• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
ahojte maminy a buduce maminy
nemala som moc cas tak vas teras zdravim
maly mi onemocnel tak ziadna sranda este nech to ja dostanem a bude to fajn :angry: uz som 2x zvracala snad sa to nerozjede ale chute a nechutenstvo ku sladkemu a mastnemu jedlu mam rovnako ako pri Davidovy takze ovocie a zeleninka to isti :grinning:
31. kvě 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teufelchen já už tady od pátku jedu v Nivě....mňám, mám jí z místní mlíkárny snad to bude ok :grinning:

tak jsem dala foto, snad mě tu nidko nevypátrá loni to věděli v práci dřív než jsem něco řekla :sweat_smile:

@amendee s prvním jsem taky nakupovala od začátku s druhým to už taková mánie nebyla a ted asi koupím jen novou podložku na přebalovák a obnovým lékárničku, pže asi už všechno máme

vitamíny v těhu jsem mimo listovky nebrala žádné a i když jsme oba s manželem prostornější typy, holčička měla 3,05kg a byla koncem pánevním a klučina 3,30 hlavičkou normal...oba se narodili 38+2tt :slight_smile: přirozenou cestou
31. kvě 2011 ve 14:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já dám své foto až to řeknu v práci - jsem trochu pověrčivá, tak se nezlobte :grinning: Nikdy nevíte, kdo vás vypátrá.

Tady nás teda ale je... já chutě nemám, ale připadá mi, že kynu - to se mi teda moc nelíbí... :angry: Koupila jsem si v lékárně taky ten femibion, kontrola v pondělí - to je strašná doba... Já už chci vědět, jak to bude.

Ale řeknu vám, že mám fakt strach, protože okolo co mám kamarádky, tak skoro každá měla nejdřív potrat a pak teda až to bylo ok. Není to moc uklidňující, ale snad se nám to vyhne... určitě ...
31. kvě 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda předloni jedla vitamíny jen přes zimu (otěhotněla jsem v listopadu) a spíš nárazově, když jsem cítila, že na mě něco leze. Taky jsem slyšela, že jsou pak dítka větší, což by s mou konstitucí asi nešlo dohromady :grinning: Vloni jsem je nebrala vůbec, to jsem byla těhotná jaro - léto, a protože ani netěhotná moc nemusím v létě klasické obědy, spíš nějaký ovocný nebo zeleninový salát, takže jako přísun vitamínů si myslím, že to bylo dostatečné :grinning: Co mi ale dávalo zabrat, byly melouny, zpravidla jsem se do nich pustila k večeru, sežrala čtvrt melounu a to pak ty noci fakt stály za to :sweat_smile:
31. kvě 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,marne jsem hledala tady na foru tema prosinec 2011,ale nasla jsem jen listopad a pak vas leden.Tak pokud vam to nebude vadit,tak se k vam pripojim.Termin mam podle menstruace 24.12. a podle ultrazvuku 25.12.....Dneska jsem 10 plus 2......Jak snasite ty vedra? :slight_smile:
31. kvě 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uz jsem ho nasla....
31. kvě 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka12 ja pred otehotnenim brala calibrum babyplan mesic, predtim obcas femibion 800 kdyz jsem si vzpomnela (no snazili jsme se pres rok a pul) a ted mam mamavit, i s kremem. Uz radsi mazu at pak nemam strije:slight_smile: Jinak nakupy..zatim neresime, jeste je brzo, clovek nikdy nevi, ale mam jedny dupacky doma v neutralni zelene:slight_smile:))
31. kvě 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se přidat? Mám TP na Silvestra (napsanej i v průkazce :slight_smile:), což je celkem sranda...ale Honzíka jsem o pár dnů přenášela, takže 2. miminko nejspíš bude ledňáček :wink:. MOje 2. těhotenství probíhá zatím moc fajn, občas nevolnost, ale ne zvracení, bříško už vykukuje (nojo, 2. dítě...to břicho roste holt rychleji :slight_smile: ) a po obědě spím jak dudek, jakmile mi H. usne. Takže tak o mně :slight_smile:
31. kvě 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
berinka1....Zlato moje...ja mazala bruch jak pekáč sádlem na dort...a prdlačka :slight_smile: celé těhu nebyla jediná strie a po porodu se mi objevili opice jedny na celem podbřichu...hold mazat..nemazat...genetika je genetika :wink:

bebinka ...vítej :wink: další do klubu duo mamin :slight_smile: tak jsme na tom stejně...to samé, jak Sam usne..zalehnu taky...akorat jsem po tom nějak víc otravená:oDDDD
31. kvě 2011 v 18:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bebinka ahojky,vítej! Koukám ze mas stejny termín porodu jako já :slight_smile: ještě ale průkazky nemám ale zítra dopo jdu do poradny tak snad zase budu vědet více.
A doufám ze me dr už nechá doma :slight_smile: mám nohy jak konve otekle..
31. kvě 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berinka1 taky jsem poctivě mazala a si v osmým měsíci stejně přišly :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@bebinka vítej :wink: Na Silvestra jo? To je pěkný datum :sunglasses: S tí m bříškem ani nemluv, moje fotky jsou nepublikovatelný v osmým týdnu těhu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Spíš jak 5.měsíc vypadá moje panděro :grinning: :grinning: :grinning:

Já po obědě taky házím šlofíka, když malej spí. :slight_smile: :confounded:

A mě se krátí čekání - ani né týden a kontrola :dizzy_face: :dizzy_face: Začínám být trochu nervní. :pensive: :confounded: Pokud by se posuzoval perfektní vývoj podle velikosti bříška, tak bych mohla být v klidu :grinning: :grinning: To ale nic neznačí, takže se nervíkuju už a doufám, že bude srdíčko a všechno OK: :pensive:
1. čer 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majka12...jj...ani mi neříkej o tom čekáni :frowning2: já až příští pátek :unamused: ..děs...šoulf mi je pořád hezky..ale cola trošku zabíra :wink: a taky mi manža včera privezl Caro :grinning: to já můžu :grinning:
Jinak dnes už mám uvařeno, upečeno...pak si dáme šlofíka s prckem a vyrazíme na akci k Bille :slight_smile: a na poštu..snad nebude pršet a jen to tam tak straší :sweat_smile:
1. čer 2011 v 10:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teufelchen já už dva dny nezvracela :sweat_smile: Ale trochu šoufl mi je, to zase jo.Teď si říkám, jestli je vše OK :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snad jo, ty brouci v hlavě jsou strašný :frowning2: :frowning2:
1. čer 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak já mám podle všeho taky termín v lednu 2012.
1. čer 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojjky zdravím dnes...opět vítám všechny nové těhulinky...dítko spí tak je chvilku čas mrknout na net:slight_smile:
1. čer 2011 ve 12:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukam, ze to bylo dost plodne jaro:slight_smile:))
@teufelchen @majka12 No tak budu doufat,ze jich zas tolik nebude:slight_smile:
1. čer 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak nakonec se nám pěkně vyčasilo co :slight_smile: Já byla pilná včelka a vrhla jsem se na marmeládky a zavařeniny a dokonce přesnídávky z třešní a jahod, no sama sebe jsem udivila že jsem to zvládla :grinning: Doufám že to bude k jídlu ještě :slight_smile:

@majka12 Jo taky k tomu bříšku jsem se bála všichni straší že po druhým dítěti to bude hned vidět a kupodivu musím říct že to není tak strašný... si myslím že u prvního to bylo horší tam to na mě poznali v práci (ač jsem to tajila) už v druhým měsíci... tak asi to jedno dítko doma mě možná víc zaměstnává jak práce :sweat_smile:
1. čer 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, je normální aby mě bolel pořád podbřišek jako na menzes? Včera sem byla u doktora na potvrzení těhotenství a on mi říkal, že ta bolest je normální jak se roztahuje děloha. Ale pořád sem z toho trochu nervozní.
1. čer 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanysek.hanysek....jj...ta bolest podbřiška je normální...a já mám dokonce dojem, že mě to bolí víc než u prvního těhu :unamused: asi skrz císaře :wink: ..ale nic takového, co by se nedalo zvládnout...horší je ten žaludek :frowning2:
1. čer 2011 ve 13:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne pride, ze rano mam brusko nic moc, ale vecer si pripadam ako v 5. mesiaci. Minule na mna manzel pozrel a samozrejme poznamenal, ze mam nejake velke brucho :grinning:
fakt u dalsieho tehu rastie brusko rychlejsie?
1. čer 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak až budu mít příště strach, že nezvracím, tak to tady stačí napsat a vyzvracím i předešlé dny :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
1. čer 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teufelchen Tak u mě zatím žaludek dobré, až na to břicho. A taky si nepamatuju, že bych u prvního něco takového měla. Ale jsem taky císařem. Malý se narodil až 26hodin potom, co mi doma odtekla plodovka. A při představě, že to takové bude i druhého, tak se mi dělá šoufl :o)
1. čer 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@javla já už se na to tak těším já už něco mám ale ta mánie teprve přijde..:slight_smile:
1. čer 2011 ve 13:55  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky tak za hodinku jedu k doktorovi na kontrolu tak mě držte palečky at je všechno ok... :slight_smile:
1. čer 2011 ve 13:56  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem taky už zaznamenala nárust břicha, až si říkám, že ten pidi tvoreček přece nemůže ještě způsobit to, že by to bylo vidět.. ale sbohem ploché bříško :grinning: :grinning:

holky, budete fotit břicho každý týden, jak to teď téměř všechny maminy dělají? asi jo, že? no já už bych měla začít, páč už vážně rosteme!! :grinning:
1. čer 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra.a @evina_plus_jedna myslím si, že je to spíš psychická záležitost, sama sebe znáš nejlíp a na plochým břiše je to vidět hned. já jsem u prvního nastupovala do "nové" práce, nastupovala jsem tuším ve třetím měsíci (max na začátku čtvrtého) a nikoho nenapadlo, že jsem těhotná. já to povadlé břicho pochopitelně viděla dřív, než se objevily // na testu. to jsem takhle jeden večer stála ve sprše a tvrdila manželovi, že mi to břicho děsně povadlo a budu muset začít cvičit :slight_smile:)) a ejhle - za necelé dva týdny vyšel pozitivní test :D vloni (druhé těhotenství) se mi taky zdálo, že břicho roste rychleji, nicméně třeba známý, kterého jsem potkávala relativně často, to na mě poznal až ke konci čtvrtého měsíce. a to se ještě ptal hodně opatrně, jestli náááááhodou neplánujeme druhé mimčo (ono je to občas "vošajslich" vnucovat těhotenství někomu, kdo jen v poslední době pár kilo přibral, že :D). no a teď jsem taky už delší dobu říkala, že mám břicho nějaký větší, ale už jsem si nebyla jistá, jestli tohle náhodou není setrvalý stav, kterého jsem si všimla až teď :grinning:
každý týden fotit určitě nebudu, jen bych ráda udělala to, co jsem s Luckou nestihla (narodila se o měsíc dřív) - ke konci těhotenství bych chtěla udělat pár profi fotek, z těhotenství s Luckou mám poslední pupkový fotky snad z květnového výletu a pak už nic :unamused:
@majka12 :grinning: :grinning: :grinning: aktuálně řeším problém - když se nenajím, je mi blbě, a když se najím, je mi ještě víc blbě. taky žádná hitparáda...
1. čer 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezké odpoledne všem maminkám, chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s cestováním v těhotenství, někde jsem četla že snad není vhodné na začátku těhotenství létat letadlem, že není dobré ani to horko..v červenci bychom rádi na svatebku a chtěla bych si ji užít nejlépe u moře. Původní plán byl Egypt, ale zase si nedovedu představit chytit "faraona" v těhotenství:slight_smile:)
1. čer 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrea2006 Ahoj, já pojedu v 16-17 tt autem do Chorvatska, doktor mi to schválil /ptal se kam jedeme/ a samozrejmě se nesmím opalovat, spíš se držet ve stínu... Myslím že je to tak akorát že už budu mít za sebou první trimestr a ještě nebudu mít (doufám) takové bříško... Jinak je tady diskuze ve foru tehotenstvi - tehotenstvi a dovca enbo tak neco...
1. čer 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra.a potvrdzujem druhe tehu je hned vidiet :wink:
1. čer 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky můžu potvrdit... už ted si připadám jak balon :grinning:
1. čer 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek