kdy jste začínaly? :wink:
31. kvě 2011 ve 14:03  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
amnedee...mě to tak naplno chytlo kolem 20tt..jak začal kopat.... :slight_smile:
31. kvě 2011 ve 14:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amendee nemocnost tím si myslím nesouvisí :wink: A nákupní horečka stejný jako u teufelchen :sweat_smile: Jedině když to bude holka :wink: U prvního jsem začala někdy v pátém měsíci cca postupně, aby nebylo tolik výdajů najednou :pensive:
31. kvě 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem právě sežrala celou Milku :grinning: :grinning: To jsem zvědavá jestli mi nebude zle :grinning:
31. kvě 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majka12 já se na to tak těším začla bych nejraději tedka..:D
31. kvě 2011 ve 14:11  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majka12...tyyyyyyy jo tak to ja na sladký nemám ani pomyšlení :slight_smile: zato grilovanej hermoušek bych sežrala i s alobalem:oDDDD
31. kvě 2011 ve 14:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
amendee..holky to dělali tak, že se po každé kontrole něčím potěšili v krámě :slight_smile: ...hele..ja prodala akorát kočárek..tak jsem jedním okem už taky pokukovala...a taky po fusaku :grinning: ale kupovat jeste nebudu..jen kdyby fakt že nějaka mega obr dobrá koupě :wink:
31. kvě 2011 ve 14:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo holky...jdu se dokopat se oblíknout..i malýho...a razíme na poštu a jdu udělat zásoby coly, lízatek a zázvorového čaje :wink:
31. kvě 2011 ve 14:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teufelchen fujky, tak na to zas nemám pomyšlení já :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teufelchen já taky ještě néé ještě brzo pak bych neměla co nakupovat:D
31. kvě 2011 ve 14:23  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
amendee...to si jen ty brouku myslíš...nakupováni nikdy nebude dost :grinning: věř mi!!! :wink: pořád něco objevíš co se ti bude zdát super :grinning:
31. kvě 2011 ve 14:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek